איך לבנות חפיסה תחרותית

בין אם זה קלף בודד או הקומבו הלוהט בשוק, חבילה תחרותית או משחק בין חברים זה המקום

מנהלים: Navidshi, kabanist

שלח תגובה
gash
MTGil Apprentice
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

איך לבנות חפיסה תחרותית

שליחה על ידי gash »

אני משחק מג'יק כשלוש שנים. אני בונה חפיסות ברמה סבירה, אבל אין להן הרבה סיכוי להגיע למקום גבוה בטורניר (הכוונה רק לקונסארקטד). אני רוצה לבנות חפיסה תחרותית שתוכל להגיע למקום גבוה בטורניר. האם יש קווים מנחים כלשהם או עצות שתוכלו ללת לי?
.Two kinds of myr survive: the powerful and those that stay close by them
kabanist
Moderator
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0
יצירת קשר:

Re: איך לבנות חפיסה תחרותית

שליחה על ידי kabanist »

קודם כל אני ממש לא מומחה, ומשחק בעיקר ברשת, אבל אני כן לפעמים מנסה לבנות חבילות.
זה כיף לבנות חבילה, אבל יש אנשים שעוסקים במג׳יק מרבית זמנם בערך וכנראה שהם יעשו את זה יותר טוב, והרוב המכריע של השחקנים פשוט לוקח דק שהוכיחה את עצמה בטורניר גדול, אז קשה להאמין שאתה תעלה על משהו שהוא גם טוב ומקורי וגם אף אחד לא חשב עליו.
אז יש לך אפשרות לקחת דק קיימת ולשפר אותה לפי דעתך, שזה גם סוג של לבנות.
אם אתה בכל זאת רוצה לבנות מאפס, מה שאני מציע לך זה לעשות רשימה של הדקים המובילות בפורמט, לבנות את החבילה שלך באופן בסיסי ואז לחשוב איך היא היתה מתמודדת עם כל אחת מהחבילות המובילות. לראות מה החולשות שלה ומה החוזקות, ואיך ניתן לשפר מול כל דק מובילה.
הדבר הכי קריטי לדעתי זה המטה גיים בטורניר עצמו, אם אתה יודע מה הדק הפופולרית בטורניר, חשוב שלדק שלך יהיה מאטצ׳אפ טוב מולה.
אם אתה הולך על אגרו, תחשוב מה הקלף הכי גרוע מולך שקיים בדק מתחרה, ואיך אתה עוקף אותו בשביל לנצח מהר.
אם אתה הולך על קונטרול, תחשוב איך אתה לא מפסיד מהר.
הכי כיף לנצח עם חבילה שאתה בנית, אבל זה יכול להיות מאוד מתסכל כשזה לא הולך.
בהצלחה.
אני הדורבן שקולע בזמן !
שלח תגובה