עזרה בבנית דק worriors

בין אם זה קלף בודד או הקומבו הלוהט בשוק, חבילה תחרותית או משחק בין חברים זה המקום

מנהלים: Navidshi, kabanist

שלח תגובה
yaniv1
MTGil Apprentice
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

עזרה בבנית דק worriors

שליחה על ידי yaniv1 »

טוב אז כפי שאתם רואים פה ליד המשתמש שלי,הצטרפתי לפורום הזה לפני 8-9 שנים..ובגדול שיחקתי לפני 10 שנים מג'יק..
חזרתי לי עכשיו קצת ואחרי כמה דראפטים ו2 פריירליסים מתחשק לי לבנות דק רצינית מהיציאות האחרונות.

אז בא לי על דק worriors אולי כזה שאפשר להתחרות איתו או ששווה משו,אשמח לשמוע הצעות שלכם לקלפים ואסטרטגיות.
תודה
yaniv1
MTGil Apprentice

Re: עזרה בבנית דק worriors

שליחה על ידי yaniv1 »

אני רק אציין שהדק אמורה להיות בנויה לסטנדרט ותיהיה שחורה לבנה.
Moshe
MTGil Wizard

שליחה על ידי Moshe »

כיום יותר נוח לבנות soldiers ויש הרבה קלפים שיתרמו לכך.
אתה יכול לבנות דק חיילים בצבע לבן לבן/כחול לבן/ירוק ולהניב תוצאות בקרב.
דק הלוחמים שאתה חפץ בה לא תהייה מוצלחת בתקןפה הקרובה בגלל שיש מעט מאוד קלפים לכך והם יצאו רק בסט האחרון.
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

למען האמת יש כרגע בפורמט המון Warriors זולים בשחור כמו [card]Bloodsoaked Champion[/card], [card]Tormented Hero[/card] והבוסים בשחור לבן ([card]Chief of the Edge[/card] / [card]Chief of the Scale[/card]) ואפשר יחסית בקלות לזרוק אותם יחד, אולי בשילוב עם [card]Athreos[/card], [card]Pain Seer[/card], [card]Sorin, Solemn Visitor[/card] ו/או [card]Hall of Triumph[/card] וכמובן [card]Thoughtseize[/card]/[card]Bile Blight[/card]/[card]Hero's Downfall[/card]. למותר לציין שאם אנחנו כוללים את Pain Seer זו טכנית חבילת humans, אבל זה שווה את ה-card advantage :)

אני לא חושב שזו תהיה חבילה תחרותית מהמדרגה הראשונה כי הפורמט מלא ביצורים מאד חזקים פלוס כמות נכבדה של disruption/removal וקשה ל-2/1 לשרוד לאורך זמן או להתחרות בנזק של [card]Rabblemaster[/card] או [card]Siege Rhino[/card], אבל חבילות מהירות בהחלט יכולות לתפוס את היריב לא מוכן ולנצח משחקים גם נגד חבילות מהמדרגה הראשונה.

אלטרנטיבית, אם אנחנו כן מעדיפים לשחק בחיילים, יש שתי גרסאות שמבוססות על מכניקת ה-Heroic שרצות בפורמט: לבן-כחול, שמתמקדת ביצירה של יצור אחד בלתי ניתן לחסימה שגדל וגדל וגדל ומגנה עליו (ומפסידה אוטומטית ל-[card]Crackling Doom[/card], לצערי הרב) ולבן-אדום, שמייצרת כמות מגוכחת של tokens, מחזקת אותם במידת האפשר עם קלפים כמו [card]Obelisk of Urd[/card] ומנצחת בהתקפה מתפרצת (או הופכת לאבק לנוכח [card]Anger of the Gods[/card]). שוב, לא חבילות מהמדרגה הראשונה אבל חבילות שיכולות לגנוב משחקים בכיף אם היריב לא שולף את הפתרון שלו תוך זמן קצר.
yaniv1
MTGil Apprentice

שליחה על ידי yaniv1 »

טוב קודם כל Warriors*
ודבר שני,הדק שלי מתחיל לקבל צורה.
זאת דק מהירה של שחור ולבן,סטנדרט..שהקלף הכי יקר בה הוא 4 לנדים וגם הוא זה כנראה sorin
אני אשחק עם 8 Chief..
4 bloodsoaked champion
atheros god of passage x2
ואולי עוד מס' קומונים/אן קומונין פשוטים של וואריורס.

בכשפים השתמש ב banishing light ובdevouring light.
Obelisk of Urd x2

בלנדים אולטימטיבים של שחור ולבן.

אשמח להצעות ורעיונות נוספים.
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

Obelisk of Urd הוא לא קלף טוב לחבילת Warriors. בתיאוריה אתה יכול להוריד אותו בתור שלישי, אבל בפועל זה לא סביר וגם אם כן, זה יעלה לך בהרבה מאד tempo; החבילות שבונות על Obelisk מצפות לרוב ל-5 יצורים במגרש בתור שלישי.

Banishing Light הוא קלף טוב, אבל אני לא חושב ש-Devouring Light עדיף על Hero's Downfall, שנותן לך להרוג גם יצורים שלא תוקפים או חוסמים ו-planeswalkers.
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

כמעט ושכחתי: [card]Seeker of the Way[/card], למרות שהוא נראה כמו נזיר, הוא למעשה Warrior ועשוי להצדיק מקום בחבילה אם יש לך מספיק קלפים שיכולים להפעיל אותו.
Oogahound
MTGil Apprentice

שליחה על ידי Oogahound »

בשביל warriors יש לך הרבה מאוד בחירה כרגע. כמו שנאמר כבר - רעיון טוב יהיה לעשות שימוש במגוון הרחב של הwarriors הזולים מאוד - Bloodsoaked Champions, Mardu Hateblade, והשאר.

מה שמעניין הוא כמות האופציות שיש לך לשים על הבסיס של הwarriors הזולים האלה. אחרי שהסתכלתי על הwarriors העומדים לרשותנו כרגע, יש לך יותר מנתיב אחד

- אתה יכול לשחק אותה card advantage עם דברים כמו Mardu Skullhunter ו - Raider's spoils. (ואם אתה מוכן לוותר על אופציות לstandard, אז Slate Street Ruffian גם ממש מתאים.

- אתה יכול לשחק קצת הגנתי יותר עם Disowned Ancestor ,Rush of Battle , ו - Seeker of the Way.

כמובן שלא תשכח להשתמש ב Chief of the Scale ו - Chief of the Edge - שנייהם מאוד חזקים ויש להם P/T נהדר יחסית לעולי שלהם.
חוץ מיזה אל תשכח שגם יש warriors יחסית גדולים, ושאולי שווה לחשוב עלייהם.
כל מה שנותר לי להציע זה Herald of Anafenza שמייצר הרבה מאוד Warrior 1/1 tokens והופך בעצמו לאיום תוך זמן קצר, ו- Mardu Hordechief, כי הוא נותן לך הרבה מאוד ערך כאשר יש לך את ה Chiefs.

נ.ב : אני מציע לך לדבוק ל 2 צבעים בלבד (לבן\שחור) צבע שלישי לא מחזק את הדק מספיק בשביל להחליש את הmana base שלך.

בהצלחה, ותהנה!
שלח תגובה