דיווח ה-jss מקום 2

מידע על טורנירים עתידיים, ליגות אזוריות ותחרויות ארציות; דיונים על טורנירים קודמים

מנהלים: Orb, Ward

Eater of Worlds
Master of Ravager
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

דיווח ה-jss מקום 2

שליחה על ידי Eater of Worlds »

הגעתי בערך ב 9:00 לרעננה ועדיין היו חסרים לי ravager אחד ו-2 city תוך חצי שעה הסגתי אותם והתחלתי לשחק.

סיבוב 1:

משחק 1:
שיחקתי נגד ילד שמשחק death cloud הרצתי rigger +ravager וגם דאגתי שיקבל בלאסט לראש לסיום 1-0

משחק 2:
הנחתי 2 פרוג+ravager ועוד 2 rigger וזה די גמר אותו.

סיבוב 2:

משחק 1:
שיחקתי מול חבר שלי ששיחק goblin bidding. הוא קיבל מנה סקרו במשחק הראשון.

משחק 2:
הפעם לא היה לו מנה סקרו הוא הביא warchief+piledriver אבל לי היו spellbombs ו-rigger ו-disciple והוא לא מש החזיק מעמד.

בינתיים
2-0

סיבוב 3:

משחק 1:
הוא שיחק salvagers שבנה ביום וזה די מדהים שניצח 2 משחקים (באחד מהם את שניר) אבל נגדי הוא לא הצליח לעשות שום דבר עם ה-riggers שלי כי בכל פעם שהוא רצה להקריב spellbomb הריגר ניהיה שמן יותר ויותר.

משחק 2:
הוא הספיק להכניס salvagers שקיבל מיד blast ומכיוון שאני משחק ravager היה לי כבר צבא די גדול על המגרש והוא מת תור אחרי זה.

בינתיים:

3-0

סיבוב 4:

משחק 1:
הוא שיחק ravager וניכנס יותר מהר ממני עם ravager+frog והרביץ לי מאוד חזק ולא יכלתי להחזיק מעמד 0-1 לו.

משחק 2:
שלפתי rigger ו-2 disciple וגם hoverguard והוא חטף הרבה נזק ומת מבלאסט.

משחק 3:
הוא הכניס רק יצור אחד כל המשחק שהיה frog ושמר echoing truth ו-2 בלאסטים ביד אבל בכל זאת היצורים שלי הרביצו לו והוא הפסיד.

בינתיים
4-0 לי.

סיבוב 5:

משחק 1:
שיחקתי נגד פישמן הוא הרס לי lands 2 עם molten rain ו-הכניס baloth ו-arc וניצח.

משחק 2:
הוא קיבל 3 oxidize ו-eternal witness וניצח.

סיבוב 6:
קבענו על תקו כדי שנגיע ל- top 8

top 8 סיבוב 1:

משחק 1:
שיחקתי נגד זה שקבעתי איתו תקו והוא שיחק ravager. במשחק הראשון הוא הביא plating של 10 על ה-ornithopter שלו תקף ואני לא חסמתי עם ה-somber hoverguard שלא חיברתי לא עדיין את הפלאטה שלי שהייתה במשחק. בתורי שלפתי עוד פלאטה שמתי את שתיהם על ה-hoverguard והרגתי אותו.

משחק 2:
קיבלתי 2 rigger ו- ravager שנעשו גדולים מאוד והוא נאלץ לעשות כל הזמן block עם היצורים שלו כדי שלא ימות ובסופו של דבר לא נשארו לו יצורים והוא מת.

חצי גמר top 8:

משחק 1:
שיחקתי נגד רומאן שגם כן שיחק ravager ובמשחק הראשון היה לו disciple ravager ועוד צבא יצורים גם לי היה ravager והיה לי גם 2 disciple ועוד כמה artifects עשיתי טעות איומה כשהקרבתי את כל הארטפקטים שלי ל-ravager וכמעט גם הקרבתי אותו לעצמו לנקסוס בשביל לתקוף ולנצח אבל אז גיליתי שאין לי גם מנה להפוך את הנקסוס ליצור ונשארתי עם רווג'ר ושתי דיסיפל משום מה הוא העביר את התור ולא תקף ואני שלפתי לנד בתור שלי וניצחתי עם נזק מdisciple.

משחק 2:
הכנסתי furnace dragon מהר מדי בלי לחשוב והוא קיבל בלאסט שתינו היינו בלי שום דבר אבל לא נשאר disciple במגרש והוא תקף אותי כל תור וניצח.

משחק 3:
frogmite ravager אורניתופטר ופלאטה תקפו אותו למוות והוא הפסיד.

סיבוב גמר:

משחק 1:
אני הייתי בגמר מול יואב פישמן ששיחק ld. במשחק הראשון הכנסתי 2 frogmite plating ו-disciple וניצחתי.

משחק 2:
הוא הרס לי את הלנדים ושם witness והתחיל להרוס עוד ועוד ולא יכולתי לעמוד בזה.

משחק 3:
הייתה לי טעות שאם לי הייתי עושה הייתי מנצח וטס. המצב היה ככה לא היה לו שום דבר במשחק לי היה orntihopter ו-plating לא מחובר ואני החלטטי להכניס עוד plating ולא לעשות equip ל-ornthopter ובתורו הוא שלף matrix וניצח בסופו של דבר שכנשארתי בלי לנדים ולו היה rorix.

בסה"כ היה ממש כיף וזו התחרות הראשונה הגדולה שלי ב-constructed מזל טוב ליואב על הנצחון.
כן כן היה לי את הדק הכי שבור שראיתם אי פעם בדאפטים וקראתי את אסף!!!
הדק כלל
triskelion
eternal witness
2 one dozen eyes
ועוד הרבה טובים
סופגי
mtgil workstation

שליחה על ידי סופגי »

מזל טוב על המקום השני.
הדק שלך הייתה מבוססת נגד מירור מצוין.
Join the Sufgai brood!
wake lord
Knight of the Black Lotus
יצירת קשר:

שליחה על ידי wake lord »

אני סופר 4 רבג'רים ( שהדק שלך הייתה בנוייה לנצח ),סקראב דק,וגובלינים רעה,לא פלא שרק פישמן ניצח אותך
do the kirby dance with me!
(>")> <("<)
Antrax
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Antrax »

Salvagers זה לא סקראב דק, בול עץ.
dark_1
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי dark_1 »

זה רק בזכותי שהלוותי לך את רבג'ר ושתי נקסוס!!!
Eater of Worlds
Master of Ravager

wake העובדה היא שאני הגעתי למקום 2 ולא אתה ועוד עובדה היא שיכלתי לנצח את פישמן פשוט עשיתי טעות אחת שעלתה לי במשחק.
wake אתה פשוט מקנה :roll:
הדק כלל
triskelion
eternal witness
2 one dozen eyes
ועוד הרבה טובים
Dont have a Clue
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Dont have a Clue »

היה לך מזל, תרגיע.
Yoav
מארגן טורנירים

שליחה על ידי Yoav »

כל הכבוד :)

ולכל הקנאים, אתם יכולים להמשיך להגיד שהיה לו מזל אבל זה לא משנה את העובדה שהוא מקום 2 ואתם לא.
ואם הוא לא היה עושה את הטעות שעלתה לו במשחקון השלישי ולוקח מקום ראשון (וראיתי את היד של פישמן, לא היה לו סיכוי במשחק השלישי) אז אני בטוח שאף אחד לא היה מעיז לרשום שהיה לו מזל.
אגב אני הסתכלתי על הטופ 8 וראיתי כל כך הרבה טעויות אצל אנשים שזה היה בדיחה.
חבל שאנשים שכביכול התכננו לטורניר הזה ברצינות לא הצליחו להגיע לטופ 8.
אז כל הכבוד לזוכים ובהצלחה לפישמן :D
Nile
MTGil Grand Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Nile »

Yoav כתב:כל הכבוד :)

ולכל הקנאים, אתם יכולים להמשיך להגיד שהיה לו מזל אבל זה לא משנה את העובדה שהוא מקום 2 ואתם לא.
ואם הוא לא היה עושה את הטעות שעלתה לו במשחקון השלישי ולוקח מקום ראשון (וראיתי את היד של פישמן, לא היה לו סיכוי במשחק השלישי) אז אני בטוח שאף אחד לא היה מעיז לרשום שהיה לו מזל.
אגב אני הסתכלתי על הטופ 8 וראיתי כל כך הרבה טעויות אצל אנשים שזה היה בדיחה.
חבל שאנשים שכביכול התכננו לטורניר הזה ברצינות לא הצליחו להגיע לטופ 8.
אז כל הכבוד לזוכים ובהצלחה לפישמן :D
כמו שיואב אמר אני בכלל לא חשבתי באותו רגע על מאטריקס כי הייתה לי דרך די קלה להתמודד עם המצב גם לי המאטריקס בכלל לא חשבתי עליו אבל ששלפתי אותו אמרתי ואללה זה באמת נגמר.
תודה לכל מי שאחל לי הצלחה ועכשיו תקראו אתת הדווח שלי.
צוות שיגדון.
כל שיגדון הוא שיגעון.
wake lord
יצירת קשר:

שליחה על ידי wake lord »

ברנש איטר אוף וורלדס,תירגע,במשחק שלך נגד רומן טיפדקתה יותר משניר,שיחקתה נגד 4 רבג'רים אם דק שיכולה לנצח רק רבג'ר ( ועובדה,שניצחתה רק רבג'רים ),אם הייתה מקבל את המצק הכי רע שלך כבר ברבע הגמר,אתה לא הייתה מגיע משם,והעובדה שיכלתה לנצח אבל עשיתה טעות היא לרעתך,כי עכשיו כולם יודעים שלגמר לא היה מגיע לך להגיע,קשה לי להאמין ששחקן ששכח לשים 5 קאונטרים על המוריוק ריגר שלו,שכח 8 נזק מהדיסיפל,ואפילו לא מעביר מודולר!שלא נדבר על זה שבמשחק נגד רומן הייתה יכול לנצח כבר קרוב ל5 תורות,וזה לא היה קשה במיוחד,אבל לא עשיתה את זה,קשה לי להאמין ששחקן כזה הגיעה לגמר,עולם עצוב.

אני מודה שאני קצת מקנא,אבל הרבה יותר ממקנא אני מעוצבן,כי לכל שחקן בטופ 8 ( אולי חוץ מסופגי (: ),ולהרבה מאוד מאוד מאוד שחקנים שלא הגיעו לטופ8,היה מגיע הרבה יותר ממך.
למשל,שטל לא עלה,או שארי הפסיד כבר בהתחלה,או שאלון הלך רע,ושמנור לא עלה,ושאריה הצליח להפסיד לאייל,התאכזבתי,כי אלה שחקנים שמגיע להם,אם כל הכבוד לזה שהגעתה לגמר,ממש לא היה מגיע לך,לעזעזל,התחלתה אם יש של 2 ט'וטקאסטים ל5 לנדים,ושלפתה 2 בלאסטים ספלבומב רבג'ר ודיסיפל בתורות הבאים!שיחקתה אם דק שמסוגלת לנצח דק אחת ושיחקתה כל הטורניר רק נגד הדק הזאת וסקראב דקס!אם ההגרלה לא הייתה ככה,ולא הייתה מקבל רבג'רים כל היום,לא הייתה מתקרב בכלל לטופ8,בלי להעליב,אם זה היה לפני יכולת משחק,לא אתה ( וכנראה שגם לא אני ) היינו מגיעים לטופ8.

כל זה בלי כוונה להעליב,פשוט ממש מעצבן אותי שאתה משתחצן.
(>")> <("<)
Nile
MTGil Grand Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Nile »

עוד משהו בקשר לזה שלא הייתה מנצח עם הייתה עושה אקויפ זה שהוא היהי תוקך רק ל4 שזהא לא הרבה בכלל.. ואם לא הייתי שולף את המאטריס אז הייתי עושה לנד דיסטרקשן שבכלל הוא היהי תוקף ל3..
צוות שיגדון.
כל שיגדון הוא שיגעון.
Eater of Worlds
Master of Ravager

nile אתה טועה אם הייתי מכניס את ה-plating תור אחרי זה זה היה 5 artifects ויואב (לא אתה) בדק וחישב שהייתי מנצח בדיוק תור אחד לפני עם ה-blast שהיה לי ביד.
הדק כלל
triskelion
eternal witness
2 one dozen eyes
ועוד הרבה טובים
Roman Tmur
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Roman Tmur »

כודם כל כול הכבוד לך
אני חושב שאם אתה שם אז זה לא סתם (אפילו שהיו הרבה אחרים שהגיע להם יותר)
דבר שני עזבו אתו הוא רק ילד בכיתה ז' והוא שיחק דיי טוב לגיל שלו קחו לדוגמאה את TK (אני לא מנסה להעליב) איפה TK ואיפה הוא וTK עוד משחק טוב לגיל שולו...

בקשר למשחקון הראשון שלנו כאשר שאלתה למה לא תקפתי אז הנה התשובה: אני לא תקפתי כי חשובתי שאתה סתם נרא כמו ילד קטן וטיפש(מסתבר שאתה דיי ברור שבלי הטיפש) ואם היתה בולם נכון היתי מפסיד אוטומתית.... אם היתי יודע קצת יותר טוב את החוק על השחקן הפעיל (מתי ואיך בדיוק אז היתי מנצח) אבל אני לא אם היתה שואל אותי עכשיו היתי תוקף בלי לחשוב כי לפי הטעויות שעשיתה במשחקון השני והשלישי לא היתה בולם נכון בטוח...אבל החיים קשים
אם היתה משחק טוב אז היתה מנצח גם את המשחקון השני על המשחקון השלישי אני לא מדבר השליפה שלך היתה שבורה לגמריי ולא היה לי שום סיכוי... אבל אתה ניצחתה את כל השחקנים הרציניים רק בגלל שהדק שלך לא יכול להפסיד למירור (חשבתי שגם שלי והוא באמת לא הפסיד שום מירור אבל לא לקחתי בחשבון אנטי רבג'ר)
אני דיי מעוצבן אבל אני מרוצה כי ליותר מטופ8 לא ציפיתי הדבר היחיד שמעצבן שהפסדתי מירור ולידל קטן שמשחק הרבה יותר רע ממני (מצתער שום דבר אישי)
בקיצור שוב כל הכבוד על המקום השני ובהצלחה בהמשך!!!
Maledrach כתב:אוי אוי רומן כמה טעויות...תכתוב בוורד ואז תעתיק =\
:)
Nile
MTGil Grand Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Nile »

Eater of Worlds כתב:nile אתה טועה אם הייתי מכניס את ה-plating תור אחרי זה זה היה 5 artifects ויואב (לא אתה) בדק וחישב שהייתי מנצח בדיוק תור אחד לפני עם ה-blast שהיה לי ביד.
1, לא הייתי צריך וגם לא חשבת על מאטריקס לכן הכנסת את הפלייטנג.
2, היה לי אוקסידיז בשבילו.
3, לא היה לך מנה סורס אדום.
4, זה מה שהיה אי אפשר להחזיר את הגלגל אחורה.
5, עוד משהו זה המאץ' השני שנצחתי אותך אז בכלל אין לך מה להגיד זה לא עניין של מזל במיוחד שלקחתי מולך מוליגן כל משחק, שלא נדבר על משחק ראשון מנה סקרו + שליפת מנה קוסט גבוה מאוד.
צוות שיגדון.
כל שיגדון הוא שיגעון.
Arie
מארגן טורנירים בדרום

שליחה על ידי Arie »

יואב(י)-יודע מה מצחיק?
הרסת לו לנד-->שלף לנד
הרסת לו לנד-->שלף לנד
אח"כ שלף בלאסט
אבל בלי סורס אדום...אבל מה? תור אח"כ שלף סורס אדום...ושמר אותו ביד..

אני חושב שאני זוכר נכון
Canopy Crawler
מארגן טורנירים בדרום
יצירת קשר:

שליחה על ידי Canopy Crawler »

ד"א, באותו משחקון ראשון נגד רומן, כשהיו לך 2 דיסייפלים ולרומן אחד אפשר היה לנצח, לקח לנו בערך 10 דקות לנתח את הסטאק ולהבין שזה אפשרי, אבל אפשר לנצח ככה: רומן על 2 חיים, אתה על 6, אתה השחקן הפעיל, הקרבת ארטיפקט, 2 נזק מהדיסייפל שלך על הסטאק, אחר כך 1 נזק (תסלחו לי שאני משתמש במילה נזק, זו טעות אבל אין לי כוח לחשוב על משהו מתאים יותר) מהדיסייפל של רומן, ה-1 נזק נפתר, נועם מעביר קדימות, רומן מקריב ארטיפקט, 2 מנועם 1 מרומן, ה-1 של רומן נפתר, רומן מקריב עוד ארטיפקט וככה עד למוות של נועם.

דני.
Arie
מארגן טורנירים בדרום

שליחה על ידי Arie »

לנועם היה רבג'ר...אז גם הוא יכל לעשות אותו דבר..בתורו של רומן..אז זה לא בדיוק קשור
נטע
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי נטע »

מזל טוב. אני לא מבין על מה אתם מתווכחים בכלל, הוא הגיע למקום שני - מזל או לא, הוא הגיע ואין טעם להתווכח על זה. חבל שאתם לא כותבים "מזל טוב" פשוט ועוד מתווכחים איתו שמקום שני לא מגיע לו.
נטע
ben
MTGil Wizard

שליחה על ידי ben »

תגידו לי משהו כל שחקני הרבג'ר שמתלוננים על זה שהבנייה של הילד היתה רק למירור. אם ידעתם שיהיו כ"כ הרבה רבג'ר, למה לא שיחקתם כולכם 3-4 ריגרים בסייד?
wake lord
יצירת קשר:

שליחה על ידי wake lord »

שיחקו ריגרים בסייד,הברנש שיחק ריגרים במיין,ואני חושב שגם פורנס דרגונס במיין ( לא בטוח )
(>")> <("<)
שלח תגובה