דיווח ה-jss מקום 2

מידע על טורנירים עתידיים, ליגות אזוריות ותחרויות ארציות; דיונים על טורנירים קודמים

מנהלים: Orb, Ward

Farseer
The Orcish Warchief
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0
יצירת קשר:

שליחה על ידי Farseer »

נכון, הוא קיבל ב"פוקס" את כל הרוואג'רים, והבנייה עשתה את שלה.
הדרקון לא היה במיין, הוא הכניס אחרי סיידבורדינג דרקונים + סייט'ינג סונג.
Canopy Crawler
מארגן טורנירים בדרום
יצירת קשר:

שליחה על ידי Canopy Crawler »

לא, הדרקונים היו בסייד. כמובן שהדק הזה אמור לזיין מירור, אבל הדק של רומן אמור לעשות אותו דבר, ולכן זה הוכרע על חודה של טעות.

דני.
ben
MTGil Wizard

שליחה על ידי ben »

wake lord כתב:שיחקו ריגרים בסייד,הברנש שיחק ריגרים במיין,ואני חושב שגם פורנס דרגונס במיין ( לא בטוח )
אם כולם שיחקו ריגרים בסייד, אז ב-2 מתוך 3 המשחקים לא היה לדק של נועם (נועם?) יתרון בבנייה. ואם השחקנים מולו היו כ"כ יותר טובים ממנו, אז לא צריכה היתה להיות להם בעייה לנצח 2 משחקים עם דקים שקולות מול שחקן נחות מהם.
Canopy Crawler
מארגן טורנירים בדרום
יצירת קשר:

שליחה על ידי Canopy Crawler »

זה לא נכון, הוא הכניס עוד קלפים (דרקונים ושירים), כלומר הוא השאיר את היתרון בדיוק אותו דבר.

דני.
S_C_epter
The ScepterChant
יצירת קשר:

שליחה על ידי S_C_epter »

לא היו כל כך הרבה רבג'ר בעיקרון, פשוט כל אחד שבא עם רבג'ר הצליח. הם לא שחקנים ברמה יותר גבוהה ממנו, כי גם היריבים שלו עשו טעויות. אני הייתי מנצח גם לסופגי וגם לרומן את המאצ'ים מולו, כי הן הוכרעו על טעויות שלהם שאני לא הייתי עושה. זה סתם התירוץ שלהם ללמה הם הפסידו למרות שהם שחקנים יותר טובים (כביכול). ריגר במיין לא מפריע לאף אחד, הוא איטי, והוא לא עף. דרקון + שיר זה להיות תלוי על מזל, ואם היריב שלו חכם הוא פשוט יכניס ליקים או ישאיר בלסטים במקום להוציא אותם בסיידבורדינג. היה לו מזל שעם גרסה כזאת הוא נתקל בכל כך הרבה רבג'ר, אבל הוא לא היה מסיים אותו הדבר אם אני הייתי משחק רבג'ר מולו.
Master of Puppets כתב:גיחצי.
Orb כתב:"יאללה, דראפט".
Orb כתב: חארטה
lamootatarmzooian
MTGil Wizard

שליחה על ידי lamootatarmzooian »

the lesson from all of this is that ppl that took raveger are good players becoz they took raveger and went good with it. the choice itself of taking raveger to the tourney indicates that they are good players had i takena raveger in nats i can tell you i would have done better had you scpter taken raveger you would have beaten alot of players as you say it yourself

some 1 that wins 4 mirror is a good player although might be that other players he bit are better than him

and final note
STOP CRYING LIKE BABIES

if you think that raveger is such a good deck why didnt you take it

if you think that his version for the mirror was so good why didnt you go with that version

if you cant asnawr those q's than you have nothin to say to him

6-2 you are considerd a scrub untill you have proven otherwise and going
in this sort of tourny should hint somthing especaily if he is only 13

and bekitzoor kztat firgoon
Orb

שליחה על ידי Orb »

מזל-טוב לאנשים שהלך להם טוב בטורניר הזה והכל, אבל אני לא חושב שזה שמישהו הלך טוב בטורניר כזה, מעיד משהו על הרמה שלו.
אם אתם אומרים שמי שסיים שני, שכח 5 קאונטרים על ריגר ו-8 נזק מדיסייפל, זה אומר משהו על הרמה של כל הטורניר.

אור.
Dont have a Clue
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Dont have a Clue »

Orb כתב:מזל-טוב לאנשים שהלך להם טוב בטורניר הזה והכל, אבל אני לא חושב שזה שמישהו הלך טוב בטורניר כזה, מעיד משהו על הרמה שלו.
אם אתם אומרים שמי שסיים שני, שכח 5 קאונטרים על ריגר ו-8 נזק מדיסייפל, זה אומר משהו על הרמה של כל הטורניר.

אור.
זה גם אומר משהו על המזל של המישהו הזה...
TrUnks
Solemn master
יצירת קשר:

שליחה על ידי TrUnks »

Canopy Crawler כתב:זה לא נכון, הוא הכניס עוד קלפים (דרקונים ושירים), כלומר הוא השאיר את היתרון בדיוק אותו דבר.

דני.
הוא גם הכניס annul עם אני לא טועה
אני משדר משחקים מכל הפורמטים בmagic online בלינק הבא למי שמעוניין-
http://www.twitch.tv/nivshm
Eater of Worlds
Master of Ravager

שליחה על ידי Eater of Worlds »

לא העובדה היחידה ששיחקתי מול רומן רע מאוד זה שאני לא רגיל לשחק 9 סיבובים רצוף בלי להפסיק ובמשחק מול רומן הייתי מאוד עייף ולא מרוכז.
כן כן היה לי את הדק הכי שבור שראיתם אי פעם בדאפטים וקראתי את אסף!!!
הדק כלל
triskelion
eternal witness
2 one dozen eyes
ועוד הרבה טובים
PHIL
Foratog Foil
יצירת קשר:

שליחה על ידי PHIL »

מול סופגי זה היה רק סיבוב 7 שלך ושם שכחת איזה 3 קאונטרים על ריגר
אני לא יודע מה איתך אבל אני בפררליס ששיחקת 7 סיבובים כמעט בלי אוכל ואים יותר מידיי סיגריות שמבלגנות לי את המוח לא רק שהייתי ער לגמריי ולא עשיתי טעויות מפגרות אלה גם צחקתי על טל.... היריב שלי והייתי מסוגל לנסות ולהשפיע עליו בלוחמה פסיכולוגית, הוא אחרי 7 סיבובים היה יכול לעמוד בכל זיבולי השכל שאני וסופגי הצגנו לו בלי לרצות להתאבד ועל זה מגיע לו קרדיט

מסקנה מכל אוסף השטויות הזה: זה לא משנה כמה סיבובים שיחקת, כל עוד לא שיחקת יום שלם וזה 4:00 בלילה והעניים נסגרות בעצמן)למרות שסניף שיחק פרמייר אבנט ב4:00 בלילה( העובדה ששיחקת הרבה זה לא תרוץ ללשכוח דיסייפל דמג' וקאונטרים, במיוחד לא כשיש טיסה כפרס..
The lands were painted white with the Winter's might
Roman Tmur
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Roman Tmur »

ben כתב:תגידו לי משהו כל שחקני הרבג'ר שמתלוננים על זה שהבנייה של הילד היתה רק למירור. אם ידעתם שיהיו כ"כ הרבה רבג'ר, למה לא שיחקתם כולכם 3-4 ריגרים בסייד?
כי הוא גרוע מול הכל חוץ מירור ואולי LD אז אין סיבה לשחק קלף מת במיין...
מי שאמר להגיד סתם מזל טוב אז כולם אמרו אבל באמת לא הגיע לו היה לו פשוט הרבה מזל כי אם הבנייה שלו הוא הגיע לטופ8 בגלל שקיבל סקראבים רבד'ר או הפסיד (אבל משהו רציני חוץ מסקראבים ורבג'ר הוא קיבל רק את יואבי) ובטופ 8 הוא קיבל שניי רבג'רים ואז הפסיד אם אתם לא קוראים לזה מזל אז מה זה?
Maledrach כתב:אוי אוי רומן כמה טעויות...תכתוב בוורד ואז תעתיק =\
:)
Roman Tmur
MTGil Wizard
יצירת קשר:

Canopy Crawler כתב:לא, הדרקונים היו בסייד. כמובן שהדק הזה אמור לזיין מירור, אבל הדק של רומן אמור לעשות אותו דבר, ולכן זה הוכרע על חודה של טעות.

דני.
דני את צודק אבל מה אני אמור לעשות כאשר אני יוצא מול אניטי רבג'ר וגם חוץ מהרבג'ר שלי לא הפסדתי לשום רבג'ר גם בJSS וגם בטורניר של פישמן (ניצחתי את כולם 2-0)
נערך לאחרונה על ידי Roman Tmur ב 08/10/2004 , 16:57, נערך פעם 1 בסך הכל.
S_C_epter
The ScepterChant
יצירת קשר:

שליחה על ידי S_C_epter »

רומן, כל אחד הכין את הדק שלו למטרה שונה. אם הייתי בא עם רבג'ר הייתי מגיע לטופ 8 ומפסיד שם לאיזה דק עם הרבה הייט, או לקיבלר (והיה שם קיבלר במקרה שהייתי משחק רבג'ר, כי אז סופגי לא היה מטפדק 3 שרפנל נגד מיני וויני והכל היה שונה). אני בניתי את האגרו בלק שלי במטרה לקחת את הטורניר. הבעייה שלו היא להגיע לטופ 8, משם כבר הכל ממש קל, כי מול קונטרול, שהייתי בטוח שיהיה הרבה בטופ 8, יש לו מאטץ' קל מאוד (כל קונטרול, UW, סלייד, טוט', וגם מול הLD של יואב היה לו מאץ' טוב בטסטינג יום לפני הJSS). אבל בדרך לטופ 8 עומדים אפיניטי, סלבג'רס (כן, סלבג'רס), וגובלינים שמפריעים. האמנתי שאני יכול לעלות בעזרת רמת משחק, אבל ילד קטן עם אפיניטי בא וניפץ אותי עם 2 גוד הנדס שאף דק חוץ מאולי סלייד עם אוקסידייזים במיין ו-2 ווגים ביד פותחת היה מנצח. החיים קשים, ונועם הכין את הבנייה שלו למטרה שלא הייתה נכונה בעיקרון, אבל המזל שיחק לטובתו ונגמר הסיפור. אם לך לא היה מזל אתה באמת חושב שהיית מגיע לאנשהו בטורניר הזה? תפסיק להתלונן על זה שהוא נפל מול הרבה רבג'ר.
Master of Puppets כתב:גיחצי.
Orb כתב:"יאללה, דראפט".
Orb כתב: חארטה
Roman Tmur
MTGil Wizard
יצירת קשר:

S_C_epter כתב:רומן, כל אחד הכין את הדק שלו למטרה שונה. אם הייתי בא עם רבג'ר הייתי מגיע לטופ 8 ומפסיד שם לאיזה דק עם הרבה הייט, או לקיבלר (והיה שם קיבלר במקרה שהייתי משחק רבג'ר, כי אז סופגי לא היה מטפדק 3 שרפנל נגד מיני וויני והכל היה שונה). אני בניתי את האגרו בלק שלי במטרה לקחת את הטורניר. הבעייה שלו היא להגיע לטופ 8, משם כבר הכל ממש קל, כי מול קונטרול, שהייתי בטוח שיהיה הרבה בטופ 8, יש לו מאטץ' קל מאוד (כל קונטרול, UW, סלייד, טוט', וגם מול הLD של יואב היה לו מאץ' טוב בטסטינג יום לפני הJSS). אבל בדרך לטופ 8 עומדים אפיניטי, סלבג'רס (כן, סלבג'רס), וגובלינים שמפריעים. האמנתי שאני יכול לעלות בעזרת רמת משחק, אבל ילד קטן עם אפיניטי בא וניפץ אותי עם 2 גוד הנדס שאף דק חוץ מאולי סלייד עם אוקסידייזים במיין ו-2 ווגים ביד פותחת היה מנצח. החיים קשים, ונועם הכין את הבנייה שלו למטרה שלא הייתה נכונה בעיקרון, אבל המזל שיחק לטובתו ונגמר הסיפור. אם לך לא היה מזל אתה באמת חושב שהיית מגיע לאנשהו בטורניר הזה? תפסיק להתלונן על זה שהוא נפל מול הרבה רבג'ר.
כן היתי מגיע ל טופ8 בטוח אולי אם לא הילד היתי בגמר ואלי אם קצת מזל היתי טס ושניר הגעתי גם בטורניר של פישמן יותר גבוהה ממך (שני טורנירים זה לא מזל זה ידעה)
B_E_N
MTGil Wizard

שליחה על ידי B_E_N »

סיבוב ראשון אני שיחקתי נגדו... עכשיו היה לי חרא מזל.. יצא לי רק ג'סטיס אחד אחרי הסייד וזה בערך כל ההייט שיצא לי במשחק... אבל לפי מה שראיתי הדק מאוד איטית יחסית לראפיניטי ואם הוא ה יה מקבל טו'ט אחת הוא היה חוטף בראש... גם מסלייד... הדק איטית והיא לא קרובה ללנצח תור 3..... או רביעי... אני דט' כלאוד ולא היה לי כמעט כלום שיעצור את היצורים שלו... אבל מתתי תור 6-7 נגד ראפיניטי!!! זה אומר משהו על הדק... זה ראפיניטי שפשוט בנויה על זה שגם היריב מקריב....
שיניתי ניק- הייתי arcbound ravager

אתם דפקתם על שולחן ועכשיו! יהיה לכם נצנצים...

(כל הזכויות שמורות למיני וויני)
Antrax
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Antrax »

אוקיי. על מוליגן שמעת?
B_E_N
MTGil Wizard

שליחה על ידי B_E_N »

מה קשור!!!
שיניתי ניק- הייתי arcbound ravager

אתם דפקתם על שולחן ועכשיו! יהיה לכם נצנצים...

(כל הזכויות שמורות למיני וויני)
Antrax
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Antrax »

מי שמאשים מזל בהפסדים מרגיש טוב, אבל נשאר שחקן גרוע. במקום לבכות ששלפת יד גרועה, תשאל את עצמך למה לא עשית מוליגן.
legolas11
MTGil Wizard

שליחה על ידי legolas11 »

יו תרגעו הוא ניצח תעזבו אותו, הדק גובלינים שלי נדפקה נגדו
במשחק הראשון נגדו לא יצאו לי לנדים ובמשחק השני יצאו לי רק לנדים....
:cry:
Ashes To Ashes
Moxes To Moxes
שלח תגובה