האם קיימת עסקה אשר משחקים בה בסילד אך לא שומרים את הקלפים?

מידע על טורנירים עתידיים, ליגות אזוריות ותחרויות ארציות; דיונים על טורנירים קודמים

מנהלים: Orb, Ward

שלח תגובה
Dark-Mage
MTGil Apprentice
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0
יצירת קשר:

האם קיימת עסקה אשר משחקים בה בסילד אך לא שומרים את הקלפים?

שליחה על ידי Dark-Mage »

קודם כל שלום ושנה טובה ומבורכת.
אני כשחקן Casual, שלא מעוניין לשמור את הקלפים ולהחליפם או לשחק קונסטרקטד ולהשקיע, עם זאת אני עדיין נהנה תמיד מהנוסטלגיה של מג'יק ואני זוכר כמה כיף היה לשחק סילד.
בגלל זה תהיתי אם ישנם "עסקאות" כאלו שיהיה אפשר לדוגמא: מישהו אחר משלם לך על הטורניר סילד ואתה משחק, לאחר מכן הוא מקבל את כל הקלפים שלך וגם את הבוסטרים(אולי במחיר זעום? אולי כך ישולם גם הדלק נסיעה\כרטיס אוטובוס)"

בתקווה שזה אפשרי ששני הצדדים יוצאים איכשהו מרווחים.
אשמח לתגובתכם והסברכם לחיוב ולשלילה.
עמכם התודה, עידן.
"We're bak fer anotha go"
123321
Mr. Number
יצירת קשר:

שליחה על ידי 123321 »

תשמע, כעיקרון ברור שאתה יכול לקחת חבר להגיד לו תשלם עליי ואחר כך תקבל את הקלפים שלי.
הבעיה היא שבדראפטים/סילדים הסיכויים להחזיר את ההוצאה הם נמוכים. (אלא אם אתה זוכה בפרס כמובן...)
בד"כ 90% ויותר מהקלפים שתקבל בסילדים הם זבל. ז-ב-ל. ולכן תעשה את החישובים או שחברים שלך יעשו חישובים אם הם מוכנים לקחת את הסיכון בלשלם עליך.
נערך לאחרונה על ידי 123321 ב 10/9/2007 , 18:07, נערך פעם 1 בסך הכל.
צוות ה-Dancing Leprechaun
תמונה
לפניות לגבי קלפים, טורנירים וכולי: aran.segal@gmail.com
Sorak
מארגן טורנירים בירושלים

שליחה על ידי Sorak »

יש לא מעט מקרים כאלה, כפי שארן ציין בדרך כלל אלו עיסקאות בין חברים, שכוללות חוץ מהקלפים שאיתם משחקים גם את הפרסים בהם אותו שחקן זכה.

למיטב ידיעתי אין מישהו שעושה את זה באופן כללי לכל מי שרוצה לשחק ב"חינם".

אורטל
Y
מנהל טכני
יצירת קשר:

שליחה על ידי Y »

דווקא אני ושי עושים את זה לא פעם (זה שאני משלם על שי לא נחשב). כבר קרו כמה מקרים שבהם שילמנו לאנשים על טורניר לימיטד בתמורה לכל מה שיוצא לו.

אנחנו עושים את זה בעיקר בגלל שלרוב אנחנו משלמים במוצרים שיתנו את אותו השווי אם נפתח אותם ותמיד מעדיפים שעוד מישהו ישחק.
שלח תגובה