GP Krakov report- like judges...learn to judge...

מידע על טורנירים עתידיים, ליגות אזוריות ותחרויות ארציות; דיונים על טורנירים קודמים

מנהלים: Orb, Ward

PopperThingi
Dragon Food
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

שליחה על ידי PopperThingi »

את הקטע עם הפאקט אני יכול להבין שהייתה אי הבנה, אבל מה זה One action? אחרי שהכרזת חוסמים אין עוד פעם...

סה"כ הלך לך טוב, חבל שלא עשית appeal וזהו. נראה לי אתה צריך ללמוד את זה אם כבר שני טורנירים לא עשית XD
Orb
Moderator

שליחה על ידי Orb »

אבל מה זה One action? אחרי שהכרזת חוסמים אין עוד פעם...
אני מניח שהכוונה של השופט הייתה שאותו שחקן רצה לחזור פעולה אחת אחורה ולשנות משהו וזה יעני בסדר כי עברה בינתיים רק פעולה אחת. כמובן שזה קשקוש בלבוש.

וולבי, הוא הפעם עשה אפיל במקרה הראשון, כך שהוא כן למד.
אני יכול להבין אחרי שעשית כרגע אפיל והשופט הראשי בא והתעסק עם המקרה שלך שעה למה יש רתיעה מלעשות שוב אפיל. כמובן שעדיין כדאי לעשות אבל אני מניח שיש מספיק אנשים שלא היו עושים את זה וזה ניתן להבנה.
מוזמנים להשתתף במכירת החיסול שלי:
http://mtgil.co.il/viewtopic.php?f=18&t=50335" target="_blank
Arie
מארגן טורנירים בדרום

שליחה על ידי Arie »

כל הכבוד על ההישג ואל תכנע - פעם שלישית גלידה :P

לגביי השיפוט - אני חייב להגיד שאני מסכים עם המקרה של הtreetop הוא פשוט חשב על החסימה בקול, זה לא כמו במג'יק אוןליין, אני מבין את הרצון שלך לתפוס אותו אבל אין מה לעשות - shit happens.

לגביי הקטע השני - להוסיף 6 דקות במקום 12 בגלל מזכיר לי איזשהו פיטיקיו או משהו כזה ששיחקתי בטופ 8 והוחלט שהמשחק יוכרע על חיים בגלל מחזור זמן וניצחתי עם renewed faith, מעניין מה יותר מגוחך :P
TrUnks
Solemn master
יצירת קשר:

שליחה על ידי TrUnks »

Arie כתב:כל הכבוד על ההישג ואל תכנע - פעם שלישית גלידה :P

לגביי השיפוט - אני חייב להגיד שאני מסכים עם המקרה של הtreetop הוא פשוט חשב על החסימה בקול, זה לא כמו במג'יק אוןליין, אני מבין את הרצון שלך לתפוס אותו אבל אין מה לעשות - shit happens.

לגביי הקטע השני - להוסיף 6 דקות במקום 12 בגלל מזכיר לי איזשהו פיטיקיו או משהו כזה ששיחקתי בטופ 8 והוחלט שהמשחק יוכרע על חיים בגלל מחזור זמן וניצחתי עם renewed faith, מעניין מה יותר מגוחך :P
הקטע שזה לא שהוא חשב בשקט, הוא התחרט בעצם(מקרה הטריטופ) הוא התחיל לחסום ואז אמר כזה "oh oops and treetop blocks X" אז אין כאן שום עניין של מחשבה בשקט
אני משדר משחקים מכל הפורמטים בmagic online בלינק הבא למי שמעוניין-
http://www.twitch.tv/nivshm
Orb
Moderator

שליחה על ידי Orb »

כיר לי איזשהו פיטיקיו או משהו כזה ששיחקתי בטופ 8 והוחלט שהמשחק יוכרע על חיים בגלל מחזור זמן וניצחתי עם renewed faith, מעניין מה יותר מגוחך
המקרה של ניב מגוחך יותר כי אין שום דבר מגוחך במקרה שאתה מציין.
PTQ זה בסה"כ PTQ ולא אליפות העולם, ולגיטימי לשים הגבלת זמן לטופ 8 בטורניר שכזה. ובסינגל אלימיניישן, אם נגמר הזמן, משחק מוכרע על נקודות חיים, ככה זה.
מוזמנים להשתתף במכירת החיסול שלי:
http://mtgil.co.il/viewtopic.php?f=18&t=50335" target="_blank
Canopy Crawler
מארגן טורנירים בדרום
יצירת קשר:

שליחה על ידי Canopy Crawler »

Arie כתב:כל הכבוד על ההישג ואל תכנע - פעם שלישית גלידה :P

בתור התחלה, בוא נדייק- שיחקת בGP Trial ולא בPTQ. בקשר לחסימה, אני לא מסכים איתך, זה לא נשמע כאילו הוא "חשב בקול". כשמישהו אומר "X חוסם את Y ו-U חוסם את T" (ואני לא יודע אם הוא הניח את החוסמים שלו בRed Zone, אם לא אז יש קצת על מה להתווכח) אז בוודאות הוא כבר אמור לאבד את הקדימות שלפני שלב החוסמים. כמו שניב אמר, אין בעיה לוותר לשחקן על דבר כזה, הייתי נותן כמעט בכל מקרה לשחקן השני לחזור בו, אבל במקרה שהשחקן ההוא כבר רימה וזה משחק על Day 2, ניב פעל נכון.

דני.
Arie
מארגן טורנירים בדרום

שליחה על ידי Arie »

ניב - כתבתי 'חשב בקול'...ולא 'חשב בשקט'. לפי דעתי גם אם הוא התחרט אפשר לוותר על זה.

אור - טוב שזה לא הוכרע על אורך שיער, גובה או גורמים נוספים שאין להם משמעות כמו החיים במשחק הזה.
Y
מנהל טכני
יצירת קשר:

שליחה על ידי Y »

Arie כתב:אור - טוב שזה לא הוכרע על אורך שיער, גובה או גורמים נוספים שאין להם משמעות כמו החיים במשחק הזה.
אורך שיער משפיע על הסיכוי שלך לנצח? לא. גובה משפיע על הסיכוי שלך לנצח? לא. העובדה שיש לך יותר חיים מהיריב משפיעה על הסיכוי שלך לנצח? כן.
כשנכנסים למצב של Sudden Death, חייבים למצוא גורם שיגמור את המשחק, ובגלל שחוסר חיים הוא הגורם עיקרי להפסד, זה מה שנבחר.
להפסיד בגלל נקודת חיים בגמר של PT זה בדיוק כמו להפסיד את המונדיאל על פנדלים. אתה לא רואה אף אחד אומר שזה מגוחך.
TrUnks
Solemn master
יצירת קשר:

שליחה על ידי TrUnks »

הוא לא חשב אבל.. הוא אמר במפורט ככה

X blocks Y
U blocks Z

ok..

oh oops treetop blocks L

אז כן זה לא חשיבה ולא כלום...
אני משדר משחקים מכל הפורמטים בmagic online בלינק הבא למי שמעוניין-
http://www.twitch.tv/nivshm
Circle of Life
MTGil Wizard

שליחה על ידי Circle of Life »

Y כתב:גובה משפיע על הסיכוי שלך לנצח? לא.
תתפלא.

בכל מקרה, הבעיה העיקרית עם בחירת המנצח עפ"י החיים היא שחבילות קונטרול וקומבו משתמשות בחיים כמשאב כדי להשתלט על הלוח/לנצח ואילו אגרו בנויה במיוחד כדי להוריד את היריב ל-0 כמה שיותר מהר, מה שנותן הרגשה שלמי שמשחק קונטרול/קומבו מול אגרו אין סיכוי לנצח בהחלטות כאלה (היו כבר מספיק משחקים שבהם נשארתי עם 5- חיים מול חבילת אגרו וניצחתי כי השתלטתי על הלוח/משחק. אני לא רואה צורה יותר טובה לקבוע מי מנצח במצבים כאלו אבל צריך להבין שהחלטה עפ"י חיים מחזקת את סיכויו של סוג חבילה (אגרו) לנצח במצב כזה מראש)
Y
מנהל טכני
יצירת קשר:

שליחה על ידי Y »

כדי להגיע למצב שבו מחליטים ע"ס חיים, צריך שזה יהיה סינגל אלימיניישן, זמן הסיבוב נגמר, עברו חמש תורות והמשחקונים בתיקו.

מצב כזה הוא ברירת מחדל כשכל האמצאים הרגילים לא עבדו והזמן כבר מתחיל להיות מוגזם. תסכימו איתי שאי אפשר להגיד לטורניר שלם לחכות עוד חצי שעה כי משחק אחד עדיין לא הסתיים. אם שחקנים מגיעים לכזה מצב, אז זה מאוד סביר שגם המשחק הזה יהיה ארוך.
Circle of Life
MTGil Wizard

שליחה על ידי Circle of Life »

Y כתב:כדי להגיע למצב שבו מחליטים ע"ס חיים, צריך שזה יהיה סינגל אלימיניישן, זמן הסיבוב נגמר, עברו חמש תורות והמשחקונים בתיקו.

מצב כזה הוא ברירת מחדל כשכל האמצאים הרגילים לא עבדו והזמן כבר מתחיל להיות מוגזם. תסכימו איתי שאי אפשר להגיד לטורניר שלם לחכות עוד חצי שעה כי משחק אחד עדיין לא הסתיים. אם שחקנים מגיעים לכזה מצב, אז זה מאוד סביר שגם המשחק הזה יהיה ארוך.
אני מסכים כי אני לא רואה כרגע שיטה טובה יותר.
אבל זה שאני מסכים לא בהכרח אומר שאני שמח כשמשחק נקבע על דבר כזה.
Y
מנהל טכני
יצירת קשר:

שליחה על ידי Y »

אתה לא שמח? אתה יודע מה זה לעמוד בטופ 8 של GP ולהגיד לשחקן שהוא הפסיד כי היריב שלו עשה דרדג' ל-Golgari Brownscale? וכן, זה קרה לי.
Arie
מארגן טורנירים בדרום

שליחה על ידי Arie »

אז הרבה יותר פשוט להודות שזה חוק מטופש ולא להיות עקשן יובל.

אם זה טופ 8 של GP אז אין שום בעיה לתת להם לשחק עוד חצי שעה.
בדיוק כמו שבאליפות העולם הגמר לפני כמה שנים היה 3 וקצת שעות..
Y
מנהל טכני
יצירת קשר:

שליחה על ידי Y »

יכול להיות שזה לא היה טופ 8 ב-GP אלא טורניר אחר במקסיקו. בכל מקרה, זה לא אידיאל, אלא ברירת מחדל. אי אפשר שכל הסיבובים בכל הטורנירים שהם Single Elimination ימשכו עד שכל השחקנים יסיימו לשחק.
שלח תגובה