פרי רליס Shards of Alara חיפה, יום שבת, 4/10

מידע על טורנירים עתידיים, ליגות אזוריות ותחרויות ארציות; דיונים על טורנירים קודמים

מנהלים: Orb, Ward

Muad'Dib
Emperor of Dune
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

שליחה על ידי Muad'Dib »

Naya rulez!!!
Five color is not only bossible, it wins big time! Went 6-0 in the draft with side splashs to 4th and 5th colors, of course having 2 mass removals, 9 removals and 2 pumps help nice too :)

All in all this was the most fun I had in a PR since Onslaught/Mirrodin
I must not fear. Fear is the mind killer.
From the Bene Geserit teachings -
rif-raf
MTGil Wizard

שליחה על ידי rif-raf »

טוב אבל זה היה ידוע מטסטינג בוורקסיישן, יש פיקסינג בערך ברמה של רבניקה.
תמונה
Navidshi
Judgmental Bastard

במקום דיווח אמיתי

שליחה על ידי Navidshi »

העניין של הגניבה באמת חמור ביותר, והעובדה שגם אחרי שאריאל ביקש במפורש שכולם יבדקו אם הם לא לקחו את הקלפים בטעות אף אחד לא מצא אותם אצלו משאירה מעט מאד מקום לספק בעניין. אין ספק שראוי למצוא ולהעניש את הגנב או הגנבים, אבל חשוב מאד גם שאנשים ישמרו על הקלפים שלהם ויוודאו שהם במקום בטוח בתיק, או שמישהו יושב לידם ומשגיח שלא יקחו אותם "בטעות".

הטורניר היה מגניב. האפשרות לשנות את החבילה במהלכו נתנה לי כבר בסיבוב הראשון לרדת מהרעיון השגוי של 4 צבעים ולערוך שיפורים קטנים גם בהמשך ולהגיע ל-9 נקודות לפני ההפסד הראשון שלי, מה שמבחינתי זה הישג :) עשיתי טעות טיפשית נגד Sarkhan Vol והפסדתי לו שני משחקים, ואז עשיתי עוד טעות טיפשית שעלתה לי בכל ה-board position שלי ובסיבוב נגד סילמן אבל נראה ששיחקתי נגד מספיק שחקנים טובים כדי לצאת עם שני בוסטרים נוצצים, שנבלעו מיד לתוך דראפט שבו בניתי חבילת Grixis מאד מעניינת ודי סינרגטית, שנטבחה בחוסר כבוד מזעזע על ידי Necrogenesis שמנע ממנה לעשות... הכל, בערך. אני חייב לומר שאני מופתע לרעה ש-WotC הוציאו uncommon שפשוט משתק את המכניקה המרכזית של Shard שלם באופן מוחלט, בעלות מזערית, וב-permanent type שה-Shard הזה פשוט לא מסוגל להתמודד איתו. בשביל היכרות ראשונה עם הפורמט, זה בהחלט טראומטי.

לקחים? אם המזל ימשיך להיות לצדי כמו שהוא היה היום, אולי אני אלמד לא לעשות טעויות טפשיות כמו שעשיתי היום. להתמקד ב-Shard נותן המון כוח. להתפרש על ארבעה צבעים (או יותר) זה בזבוז משווע של משאבים מכיוון ואין הרבה מה-CA או האפקטים הכפולים שאפיינו את Ravnica ועשו את המשחק ב-4 צבעים כל כך משתלם.

היה כיף. תודה ללחן על הטרמפ לטורניר, לאריאל על הארגון, ליוסי שסבל את הניג'וסים הבלתי פוסקים שלי, ולסתיו שחסך לי לקחת מונית בדרך חזרה הביתה :)
TrUnks
Solemn master
יצירת קשר:

שליחה על ידי TrUnks »

רן אני חייב לציין שה"אופטימיות" ביכולות המשחק שלך במג'יק פשוט גבוהות מהרגיל :wink:

"dont be so hard on yourself"
אני משדר משחקים מכל הפורמטים בmagic online בלינק הבא למי שמעוניין-
http://www.twitch.tv/nivshm
rif-raf
MTGil Wizard

שליחה על ידי rif-raf »

האמת שיש גם את הארטיפקט בקומון שדופק את אנארת', או להעיף קלף בתור או להעיף את כל הבית קברות ולשלוף קלף... הוא פחות טוב מנקרוג'נסיס אבל הוא עדיין דופק את אנארת' לגמרי.
תמונה
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

ניב, אם היית רואה את הטעויות שלי, אני בטוח שהיית מניד בראשך באכזבה...
אבל אני לא מבואס, הלך לי היום הרבה יותר טוב מאשר בכל PR שהשתתפתי בו בשנים האחרונות, ונהניתי מהאתגר לנצח בלי שום פצצות זהובות או כתומות :)

רפי, סביב Relic of Progenitus אפשר לשחק. אם יש לך שם קלפים שאינם עם Unearth הוא לא יכול לפגוע באלו שכן ישירות, בטח שלא בתגובה ליכולת ה-unearth, כך שאם אתה דואג שלא יהיו ליריב הרבה מטרות לחיסול בבת אחת (שוות הקרבה) זה לא משתק אותך. וכמובן ש-artifact destruction יש באדום, גם אם היא לא מוצלחת במיוחד.

בקיצור, אני בטוח ש-WotC יתנו לנו הסבר מספק יום אחד למה הם בחרו בכלל ליצור את Grixis אם הם הרגישו צורך כזה לסרס אותה אחר כך. אולי נזכה ב-ban הראשון בעולם ל-limited :)

נ.ב
חולצות Tezzeret FTW :)
ryoga
MTGil Wizard

שליחה על ידי ryoga »

רן, נקרוג'נסיס זה ממש לא קלף שדורש באן בלימיטד, וזה שזה דופק את האנארת' זה לא סוף העולם, היצורים טובים גם בלי האנארת'
תמונה
On the Play/On the Draw
https://www.facebook.com/pages/MTG-MADN" target="_blank ... 5548217210
Chipmunk
Legendery Pest

שליחה על ידי Chipmunk »

גם NAYA CHARM דופק אנארת'.. הצלחתי אשקרה לגרום לקורן לנסות אפקט IWINMORE מולי לפני שהלכתי..

עריכה:
זה היה רק בשביל לעשות שטות אחרונה בדראפט.. בכל מקרה הייתי פורש כי אביתר אמר לי "עוד 6 דקות הולכים" אז רציתי לעשות משהו מגניב עם הצ'ארם שהתפקשש לי מול שפר..
נערך לאחרונה על ידי Chipmunk ב 05/10/2008 , 11:08, נערך פעם 1 בסך הכל.
rif-raf
MTGil Wizard

שליחה על ידי rif-raf »

כן, שמעתי על זה, זה היה די מגעיל. אתה אומר לו שתעשה מנה בורן אם הוא לא יוציא את כל האנארת' ואז הוא עושה את זה ואתה עושה להם טאפ וקונה לך תור, ברור לי שהמשחק כבר היה אבוד אבל זה בכל זאת מלוכלך.
תמונה
Dark-Mage
MTGil Apprentice
יצירת קשר:

שליחה על ידי Dark-Mage »

אחרי הרבה זמן שבאמת לא הייתי בעניין המג'יק, היה מצויין.
הכל שונה כבר כשאתה לא ילד קטן והאנשים ממש נחמדים ופשוט כיף לשחק.

רק דבר שהייתי מעדיף זה שהיו מסדרים את הכסאות במהלך בניית הדק וכותבים איזה קלפים אתה שם בתוכו, איכשהו החוסר נתן הרגשה של חובבנות וקצת יותר מדי "שכונה".

עידן.
"We're bak fer anotha go"
TheCheat
MTGil Wizard

שליחה על ידי TheCheat »

היה ממש סבבה, אחד הPRs היותר טובים שהיו בזמן האחרון מבחינת כמות האנשים, הארגון ואיכות הסט.

הזכייה של רפי הייתה פשוט Epic אין מילים.

תור חמישי Violernt Ultimatum ותור אחרי זה עוד אחד זה כיף :P
"You had a window of opportunity, but you threw the latter out of the former."
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

Dark-Mage כתב:רק דבר שהייתי מעדיף זה שהיו מסדרים את הכסאות במהלך בניית הדק וכותבים איזה קלפים אתה שם בתוכו, איכשהו החוסר נתן הרגשה של חובבנות וקצת יותר מדי "שכונה".
טורניר PR הוא הטורניר הכי "שכונתי" שאתה יכול למצוא. אמנם הוא גדול יותר מדראפט מקומי רגיל, אבל הוא נועד בעיקר לכיף. בטורנירים תחרותיים כגון PTQ תצטרך בפירוש לרשום את החבילה שלך. כאן, רישום החבילה היה מונע מאנשים לשנות את החבילה שלהם במהלך הטורניר ומקטין את היכולת שלהם להתנסות באפשרויות שונות וללמוד מטעויות תוך כדי משחק - מה שלדעתי מוסיף המון בטורניר sealed שהוא ההיכרות הראשונה עם סט חדש.

למה הכוונה ב"מסדרים את הכסאות"?
rif-raf
MTGil Wizard

שליחה על ידי rif-raf »

לדעתי הוא מתכוון שחברה לא ישבו אחד עם השני לעזור בבנייה או חס וחלילה יחליפו וירמו.
תמונה
Prismatic
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Prismatic »

אני חושב שהוא מתכוון שהוא היה רוצה שיהיו מקומות ישיבה שהוקצו מראש. אבל כמו שרן אמר, הטורניר הוא שכונתי במכוון, כי עיקר הכוונה שלו היא להנות ולהכיר אנשים וקלפים חדשים :)
My phone number: 0522816213
PopperThingi
Dragon Food

שליחה על ידי PopperThingi »

היה ממש כיף, ולדעתי טועה מי שחושב שארבעה צבעים זה רע. שיחקתי חמישה צבעים גם בדראפט וגם בטורניר הראשי עם 5 אובליסקים ולא היה לי חוץ מבמשחק אחד קולור סקרו (אבל לא בדיוק הכל הכל זה חמישה צבעים, הכי טוב זה שניים ראשיים, אחד משני יותר ושניים ספלאש בשביל קלף/שניים). הסט ממש כיף, ולמרות שזה קצת מעצבן אפשר לפחות לתחוק על הלנדים בבוסטרים, ואין שיט קומונים חוץ מההרלדים (אבל הם לפחות פירסט דרופ), אז שיהיה.

ןזכיתי בשלושה בוסטרים! שפתחו שני שיט ררים ו-Hagemon מית'יק xP.
יש לי סארקהן וול!!
הקיוב שלי ב-CubeTutor נסו בעצמכם!
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

ה-Heralds הם uncommons.
Chipmunk
Legendery Pest

שליחה על ידי Chipmunk »

אין הרבה דברים לא שחיקים ברמת הלימיטד בסט. יש מספיק האצה ופיקסינג, והוא ממש כיף.
ryoga
MTGil Wizard

שליחה על ידי ryoga »

בדוגרי, סט יותר קטן=פחות שיט.
למרות שעדיין יש כמה שיט קומונים, אבל לא משהו ברמה של בוג הודלומס
תמונה
On the Play/On the Draw
https://www.facebook.com/pages/MTG-MADN" target="_blank ... 5548217210
PopperThingi
Dragon Food

שליחה על ידי PopperThingi »

Navidshi כתב:ה-Heralds הם uncommons.
כן?! לא שמתי לב. יופי, הם יופיעו פחות :)
הקיוב שלי ב-CubeTutor נסו בעצמכם!
ben
MTGil Wizard

שליחה על ידי ben »

מה קרה לכם, יש שם ערימות של קלפים לא שחיקים.
שלח תגובה