ליגת פנורמה חיפה: שחקנים חדשים ופחות תחרותיים סקר ליום ושעה

מידע על טורנירים עתידיים, ליגות אזוריות ותחרויות ארציות; דיונים על טורנירים קודמים

מנהלים: Orb, Ward

שלח תגובה

איזה יום אתם מעדיפים לליגה?

יום שני
2
10%
יום שלישי
6
30%
יום שישי
12
60%

סך הכול הצבעות: 20

rif-raf
MTGil Wizard
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

ליגת פנורמה חיפה: שחקנים חדשים ופחות תחרותיים סקר ליום ושעה

שליחה על ידי rif-raf »

עריכה: ב-9/11 אנחנו מתכננים לעשות דראפט repack של בלוק שארדס אוף אלארה. הדראפט יהיה בחינם אלא עם כן תהיה הסכמה על פרס, כל סיבוב בדראפט יחשב בנקודות זהב להחודש

עריכה נוספת: אנחנו מוסיפים סקר ליום המועדף לליגה. האופציות יהיו שני, שלישי או שישי. ביום שני או שלישי אני מעדיף שהליגה תתחיל כמה שיותר מוקדם, 16:00 זה טוב? אם זה יהיה ביום שישי נתחיל כמה שיותר מוקדם כדי לסיים לפני כניסת שבת 14:00 זה טוב?

ברוכים הבאים לליגת פנורמה חיפה או בשמה הנוכחי:

ליגת הצדק!

אתם מוזמנים להציע רעיונות אחרים :)

כאן ניתן לדבר על מי מגיע לליגה ומה עושים ולבקש בקשות לטעון טענות וכו'.

ימי ושעות הליגה: ימי שלישי 17:00-20:00.

במידת הרצון והצורך אפשר לשנות את היום והשעה, נא לבקש בת'רד. למשל אני אשמח אם הליגה תוכל להתחיל ב:15:30, אבל אני רוצה לבדוק מה הקבועים שלה חושבים. אתם יכולים בשלוש וחצי?

מיקום: מרכז פנורמה, חיפה קומה שנייה בפינה של הקניון שרחוקה מהקולנוע, על שולחנות בית קפה נטוש.

מבצעים הנחות וכדומה:
-כל מי שמביא חבר שמשתתף בליגה לפחות פעמיים ונראה שהולך להצטרף מקבל פוסטר יפיפה לבחירתו מהמאגר שלנו (עם תמונה שונה בכל צד!).
-כל מי שמשחק גם מחוץ לטורניר בפורמאט מוכר כמו טייפ 2 או אקסטנדד ומסיים match מקבל נקודות, שניים למנצח ו-1 למפסיד. בסוף כל חודש השחקן עם מרבית הנקודות יוכל לבחור קלף DCI או הנחה של 5 שקלים לטורניר הבא. הניקוד יאסף על ידי וירשם כאן כדי שנוכל לראות מי מוביל.
-במידה ומגיע שחקן חדש אני אביא חבילות פשוטות יחסית שהוא יוכל לשחק איתן. כמו כן הוא יוכל להירשם ל-DCI ובעתיד הקרוב ל-Player rewards.
-במידה ומגיע שחקן פחות חדש אני מביא חבילות EDH ולימיטד אינפיניטי.
-במידה ומגיעים 6 שחקנים ומעלה שמעוניינים בטורניר אני אעביר טורניר עם פרס בתשלום, ובמידה ומגיעים 8 שחקנים ומעלה הטורניר אפילו יהיה מדווח.

אז בהצלחה לכולנו ושתהיה אחלה שנה למג'יק בארץ!
נערך לאחרונה על ידי rif-raf ב 04/11/2010 , 3:47, נערך 4 פעמים בסך הכל.
תמונה
liorba
MTGil Apprentice

היה ממש כיף אתמול בתורניר נ.ב זה ליאור

שליחה על ידי liorba »

היה ממש ממש ממש כיף ואני מתכוון לבו לתורניר עם דוד שלי פעם בחודש.
ליאור ברקו
rif-raf
MTGil Wizard

שליחה על ידי rif-raf »

אה שלום ליאור! אני רפי, אני זה שעזר לכם בדראפט.

אני שמח שנהנית. אבל הדרפט שהשתתפת בו היה בליגה השניה, ליגת הטכניון. עם כי אני ממליץ לך ולדוד שלך וכל מי שתוכלו להביא את ליגת פנורמה. כרגע היא פחות תחרותית, לא יהיו בה כנראה דראפטים במהלך החודש הקרוב, אבל אם יהיה ביקוש לדראפט, ללא ספק יהיה לכם סיכוי יותר טוב עם עוד שחקנים מתחילים יחסית מאשר עם ליגה המכילה את 3 המקומות הראשונים של אליפות הארץ 2009...

בקשר למה שאמרתי, שאני אנסה לבדוק את האופצייה שיפתחו לכם ליגה בנהריה, סיפרתי על המצב שלכם ליבואן והוא רוצה ליצור איתכם קשר או שתיצרו איתו. הוא רוצה לברר כמה שחקנים יש בנהריה/האם יש שחקן ותיק מספיק שיוכל לארגן את הליגה/והאם ניתן למצוא מקום לארגן אותה כמו הטכניון או מרכז פנורמה. המשתמש שלו בפורום זה Orb ואתה יכול ליצור איתו קשר בהודעה פרטית. היבואן כרגע להבנתי הם אור בילדנר וזיו צורן תחת החברה מיינד גיימס, שם המשתמש שנתתי הוא של אור.

עריכה: תוקן תודה רן.
נערך לאחרונה על ידי rif-raf ב 29/10/2010 , 13:21, נערך פעם 1 בסך הכל.
תמונה
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

rif-raf כתב:עם כי אני ממליץ לך ולדוד שלך וכל מי שתוכלו להביא את ליגת הטכניון. כרגע היא פחות תחרותית
אני מניח שהתכוונת לכתוב שאתה ממליץ להם לבוא לליגת פנורמה ;)
amitf
MTGil Apprentice

שליחה על ידי amitf »

שלום רפי זה עמית מיום רביעי

לא מתאים לי בימי שלישי וגם אני רוצה לעשות עוד דראפטים אז אני יבוא ביום רביעי לטכניון רק תזכיר לי באיזה שעה ואיפה
rif-raf
MTGil Wizard

שליחה על ידי rif-raf »

שלום עמית. לטכניון יש ת'רד משלו בפורום שם יש את כל המידע. אבל בעיקרון הם בימי רביעי איפה שהיינו (בית הסטודנט) אלה אם כן הם יודיעו שהם חזרו לאולמן שאם כן זה בניין קרוב, כשמגיעים למגדל הסביבתיתי המוזר יורדים במדרגות במקום לעלות וזה אולמן.

בקשר לדראפטים, הייתי רוצה להעביר אותם גם בליגת פנורמה, אבל אני אצטרך לבדוק קודם שיש מספיק אנשים ומספיק ביקוש, ולכן אני מנסה לשכנע אותך ואת ליאור להגיע :wink:
ובקשר ליום, אני יכול לשנות את היום של ליגת פנורמה לפי ביקוש, אם מספיק אנשים ירצו יום אחר.
תמונה
Tomer Cory
MTGil Wizard

שליחה על ידי Tomer Cory »

אני לא יכול שום יום אחר ובתור האיש הכי צעיר בליגה צריך להיתחשב בי!
oh my god they killed kenny!
rif-raf
MTGil Wizard

שליחה על ידי rif-raf »

בתור ליגה שמנסה להשיג כמה שיותר אנשים לתוך המשחק הייתי אומר שאתה עמוק מאוד בתוך המשחק! בכל מקרה נלך לפי כמות ונכון לעכשיו אף אחד נוסף לא הגיב על לשנות יום ואף אחד לא הגיב לשאלה שלי האם אפשר להתחיל ב-15:30...
תמונה
amitf
MTGil Apprentice

שליחה על ידי amitf »

רוב הסכוים שאני וליאור באים לדראפט ביום רביעי
רפי איך עושים תמונה בתור חתימה
אולי משהוא מצא קופסה של מג'יק במקרה ב7.5 בפרי רליז של ניו פריקסיה בחיפה וזה מהדורה עשירית אז שיתקשר אלי
ל04-8449274
Yoav
מארגן טורנירים

שליחה על ידי Yoav »

היי עמית
אכן יהיה דראפט ברביעי הקרוב בטכניון, הנושא של ליגת הטכניון הוא כאן -
http://members.pundak.co.il/magic/viewt ... 4&start=40

השבוע יחולקו קלפי FNM בתור צ'ופר, כדאי לבוא!
מיצי מיאו
doorok
MTGil Wizard

שליחה על ידי doorok »

מה יהיה היום? יש מצב לריפקס?
ido55558
Vampire King
יצירת קשר:

hvhv

שליחה על ידי ido55558 »

יהיה או edh או לימיטיד אניפנטי לפי מה שרפי אמר לי..
קונה מטבעות עתיקים
למי שיש ומוכר לשלוח לי מייל: ido55558@walla.com
doorok
MTGil Wizard

שליחה על ידי doorok »

מאיפו לי אכשיו חבילת EDH?
ryoga
MTGil Wizard

שליחה על ידי ryoga »

רפי מביא איתו 4 דקי EDH, ככה שזה לא צריכה להיות בעיה
תמונה
On the Play/On the Draw
https://www.facebook.com/pages/MTG-MADN" target="_blank ... 5548217210
doorok
MTGil Wizard

שליחה על ידי doorok »

טוב אז כניראה אני לא באה היום אז אני יבוא שבוע הבא אם חבר שאני מביא אותו פעם שניה אז אני אשמח לפוסטר ואני גם יעדיף שיהיה ריפקס מעניין בואו נגיד אלארה או משהוא בסביבה

אה דרך אגב מי מגיע בדרך כלל לליגה? טופז לא מנהל אותה אכשיו נכון? אבל הוא מכיע לא?
amitf
MTGil Apprentice

שליחה על ידי amitf »

רפי השבוע תהיה סדרה חדשה של קלפים ?
אולי משהוא מצא קופסה של מג'יק במקרה ב7.5 בפרי רליז של ניו פריקסיה בחיפה וזה מהדורה עשירית אז שיתקשר אלי
ל04-8449274
rif-raf
MTGil Wizard

שליחה על ידי rif-raf »

אוקיי היום הייתה הליגה בפנורמה עם נוכחות נמוכה במיוחד... בכל מקרה, לא נתייאש כי שבוע הבא אנחנו מצפים לדורוק, וחבר שלו, אני אבוא עם הפוסטרים כדי שתוכל לבחור ואני מקווה שחבר שלך ואתה תבקרו הרבה בליגה כי בשבועיים האחרונים היא הייתה קצת ריקה.

בקשר לבקשה שלך, אני מניח שאני יכול להכין ריפאק של אלארה. אני אשתדל להכין אותה לקראת שלישי, אבל קח בחשבון שזו המון עבודה, אז אני אשתדל להכין את זה בזמן...

בקשר לעמית. עמית, הליגה שאתה שואל עליה לדעתי היא ליגת הטכניון, יש לה נושא נפרד בפורום. זו ליגת פנורמה, היא לא המקום שבו היית שבוע שעבר. אבל בקשר למה שיהיה בליגת הטכניון התשובה היא דראפט של מירודין, אותו סט קלפים שעשיתם לו דראפט שבוע שעבר.
תמונה
tomeriko
Legendary Samurai

שליחה על ידי tomeriko »

אני עדיין חושב שלעשות ליגה בשעות האלה זה טיפשי, כל זמן אחר עדיף!
אתם פונים לילדים, שחלקם הולכים לתנועות נוער (יום שלישי אהמ... :roll: ) אז אתם מתנגחים.
doorok
MTGil Wizard

שליחה על ידי doorok »

אוקיי בעקרון אני וחבר שלי מגיעים קבוע פשוט בשבועיים האחרונים הינו באליפות אירופה בטאייקוון-דו (יש מדליות)

תודה מראש על הריפקס יהיה אחלה שוב לשחק באלארה
rif-raf
MTGil Wizard

שליחה על ידי rif-raf »

tomer gelber כתב:אני עדיין חושב שלעשות ליגה בשעות האלה זה טיפשי, כל זמן אחר עדיף!
אתם פונים לילדים, שחלקם הולכים לתנועות נוער (יום שלישי אהמ... :roll: ) אז אתם מתנגחים.
חחח, תודה על הגישה באמת... אין לי שום בעיה להזיז יום לליגה, אני במקרה ירשתי אותה על יום שלישי, אם לאמר את האמת אני מעדיף את יום שני. אז תרגיש חופשי להציע במקום להתקיף.
אני הולך להוסיף סקר כדי לראות איזה יום עדיף לכם מתוך הימים שאני פנוי, בבקשה תצביעו או שלא תהיה לכם השפעה על השינוי.
שבוע הבא זה ישאר בשלישי ושבועיים אחרי זה זה יעבור ליום המועדף. זה גם נותן לכם סמן להצביע וגם נותן לי לעבוד ב15.11 כפי שמתוכנן לי במשהו אחר.
תמונה
שלח תגובה