PTQ Paris Report - Top 4

מידע על טורנירים עתידיים, ליגות אזוריות ותחרויות ארציות; דיונים על טורנירים קודמים

מנהלים: Orb, Ward

_AmUgAbA_
MTGil Wizard
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

שליחה על ידי _AmUgAbA_ »

היי אביעד - דיווח אדיר, כרגיל. כל הכבוד!
ישבתי עכשיו עם הקפה של הבוקר (צהריים) כדי להתחיל ללמוד למבחן גמר בכירורגיה, אבל נתקלתי בכתבה (זו ממש כתבה, אגב) ולא הצלחתי להפסיק לקרוא...

תודה על כל הקרדיט שנתת לי, אבל יש לי תיקון קטן - אכן שיחקתי מול קאי באותו פרו טור (שיקאגו, 2003, Onslaught Rochester), אבל למעשה הוא זה שניצח ובעצם מנע ממני מאזן של 0-7 ביום הראשון (סיימתי 1-6 ומקום 15. היום השני לצערי היה הרבה פחות טוב...) בדרך לזכייה בפרו טור כולו (האחרון שלו, אם אינני טועה). הוא אפילו הזכיר אותי בדיווח שלו אחרי הטורניר במשהו כמו "בסיבוב השלישי שיחקתי מול שחקן מישראל. הוא אמר לי שזה הפרו-טור הראשון שלו והרגשתי ממש טוב לגבי העניין, עד שהוא השמיד אותי בגיים 1..." זה בערך מה שהוא כתב, כשהמילה demolished עדיין חקוקה בזיכרוני. I demolished Kai Budde, קולטים?

בכל מקרה, בתור הבנאדם שמכיר אותך אולי הכי טוב (גם בזירת המג'יק וגם מחוצה לה), אני יכול לומר לך שהייתי משוכנע שכבר מזמן תשחה עם כל המקצוענים, אבל זה יגיע. הכישרון שלך אינו מוטל בספק ואני עדיין זוכר את טורניר אליפות הארץ לפני מספר שנים, כשהגעת על מדים ונשק ישר מהבסיס, בלי שום הכנה רצינית לאליפות, דחפתי לך UG Madness ליד ולקחת אותה עד רבע הגמר.

אני רוצה להצטרף לאלה שגינו את ההערה של רן - שוב, בתור אחד שמכיר את אביעד קצת, אני יכול לומר לך בוודאות שכל התכונות השליליות שניסית לנכס לו סביב נושא הטרמפ הן הכי רחוקות מהבנאדם שאני מכיר. ובתור אחד שגם מוציא רכב מדי פעם, הייתי עושה בדיוק אותו הדבר. יש הבדל בין לעשות ג'סטה לחבר לבין לצאת פראייר או "עבד" של מישהו. בסך הכל, הלימודים והחברה חיכו לאביעד בבית אחרי יום מתיש ודני הוא הרי לא תינוק, רכבת\אוטובוס לא היו הורגים אותו...

אביעד - אני נכנס עכשיו לתקופה הכי כייפית\רגועה בחייו של רופא (aka "הסטאז'") ואני מבטיח לנצל אותה ולמצוא זמן לצאת יחד איתך (עם או בלי החברות) לעוד הרפתקה אדירה כמו שהייתה לנו בטורינו, עם נדר.

יובל
חבוב
Mr. Dude

שליחה על ידי חבוב »

יצאתי מהדראפט עם דק חזק ומזלי הרע (או מזלך הטוב תלוי בחצי הכוס שלך) שיצאתי מולך סיבוב ראשון של הטופ 8, מכל הדקים שם אני חושב ששלך הייתה הכי בעייתית מבחנתי. כיף לקרוא על הרצון שלך להתחרות בחו"ל, אני בטוח שכל ההשקעה תשתלם בסוף רק תמשיך לנסות ואל תתייאש :D
דיווח מעולה, אני מאוד נהנה מכל התמונות\סיפורים מחו"ל\כל דבר שמעשיר את הדיווח מעבר למהלכים היבשים בכל סיבוב תורם המון. כל כך הרבה השקעה הולכת לכל דיווח שלך פשוט תענוג לקרוא, תמשיך ככה!
It’s practically a rule that a ssason is awesome in Limited - LSV, Avacyn set review
TrUnks
Solemn master
יצירת קשר:

שליחה על ידי TrUnks »

בהחלט הייתי משחק את הלבן מעל השחור,יש לך שם אחד הרימובלים החזקים בפורמט( arrest) אחד הקלפים הכי חזקים(razor hippogriff) לפי דעתי (אולי האנקומון שאני הכי אוהב,כן הוא כזה טוב)

וסתם ככה עוד מלא קלפים טובים כמו myrsmith\2glinthawk זה נותן לך כיוון לדק "אגרו"

בעוד השחור מוסיף לך פצצה(דימון) אבל גם בלבן יש לך שם "מיני פצצה" (kemba) וקלף ממש טוב (skinrender) אבל הלבן מוסיף לך כמה כאלה (arrest,hippogriff,myrsmith)

עם האדום ה"אגרסיבי" שיש לך יכלת לבנות אדום לבן אגריסבי ממש וממש טוב.

אה ולגבי השאלה איזה דק היית קרוב לטופ 8 אני מהמר על דק#2 שגם שם לפי דעתי בנית לא משהו בכלל...אתה אדום ויש לך turn to slag בסייד? באמת שלהגיד "זה עולה 2 אדום" לא מעניין כי יש לך 3 מירים אדומים ואם מ-מש בא לך יש לך שם ספלבומ ירוק שמתחבא לו שם למעטה.

אם לא עשית אם זה "קרוב לטופ 8" אז לא יודע...כי זה נראה לי בלי ספק בכלל הפול הכי חזק ובהחלט פול של טופ 8 גם בפיטיקיו אונליין,יש שם בערך כל מה שאני הייתי רוצה בפול-
1. רימובלים טובים (shatter\revoke,g,blast)
2. קלפים טובים- clasp,hippogriff,stag,myrsmith,spikeshot elder,c.mass,black trigon.
3. פצצות מטורפות- venser,engine,true conviction.

ובין היתר curve\manabase.

אתה מוזמן לשלוח לי בפרטי אם צדקתי :P
אני משדר משחקים מכל הפורמטים בmagic online בלינק הבא למי שמעוניין-
http://www.twitch.tv/nivshm
Aviad
מארגן טורנירים
יצירת קשר:

שליחה על ידי Aviad »

בהחלט הייתי משחק את הלבן מעל השחור,יש לך שם אחד הרימובלים החזקים בפורמט( arrest) אחד הקלפים הכי חזקים(razor hippogriff) לפי דעתי (אולי האנקומון שאני הכי אוהב,כן הוא כזה טוב)
זו הדק, עם השינוי ללבן שבניתי בסיידבורד
1 cc:
1 x Galvanic Blast
1 x Glint Hawk
1 x Spikeshot Elder
2 cc:
1 x Iron Myr
2 x Copper Myr
1 x Myrsmith
1 x Embersmith
1 x Arc Trail
1 x Revoke Existence
3 cc:
1 x Tumble Magnet
1 x Arrest
2 x Sylvok Replica
1 x Strider Harness
1 x Kemba, Kha Regent
4 cc:
1 x Trigon of Corruption
1 x Koth of the hammer
1 x Blade-Tribe Breserkers
1 x Chrome Steed
1 x Ghalmas Warden
5 cc:
2 x Saberclaw Golem
1 x Razor Hippogriff

אתה חושב שהבניה טובה יותר בצורה הזאת? אני ממש לא הייתי בטוח. כמו שאמרת, אני מצד אחד מקבל כמה דברים איכותיים אבל מפספס פצצה (השד לבד ניצח לי 2 מאצ'ים) ואת הסקינרנדר המצויין.
הקמבה מאבדת המון ערך אצלי בדק, היא למעשה גוף הגנתי טוב ברוב המקרים.
הקלפים שאני באמת מרוויח הם:
Arrest
Revoke Existence
Razor Hippogriff
Myrsmith

השאר לא באמת משנים את איכות הדק.
ואני מפסיד:
Carnifex Demon
Skinrender
Painsmith
Reuse my Trigon of Corruption

זה באמת די גבולי. אולי אני מעריך את השד יותר מידי.
אה ולגבי השאלה איזה דק היית קרוב לטופ 8 אני מהמר על דק#2 שגם שם לפי דעתי בנית לא משהו בכלל...אתה אדום ויש לך turn to slag בסייד? באמת שלהגיד "זה עולה 2 אדום" לא מעניין כי יש לך 3 מירים אדומים ואם מ-מש בא לך יש לך שם ספלבומ ירוק שמתחבא לו שם למעטה.
כן, היתה לי שם התלבטות אם להכניס את :
Turn to Slag
או :
Sylvok Lifestaff

והחלטתי שהמקל מתאים יותר לדק , מהסיבות הבאות:
1. הוא ארטיפקט זול שנשאר בלוח ותורם למטאלקראפט
2. הוא משתלב מצויין עם הספייקשוט אלדר
3. הוא יכול להקנות לי זמן נוסף כדי להגיע לאחת הפצצות בדק

אבל יכול מאוד להיות שהרימובל עדיף.

ציפיתי שמישהו יהמר על הדק הזו, זו גם היתה ההימור שלי כשראיתי אותה לראשונה. אבל בסופו של דבר היא היתה אחת האכזבות. סיימתי 7-3 איתה.
:-?

דק מס' 1 היא אולי ההפתעה הנעימה מבין השלושה. הלכתי איתה 6-0, ואז 6-1, ואז 7-1, ואז 7-2 ו8-2 ישירות למקום 16.
אבל הדק שהביאה אותי הכי קרוב היא דק מס' 3, הייתי משחקון אחד מהטופ 8, והפסדתי. נפילה ישר למקום 10.
:(

אביעד
TrUnks
Solemn master
יצירת קשר:

שליחה על ידי TrUnks »

בו נגיד שאני לא מעריך את skinrender הרבה יותר מ hippogriff....הוא קלף יותר טוב זה כן אבל לא הרבה יותר טוב.

וreuse? אתה מקבל 2 glint hawk+stag זה דק reuse טוב לtrigon.

אתה לא מעריך יותר מדי את הדימון,הוא באמת פצצה מטורפת,אבל מצד שני הקלפים הלבנים הרבה יותר טובים לפי דעתי ומתאימים יותר לדק.

וkemba גם בלי הרבה equipments הוא גוף סבבה לגמרי,תור שלישי 4\2 בפורמט הזה זה משהו שאי אפשר לזלזל בו בכלל.

אני אישית,ממש לא מעריך את lifetaff כל כך כמו כולם,וturn to slag זה רימובל מצויין,אחד הדרכים הבודדות שמתמודד עם דברים כמו hord smelter dragon.

וכן,האופציה השנייה שלי הייתה דק מס 1,ודווקא דק מספר שלוש הכי גרוע...אבל הפורמט הזה תמיד מפתיע.
אני משדר משחקים מכל הפורמטים בmagic online בלינק הבא למי שמעוניין-
http://www.twitch.tv/nivshm
Raging Asaf
MTGil Wizard

שליחה על ידי Raging Asaf »

אחלה דיווח, אתה באמת נחמד.
אני מנחש דק מס' 1.
מחפש להשכיר דק טייפ 2 ל-wmcq! צרו איתי קשר אם יש לכם: 052-5554948
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

רן,זה הצחיק אותי שכתבת את זה,זה כאילו "יש לי משהו להגיב אבל אני אשחק אותה בוגר ולא אגיב" אם אתה רוצה תגיב,אל תרשום סתם תגובה שמוציאה אותך בסדר מכל הסיפור.
ניב, את התגובה שלי לאביעד שלחתי לאביעד. אני לא מתגרה בך לגבי ההתנהגות שלך, אל תנסה להתגרות בי, זה בטח לא מציג אותך כאדם בוגר. לצורך העניין, הייתי בטוח משום מה שמישהו כבר הגיב אחרי ולכן לא יכולתי למחוק את ההודעה שלי אלא רק לערוך אותה. אני בן אדם, גם אני טועה ולראיה כל האנשים שקופצים עלי בגלל שאני חושב שלא משאירים פצועים מאחור :roll:
Sinister-
MTGil Wizard

שליחה על ידי Sinister- »

מניין הרופאים עולה ;)
גם אני מסיים תתואר השנה, אתחיל לעבוד ואקווה גם להשתתפות יותר רצינית בטורנירים בחול, אשמח אם זה יהיה עם שחקן בדמותך :)
ד''א אני מהמר על הפול ה3.. :)
merinor
MTGil Wizard

שליחה על ידי merinor »

טוב אביעד בהחלט עשית לי חשק לשחק בpro tour...אחלה כתבה
דרך אגב בתואר שני ושלישי יותר קל לפנות זמן ל magic תחשוב על זה כאשר אתה מנסה להחליט מה אתה הולך לעשות אחרי התואר :)
נ"ב
אחרי ילדים קצת פחות אפשר לפנות זמן ל magic תעביר לגילת :wink:
Canopy Crawler
מארגן טורנירים בדרום
יצירת קשר:

שליחה על ידי Canopy Crawler »

מה עפתם על אביעד? לא היתה פה שום כוונה להעמיד אותי במצב לא נעים או משהו כזה, בסך הכל הטורניר נגמר מבחינתו והוא רצה ללכת הביתה.

דני.
עומרישוני
MTGil Wizard

שליחה על ידי עומרישוני »

אנחנו עפים כי ככה קשה להתמודד איתנו (בפורמט הנוכחי).
שלח תגובה