מלך הקיובים !

מידע על טורנירים עתידיים, ליגות אזוריות ותחרויות ארציות; דיונים על טורנירים קודמים

מנהלים: Orb, Ward

שלח תגובה
stav brener
מארגן טורנירים
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

מלך הקיובים !

שליחה על ידי stav brener »

ברוכים הבאים לאירוע הראשון ( ובתקווה שלא האחרון ) של מלך הקיובים של פריק תל אביב !
תמונה
תמונה

מתי ?
יום שבת ה 13.6 . אין הרשמה ביום התחרות , יש להרשם בהרשמה מוקדמת .
על מנת להרשם בהרשמה מוקדמת יש לשלוח אליי : 0504088706 הודעה עם השם ואז אפנה אתכם לחנות על מנת להרשם ולשלם מראש.
התייצבות ב 11:00, מתחילים ב 11:15 .

מה זה קיוב ?
קיוב זה פורמט דראפט אשר הקלפים בו מורכבים מהקלפים הכי חזקים במג'יק . עושים דראפט כרגיל כמו שכולם מכירים , אך עם הקלפים הכי חזקים במג'יק !
http://magic.wizards.com/en/MTGO/articl ... 2014-12-08
הקיוב כולל את כל הפאוור 9 !!

איך זה הולך
ראשית , מספר השחקנים מוגבל ל 12 בלבד , ולכן יש וחובה להרשם מראש.
בתחילת הטורניר מתחלקים לשני פודים של 6 . עושים דראפט ומשחקים 3 סיבובים .
לאחר הדראפט הראשון תהיה הפסקה ואז ממשיכים לדראפט השני - הדראפט השני מורכב משני פודים : הפוד הראשון יהיה מורכב משלושת השחקנים הראשונים בכל אחד מהפודים הראשונים והפוד האחר יהיה מורכב משלושת השחקנים האחרונים.
לאחר הדראפט השני יהיה קאט לטופ 8 שבו יערך עוד דראפט !
הטופ 8 יהיה singel elimination . יחולקו פרסים לכל הטופ 8 .

מחיר
50 שקלים בלבד ( באמת שאין כזה מחיר בשוק לטורניר עם 3 בוסטרים לפרס) ל 3 בוסטרים לפרס לכל שחקן ! שימו לב שמחלקים פרסים ל 3/4 מהשחקנים ( 8 שחקנים מתוך ה 12 ) .

מקווים שיהיה ביקוש לזה ואני בטוח שכולם יהנו :in: !
לאחר הטורניר נכתיר את מלך הקיובים של פריק :king: !!
ניפגש שם , צוות פריק .
stav brener
מארגן טורנירים

Re: מלך הקיובים !

חלוקת פרסים :
12-8-4-4-2-2-2-2
qwr1000
מארגן טורנירים

שליחה על ידי qwr1000 »

נשארו מקומות?
stav brener
מארגן טורנירים

כן . עדיין נשארו . הרבה אישרו לי הגעה אבל עדיין אף אחד עוד לא שילם .
BurningOak
MTGil Apprentice

שליחה על ידי BurningOak »

אני חושב שזה רעיון מצוין ויחס פרסים שמרגיש נכון למה שמקבלים פוטנציאלית בשביל הכסף.
אני גם אוהב שיש לפחות 2 דראפטים.
אני חושב שזה פורמאט מצויין, דראפטים וסילדים פאנטומיים (בטח כשהם באים בצורה של טורניר) יכולים להיות דבר מאוד אטרקטיבי ויש המון לאן ללכת עם זה, דראפטים של רק נדירים של הפורמט הנוכחי או דראפטים/סילדים פנטומיים של מודרן מאסטרס למשל שהם יקרים - אותה הנאה לכל מי שאוהב לשחק לימטד ובלי ההשקעה הכספית או סתם דברים משוגעים כמו רק unglued או דראפט שיש בו רק זומבים מכל הסטים או דברים כאלה, אם זה יתפוס יש המון לאן להתפתח עם זה.

לא כל כך אוהב שצריך להירשם מראש ולשלם מראש לא מעט שבועות קודם
זה באמת כזה קשה לבנות את הטורניר לכל מספר נתון של מגיעים?

כאילו המבנה הבסיסי הוא 3 שלבים, כש2 swiss ואחד single elimination לטופ X
אם מגיעים ... 24 איש נגיד, זה 3 פודים של 8 ואז סבב שני 4 פודים של 6 שבהם מקומות 1+5, 2+6, 3+7, 4+8
או משהו כזה.
קאט לטופ 16 עם סינגל אלימיניישן Sealed

ונגיד מגיעים... 26 איש סתם מספר עקום אז פודים 6,6,6,8
פוד סבב שני זה מקומות 7+8 של הדראפט של ה8 + מקומות 6
פוד שני מקומות 4-5
פוד שלישי מקומות 3 + שני מקום 2 אקראיים
פוד רביעי ה2 מקומות 2 הנותרים וכל המקומות הראשונים.

שוב מעל 20 שחקנים קאט לטופ 16, מתחת קאט לטופ 8 אבל ככל שיותר שחקנים נמצאים בחוץ ככה החלוקת פרסים צריכה גם להתחיל לכלול אותם אבל זה כבר יותר פשוט לאלתר במקום (נגיד עם 26 איש, טופ 16 משחקים סילד אבל מקומות 17-20 מקבלים בוסטר אחד פרס)

נשמע אופטימי מדי לחשוב שיהיה יותר מ32 אז 4 עותקים של הקיוב מספקים.

בכל מקרה אני מקווה שזה יהיה הצלחה.
שמח לראות יוזמות כאלה.
stav brener
מארגן טורנירים

כן,זה מאוד בעייתי כי כמות הקלפים בקיוב מתאימה בדיוק ל 12 אנשים...ובגלל שאי אפשר פחות או אי אפשר יותר אז יש צורך בהרשמה מראש כדי שאנשים לא יבריזו על הרגע האחרון ויהרסו את הטורניר
BurningOak
MTGil Apprentice

חשבתי שהקיוב הוא Holiday cube 2014 לא?
כאילו... אני מבין שזה זריז יותר לשים את כל הקלפים על השולחן ויאללה תבחרו וזה קצת טרחה לסדר קבוצות אקראיות של 15 שזה כאילו בוסטרים אבל הקיוב הזה רץ על 8 איש בסופו של יום ואלה קלפים מדומים אז חשבתי שהגיוני וסביר להדפיס כמה עותקים כדי שיהיה מספיק עותקים אם יהיה יותר אנשים מזה.

כאילו.. לבן אדם אחד זה בטוח טרחה לשבת ולחלק אבל כשאתה נותן ל20 איש נגיד לחלק קבוצה ענקית של קלפים לבוסטרים של 15 באקראי (כשהקלפים הפוכים ואתה לא מקבל מה שאתה לוקח אלא מחלקים את הבוסטרים באקראי ואז אין לך אינטרס לחפש לוטוס שחור) זה די קל (להפריד בין עותקים של הקיוב פשוט עושים עם סליבים בצבע שונה נגיד..)

בכל מקרה זה מפתיע אותי קצת שאתה לא מודאג למה קורה אם יהיה יותר מ12 אלא ממה קורה אם יהיה פחות מ12
פשוט בוסטרים של 15 ממה שיש לך ואז מה זה משנה אם יש 12 או 10 או 6?
מספר אי זוגי זה תמיד גרוע אבל קורה.... פשוט נותנים bye כל סיבוב.
stav brener
מארגן טורנירים

אוקי אז ככה. הקיוב הוא לא סתם קיוב מודפס מהבית , זה קיוב מוזמן מסין של פרוקסים , באיכות טובה . הכל כבר בסליבים , כולל לנדים . הקיוב מכיל 540 קלפים שזה מתאים לשני פודים של שישה אנשים . ולכן ההגבלה הזו .
לכן אני גם רוצה לעשות הרשמה מראש, כדי שלא יגיעו פחות/יותר אנשים .
stav brener
מארגן טורנירים

ואנחנו כן הולכים לחלק את הכל לבוסטרים , לא שמים את כל הקלפים על השולחן ובוחרים אחד אחד . עושים דראפט רגיל , פשוט מחלקים מההתחלה את הקיוב לשניים ואז לבוסטרים לכל פוד של שישה , כל פעם מחדש
BurningOak
MTGil Apprentice

אז סבבה אני מבין שבסופו של דבר מה שקורה פה זה שהיה לך רעיון מצוין ונהדר וכבר השקעת בו ואתה רוצה שיהיה מושלם ומגניב וזה יהיה מושלם ומגניב רק בשביל 12 שחקנים בדיוק.
אני יכול להבין את זה.

אבל אם זה הצלחה (וזה יהיה הצלחה) תשקלו לעשות דראפטים כאלה דינאמיים? (גם אם זה אומר הדפסה באיכות פחות טובה נגיד)
כי אתה יודע בסופו של יום זה יכול להיות אלטרנטיבה של ממש לדראפטים אמיתיים - כי זה זול יותר עם פרסים טובים יותר ועם תלות במה שיש בקיוב זה גם מעניין יותר בסביבת לימיטד שהיא לא סטנדרטית, אז להגביל ולהתעקש זה חבל כי בסופו של יום העסק יעבוד גם עם פחות וגם עם יותר שחקנים בדיוק כמו שאין התעקשות על 8 שחקנים בדיוק בדראפט למרות שזה האידיאלי, פשוט יש בחנות איקס בוסטרים וכמה אנשים ככה יותר טוב. (אגב גם לא בצורה של טורניר של יום שלם, אפילו סתם כדראפטים בודדים בימי רביעי)

בכל מקרה שוב, רעיון מצוין וכל הכבוד על היוזמה.
stav brener
מארגן טורנירים

בעקרון אני כבר מספר שבועות מנסה לארגן דראפטים של קיוב , אבל אין לזה ביקוש גדול לצערי ואנשים לא באים
מקווה שאחרי הטורניר הזה יותר אנשים יבואו אבל כמו שזה נראה עכשיו כאשר אף אחד עדיין לא שילם באמת הטורניר הנוכחי בבעייה גדולה ...
BurningOak
MTGil Apprentice

כי אנשים מפחדים לשלם מראש שבועיים מראש או חודש מראש... זה גם הבעיה שלי ואני מתלהב מזה.
פשוט תן לזה לזרום כמו דראפט רגיל.
ביום שבת כך וכך יש את זה, מי שרוצה שיבוא, אם יהיו פחות מ12 אז פשוט יהיה פחות פרסים ואולי לא יהיה 3 חלקים לטורניר אולי פשוט 2 דראפטי swiss אם נגיד יהיה רק 8 או משהו.

כאילו... אתה יודע התרחיש הכי גרוע זה שיגיעו יותר מדי ואז חלק יעשו דראפט רגיל וזהו, זה עדיף על לבטל.

יותר מזה אולי זה באמת לא ילך טוב פעם ראשונה, יבואו רק 6 שאמיצים מספיק לנסות את זה.
זה יחלחל הלאה אם זה יהיה מוצלח.
stav brener
מארגן טורנירים

זה נכון :) . יתקיים בכל מצב . נקווה לטוב . הבעייה היא שאם יגיעו יותר מ 12 אנשים אנחנו בבעייה
stav brener
מארגן טורנירים

מזכיר לכם שהטורניר בשבת הקרובה!יש או להרשם מראש, או להגיע בול ב 11 על מנת להרשם ראשונים. ניפגש
שלח תגובה