הסייד של אפיניטי

בין אם זה קלף בודד או הקומבו הלוהט בשוק, חבילה תחרותית או משחק בין חברים זה המקום

מנהלים: Navidshi, kabanist

שלח תגובה
wake lord
Knight of the Black Lotus
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0
יצירת קשר:

הסייד של אפיניטי

שליחה על ידי wake lord »

לי כרגע יש סייד...אני מרוצה ממנו אבל לא מספיק...כי על המיין אני סגור....אני רוצה שתזרקו רעיונות לסיידים אפשריים...כל מה שעולה לכם בראש...אפילו הקלפים הכי ביזארים ואקזוטיים....( מצידי לשים גובלין פיירבאג אם זה עוזר )....את הסיידבורד הקיים אני לא יפרסם כרגע...אני רוצה לשמוע רעיונות
Wraith
Wraithinator

שליחה על ידי Wraith »

3 rule of law
3 naturalize
3 cop red
3 last word
3 persecute
תמונה
stitch
Zombie Maker
יצירת קשר:

שליחה על ידי stitch »

דניאל, די מזמן, הייתה בbrainburst או בstarcitygames כתבה על הסייד של אפיניטי, הייתי ממליץ לך לקרוא אותה.
wake lord
יצירת קשר:

שליחה על ידי wake lord »

אני לא פרימיום ממבר בברינברסט...אבל אם תוכל לךשלוח לי איזה לינק יהיה סבבה
S_C_epter
The ScepterChant
יצירת קשר:

שליחה על ידי S_C_epter »

אני כן פרימיום, אבל אם אני שאלח לך לינק אז אתה לא תוכל לקרוא בכל זאת. וגם אני לא זוכר שום דבר על כתבה של סייד לאפיניטי בבריינברסט... אם כן, אז זה היה לפני כמה חודשים, זאת אומרת שזה לא עדכני כרגע.
Master of Puppets כתב:גיחצי.
Orb כתב:"יאללה, דראפט".
Orb כתב: חארטה
stitch
Zombie Maker
יצירת קשר:

שליחה על ידי stitch »

זה לא היה בכתבות של הpremium (גם אני לא premium), ואם זה בbrainburst זה כנראה בstarcitygames
wake lord
יצירת קשר:

שליחה על ידי wake lord »

מצאתי את זה..לא עזר כל כך...אבל היה מעניין לקרוא
ben
MTGil Wizard

שליחה על ידי ben »

הסייד של אפיניטי:
אתייחס בדקים הנפוצות יותר בארץ - אפיניטי, לנד דיסטרקשן, גובלינים ווויט וויני וכחול-לבן.

ld: אין ספק שקלף המפתח עבורך הוא סייקרד גראונד. נשאלת השאלה האם הוא מצדיק את הצבע הלבן. אם אתה חושב שכן אז 3-4 עותקים ממנו (תלוי עד כמה גרוע המאץ' הראשון שלך עם הדק הזו. בנוסף, מומלץ להיפטר מהסלאג איכשהו, ואני לא יודע אם כדאי לסמוך על קאונטרים, כך ש-2 בנישינג יכולים לעזור.

אפיניטי: לא ממש יצא לי לשחק מירור מאץ' של אפיניטי, אבל ההגיון אומר שהרבה רימובלים יעזרו. אפיניטי שתשחק שחור-ירוק-כחול תהיה ביתרון במאץ' כזה. חובה 4 בנישינג (אלא אם כן יש לך המון קאונטרים).

גובלינים. סי או פי רד פותר לך את רוב הבעיות, אבל עם שליפה סבירה לדעתי אתה תביס גובלינים בלי קשר לסייד. הבעייה היא דווקא אחרי הסייד שלהם, שיכנסו רימובלים שחורים. הפתרון שלי במקרה הזה הוא לשים בסייד אינפסט. אבל רק במקרה שפלייטסטינג אכן מראה שהדק מתקשה להתמודד עם גובלינים אחרי סייד.

וויט וויני: להבדיל מגובלינים, וויט וויני עוברת אינפורסרים בלי שום בעייה, אז המאץ' הזה בעייתי, בנוסף היא עלולה לשחק וורשיפ ולעשות לך צרות צרורות. אתה צריך דרך להפטר מאנצ'נטמנט, בגלל שגם אינפסט לא ינקה את הלוח ברוב המקרים במאץ' הזה.

wu: אתה רוצה לבסס לעצמך יתרון משמעותי על הבורד לפני שהוא מגיע ל-4 מאנה (ובטח שלפני 6), כדי שתוכל להשאיר את המאנה שלך פנוייה לקאונטרים. יש מקום לבחון סוורם (אם כי יכול להיות שזה יפגע בשטף של הדק), ואם אתה משחק סוורם אז אתה יכול לשחק גם פרסקיוט בלי לחשוש מקאונטר. במקרה ששלפת את שניהם והספקת לשחק אותם בזמן, כנראה שתנצח את המשחק.

כמו שאתה רואה, יש לך 3 צבעים שלכל אחד מהם יתרונות. תבדוק את הדק שלך נגד כל אחת מהדקים הנ"ל, ואלה שעושות לך את הצרות, נגדן אתה צריך סיידבורד.
Hairy Rabbit
Evil Bunny

שליחה על ידי Hairy Rabbit »

Infest maybe. I know it's wierd, but your worse matchup is elves, and this might help.
Beryl the Green כתב:I demand you to change your sig back to quoting sometihng stupid i said!
stitch
Zombie Maker
יצירת קשר:

שליחה על ידי stitch »

חשוב לציין כי גובלינים מידי פעם מביאה ensnaring bridge ו\או goblin charbletcher לא יודע אם ממש כדאי להניס artifact reamoval אבל תקח את זה בחשבון. אם אין artifact reamoval ויש לו ensnaring bridge על אחד ו gang bang\sharpshooter\blecher פעילים אז הוא ניצח מאה אחוז ואין לך איך לצאת מזה.
omer
Dragon of Heaven

שליחה על ידי omer »

naturalize חובה לפחות 3 בסייד.
נפטר מברידג', סלייד, וורשיפ ועוזר מאוד נגד מירור...
הכלב אכל את החתול שאכל את העכבר שאכל את ההודעה שכרגע אתם קראתם.
Pizza_dUdE
Lord Of Dancing Goblins.
יצירת קשר:

שליחה על ידי Pizza_dUdE »

לא עדיף Terror על Dark Banishing?
גם אני חבר באגודת "עכשיו שכולם כבר שונאים את Itayhi זה כבר לא מגניב."
Greg
MTGil Wizard

שליחה על ידי Greg »

לגבי וויט ויני - דיסיפיל שחור אוכל את ווארשיפ לארוחת בוקר...
יש 10 סוגי אנשים, אלו שמבינים מספור בינארי ואלו שלא.

הטלפון שלי: 0578106106
S_C_epter
The ScepterChant
יצירת קשר:

שליחה על ידי S_C_epter »

Pizza_dUdE כתב:לא עדיף Terror על Dark Banishing?
ממש לא. זה עובד נגד כל הדקים החזקות במטה גיים, ואילו טרור לא הורג את רוב היצורים של אפניטי. עד שהברודסטאר מגיע, תאמין לי שכבר תהיה לך מנה ומנה אחת לא תשנה יותר מדי...
Master of Puppets כתב:גיחצי.
Orb כתב:"יאללה, דראפט".
Orb כתב: חארטה
שלח תגובה