אפשר גם אחרת

מידע על טורנירים עתידיים, ליגות אזוריות ותחרויות ארציות; דיונים על טורנירים קודמים

מנהלים: Orb, Ward

lamootatarmzooian
MTGil Wizard
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

שליחה על ידי lamootatarmzooian »

ההודעה היא למארגני הטורנירים הגדולים

אז ככה אני כבר הולך לטורנירים בארץ מימי הטרפפון ושום דבר כמעט לא השתנה מאז(לפי שאתם קופצים תקשיבו עד הסוף) נעשו פה ושם נסיונות להחיות טורנירים אך כולם נכשלו כישלון חרוץ ונשאלת השאלה למה??

אני לא הכנס לגורמים שלדעתי היו צריכים לעשות משהו בתחום הספציפי הזה אלא רק אומר הצעות יעול
טורניר צריך להראות כמו שאו במיוחד טורנירים גדולים כמו הפרי ריליס שהגיעו 143 איש כמה פעמים ראיתם 143 שחקני מגיק פעילים ישראלים בכמות כזו ? זה מביא תקווה גדולה אך אפשר עדיין לעשות הרבה יותר...
דבר ראשון והכי חשוב פיטשר מאטצ
אין מצב שאין דבר כזה בטורניר לוקחים ילד בין 12 (מהאלה שמוש אוהב...) מושיבים אותו בפיטשר מאטצ שיהיה על במה ויהיו מקומות צפיה ...אחרי כזה דבר הוא ירוץ לספר לחברים שלו ונראה לכם אז שיש מצב שהוא לא יחזור לטורניר נוסף
התשובה היא יבוא עוד יבוא ויביא חברים...
פרסים רנדומליים הם גם דבר כדאי...
ולא חסר עם יש עוד הצעות תעלו אותם כאן ועכשיו שהאנשים שצריכים להפנים מזה יפנימו ויצרו קצת עניין כדי לקפוץ לשלב הבא גרנד פריקס בארץ (עם המצב הביטחוני ישתפר כמובן) תוך 2-3 שנים
SVEN RUNS FAST
Antrax
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Antrax »

אייל, דברים קצת השתנו מאז שהפסקת לבוא לטורנירים... הבעיה עכשיו היא מצוקת כוח אדם, ולא חוסר באנשים.
אנטרקס
lamootatarmzooian
MTGil Wizard

בקשר למצוקת כוח האדם אני תמיד מוכן לעזור כמו גם אורי ואייל שאתה יודע שאתה יכול לסמוך עלינו פרי אוף צרג אבל בקשר לפיטשר מאטצ לא עושים אותם וחבל....
ivy elemental
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי ivy elemental »

אני בן 12!!! קחו אותי!!!
in the gardens of the centaurs, many travelers have mysteriously vanished while admiring the elaborate topiaries.
shaul_k
Apocalypse
יצירת קשר:

שליחה על ידי shaul_k »

אתה חדש!!!

אני מובן לעזור
lamootatarmzooian
MTGil Wizard

כפי שאתה רואה מוש בעיית כוח האדם היא חרטא....
יש פה מתנדבים חופשי אז טורניר הבא תעשה אטרקציות

מופע גמדים האיבקות בוץ דברים טובים
SVEN RUNS FAST
Antrax
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Antrax »

אה, כמובן. זה לא שאני צריך שופטים מוסמכים שמוכנים לא לשחק בכלל או משהו, כל מה שאני צריך זה מתנדבים ללסדר את המקום. איזה כיף שפתרת לי את הבעיה כ"כ מהר! חבל שלא הצטרפת קודם.
(הערה: אני בשום פנים ואופן לא מזלזל במתנדבים; בלעדיכם לא היה לנו כלום. אבל אני צריך עוד אנשים כמו פסיביסט, שאני יכול לסמוך עליהם שלא יעשו שגיאות חוקים, ויותר חשוב, שיש להם שיקול דעת שאני אוכל לגבות אותם עליו. ושלא ירצו לשחק. זה לא פשוט).
אנטרקס
Seeker Of Rain
Moderator
יצירת קשר:

שליחה על ידי Seeker Of Rain »

...(הערה: אני בשום פנים ואופן לא מזלזל במתנדבים; בלעדיכם לא היה לנו כלום. אבל אני צריך עוד אנשים כמו פסיביסט, שאני יכול לסמוך עליהם שלא יעשו שגיאות חוקים, ויותר חשוב, שיש להם שיקול דעת שאני אוכל לגבות אותם עליו. ושלא ירצו לשחק. זה לא פשוט).
אנטרקס
אולי רצוי שגם אוריין ואלן יקשיבו לבקשותיך קודם ? בפרי רליס האחרון יכולתי לעזור לך , ברגע שהיתה פניה רשמית (מה שכמובן לא התרחש) ולכן שיחקתי.
Not only the sleeping should fear dreams
The Maze (The-Q)
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי The Maze (The-Q) »

בתאריך 2002-10-23 06:22, ivy elemental כתב:
אני בן 12!!! קחו אותי!!!
הפתעת אותי.
Antrax
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Antrax »

אולי רצוי שגם אוריין ואלן יקשיבו לבקשותיך קודם ?
אין תגובה.
אנטרקס
CacTus
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי CacTus »

בתאריך 2002-10-25 08:42, lamootatarmzooian כתב:
כפי שאתה רואה מוש בעיית כוח האדם היא חרטא....
יש פה מתנדבים חופשי אז טורניר הבא תעשה אטרקציות

מופע גמדים האיבקות בוץ דברים טובים
האבקות בוץ? יש בת אחת בישראל שמשחקת מג'יק :sad:
lamootatarmzooian
MTGil Wizard

אכן צריך לדבר עם אלן ואוריין...
Psibeast
Administrator
יצירת קשר:

שליחה על ידי Psibeast »

Feature Match הוא אכן רעיון מצוין, וזה באמת יהיה סבבה לישם אותו. העניין הוא שרוב המאמצים שלנו הולכים על ה"לחם והחלב" ולא על ה"קצפת" כלומר, על הדברים הבסיסיים יותר. למשל, להתחיל את הטורניר בזמן... לפתור את בעיית ה Deck Registration, ולהפוך את ה Deck Checks לעניין שגרתי בטורנירים. הבעייה באמת כמו שאנטרקס אמר, כוח אדם.
Psionic Beasts. Top of the food chain and climbing.
Tsabo Tavoc
Phyrexian General
יצירת קשר:

שליחה על ידי Tsabo Tavoc »

יכול להיות ש FEATUR MATCH יעזור, אבל הקטע הוא שלפעמים זה מתחיל להציק עם כל האנשים מסביב... במיוחד שיש כאלה חסרי טקט וואט סו אוור
lamootatarmzooian
MTGil Wizard

i think u are right but there are many ppl that are willing 2 help solve what i believe 2 be a simple problam and 2 allow dod moosh 2 do feater matches and other cool stuff that will help make tournys alot more fun
בופו
The green dragon
יצירת קשר:

שליחה על ידי בופו »

לא יודע מה איתכם, אבל אני דווקא אהבתי את הקטע שאנשים מתחילים להציע דברים חדשים, והייתי רוצה לשמוע עוד.

עוד מחשבה מאת בופו.
מישהו רוצה פרוזאק?
:manag:Dragons are PHAT!:manag:
Lordanny
מארגן טורנירים בצפון
יצירת קשר:

שליחה על ידי Lordanny »

ניסיתי לעשות זאת באחד הטורנירים שלי לפני חצי שנה וקיבלתי רק קיטורים בעיקר מהשחקנים ולא ממש באו אנשים לצפות אז ירדתי מהקטע.
אולי ננסה זאת שוב בעתיד.
Djen
Administrator

שליחה על ידי Djen »

try to do the featur match in the second-thurd round that way you can finish with the regestration and stuff.
about judjes there is shefer now (and i hope after the judge come there will be more.
randome prizes are bein given as i know,
beside that you can use playng judjes and only 1-2 non playing that should be enought for 150 people at least! in those 150 will be like 10-15 peoples that you can trast on knowing the rules and if not than 1 of the heade judjes will help. becouse most of the cases you just say "yes you right and keep playing i'll axplain the rules later", right?
and non playing can also help with the registration and with sittings and staff.
עומרישוני
MTGil Wizard

שליחה על ידי עומרישוני »

אלון, אני שונא להיות קטנוני אבל הביטוי הוא " לחם וחמאה" ולא " לחם וחלב" :-)
בכל מקרה - עלו כמה הצעות יפות, כל הת'רד הזה מחזיר אותי לימי ה so called " מהפכה" .
Tsabo Tavoc
Phyrexian General
יצירת קשר:

שליחה על ידי Tsabo Tavoc »

כמו שג'ניה אמר, ברגע שיסמיכו שופטים, באמתלא צריך יותר משניים שלושה שלא משחקים ועוד 15 שיוכלים לעזור, מציגים את כל העוזרים ה"רשמיים" בתחילת הטוניר יחד עם השופטים ואחרי זה במהלך המשחקים הם יעזרו (כמובן צריך את הסכמתם, ולהבהיר שהם גם משחקים אז לנסות להבין עם הם אומרים שניה או עדיף שתשאל מישהו אחר).
הפיטור מאטצ' בטורניר בצפון היה נחמד אבל לא מאוד מועיל, מכיוון שלא היו צופים כמעט אז רק השחקנים מהטורניר היו באים לראות אחרי שהם סיימו... וגם צריך להבהיר את החוקים בקשר לצפיה... בחיפה כבר נתבקש מישהו לעזוב את העסק והיה צריך לקרוא לאלון כדי שיסביר לו שעם השחקן מבקש אז הוא חייב...
עוד משהו שיעזור זה "כתב", מישהו שידווח על הטופ 8, ויפקסם את זה. מעבר לדיווח אישי.
אולי גם כדי להשיג יותר פוסטרים על מנת לפרסם את זה... איפה שיש ליגה לומר למארגנים לתלות שלט ולהודיע על הטורניר ובחניות שמוכרים אבל אין ליגה לבקש שיתלו... זו לא אמורה להיות בעיה.
GothDude כתב:Even gills won't keep this thread from drowning in its own stupidity.
שלח תגובה