דף קשר מג'יק אונליין + דברים שקשורים לדראפטים

זה המקום לדבר על כל דבר שקשור במג'יק ממוחשב, כולל מג'יק און-ליין (החלפות, בעיות טכניות, קלאנים, והודעות על אירועים שם), אפרנטיס, נטדראפט, מג'יק וורקסטיישן וכולי

מנהלים: kabanist, Sir Psycho Sexy

שלח תגובה
Shavuri
אלוף העולם במג'יק 2007
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

דף קשר מג'יק אונליין + דברים שקשורים לדראפטים

שליחה על ידי Shavuri »

משבוע שעבר עשיתי חשבון ומאז עשיתי המון דראפטים עם כל חברי טים ג'רוזלם ונספחיה. מאיזהשהי סיבה התוכנה לא עולה לי על המחשב אז אני חייב לשחק במחשב בסלון וזה קצת מפריע לאחותי לראות טלויזיה כשאני לשם אבינתן ושפיצר נמצאים בסלון, אבל לא נורא טלויזיה זה לא בריא שתצא קצת.
האמת היא שזה בעיקר לשם שמפריע הוא מדבר קצת חזק וכל הזמן אומר precious - מה הקטע הוא חי בסרט של שר הטבעות? קצת מוזר לדעתי.
הסיבה שגרמה לי להתחיל לשחק היא שאני רוצה להתכונן ל PT amsterdam שאני טס אליו עוד פחות מחודש, ושיוני חושב שהוא טס אליו אבל הוא עדיין קצת צעיר ויש בואש גדול על הכתף אז לא בטוח...
לכן אני פותח את הת'רד הזה בתקווה שזה יעזור לי להתכונן ואולי גם ילמד את כולנו כמה דברים על איך לעשות דראפט למירודין. הרעיון הוא כזה:

א. (זה לא קשור) צריך לעשות דף קשר של כל האנשים שמשחקים מג'יק אונליין - תשלחו לי בפרטי שם תאור וסרט אהוב (לשם פרשוס אתה לא צריך לשלוח) ות.ז. ואני אכין דף קשר שאולי יהיה דביק (?) כך שנדע מי איתנו ומי נגדנו.

ב. (זה כן קשור) לכתוב פה על דברים חדשים שמגלים לגבי דראפט שהם לא ידע כללי - לדוגמא אני גיליתי לא מזמן שהקלף Dead-Iron Sledge שחשבתי שהוא ממש רע הוא קלף מצוין - שיחקתי איתו עד עכשיו ב -3 דראפטים של 3 סיבובים (סה"כ 9 סיבובים) ואני יכול להגיד בביטחה שהיו שלושה משחקים שבלעדיו לא היה לי שום סיכוי, ושלא היה משחק ששלפתי אותו והוא לא תקע לגמרי את ההתקפת קרקע של היריב שלי.

ג. תכתבו פה דיווחי טורנירים על דראפטים! אבל תעשו את זה נורמלי אם אין בזה תוכן אסטרטגי אז תפרסמו במקום אחר (אלא אם זה ממש מצחיק).
Magic rulz
kabanist
Moderator
יצירת קשר:

דיווח

שליחה על ידי kabanist »

שם במג'יק אונליין : KABANIST רק באותיות קטנות.

אני עדיין לא משהו בכלל בדרפטים אבל עשיתי המון דרפטים במג'יק אונליין .
תשעים אחוז מהם היו מהדורה שמינית (לא קופץ מעל הפופיק) ...
להלן רשמי.

היתה לי בדרפט אחד דק עם :
3 X ננטוקו 2/2 שמנפח יצור ב2/2
3 X דרויד 2/1 פורסטוולק
2 X זומבי 1/1 סוומפוולק
2 X איזה חתלתול 2/1 מאונטנוולק
וכמה ג'יאנט ג'רווווווט (איך כותבים את זה שיבינו ?)
וכדומה.
כל שנותר לי הוא לראות איזה צבע משחק היריב ולהיכנס בו עם יצורים מנופחים שהוא לא יכול לחסום. אנשים ששיחקו ירוק פרשו די מהר.
חסרון : לא עובד נגד UW וויני.

עוד התרשמות שלי היא כדלקמן :
אנשים עם דירוג גבוה תמיד (אבל תמיד) משחקים UW וויני, והם כמעט תמיד מנצחים.
הסיבה נעוצה בכך שלרוב כמעט אף אחד לא משחק את הצבעים הללו ואז פשוט הם יכולים לקחת בדרפט את כל הקלפים הטובים מהצבעים הנ"ל , כל הקאונטרים למינהם ויצורים מעופפים וגם יצורים לבנים מעצבנים כמו ההוא שעושה טאפ ליצור.
אני חושב להתחיל לשחק את החבילה הזאת אבל לא ממש יודע מה עדיף לבחור בצבעים הללו.
מקווה שזה עזר למישהו.
Orb

שליחה על ידי Orb »

אני אור, ועשיתי המון המון המון דראפטים במאג'יק אונליין, ולא גיליתי הרבה, חוץ מדבר אחד שבו אני כבר ממש בטוח: dead-iron sledge זה קלף ממש רע.

אור.
Shavuri
אלוף העולם במג'יק 2007

שליחה על ידי Shavuri »

דף הקשר בינתיים:

mr_topdeck8 - זה אני, אני כתבתי את הת'רד הזה ופירשתי באופן יצירתי את כל מה שהאנשים בדף הקשר אמרו לי. יכול להיות שקצת עיוותתי את האמת, ויכול להיות שפירסמתי את זה במסווה הומוריסטי כדי להסוות מידע חשוב.

kabanist - עושה רק דראפטים של 8th, דוגל בתאוריות של קונספירציה של כוחות הכחול-לבן, אוהב לנפח יצורים דמיוניים.

Camel Mob - זה אבירם ינקוביץ', הוא מוסר ד"ש לאמא של שפיצר. בילדותו היה מתגנב לטיולים מאורגנים שבהם היו קטעים של רכיבה על גמלים כדי לרכב על הגמלים חינם. נתפס בעודו צעיר מכדי לקבל מאסר ומאז כוחות העקיפה עוקבים אחריו מקרוב.

אור - הוא הצליח שיכתבו את השם שלו שם בעברית, מכך אפשר להסיק שיש לו קשרים במג'יק אונליין עם המארגנים וכל מיני קומבינות שאלוהים יודע עליהם. בנאדם קצת מפוקפק אבל לא אני אמרתי את זה. הסרט האהוב עליו הוא סרט פורנו אמריקאי כלשהו לא זוכר את שמו.

ranger7 - זה דימה והוא פתח שבוע שעבר Foil Oblivion Stone בחיים האמיתיים, וכמה שבועות לפני זה foil Troll Ascetic וגם Chrome Mox. הוא מועמד לספר השיאים של גינס.

ostracize - קוראים לו בפורום stragerderderm או משהו כזה, הוא נרשם לאיזשהי קבוצה שבא הוא אוכל הרבה חרא ועושה כל מה שאומרים לו בלי לשאול שאלות, שבוע אחרי זה ערק והתגייס בצבא קנדה, ומאז אף אחד לא הצליח ליצור איתו קשר. בואו נאחל לו שתהיה לו שם יותר הצלחה ממול יותם שיבולת.

pipes - גארת לווין, השם מוכר אבל אני כבר לא בטוח מי זה - לא זוכר.
Magic rulz
Orb

שליחה על ידי Orb »

כמבן שהתבלבלתי, והשם שלי שם זה Orr, אם כי אני עובד על לשנות את לעברית. stay tuned.
לגבי הסרט, כמה קשה זה כבר יכול להיות? "The horny stripper 3", לעזאזל.
kabanist
Moderator
יצירת קשר:

שחקן אבוד

שליחה על ידי kabanist »

שחקן מג'יק אונליין אבד לי !!!
הבחור מכנה את עצמו במג'יק אונליין jimmycool או משהו כזה והייתי משחק איתו משחקים של שניים על שניים.
הוא אבד. כל היודע דבר על מקום הימצאו נא לפרסם בפוסט הקרוב לביתכם.
כל עזרה תתקבל בברכה.
aviraman
Griffin Master

שליחה על ידי aviraman »

המלצות על סוחרים:
kabanist - למה? סתם כי הוא נחמד ויודע לעשות עיסקאות שוות...
sellingrares - למה? קונה בפירוש כל רר מIPA בכרטיס לקלף
amugaba72 - מוכר 13 ררים לבחירתך ב5 כרטיסים... עיסקה לקוני שיטים בלבד...
Seeker Of Rain
Moderator
יצירת קשר:

שליחה על ידי Seeker Of Rain »

here are the names that was in the old post by Uri...

(my name there is seeker_of_rain but i dont really enter there)
Ergil
Single Star

שליחה על ידי Ergil »

אני לא עושה דראפטים במג'יק אונליין כי אין לי גרוש על הנשמה, אבל כל יום אני משתתף ב2-4 דראפטים mmd בnetdraft, אז יש לי קצת ניסיון. אם כבר, ממש היום גיליתי שvolatic construct וclockwork vorrac זה קומבו לא רע בכלל.
Not even Elminster would like to see a volcano appearing under his ass
kabanist
Moderator
יצירת קשר:

שליחה על ידי kabanist »

אני שיחקתי לפני כמה ימים בדרפט MMD עם דק מונו בלו אפיניטי .
הדק היתה מוזרה לחלוטין אבל היא הלכה לא רע בכלל !
יש רר מעפן שאני יודע שהוא גרוע אבל לי הוא עבד מצויין ! זה quicksilver fountain
קלף מטופש שהופך לאט לאט את כל האדמות ל islands , הוא ממש חירבש ליריבים שלי (מעטים האנשים שמשחקים כחול) .
היה יפה לקחת ארטיפקט לנדס בפיקים מאוחרים (כמעט אף אחד לא לוקח אותם) וגם קלפים כמו overide ו assert authority עבדו מעולה בדק , את anul מיותר לציין אבל ציינתי...
היה גם 2 אנפורסרים 2 פרוגמייטים השן אפיניטי שמנפחת ליצורים התקפה באחד , ואיך אפשר בלי קריסטל שארד ? היה גם sundroplet שגם היה חביב וייאש יריבים.
פעם ראיתי מישהו ששיחק בדרפט מולי עם שני דרופלטים , זה היה ענק (בשבילו)...
זהו , בסוף היה איזה ספייקשוט שגמר לי את החיים ואת היצורים על הדרך אבל ניצחתי שני יריבים בדירוג גבוה ממני בהרבה והכל בזכות הקראפ רר quicksilver fountain !
Limax
Common Slug
יצירת קשר:

שליחה על ידי Limax »

Ergil כתב:אני לא עושה דראפטים במג'יק אונליין כי אין לי גרוש על הנשמה, אבל כל יום אני משתתף ב2-4 דראפטים mmd בnetdraft, אז יש לי קצת ניסיון. אם כבר, ממש היום גיליתי שvolatic construct וclockwork vorrac זה קומבו לא רע בכלל.
גם אני גיליתי שכשיש לך וירידיאן לונגבוו הקלף בקלות יכול להיות פירסט פיק :)
artur_nh כתב:אני אוהב טוסט
right on!
שלח תגובה