Endless Whispers - waiting to be exploited

בין אם זה קלף בודד או הקומבו הלוהט בשוק, חבילה תחרותית או משחק בין חברים זה המקום

מנהלים: Navidshi, kabanist

שלח תגובה
drizztmagor
MTGil Wizard
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

Endless Whispers - waiting to be exploited

שליחה על ידי drizztmagor »

אז יאללה.... הצלחתי להרחיב את האוסף שלי היום בארבעה כאלה, ואני לא מבין איך הקלף הזה לא משוחק - אמנם אין לו פוטנציאל ראשוני מדהים, אך אתם לא חושבים שניתן להשתמש בו ולהפוך אותו לבסיס של דק חזקה??

כמה אפשרויות להשתמש בו -

א. חבילה בלי יצורים - מצב ניצחון של DECKING וכו'.
ב. חבילה עם TOKENS בלבד - ככה שהיריב לא מרוויח כלום (DECREE OF JUSTICE??)
ג. חבילה עם יצורים שהיריב לא ירצה - האפשרות הראשונה שעולה לראש היא PHAGE, אך ניתן להשתמש גם בLEVELER (בעוד שCEMETERY וCRUCIBLE נותנים לכם גיבוי קטן) או בGRID MONITOR, שיעזור לכם גם לבד.

כמובן שחבילה שכזו צריכה לכלול המון REMOVAL כגון DEVOUR IN SHADOW, SMOTHER, BARTER IN BLOOD וכו' ואפשר להשתמש בספלאש אדום בשביל ELECTROSTATIC BOLT, SHOCK, MAGMA JET ועוד - לא חסרים קלפים.
ISOCHRON SCEPTER מושלם לחבילה כזו.

מה אתם אומרים..? מישהו אולי ניסה או רוצה לנסות לבנות חבילה כזאת לטייפ2 הנוכחי?

באקסטנדד לדעתי היא תסבול קשות לROCK (למרות ש GRID MONITOR מהיר יכול לעשות משחק שלם), בהחלט לא טייר1 - אבל מה עם טייפ2?

יואב
Navidshi כתב:גם פרות מעדיפות לרעות באחו במקום להתבוסס במיצי הקיבה שלי, אבל זה לא מונע ממני לאכול סטייק. אז בואו נשמור דברים בפרופורציה.
GothDude
Squirrley Wrath
יצירת קשר:

שליחה על ידי GothDude »

הבעייה עם טייפ2 היא כזאת: אף פעם לא יהיה לך זמן להריץ את הקלף ולהצליח לעשות איתו משהו.
תור שני Ravager כבר מתקיפה ל6-8 נזק, ואחרי שרוקנת את ה Removals שלך עליה, ה Whispers כבר לא ממש יעזור.
U/W control? היא בקושי מריצה שבע יצורים, מה שהופך את ה Whispers ללא נחוץ, ואת הרימובלים הרבים שלך חסרי תועלת.

Gobbos? הוא קובר את הגובלינים שלו עד שהוא מגיעה למסה קריטית בשביל לדרוס אותך. לא נעים, ולא יפה =/

B/G cemetery/DC: כנראה שאותה תנצח =/

כל דבר עם Obliterate: GG.

בקיצור: הקלף הוא חמוד בשביל Casual, אבל פשוט לא יציב מספיק בשביל פורמאט תחרותי, שלא לומר מהיר בטירוף כמו T2 ואקסטנדד היום.

מה לעשות שהיום lategame זה תור רביעי חמישי.
You light a man a fire, and he's warm for a night.

You light a man ON fire...and he's warm for the rest of his life
Prismatic
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Prismatic »

הוא יכול לעבוד נחמד עם Death Cloud. אתה מוחק הכל ונשאר עם היצורים של היריב.
My phone number: 0522816213
elfy boy
MTGil Wizard

שליחה על ידי elfy boy »

יכל להיות טוב בדק עם גרייב פאקט...
drizztmagor
MTGil Wizard

הבעיה, היא שג'ני צודק... בתיאוריה

DEFENSE GRID לדעתי יכול לעכב את היריב בתור, שניים או אפילו שלושה - אפילו בחבילה מהירה כמו RAVAGER AFFINITY, אם אתה מוריד תור ראשון אדמה ומוקס, אתה די מסודר - החבילה שאני מדבר עליה היא שחור\אדום, אך ניתן לעשות ווריאציות שונות של קונטרול עם כחול (להוסיף קאונטרים ושליפה) או לבן (קצת הרווחת חיים אולי, דברים כאלה?).

מה שכן ניתן אולי לשחק ולבדוק עם STEEL WALL - שיכול להוות עיכוב קטן עד שהיריב יתגבר עליו (תמיד היתה לי חולשה לחומות זולות).

או שאני אפרסם כאן רשימה בימים הקרובים, או שאני אבוא לשחק איתה בזברה - מה שבטוח שהיא תקבל את פרס החבילה המקורית, לא?

ואם אני אגיע איתה למשהו - אז בכלל, אני אצא מלך!

ג'ני שיהיה לך זמן דבר איתי אני רוצה לעשות איתך קצת טסטינג לחבילה הזאת.
Navidshi כתב:גם פרות מעדיפות לרעות באחו במקום להתבוסס במיצי הקיבה שלי, אבל זה לא מונע ממני לאכול סטייק. אז בואו נשמור דברים בפרופורציה.
Eater of Worlds
Master of Ravager

שליחה על ידי Eater of Worlds »

אולי פשוט אפשר להריץ אותו ב-mono black?
כן כן היה לי את הדק הכי שבור שראיתם אי פעם בדאפטים וקראתי את אסף!!!
הדק כלל
triskelion
eternal witness
2 one dozen eyes
ועוד הרבה טובים
קובי שפירא
A Rolling Stone

שליחה על ידי קובי שפירא »

בניתי כזאת חבילה במונו בלק, אבל אין לי הרבה ניסיון בעסק, לכן התוצאה לא הייתה מדהימה.
אולי האצת מנה בשביל פייג'?
Trooper
MTGil Wizard

שליחה על ידי Trooper »

drizztmagor כתב:DEFENSE GRID לדעתי יכול לעכב את היריב בתור, שניים או אפילו שלושה - אפילו בחבילה מהירה כמו RAVAGER AFFINITY, אם אתה מוריד תור ראשון אדמה ומוקס, אתה די מסודר - החבילה שאני מדבר עליה היא שחור\אדום, אך ניתן לעשות ווריאציות שונות של קונטרול עם כחול (להוסיף קאונטרים ושליפה) או לבן (קצת הרווחת חיים אולי, דברים כאלה?)
איך בדיוק הגריד יעזור נגד רווג'ר? איזה קסמים החבילה מטילה בטור של היריב, שממש חיוניים להתפתחותה במשחק?
And there was nothing finer than a wizard dressed up formally, until someone could find a way of inflating a Bird of Paradise, possibly by using an elastic band and some kind of gas.
Terry Pratchett
elisha
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי elisha »

אני כבר בניתי דק לפני כמה זמן, MBC שמבוסס על הקלף, ועשיתי טסטינג והדק עובדת די טוב.
הנה הדק:
http://members.pundak.co.il/magic/viewtopic.php?t=14354
drizztmagor
MTGil Wizard

TROOPER - אתה צודק, התבלבלתי.... אבל DEFENSE GRID תמיד יכולה לעזור ולהגן עליך, אולי אפילו מ SHARPNEL BLAST מוקדם וכדומה
Quick-Silver1
MTGil Wizard

שליחה על ידי Quick-Silver1 »

לג'ני: אין סיכוי שהדבר הזה מנצח ענן חרא. אין מצב שהוא מנצח את רוב הגרסאות של GB, חוץ מאת זו שמבוססת על יצורים, אבל היא לא ממש משוחקות. הגרסאות שמבוססות על קלאוד מגיעות ל-6 לנדים+מוקס תור רביעי, כך שבא אדון קלאוד ואתה מפסיד. נגד גרסאות מבוססת Diruption הוויספר פשוט לא יגיע למשחק(בגלל דיסקארד/LD).
"The lantern he carried did not light his way - it singlad his approach" - Disciple of Malice
קובי שפירא
A Rolling Stone

שליחה על ידי קובי שפירא »

הנה הדק שאני הרצתי ב work station:

Swamp - 24
Phage the Untouchable
Consume Spirit
Dark Banishing
Persecute
Extraplanar Lens
Devour in Shadow
Wrench Mind
Endless Whispers
Diabolic Tutor

לא משהו, אני יודע, אני בטוח שיש מקום לשיפור (אולי עוד דיסקרד?).
בכל אופן, הספקתי לשחק רק נגד שן וציפורן וגמרנו בתיקו.
שלח תגובה