מספר שאלות על הערוץ Auction

זה המקום לדבר על כל דבר שקשור במג'יק ממוחשב, כולל מג'יק און-ליין (החלפות, בעיות טכניות, קלאנים, והודעות על אירועים שם), אפרנטיס, נטדראפט, מג'יק וורקסטיישן וכולי

מנהלים: kabanist, Sir Psycho Sexy

שלח תגובה
Seeker Of Rain
Moderator
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0
יצירת קשר:

מספר שאלות על הערוץ Auction

שליחה על ידי Seeker Of Rain »

1. האם יש שם התחייבות מצד המוכרים/קונים לעמוד במחירים שנקבעו בכל עסקה ?
2. למי בד"כ נהוג לתת טיפ לlister או לכרוז או לשניהם ?
3. מה נחשב כטיפ סביר ?
4. האם יש מקום נוסף פרט ל auction שכדאי לבקר בו לביצוע עסקאות ?
5. כל מידע נוסף שיכול לעזור
S_C_epter
The ScepterChant
יצירת קשר:

שליחה על ידי S_C_epter »

1. מי שלא מכבד הצעה מקבל חסימה מהערוץ.
3-2. לליסטר נותנים בדרך כלל, תלוי בכמה שעות שהוא עובד. LTJG2, שהייתה הכרוזה האגדית קיבלה טיפים עצומים כי היא עשתה את זה 29 (!) שעות רצוף, בלי הפסקה. מטורפת. בעיקרון לליסטר נותנים איזה קרפ רייר או כרטיס אם אתה נדיב.
4. בעיקרון מה שרוב הסוחרים עושים זה לקנות בזול בauction, ואז ללכת למכור בMarketplace או Message borad כי המחירים שם יותר גבוהים בעיקרון.
Master of Puppets כתב:גיחצי.
Orb כתב:"יאללה, דראפט".
Orb כתב: חארטה
Seeker Of Rain
Moderator
יצירת קשר:

עוד שאלה - האם מותר לכרוז/ליסטר להציע גם בעצמם ?
Prismatic
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Prismatic »

(בתור מישהו שמכהן ככרוז דיי הרבה)

מותר לך להציע דברים שלך מתי שאתה רוצה. מותר לך להציע על דברים של אחרים, אבל נהוג ומנומס לבקש קודם מהקהל בערוץ. (זאת אומרת להודיע שאתה הולך לעשות את זה)

טיפים נותנים כפי שנאמר, בעיקר למי שעושה הרבה שעות ברצף (מה שכבר אין לי זמן לעשות :) ), או לכרוז שמצליח להשיג עסקאות טובות למוכרים בעיקר. פעם עזרתי למישהו למכור סט שלם של Invasion כמעט והוא נתן לי Caves of koilos כטיפ.

כעקרון הרווח לא גדול במיוחד אלא אם כן אתה נופל על אנשים נדיבים, אבל אתה לומד הרבה על השוק.
My phone number: 0522816213
kabanist
Moderator
יצירת קשר:

שליחה על ידי kabanist »

כמה דברים שאני למדתי באוקשן :
חשוב ביותר לשמור על שם טוב שם. אם אתה מציע משהו , על תתחרט. זה נראה רע ואנשים לא אוהבים את זה. כל אחד יכול להקיש על מקש שגוי אבל מי שמתחרט כל הזמן הופך להיות שק החבטות של החדר.
אם אתם מוכרים משהו - תמיד תשימו מינימום. אתם לא מאמינים איך אנשים נעשקו שם בגלל שלא שמו מינימום למכירה. עדיף שהקלפים לא יימכרו מאשר שתפסידו טיקטס. נא לזכור שבשביל שמישהו יקנה את הקלפים שלכם מומלץ לשים במינימום מחיר אטרקטיבי עד גבול מסויים.
לגבי טיפים : אנשים שמוכרים קלפים דרך האוקשן הם אלה ש"אמורים" לתת טיפים. יש ליסטרים שמגיע להם וכנ"ל לגבי הכרוז. יש כאלה שלא מגיע להם כלום. אף אחד לא יכעס עליכם אם לא תתנו טיפים לאף אחד. בתור אחד שהיה כרוז (הגעתי לארבע שעות פעם) בעיקר וליסטר לעיתים אני יכול להגיד שהאנשים שממלאים את התפקידים האלה עושים את זה בשביל הכיף. טיפים זה תמיד נחמד אבל זה לא העניין. תהיו בטוחים שאליס (הבחורה האמריקאית שהיתה כרוז במשך יותר מיממה רצוף המכונה LTJG , או LTJG2 או MAGIC PLAYERS ) עשתה את זה בשביל הכיף ותחושת העוצמה שהתפקיד נותן, ולא בשביל הטיפים. היא קיבלה המון טיפים כי כל החבר'ה באוקשן (כולל אותי) מאוד מעריכים אותה בתור בן אדם וגם את העובדה שהיא תורמת המון מזמנה למען התפקוד השוטף של החדר.
דבר אחרון : יש קוד התנהגות בלתי כתוב באוקשן. מי שמכיר אותו ועובד לפיו יסתדר. מי שלא יעבוד לפיו יאבד כל סיכוי להרוויח שם או להיות בקשרים טובים עם דילרים.
כמה חוקים מהקוד (הכוונה לחוקים של אנשים שקונים דברים באוקשן) :
1. אל תציע מחירים שאתה יכול לקנות בשוק , אם אתה מעוניין לשלם מחיר מלא על קלף , לך לשוק ותקנה אותו ואל תהרוס אפשרות רווח לדילרים.
2. הצעת הצעה , המכירה הסתיימה כאשר אתה זכית בקלפים , תשלם. גם אם התחרטת ולא בא לך על הקלפים או אתה חושב שהצעת יותר מידי , תשלם. אנשים שלא עומדים במילתם נחשבים לאנשים בלתי אמינים שמגיעים מהר מאוד לרשימת הבלוק (משתמשים חסומים). מותר להתחרט על ידי כתיבת ret בזמן שהמכירה עדיין מתקיימת. לא לחלום , תתחרטו בזמן.
3. ret מבטל את כל ההצעות שלכם. אי אפשר להציע 4 , ואח"כ 5 , לכתוב ret לגבי ההצעה של ה-5 זה לא עובד.
4. אסור להציע קראפ ררים , רק טיקטס.
5. לא להציע הצעה גבוהה רק בשביל לנצח מישהו שאתם לא אוהבים. זה נקרא hate bid וזה משהו שנראה מאוד ילדותי.
6. לא לבלבל ת'מוח באוקשן. יש כרוז ויש ליסטר ואתם צריכים לדבר במספרים של הצעות.
ספאם זה משהו שגורם לבלוק מאוד מהר.
7. לא להתבכיין , תהיו גברים.

מיותר לציין שכל הכתוב לעיל אינו כתוב בשום מקום , ותמיד אפשר לזרוק זין אבל אני מציע לכם לעבוד באוקשן לפי הקוד הזה וככה יש מצב שתסתדרו שם עם הדילרים האחרים , שזה הדבר הכי חשוב. קשרים.
אם אין לכם 15 טיקטס לפחות לבזבז באוקשן , אל תיכנסו לשם בחיפוש אחר מציאות תפורות למידתכם , זה מתסכל ומשעמם.
בהצלחה.
Seeker Of Rain
Moderator
יצירת קשר:

כבר קרה לי פעמיים שמישהו הציע - והתחרט רק כאשר הוא ראה את הקלפים - זה נורא מתסכל.

ולמרות שהודעתי לlister על זה - דבר לא נעשה.
X-reX
The Timetwister
יצירת קשר:

שליחה על ידי X-reX »

Seeker Of Rain כתב:כבר קרה לי פעמיים שמישהו הציע - והתחרט רק כאשר הוא ראה את הקלפים - זה נורא מתסכל.

ולמרות שהודעתי לlister על זה - דבר לא נעשה.
אסור לעשות כזה דבר.
אם אף אחד לא עושה כלום פשוט תפיץ את זה בחדר ותגרום לאנשים אחרים לא להחליף עם מי שהחלפת איתו.
סבא טוביה
JohnS
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי JohnS »

לא הבנתי כלום :(
מי זה כרוז ומי זה ליסטר?
הבן-אדם עצמו שרוצה למכור לא יכול להציע את הקלפים שלו?
הפלאפון שלי: 054-4685102
אני לא יכול לשנות לכם שם משתמש, רק Psibeast ו-Antrax יכולים. אני לא נותן עזרה בבניית חבילות!
אני לא יכול לאמת אותכם בלי לראות אותכם או סריקה של תעודה מזהה שלכם.
Seeker Of Rain
Moderator
יצירת קשר:

וכעבור יום אף אחד כבר לא יודע על מי מדובר ואין בעיה.
Prismatic
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Prismatic »

אין מה לעשות, מדי פעם זה ככה. אבל מי שמבטל עסקאות בצורה שיטתית יודעים עליו. אם עושים לך דבר כזה, פשוט פרסם שורה בחדר בצורה מכובדת, שאומרת ש X לא כיבר את העסקה.
My phone number: 0522816213
kabanist
Moderator
יצירת קשר:

שליחה על ידי kabanist »

בחדר אוקשן יש כרוז , שהוא מנהל את כל המכירות הפומביות. הוא היחידי שכותב באותיות גדולות באנגלית, וכך יודעים מי מנהל את המכירה.
ליסטר זה הבחור שאליו כל מי שרוצה למכור קלפים שולח הודעה פרטית עם הקלפים שהוא רוצה למכור באותיות גדולות, ואז הליסטר מעביר את זה לחדר הליסט שהוא חדר פרטי בו נמצאים רק הכרוז והליסטר, ולאחר מכן הכרוז מוכר את הקלפים בסדר שהם כתובים בחדר הליסט.
JohnS
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי JohnS »

מממ... ולמה אין אפשרות שפשוט כל אחד ירשום ישר מה הוא מוכר ובכמה?
אני לא יכול לשנות לכם שם משתמש, רק Psibeast ו-Antrax יכולים. אני לא נותן עזרה בבניית חבילות!
BLcrazzy
Curls of Fury

שליחה על ידי BLcrazzy »

האפשרות הזו קיימת.
היא נקראת messege board ואתה יכול להכנס אליה דרך האייקון שליד ה marketplace , אבל זה די הורס את כל העינין של מכירה פומבית.
Southern trees bare strange fruit
Blood at the leaves and blood at the roots
Black bodies swinging in the open breeze
Strange fruit hanging from the poplar trees
JohnS
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי JohnS »

BLcrazzy: דבר איתי בשפה העממית. אין לי אפילו את התוכנה עדיין, אז אין לי בדיוק איפה ללחוץ :)
kabanist
Moderator
יצירת קשר:

שליחה על ידי kabanist »

יבגני באמת הגיע הזמן שתתחבר כבר למג'יק אונליין.
אני מוכן לתרום לך את החשבון המשני שלי.
תוריד כבר את התוכנה.
BLcrazzy
Curls of Fury

שליחה על ידי BLcrazzy »

בעפם הראשונה שאתה נכנס לתוכנה תשנה את מצב הצפיה ל expert view . איך לעשות זאת רשום בפוסט הדביק "עצות למתחילים..." .
במצב הצפיה הנ"ל אתה תראה כל מיני אייקונים המסודרים במעגל, אחד האייקונים (בצד השמאלי של המעגל) נקרא trading post .
אחרי שתלחץ עליו אתה תעבור למסך אחר שבו יש שני אייקונים. הימני מביניהם נקרא marketplace והאחר נקרא messege board .
זהו זה.
Southern trees bare strange fruit
Blood at the leaves and blood at the roots
Black bodies swinging in the open breeze
Strange fruit hanging from the poplar trees
JohnS
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי JohnS »

אני עושה שביתת רעב כנגד התקנת התוכנה הזו :P
אני דורש קלפים מקרטון בלבד!

LOL
סתם. אני פשוט הרבה פעמים צריך לנתק את המחשב פתאום בלי הודעה מוקדמת, לכן אם אני כל פעם אשלם דמי כניסה לטורניר ואאבד אותם, זה לא יהיה טוב.
dubroben22
MTGil Wizard

היי

שליחה על ידי dubroben22 »

אם אתה לא משחק בטורניר רשמי אתה לא משלם כלום

ובחדרים אחרים יש המון אנשים עם דקים שונים : חלק תחרותיים וחלק לא
שלח תגובה