למה למארגנים של זברה מותר למכור בטורניר, וכל אחד אחר אסור

כאן תוכלו לברר מחירים, לשאול על כדאיות החלפות, וכל מה שקשור למסחר במג'יק אבל אינו ניהול עיסקה.

מנהלים: Navidshi, Orb

The Cookie Monster
Scrub foil
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

שליחה על ידי The Cookie Monster »

אני חושב שזה חוצפה לא להרשות לך למכור
לדעתי האנשים האלו ירדו לשפל המדרגה
אני בתור שחקן חדש חשבתי שזה טורניר בשביל שחקנים חדשים ובשביל להכיר אנישים חדשים וגם אנשים שאתה מכיר

תודה מראש

d. :spiderman: .f
Krosan כתב:Hmmm.... its didnt do nathing to me i still want meet
^_^
JohnS
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי JohnS »

X-reX כתב:אני חוששב שגם אם אני הייתי מארגן טורניר והייתי מוכר בו משהו הייתי קובע מונפול.
אני חושב שכולכם טועים ושדווקא הזברה צודקת, אם אתה רוצה למכור הפורום עומד לרשותך.
העניין הוא לא אם הם צודקים ואני טועה, או להיפך. העניין הוא שהם עושים טורניר כדי להרוויח כסף. בשביל זה הם צריכים שיבואו הרבה אנשים. אם אף אחד לא יבוא (בגלל המדיניות שלהם), אז בסופו של דבר הם יפסידו ולא ירוויחו. ולהיפך, תחרות בריאה יכולה רק לעזור, כי אם שחקנים יודעים שיבואו הרבה מוכרים לטורניר, כולם ירצו לבוא גם בשביל לקנות וגם בשביל לשחק, וככה כמות השחקנים תיגדל, ובסופו של דבר, הרווח של המארגנים יגדל. חבל שאנשים לא מבינים את זה.
הפלאפון שלי: 054-4685102
אני לא יכול לשנות לכם שם משתמש, רק Psibeast ו-Antrax יכולים. אני לא נותן עזרה בבניית חבילות!
אני לא יכול לאמת אותכם בלי לראות אותכם או סריקה של תעודה מזהה שלכם.
Yoav
מארגן טורנירים

שליחה על ידי Yoav »

מעניין אם זה יהיה כמו החוק של הזברה הקודמת שמי שמלכלך יקבל game lost.
רמז דק, למי שלא הבין - היה ליכלוך על הריצפה בזברה הקודמת.

אגב, לי ממש לא אכפת שאסור למכור ואני לא נגד אף אחד אלא אני לא רואה איך הם יבצעו את החוק הזה כי יש מלא דרכים לעקוף אותו.
גם אני חושב שזה שאתם אוסרים על אנשים למכור רק יהיה לרעתכם.
נערך לאחרונה על ידי Yoav ב 29/7/2004 , 20:36, נערך פעם 1 בסך הכל.
The Cookie Monster
Scrub foil

שליחה על ידי The Cookie Monster »

לדעתי הם הופכים את זה ליותר מדי יאוו כמה אני ירוויח יותר מאשר יאוו איזה כיף היה לראות שחקנים חדשים
הם פשוט חמדנים מידי
אני מקווה שהכול בסוף יסתדר
מתישהו יגמלו לך על זה
או שפשוט להם יקרה משהו רעה(עדיף האפשרות הראשונה :lol: )

זהו זה מה שיש לי להגיד בתור שחקן חדש
Krosan כתב:Hmmm.... its didnt do nathing to me i still want meet
^_^
piyasos
מדריך הליגה בלהבים
יצירת קשר:

שליחה על ידי piyasos »

לפי דעתי הם הגזימו הבנתי את הקטע שהם רוצים לצאת ברווח מהטורניר וזה סבבה אבל יבגני בא סך הכל עם קלסר הוא אמר דוכן והוא לא באמת התכוון לדוכן זה סך הכל קלסר או שניים ואני מאמין שבטורניר עצמו יהיו מחירות פרטיות גם אם הצוות לא יסכים או משהו כזה זה ממש לא בסדר
George Sunday
Sneaky BoP Chaser
יצירת קשר:

שליחה על ידי George Sunday »

לדעתי זה ממש לא פייר אני קבעתי עם המון אנשים שאני יכמור להם כלפים והורים שלי לא נותנים לי להחליף בדואר אז בבקשה
I changed Nick - I was Lorin
שיחה ביני בין drone ועדן
רועי:לורין יא סקרב. אני:אמא שלך סקראבית. רועי:היא לא יודעת לשחק. עדן:אז היא סקראבית
Limax
Common Slug
יצירת קשר:

שליחה על ידי Limax »

אני לא רואה את הבעיה, אנשים יבואו לזברה אע"פ שהם לא יוכלו למכור קלפים, או לפחות אלו שבאים לשחק יבואו, וזה כל המטרה.
רב האנשים באים לתחרות בכדי לשחק, ולא בכדי לנפח את הארנק, זה ברור שאנשים לא יהססו לערב כסף בעיסקאות שלהם... וקשה לי להאמין שאם יתפסו מישהו באמצע החלפה עם מטבע של 10 שקל ביד הוא לא יוכל להשתתף בטורניר, או יסולק מהטורניר.
artur_nh כתב:אני אוהב טוסט
right on!
wake lord
Knight of the Black Lotus
יצירת קשר:

שליחה על ידי wake lord »

אוף...כל האנשים שכותבים "אבל קבעתי מלא החפות"...לא יעשו לכם כלום אם תחליפו...יעשו לכם משו אם תבואו אם קלסר מלא מחירים ותצעקו "אני מוכר קלפים" או "הינה הדוכן שלי"
do the kirby dance with me!
(>")> <("<)
Shavuri
אלוף העולם במג'יק 2007

שליחה על ידי Shavuri »

תקשיבו חבר'ה אתם נותנים להרבה אנשים לשים לנו מילים בפה. היו הרבה מאוד אי הבנות בת'רד הזה, אני אנסה להבהיר כמה מהן. ובעתיד אני מקווה שמי שמפרסם דברים כאלה יברר קצת קודם את העובדות, ויחשוב עליהן קצת, כי כל הבלאגן שנוצר פה נוצר מאי הבנות.

א. אין בעיה למכור משהו שסיכמתם מראש. הבעיה שלנו מתעוררת רק כאשר מישהו "פותח דוכן", כלומר יש לו אלבום עם מחירים של קלפים או משהו בסגנון.
מה זה אומר?
כל דבר שסוכם מראש בפורום אין איתו שום בעיה. בנוסף, אם סיכמתם במקום (לא מראש) לקנות ממישהו קלף בכסף אנחנו לא נעצור אתכם, למרות שנעדיף שלא תעשו את זה.
הבעיה מתעוררת כאשר מישהו מציע מספר גדול של קלפים למכירה. כזה בן אדם מנצל את האירוע שאנחנו ארגנו כדי לקדם את המכירות שלו, על חשבון המכירות שלנו. זה מה ש JOHNS רצה לעשות, וזה לא מקובל עלינו.

ב. אין כוונה לאסור על אף אחד להשתתף בטורניר.
כאשר JOHNS שאל את אור "מה אם אני אמכור מחוץ לשטח הטורניר אבל בתוך הסנטר", הוא למעשה אמר - מה אם אני לא מקבל את מה שאתם אומרים ואנסה להילחם בכם.
מה שאור אמר, זה שאנחנו נלחם חזרה. אם מישהו ינסה לעקוף את מה שאמרנו ובכל זאת למכור סחורה בטורניר שלנו, אנחנו לא נשב בשקט ונתן לו לעשות את זה.
אני מקווה שכזה מצב לא יווצר כי נראה לי מאוד הגיוני שיהיה לנו מונופול מכירה בטורניר שאנחנו מארגנים.

בקיצור: לא הייתה פה שום הכרזה, ואני די בטוח שלאסור על מי שקנה מסוחר אחר להשתתף בטורניר זה לא משהו שנעשה אי פעם.

ואם הטורניר יהיה מאוד כיף אבל אנחנו לא נרוויח כסף, אז לא יהיו עוד טורנירים.
Magic rulz
Wolfy
MTGil Wizard

שליחה על ידי Wolfy »

נתחיל מזה שאני Canopy Crawler, שלא יהיו אי הבנות...

לדעתי הגישה של מארגני הזברה לא נכונה, זה הרי לא סוד שכמות הכסף שאתם מרוויחים היא לא קטנה, הן ממכירת יותר מ-100 פיצות ברווח של 3 ש"ח לאחת והן מכספי הטורניר עצמו. בנוסף זה לא סוד שכל אחד מהמארגנים הוא שחקן מוביל בארץ והאוסף שלו גם בין המובילים, ומנגד, יש את יבגני, הוא לא משקיע הרבה כסף במג'יק, לא מרוויח כמעט מטורנירים (בדרך כלל בכלל לא ואם כן זה כדי ללכסות על הפסדים קודמים) והאוסף שלו לא מרשים כמו של אור, יוני ואורי. בנוסף, אור ויוני מארגנים טורניר בת"א בקצב של פעם בחודש לפחות, יבגני מגיע לת"א בממוצע פעם בשנה, לדעתי זה יהיה הוגן מאוד לתת לו לקדם את המכירות בהזדמנות שהוא נמצא בת"א ואני בטוח שכמות האנשים מסביב תגדל אם תאפשרו למכור קלפים בחופשיות ובלי הגבלות שרק מראות כמה אתם מעוניינים להרוויח על טורניר ולא רק לספק הנאה למשתתפים ולצאת ברווח נאה שמטרתו לכסות ארוחות באותו יום ומספר שעות עבודה. וכמובן שיש גם באפשרותכם למכור את הקלפים שלכם ללא הרבה בעיות, כי אם אדם מגיע לטורניר וצריך נגיד 4 WOG, אין הרבה אנשים שיוכלו לספק את זה על המקום, לעומתכם.

השורה התחתונה היא: אני חושב שזה יהיה אגואיזם מוחלט מצידכם לא לאפשר מכירות בזברה הקרובה, אם תאפשרו מכירות שם ותודיעו על חוק שמהזברה הבאה אסור יהיה זה יהיה יותר הגיוני, למרות שדרך החשיבה של להרוויח בכל מחיר, גם אם זה פוגע מאוד באנשים אחרים לא מוצאת חן בעיני.

דני.
stitch
Zombie Maker
יצירת קשר:

שליחה על ידי stitch »

אני חייב להגיד שאתם מכניסים אותי למצב ממש נוראי. כל ההסעה שלי לחזור והלוך היא בעזרת Ent (לירי), אשר פרש ממג'יק ובא בכדי למכור את האוסף שלו, אם לא תרשו לו למכור אז אין שום סיבה שהוא יגיע לזברה וכך גם אין שום דרך בשבילי להגיע לזברה. אבל הבעיה היא שקבעתי מלא החלפות לזברה ונאי לא אוכל לבצע אותן אחר כך כי יום אחרי זה אני נוסע לחו"ל, קיצר דפקתם אותי קשה, ממש תודה.

אני קורא למארגני הזברה לבטל את החוק הזה לתורניר הזה בלבד בגלל ההודעה המאוחרת. הרי הודעתם את זה אחרי שהרבה סוחרים תכננו לבוא לזברה רק בכדי למכור (למשל לירי שאם לא הייתי אומר לו לא היה יודע מכיוון שהוא לא בפורום) ואני בטוח שיש עוד הרבה סוחרים שאינם נמצאים בפורום ולא שמעו על החוק החדש ויגיעו לזברה בכדי למכור. אז בבקשה רק לתורניר הזה תבטלו את החוק הזה :( .

הודעה זו תשלח לכל מארגני הזברה בהודעה פרטית.

לב :cherry: (יכול להיות שהדובדבן שמח, זה רק בגלל שהוא מניאק. לא יכול לסגור את הפה הלבן שלו)
יהודי לא מגרש יהודי!
הוא רק מזיז אותו קצת...
Wolfy
MTGil Wizard

שליחה על ידי Wolfy »

זנ עדיין קנופי...

מה שלב אמר זו נקודה מאוד הגיונית, אני בטוח שלירי הוא לא היחיד שבנה על הטורניר ושאני לא היחיד שסיכם דברים עם לב לטורניר.

דני.
stitch
Zombie Maker
יצירת קשר:

שליחה על ידי stitch »

כבר הרסתם לשלושה אנשים! לי ללירי ולדני!

דני אני אדבר איתך בפרטי.

לב :cherry:
יהודי לא מגרש יהודי!
הוא רק מזיז אותו קצת...
abyss
MTGil Apprentice
יצירת קשר:

שליחה על ידי abyss »

אם חושבים על זה אפשר להבין את ההגיון הפשוט העומד מאחורי החלטה זו.

הם מארגנים טורניר שעבדו עליו הרבה זמן, וכמו שכולם יודעים זמן שווה כסף, והם, מן הסתם, רוצים לצאת ברווח מהטורניר, ואם אפשר כמה שיותר גדול...

לעומת זאת, נראה לי הגיוני שאם מישהו רוצה לבוא לשם כדי למכור, על כל קלף שהוא ימכור הוא יצטרך לתת אחוזים למארגנים, אבל לא שהוא לא יוכל למכור בכלל...

גדעון.
Goblin War Wagon-
because a 3/3 creature for 4 mana is just too powerful...
elfy boy
MTGil Wizard

שליחה על ידי elfy boy »

הם יכולים לעשות את זה, אבל לא רק אם הם מודיעים מראש לציבור הרחב (לא שמן, רחב)
ולא רק לאנשים שמסתובבים בפורוםעל ההחלטה שלהם מראש (כאשר בפעם הם הודיעו רק לציבור המשתמש בפורום וגם רק כמה ימים לפני).

יאיר.
Antrax כתב:לי היו פעם שני אפרוחים עד שהם התחילו להרעיש ולהפריע לשכנים, ואז אבא שלי שחט אותם ואכל אותם (באמת).
LOL!!!
Orb

שליחה על ידי Orb »

לטורנירי הזברה יש 2 מטרות:
1. שיהיו טורנירים גדולים וכיפיים לכל השחקנים.
2. שהטורנירים יהיו רווחיים.

לוקח הרבה זמן לארגן טורניר, והמארגנים משקיעים שעות רבות של עבודה, כאשר כולנו חיילים ואין לנו הרבה זמן פנוי. עם כל הרצון הטוב, אנחנו לא ילדים, ואין לנו המון זמן פנוי, והזמן שלנו שווה כסף. כל אדם מבוגר יאמר לכם שזמן זה כסף, ואף אחד לא יעשה עבודה בחינם.
לכן, מאחר ואנחנו עובדים המון, ונותנים תוצר טוב בסופו של דבר, רק הגיוני שנרצה להרוויח כסף בתהליך. מי שעובד, צריך להרוויח. ככה זה הולך.
והתוצר הוא טוב מאוד, אני מזכיר לכם. אם תקראו את ת'רד הסיכום של הטורניר הקודם ואת כל התגובות, תגלו שכולם מאוד נהנו והטורניר היה ברמה גבוהה מאוד.
וכך יהיה גם בטורניר הקרוב.

חלק מהרווחיות של הטורניר תלויה במכירות בטורניר. ככל שנמכור יותר, נרוויח יותר, וכך נוכל להשקיע יותר בטורנירים, ונרצה גם להשקיע יותר.
למשל, הרבה אנשים פה התעצבנו שהמארגנים רוצים להרוויח, אבל שוכחים 2 דברים:
1. חלק מהרווח חוזר לתוך הטורניר. עם חלק מהרווחים של הטורניר הקודם קנינו אוכל כמו אבטיח ופופ קורן, וחילקנו לאנשים. עשינו עוד מבצעים וחילקנו עוד פרסים. למשל ליגת החלומות שפרסמנו. יש במסגרת הפרויקט הזה פרסים, שלא יורדים ממכסת הפרסים בטורניר, אלא יוצאים מהכיס שלנו.
2. מארגן שלא מרוויח, לא יעשה עוד טורנירים. עם אורין ואלן לא היו מרוויחים כסף ממאג'יק, לא היה מאג'יק בארץ. פשוט מאוד. אותו דבר כאן - אם לא יהיה רווח בטורנירי הזברה, לא יהיו טורנירי זברה, ונראה לי שחבל לכולנו, כי כמה שיותר טורנירים, יותר טוב לכולנו.

יכול לבוא ג'וןס ולומר שרווח לא כזה חשוב, והוא עובד לפעמים בחינם.
אז אני מלא הערכה לג'וןס שעובד בחינם, אבל זה לא עושה את אלו שרוצים להרוויח כסף לא בסדר.
לא יכול לבוא מישהו ולהגיד "אני מוכן לעבוד בחינם, ולכן כל אלה שרוצים להרוויח כסף צריכים לעבוד גם בחינם, או להרוויח פחות". זה פשוט מטופש.

ושוב, יותר רווח אומר גם טורניר יותר טוב. אני לא חושב שיש טורנירים שנערכים כיום בארץ שמאורגנים טוב כמו הזברה והם מושקעים כמו הזברה. בואו ותווכחו בעצמכם.

לגבי נושא המכירות:
חלק גדול מהרווח של הטורניר נבנה על המכירות.
עכשיו, אין פה הבדל בין בוסטרים לבין סינגלים. מכירות זה מכירות. לא רלוונטי לבוא ולומר "אפילו לא ביקשתי למכור בוסטרים אלא רק סינגלים".

עכשיו, העניין הזה הוא עניין עקרוני. מן הסתם, אם ג'וןס היה מוכר בטורניר, אז יש לו אוסף קטן יחסית, והוא לא היה מוכר כזה הרבה, והיה פועל למספר שעות מצומצם.
אבל זה לא משנה בכלל. העניין הוא עקרוני, ואי אפשר לשפוט כל מקרה לגופו. אי אפשר לומר "לו יש אוסף קטן והוא מוכר רק שעתיים אז זה בסדר, ולהוא יש אוסף בינוני והוא רוצה למכור במשך 4 שעות, אז זה לא בסדר".

עובדה - ברגע שג'וןס אמר שהוא רוצה למכור קלפים, אז עוד בנאדם או שניים כבר קפצו ואמרו שגם הם רוצים למכור "בדוכן" שלו. וזה לא משנה אם זה דוכן או סתם שולחן.
כלומר, ברגע שמישהו מוכר, אפילו קצת, בצורה מסודרת, מיד עוד אנשים ירצו, ויצטרפו אליו, ופתאום יהיו 10 דוכנים פתוחים.
כך שהסיבה לכלל הזה היא עקרונית. זה לא משהו נגד ג'וןס, זה משהו נגד מכירות מאורגנות בכלל.

ולגבי זה שג'וןס "בסה'כ רוצה להחזיר את ההוצאות שלו על הטורניר", סליחה, אבל זה קצת לשחק אותה מסכן.
כולם שווים בפני החוק. אם מישהו עני, מותר לו לגנוב?
יש כאן כלל, וזה שלמישהו יש פחות כסף והוא צריך להחזיר לעצמו הוצאות, אז זה יפה מאוד, וליבי יוצא אליו, אבל זה לא צריך לבוא על חשבוננו ועל חשבון הכללים שקבענו.

מה זה מכירות?
מכירות זה אומר מישהו שבא, פותח אלבומים/קופסאות, לא משנה מה, ומקבל לקוחות, כאילו שהוא דוכן, או עובר בין האנשים עם הרבה קלפים, במטרה למכור. מן הסתם, אם מישהו עובר בין האנשים ורוצה להחליף, ולפעמים גם מוכר קלף, זה בסדר. אין לנו איסור על החלפות, וגם לא על מכירות של קלף פה וקלף שם.
גם אין בעיה שתסכימו על מכירה דרך הפורום, ואז תיפגשו בטורניר ותממשו את המכירה.

הבעיה היא שמישהו יעבור בצורה מסודרת בין האנשים ויציע להם לקנות קלפים, או לחלופין יפתח סוג של דוכן. מכירה מסודרת ומאורגנת, אפשר לקרוא לזה.

עכשיו, הכלל הזה הוא הגיוני מאוד, אם חושבים על זה.
וויזרדס, כאמור, אוסרת על מכירות בחלק מהארועים שלה.
חנות neutral ground בניו-יורק, אוסרת על מכירות ברחבי החנות שלה. ונערכים שם טורנירים.
אף חנות בעולם לא מרשה למכור את אותה סחורה שהיא מוכרת בתוך החנות שלה.

כאן מדובר בקניון ולא בחנות, אבל זה לא משנה.
הקניון משמש אותנו כאתר של הטורניר, ואנחנו יכולים להחיל בו את הכללים שאנחנו בוחרים להכיל.
לומר "אפשר להקים דוכן מחוץ לשטח הטורניר", או "אפשר לעמוד בצד", אז זה ממש ילדותי.
אנחנו עובדים כאן כדי לארגן טורניר איכותי, ואתם יורקים לנו בפרצוף.
מה, אתם רוצים לשחק בקקי?

לגבי האיום שג'וןס מייחס לי, אז הוא קצת מסלף.
כשדיברתי עם ג'וןס בטלפון, אמרתי לו על האיסור, ואז, בהתרסה ילדותית, הוא שאל "ומה אם אני אעמוד בצד ואמכור שם?".
אז אמרתי לו שזה לשחק בקקי ושאני לא רוצה להגיע למצב הזה.
הוא שאל איך נוכל לאכוף אז את הכללים שלנו, אז אמרתי לו שבתאוריה, יש לנו הרבה אפשרויות לאכוף את הכללים שלנו, ושלא ידאג לנו, ושלמשל, אם מישהו יחליט לצאת איתנו למלחמה ולעשות לנו דווקא, אז אנחנו יכולים תאורטית, לא להכניס את מי שקונה ממנו לטורניר.
זה לא היה איום. לא אמרתי שזה מה שנעשה. אני ממש מקווה שלא נגיע למצב שאני אפילו אצטרך לשקול משהו דרסטי כזה.

עצוב לי שג'וןס צריך לסלף את דבריי כדי לזכות באהדה ולהסית נגדנו.
וחבל באמת שלא הקלטת את השיחה.

וחוץ מזה, זה לא משנה אם אתם אוהבים את הכלל הזה ספציפית או לא - כללים צריך לכבד.
כשתתבגרו, תבינו שאי אפשר לעשות כל מה שרוצים, ואם אתם לוקחים חלק במוסד מסוים, כמו טורניר מאג'יק, צריך לכבד את הכללים שהוא קובע.
ואם מישהו יוצא נגד הכללים, ועובר אותם, ועושה דווקא, אז זכותנו להגיב במלוא החריפות. זה אך טבעי.

yoav - רמזת שאנחנו לא אוכפים את החוקים של עצמנו, לגבי החוק של הלכלוך. אז בוא ואני אספר לך שראיתי מישהו יורק על הרצפה בטורניר. קטע מגעיל למדי. אותו אדם לא שיחק בטורניר, אבל רשמתי את השם של הבנאדם הזה, ובטורניר הבא שהוא יגיע אליו, מחכה לו game loss. החוקים נאכפים, והרבה מהם נאכפים כדי לשפר את איכות הטורניר.
משום מה, לא נראה לי שכיף לשחק בטורניר כשכל הרצפה מטונפת.

לגבי המחירים שלנו, כבר אמרתי באחד הת'רדים הקודמים על הטורניר:
קבענו את המחירים בטורניר הקודם על סמך מחירים באתרי אינטרנט, כך שבטוח אין פה הגזמה או משהו כזה. עם זאת, הבנו שאפשר להפחית את המחירים ולבוא יותר לקראת הקונים, וזה אכן יעשה בטורניר הקרוב. עם זאת, מי שלא מרוצה מהמחירים, לא חייב לקנות מאיתנו. אין לו זכות, לעומת זאת, לפתוח דוכן משלו בשטח הטורניר שאנחנו מארגנים.
כמו שמי שלא מרוצה ממחירים של חנות, לא יכול לעמוד בתוך החנות עם סחורה זהה משלו.
קונטרול - לגבי זה שאתה דואג לכמות הלקוחות שלנו, אז אל תדאג, אנחנו מסתדרים.

וג'וןס, אם אתה ממש רוצה למכור את הקלפים שלך ולכסות הוצאות, הצעתי לך למכור לנו. אנחנו גם קונים קלפים, ובמחירים הגיוניים, כפי שהרבה אנשים שכבר מכרו לנו קלפים יעידו, ולכן, לפני שאתה שובר את הכלים, שווה שתשקול את החלופות שאנחנו מציעים לך.

לגבי זה שלא פרסמנו את זה מראש, אז לא פרסמנו את זה מראש כי מעולם לא הייתה כזו תופעה. לא קרה עד היום בטורנירי שארגנתי שאנשים באו ורצו להקים דוכן או למכור בצורה מאורגנת.
ברגע שראיתי את הפוסט של ג'וןס, הגבתי.
וזה שהודענו על הכלל בהתרעה קצרה, לא אומר שאנחנו צריכים לוותר עליו, ולו לטורניר הבא.
אנחנו לא פוגעים פה בג'וןס, הוא לא השקיע בזה שעות על שעות, וגם לא נגרם לו הפסד כספי, כמו שהוא טוען. הוא רצה למכור קלפים, הסכים עם אנשים על עסקאות, ואז אמרנו לו שאי אפשר. זה לא נקרא שהוא הפסיד כסף.

מישהו אמר את המשפט הבא:
"אני בתור שחקן חדש חשבתי שזה טורניר בשביל שחקנים חדשים ובשביל להכיר אנישים חדשים וגם אנשים שאתה מכיר ".
כן, זה טורניר בשביל שחקנים חדשים (ועובדה שיש מבצע לשחקנים חדשים), ובשביל להכיר אנשים, כי יהיו המון אנשים. זה לא טורניר כדי לקנות קלפים במחירים הכי זולים שאפשר.
זה טורניר מאג'יק,שאנחנו משתמשים בו גם כפלטפורמה למכור קלפים. זה לא שוק, ולא בזאר. אם מישהו רוצה למצוא קלפים במחירים זולים, כנראה שהפורום הוא מקום יותר טוב.

אז אני מקווה שכולם יבואו ויהנו. סה"כ העיקר פה הוא הטורניר, ולא מכירות. תכניסו דברים לפרופורציות.
מי שרוצה למכור את האוסף שלו או להיות דילר, הפורום עומד לרשותכם.

אור.
Yoav
מארגן טורנירים

שליחה על ידי Yoav »

yoav - רמזת שאנחנו לא אוכפים את החוקים של עצמנו, לגבי החוק של הלכלוך.
אני לא שמעתי בפעם הקודמת שמישהו קיבל game lost וגם ראיתי ליכלוכים על הריצפה ובגלל זה חשבתי שלא הבאתם לאף אחד game lost.

בנוגע לזה שאתם לא מאפשרים דוכן - זכותכם המלאה, אם אני הייתי מארגן טורנירים גם אני לא הייתי מסכים.
כל העניין יצא מפרופורציות כי מישהו רשם שאתם לא מרשים לבצע שום החלפה שכוללת כסף או אפילו למכור קלף אחד תמורת כסף ובגלל זה אנשים פה התעצבנו.
MasterYoda
Jedi Master
יצירת קשר:

שליחה על ידי MasterYoda »

הייתי הניוטרל גראונד בעצמי ואני אגיד לך שאפשר למכור שם בדיוק באותם תנאים כמו בטורניר של אור. אסור לפתוח דוכן או לעבור בין האנשים למכור אבל אם מסתכלים באלבומים ואין לכם מה להחליף חוץ מכסף אתה נותן לו את הכסף וזהו. כל עוד שזה לא מאורגן אין להם בעיה. מה שנקבע במקום מותר. אם קבעו מראש וביצעו את העסקה במקום גם אין בעיה.
What does a gnome/kender/halfling say to a minotaur? Moo!
stitch
Zombie Maker
יצירת קשר:

שליחה על ידי stitch »

אור, יפה שהודעת ישר אחרי שג'ונס הציע דוכן, אבל זה היה מוקדם מספיק. חוץ מזה איך אנשים שלא בפורום יכולים לדעת שאסור להם למכור?
אני מציע שתתחיל את החוק הזה בתורניר הזברה בא ושם אנשים כבר יבינו את החוק ויכבדו אותו ולא כמו משהו שהקרצתם בשנייה האחרונה.

לב :cherry:
יהודי לא מגרש יהודי!
הוא רק מזיז אותו קצת...
Ent
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Ent »

תקשיבו. אני אוסף מג'יק נאמן כבר הרבה זמן ומשרת את הפיגור הקפיטליסטי הזה. עכשיו אתם עושים מונפול על כל המסחר הזה של המג'יק? הרי אתם דופקים פה כלכך הרבה אנשים ואולי אפילו יגיעו לכם פחות אנשים לטורנירים (מה שאני מאוד מקווה).
לי נמאס מהשטויות האלה, מספיק שהוצאתי המון כסף על חתיכות קרטון, עכשיו אני לא אוכל להפטר מהן לעולם. תודה רבה.
אתם הורסים את המסחר החופשי, את מהות המג'יק וזה חבל.

אני רק מקווה שתחיו עם זה בשלום
בתודה.
העץ היבש
"בעינינו היער תמים, בעינו אנחנו טרף קל"
aviraman כתב:יא עציץ...
שלח תגובה