JSS ארצי

מידע על טורנירים עתידיים, ליגות אזוריות ותחרויות ארציות; דיונים על טורנירים קודמים

מנהלים: Orb, Ward

סופגי
mtgil workstation
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

שליחה על ידי סופגי »

elisha כתב:בשבילי היה באמת השפלה, שיחקתי UW קונטרול, התחלתי ממש טוב ואז קיבלתי את סופגי שטיפדק בלאסט אחרי בלאסט אחרי בלאסט (וליקים בדרך) ופשוט לא היה לי מה לעשות, הפסדתי 2-1 אחרי הצעה שלו לאיידי ואני לא הסכמתי. אם הייתי מנצח את המשחק הזה אז הייתי בטופ 8 ומשם הדרך הייתה אני חושב די קלה כי הייתי אמור לקבל רבג'ר שזה מץ' די קל בשבילי אז עוד רבג'ר ואז את יואב שזה גם מץ' ממש קל. הטורניר עצמו היה ברמה די גבוה אבל איכשהו הטופ 8 הפך לבדיחה מפחידה, המשחקים שם (לא כולם) נראו על הפנים ואני לא חושב שהרבה אנשים היו עושים כל כך הרבה טעויות. היה בסוף טופדק מדהים של יואב מה שהבטיח לו טיסה ויפה שהילד הקטן הגיע כל כך רחוק. סה"כ אני מאוכזב ואני מצטער שלא שיחקתי את הרבג'ר שלי ואז היה הולך לי יותר בקלות. טוב לי יש עוד שנתיים של JSS בניגוד לרב האנשים פה.
יואב בהצלחה ב-GP (ותגיד לי אם הפלאפון שלי אצלך..)
מה לעשות, דק של שניר, טיפדוק של שניר.
Join the Sufgai brood!
Dont have a Clue
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Dont have a Clue »

כי הייתי אמור לקבל רבג'ר שזה מץ' די קל בשבילי.
ואני חשבתי שבטסטינג שלנו יצא 8-2 לי...
Roman Tmur
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Roman Tmur »

skater_biatch כתב:הטופ 8 באמת היה בדיחה, לאף אחד שם לא הגיע לטוס חוץ מדניאל אולי ,וגם אותו קשה לי לדמיין בGP. מה שקרה זה שאני הלכתי 4-2 עם דק אגרו בלק עם הפסדים לאפיניטי בבנייה נוראית שפשוט שלף פעמיים רצוף גוד הנדס- 2 הוברגארד, ,אינפורסר ,2 פרוגמייט ופלייטינג תור רביעי. ההפסד השני היה לנועם גרינפלד , שניצח אותי בגלל שהוא היה הבנאדם היחיד בייקום ששיחק קארמה בסייד )אותי ואת בני שיעשע הרעיון שמישהו באמת יבזבז מקום בסייד נגד דק שלא קיים בארץ, אבל זה פשוט קרה .ממש לא האמנתי(...
לא שיחקתי עם אפיניטי מהסיבה שמנור ויואב שניהם באו עם דק מלא בהייט ,טוט' היה צפוי להיות פופולארי , ארז בוכביץ גם שיחק דק מלא בהייט ,והיו גם די הרבה קיבלר סלייד שזה מאץ 'קשה ,הרי מי כמוני יודע שרמת משחק בדק פגיע כמו רבג'ר זה לא הכל .הוכחתי לכולם שהבנייה שלי לרבג'ר מעולה ,כי נתתי לסופגי להגיע איתו לטופ 8.
אני באופן אישי הייתי מנצח לכל אחד מהשחקנים כל אחד מהמירור מאצ'ים של הרבג'ר ברבעי הגמר ובחצי הגמר ,הם עשו כמויות של טעויות .יואב ניצח את המשחק השלישי בגמר על טופדק ,בשילוב עם חוסר רמת משחק של היריב שלו במהלך שבו במקום לשים פלייטינג על ט'ופטר ולתקוף הוא הוריד עוד פלייטינג ,ואז יואב טיפדק מטריקס .כשאני וטל דיברנו קצת על המשחק בין רומן טמור לנועם פורת בחצי הגמר )המשחק הראשון (הבנו שכל אחד מהם היה יכול לנצח , למרות שלנועם היה הרבה יותר קל לעשות את זה עידנים לפני שזה באמת קרה ,לרומן הייתה אפשרות להגיב במהלך פרואי במיוחד שרק שחקן עם ראייה כמו של טל ) כל הכבוד לו ,הוא אחד מהיחידים שבאמת הגיע להם לטוס ( בשילוב עם שחקן הרבג'ר הטוב בייקום יכל לחשוב עליו .אני בטוח שלאף אחד לא היה ספק שלפחות 5 מתוך הטופ 8 לא היו במקומם הטבעי) פייל אומר :נו באמת ,סופגי בטופ 8? זה נשמע כמו שם של קומדיה(.
שמעתי קצת זלזול לגבי אגרו בלק בהודעות שלכם ,אף אחד ממכם לא ניסה את הדק אף פעם והוא היה פתרון די חביב למטה גיים בJSS, אבל מה לעשות שקיבלתי כל מיני יריבים שטותיים שאותם הדק לא מיועד לנצח...

שניף ,מהמחשב המעפן עם האקספלורר הטפשי של פייל.
שניר אתה ממש מעצבן אתה אומר שאתה כל כך טוב אבל אתה (ובמיוחד מימני) אבל טורניר שני ברצף אתה בשום מקום ואני בטופ 8 אם הרבג'ר שלי שעכשיו כולם(אני מתקוון לשחקנים הטובים) אומרים שהרבה יותר טובה מהבנייה הרגילה...
הבסדתי את המשחקון הראשון בגלל חוסר ידע כי חשבתי שהשחקן הפעיל הוא זה שהפריורטי אצלו ולכן חשבתי שלא היתה לי דרך לנצח (גם סופגי הפסיד לדק הזה וגם הרווגר הרביע שהיה בטופ 8 אז אני לא כל כך גרועה)
ושניר אין לך מה לדבר בכלל כי אתה סקראב!!!
Maledrach כתב:אוי אוי רומן כמה טעויות...תכתוב בוורד ואז תעתיק =\
:)
S_C_epter
The ScepterChant
יצירת קשר:

שליחה על ידי S_C_epter »

לולאדי-הדק לא מיועד לנצח טוט'? שאל את דניאל איזה התעללות עשיתי בו בין הסיבובים, וכל טוט' שקיבלתי שם ניצחתי בלי יותר מדי קושי. האחוזים של הדק מול רבג'ר הם גם טובים, בסביבות ה-55%, שזה מספק בגלל העובדה שהוא פשוט רוצח קיבלר, בלו וויט וטוט'. מה אני יעשה שקיבלתי סלבג'רס, מארץ', מונו אדום, ושלרבג'ר שנגדי היה 2 גוד הנדס?
לרומן-הבנייה שלך לא טובה, זה לא טורניר שני ברציפות שאתה בטופ 8 ואני לא, ומי זה "כולם"? אני יכול לספור את השחקנים הטובים שהיו שם על האצבעות, ואני בטוח שלאף אחד אין ספק מי משחק רבג'ר יותר טוב ושל מי הבנייה יותר טובה. אין לי מה לדבר כי אני בכלל סקראב? זאת העבודה שרצת אלי שאני יעזור לך עם הסיידבורדינג פלאן איך שעלית לטופ 8? ואתה מפסיד משחק על חוסר יידע ונותן לזה לעבור כאילו כלום כי הטעות הייתה שלך ולא שלי? אתה לא בנאדם שאפשר לדבר איתו בהיגיון.
Master of Puppets כתב:גיחצי.
Orb כתב:"יאללה, דראפט".
Orb כתב: חארטה
Ergil
Single Star

שליחה על ידי Ergil »

כן, ולBG Deathcloud שלך יש 95% נגד רבג'ר. איך בכלל אגרו בלק יכול לנצח Tooth?
Not even Elminster would like to see a volcano appearing under his ass
Eater of Worlds
Master of Ravager

שליחה על ידי Eater of Worlds »

מה זאת אומרת לא יודעים של מי הייתה הבניה הכי טובה זה ברור ה-ravager שלי הרי אני לקחתי את המקום הכי גבוה וניצחתי את 3 ה-ravager האחרים במשחקים.
כן כן היה לי את הדק הכי שבור שראיתם אי פעם בדאפטים וקראתי את אסף!!!
הדק כלל
triskelion
eternal witness
2 one dozen eyes
ועוד הרבה טובים
Dont have a Clue
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Dont have a Clue »

העובדה שלקחת מקום גבוה לא עושה את הבנייה שלך לרבג'ר הכי טובה אוטומטית. שחקת ריגרים במיין והם לא עוזרים בשום מקום חוץ מבמירור מאץ' (שכל הזמן קיבלת), דרקונים בסייד זה שטות, אני מניח גם שלא שיחקת מוקסים...
wake lord
Knight of the Black Lotus
יצירת קשר:

שליחה על ידי wake lord »

נעם,הבנייה שלך הייתה איומה,פשוט היא הייתה מושלמת למירור,וקיבלתה משהוא כמו 6 מירור מצ'ים,זה לא חוכמה
חוץ מזה,אם אתה רוצה להגיע לרמות גבוהות,אתה צריך לשפר בהרבה את רמת המשחק שלך,אני לא יכול לספור על האצבעות ( כולל הרגליים ) כמהפעמים שככתה קאונטרים על הריגר\נזק מהדיסיפל\להעביר מודולר!זה טעויות טיפשיות לחלוטין!
הטופ8 הייתה בדיחה,אני פשוט ממש מאוכז שקיבלתי את ארז מצ' ראשון,למרות שאחרי המשחק התברר שהייתי יכול לנצח אולי,בכל מקרה,זה מצ' מאוד קשה,ולא היה לי מה לעשות יותר מדי,אני חושב שהייתי יכול להגיע רחוק יותר,אבל בכגל זאת מקום 5-8 זה בכלל לא רע
do the kirby dance with me!
(>")> <("<)
Sir Psycho Sexy
Moderator

שליחה על ידי Sir Psycho Sexy »

שניר- אמרתי לך שרבג'ר זה מטצ' אפ קשה מאד לאגרו בלק אם אין בה ספלאש. אגב, אם אתה רוצים דיון על אגרו בלק, פרסמו אותו באסטרטגיה.

ולאדי- איך אגרו בלק מנצח טוט'? טריק קטן שנקרא דיסקרד. כשלטוט' אין קלפים ביד היא נוטה להפסיד.

SPS
Ergil
Single Star

שליחה על ידי Ergil »

גם אם יש לTooth אפס קלפים ביד היא יכולה לשלוף tooth and nail או קולוסוס, ואז אתה מפסיד מיד.
ben
MTGil Wizard

שליחה על ידי ben »

התוצאות אכן מאוד מפתיעות, אבל ההתנהגות של רוב השחקנים שהיו "פייבוריטים" מבישה. בטורניר של 6 סיבובים יש גבול לעד כמה מזל יכול לשחק תפקיד. עובדה שבנטס ו-ptq's אתם לא רואים "סקראבים" בטופ 8 אף פעם. כנראה שרמת המשחק שלכם פחות טובה ממה שאתם חושבים.
אני בטוח שרוב השחקנים בטופ 8 הגיעו לשם בזכות.
S_C_epter
The ScepterChant
יצירת קשר:

שליחה על ידי S_C_epter »

ben כתב:התוצאות אכן מאוד מפתיעות, אבל ההתנהגות של רוב השחקנים שהיו "פייבוריטים" מבישה. בטורניר של 6 סיבובים יש גבול לעד כמה מזל יכול לשחק תפקיד. עובדה שבנטס ו-ptq's אתם לא רואים "סקראבים" בטופ 8 אף פעם. כנראה שרמת המשחק שלכם פחות טובה ממה שאתם חושבים.
שים לב למה שאמרת-אלה שהיו בטופ 8 הלכו רע בנטס (רובם) ובכל PTQ שהם אי פעם השתתפו בו, ואלה שבקביעות בטופ 16 של כל תחרות גדולה לא עלו. אנחנו לא אומרים את זה מתוך התמרמרות, אלא פשוט מציגים עובדה-הרמה בטופ 8 הייתה בדיחה רעה מאוד (בני, שוב: סופגי בטופ 8? סופגי בטופ 8?!?). כל אחד יכל למצוא עשרות טעויות בכל אחד מהמשחקים (חוץ מהמשחק שלישי של הגמר, שבו הייתה רק טעות אחת, כי כשיואב טיפדק מטריקס אז היריב שלו כבר לא היה יכול לטעות מחוסר ברירה).
אני זוכר שבסוף הסיבוב ה-6, אני, טל, גידי, דניאל וארז ישבנו מחוץ לחנות והסכמנו שמה שהלך בטורניר הזה לא מייצג שום דבר.
Nile
MTGil Grand Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Nile »

S_C_epter כתב:
ben כתב:התוצאות אכן מאוד מפתיעות, אבל ההתנהגות של רוב השחקנים שהיו "פייבוריטים" מבישה. בטורניר של 6 סיבובים יש גבול לעד כמה מזל יכול לשחק תפקיד. עובדה שבנטס ו-ptq's אתם לא רואים "סקראבים" בטופ 8 אף פעם. כנראה שרמת המשחק שלכם פחות טובה ממה שאתם חושבים.
שים לב למה שאמרת-אלה שהיו בטופ 8 הלכו רע בנטס (רובם) ובכל PTQ שהם אי פעם השתתפו בו, ואלה שבקביעות בטופ 16 של כל תחרות גדולה לא עלו. אנחנו לא אומרים את זה מתוך התמרמרות, אלא פשוט מציגים עובדה-הרמה בטופ 8 הייתה בדיחה רעה מאוד (בני, שוב: סופגי בטופ 8? סופגי בטופ 8?!?). כל אחד יכל למצוא עשרות טעויות בכל אחד מהמשחקים (חוץ מהמשחק שלישי של הגמר, שבו הייתה רק טעות אחת, כי כשיואב טיפדק מטריקס אז היריב שלו כבר לא היה יכול לטעות מחוסר ברירה).
אני זוכר שבסוף הסיבוב ה-6, אני, טל, גידי, דניאל וארז ישבנו מחוץ לחנות והסכמנו שמה שהלך בטורניר הזה לא מייצג שום דבר.
סליחה, בנטס הלך לי אחלה במיוחד שהשתפרתי המון המון ואני משחק שליש מהזמם שאתה משחק ולקחתי ראשון בכמה טורנירים, ואתה יכול לראות את הניקוד שלי בקונסטרקדט ולראות שהוא יחסית גבוה, ולדעתי באמת המקום הזה הגיע לי, ואין לך שום דבר להגיד שלי הוא לא הגיעה.
צוות שיגדון.
כל שיגדון הוא שיגעון.
S_C_epter
The ScepterChant
יצירת קשר:

שליחה על ידי S_C_epter »

יואב, ברגע שהתחלתי לכתוב את ההודעה חשבתי על איך הלך לך בנטס ובגלל זה הוספתי בסוגריים "רובם". נו מילא, לפחות הוצאתי ממך איזה השתחצנות סוף סוף :)
wake lord
יצירת קשר:

שליחה על ידי wake lord »

אגב יואב,זה שאתה משחק פחות זמן ואנחנו באותה רמה ( אתה אפילו אולי יותר גבוה,למרות שזה לא ממש הבדל ),אומר רק שאתה למדתה מהר,ולנו הייתה תקופת סקראביות ארוכה ( אני לפחות ככה ),אגב,לא שאני מפקפק בזה שהיה מגיע לךל לזכות,אתה הייתה אחת הפייבוריטים מההתחלה.
(>")> <("<)
ben
MTGil Wizard

שליחה על ידי ben »

שניר, אני לא כתבתי שאלה שהיו בטופ 8 הלכו רע בנטס. אני אמרתי שאם בכל פיטיקיו ובנטס הטופ 8 הכילו כמעט רק אנשים שהיה צפוי שיעלו, ורק בג'יאסאס זה לא קרה, אז אתם לא יכולים להאשים את הכל בחוסר מזל, כי עובדה שבפיטיקיו אתה לא רואה 5 סקראבים (להגדרתכם) בטופ 8, ואפילו לא אחד (שים לב שאני מפרגן לך על הטופ 8 שעשית ולא אומר שאתה לא היית ראוי לשבת שם). כנראה שכל החבורה הזאת של שחקנים שחושבים שהם כבר ברמה של הצמרת בארץ (ואני מדבר על כל אלו שהיו בטוחים שיילך להם כ"כ טוב לפני האליפות, בין היתר אתה, ועוד הרבה, אז אל תיקח את זה אישית) עדיין לא שחקנים מספיק טובים. גם יואב, בלי להעליב, עדיין רחוק מהרמה של השחקנים הבאמת טובים בארץ. מה שכן, הוא באמת אחד הטובים לגילו, ולא מפתיע שהוא זכ. ובינינו, גם המזל הולך איתו בדר"כ.
S_C_epter
The ScepterChant
יצירת קשר:

שליחה על ידי S_C_epter »

יפה אמרת, אני מסכים עם הכל, במיוחד עם השורה האחרונה.
wake lord
יצירת קשר:

שליחה על ידי wake lord »

עומר,אני ( לפחות אני בכל מקרה ) לא חושב שאני,ויואב ומנור ושניר וכו' ברמה הכי גבוה של השחקנים בארץ,אלא רמה לפני זה,יענו השחקנים,שאם הם ימשיכו לשחק ולהשתפר יהיו הדור הבא של ה"פרווים" בארץ ( לא עכשיו,אלא עוד 4 שנים ),ואני חושב שכולנו משחקים ברמה גבוהה יחסית,וזה שאנחנו צעירים,נותן לנו יתרון יחסית אליך למשל
(>")> <("<)
Ergil
Single Star

שליחה על ידי Ergil »

הגדרה מעניינת, דניאל. מעניין איפה אני נמצא.
B_E_N
MTGil Wizard

שליחה על ידי B_E_N »

כללי לא קשור בטופ 8 המשחק הכי מותח לפי דעתי היה של רומן נגד הילד... גם היו בוא כל כך הרבה טעויות.... המשחק של יואב נגד הילד היה פשוט פחות מותח כי אחרי שהיה 1-1 ולילד היה לנד אחד מול יואב שהוא סיטאדל... ועם הטעות של הילד להוריד עוד פלייטינג... ואז מגיע המטריקס... פשוט זה לא היה משחק מותח וגם זה היה דיי ברור שאחרי משהו כמו 9-12 קלפים שבערך ראיתי שנכנסו מהסייד הבנתי שהילד לא ישרוד... אני הכי אהבתי בטורניר את המשחק של רומן והילד למרות שהיה בו כל כך הרבה טעויות!!!
שיניתי ניק- הייתי arcbound ravager

אתם דפקתם על שולחן ועכשיו! יהיה לכם נצנצים...

(כל הזכויות שמורות למיני וויני)
שלח תגובה