So, where ARE the ppl I care about???- עוד דיווח PTQ YOKOHOM

מידע על טורנירים עתידיים, ליגות אזוריות ותחרויות ארציות; דיונים על טורנירים קודמים

מנהלים: Orb, Ward

שלח תגובה
בופו
The green dragon
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0
יצירת קשר:

So, where ARE the ppl I care about???- עוד דיווח PTQ YOKOHOM

שליחה על ידי בופו »

היי לכולם, וברוכים הבאים לדיווח הPTQ של אתמול על ידי עבדכם הנאמן שלא ביקר בפורום כבר הרבה הרבה זמן.
לפני הכל, אני חייב לציין כי ישנה מגמה מסויימת המדאיגה אותי לאחרונה. כידוע קהילת המג'יק משתנה לה במשך הזמן- אנשים חדשים מצטרפים, (קצת פחות) אנשים ישנים עוזבים, ובעיקר קהילתנו גדלה לה בהתמדה. כנראה בגלל זה, קורה שפחות ופחות אנשים מכירים אותי כ"בופו מהפורטל/פורום". פעם, (בפריריליס LEGIONS למשל) לפני המון המון זמן, אנשים שאני לא ראיתי בחיים היו באים אלי ומדברים איתי כאילו הם אחי התאומים, ובפי שחקני המג'יק הישראליים לא היה יותר "רותם כהן הסקראב הירושלמי" וכבר היה "בופו כהן" ( (C) בילדנרית) או "חברנו הדרקון" ( (C) עידו קליינמן ושאר צוות המהפיכה) או "בופו" (עם דגש בפ'- (C) כל סקראב מזדמן שלא ידע איך להגות את הכינוי שלי). מדי פעם היה גם "בופו-איפה-הדיווחים/כסף-שלי-?-!-?" (אורין במצב רוח טוב). לאחר חקירה מעמיקה של הנושא, הבנתי שצירוף הנסיבות של ירידתו (הזמנית ביותר!) של הפורטל, חוסר ההשתתפות שלי (גם זמנית בלבד) בנושאי הפורום השונים וגם שינויו של הלוגו של הפורום(שהוא לא לרוחי בכלל, וכשיתפנה סדר יומי הצפוץ צפו ללוגו הרבה יותר טוב מזה למעלה) הפריעו לזיכרון הקולקטיבי של הקהילה לגבי, אבל שזה לא יפריע לכם: בופו כאן! אמנם בופו י"אניק עכשיו, מה שאומר שהוא צריך לחרוש לאי אלו בגרויות (סתום, שפר!) אבל זה לא אומר שהוא עזב וזה לא אומר שהפורטל מת.
הכותרת ה"מוזרה" של הנושא הנ"ל מביאה אותי לעוד נושא מציק. אנשים רבים שאני אהבתי לדבר ולהסתובב איתם לא באים יותר. איפה יוני (טסבו)? איפה מייקי (סנג'יר) ? איפה אתה, קליינמן? איפה זומרפלדה? איפה מעיין (מוות, ששמו אוזכר לאחרונה בפורום)? איפה השחקנים שהיה סבבה לשחק איתם מג'יק? טוב, אני מבין, החיפאים פיתחו לעצמם קהילה משלהם וזה לא לרוחם להגיע לאירועים של תל אביב. סבבה. ול"מהפכנים" יש אוניברסיטה, ולאחרים יש צבא וביצפר, אבל באמת! תגיעו מתישהו! וכן, כמו שמרמזת הכותרת אפילו לזינגר אני מתגעגע (אבל בוא לא נתלהב יותר מדי דוד מוש. תהנה בטיולך אי שם בחו"ל!). לפחות שפר הגיע. (גם זה משהו).

בכל מקרה, דיווח הPTQ הזה הוא על האנשים שכן הגיעו והיה לי ולהם את העונג לשחק נגדי.

את השבת התחלנו (אני ויוסף טרכטנברג, עוד סקראב ירושלמי ושתפ להנגת הארינה הירושלמית) באיחור אופנתי של 8.5 דקות להסעה שלנו שתיקח אותנו (באדיבותו של אייל חסידים ושאר חבורת טים ג'רוזלם ששוב לקחו את הPTQ. כמה מפתיע...). הנסיעה היתה מאוד מהנה והתרכזה בעיקר בנושאים מוזרים כמו מי עליונה יותר- EXALTED או VISARA או האם הכסף שהם יקבלו על הכליה שלי שווה את הטרחה של להוציא לי אותה מהגוף (אנשים נחמדים).
לדיזינגוף דווקא לא איחרנו כל כך (וזה לא שטורניר ישראלי מתחיל בזמן אי פעם) ולאחר סיפור די ארוך של להיכנס לתוך המבצר העצום בעל עשרות הכניסות שקוראים לו ה"סנטר" נשתמענו אל בילדנרית, בירד, יוני וויני, ג'ניה, סקראבים ושאר ירקות. שפר החליף את תפקיד ה"בלונדינית השופעת" כשופט אחראי של הPTQ וכמובן ניסה בטובו להדגים לי שיטות של גרימת כאב באזורים שונים בגוף. העור שלי, לטענתו, לא מתוח כהלכה. מהפה שלך למנתח הפלסטי שלי, שף.
לאחר ההקדמה הקצרצרה הזו, ושעה לערך של הסברת חוקים (מצדו של שפר) ושל חלוקת WARNINGS (מצדה של בילדנרית), התחלנו את הטורניר.
כשפתחתי את חבילותיי חשכו עיניי:
לבן: Pacifism, שלושה ארבעה soldiers, וגם Sunstrike Legionaire ו Convalescnt care.
כחול: כמה פליירים והרבה הרבה הרבה זבל. היה גם קאי בודה והמורף שהופך את כל המורפים, אבל גם אני, כמוכם, לא התלהבתי ממש.
שחור: שלושה REMOVALS שלא היה טעם לשחק (שניים SWAT- UNSPLASHABLE).
אדום: BURN נחמד. כמה WEENIES.
ירוק: גם נחמד מאוד וספלאשאבל.

בסוף, הלכתי עם ירוק-אדום-לבן, שלא הייתי ממש מרוצה ממנה, למרות שאני חיב להגיד שהליגיונר הפתיע מאוד לטובה.

משחק ראשון: אייל לשם
אייל, החוליה החסרה בטים ג'רוזלם מהאוטו (הוא הגיע לבד יום קודם לתל אביב), שיחק חבילה שחורה ירוקה והרג אותי הנחמדות לאחר שאת הBURN שלי הורדתי על היצור הלא נכון- על הסליבר השחור הנדיר במקום על האיום האמיתי שניצח לו את המשחק- הINVOKER השחור. דבר מפחיד לחלוטין.
משחק שני אני MANA FLOODED רציני (7 תורות לא יוצא כלום חוץ מלנדים) ומת מוות נוראי.
לשמית משחקת אותה מזליסטית ומנצחת, רק בשביל לגמור 2-4 בסוף הטורניר ולהביא עוד בושה לירושלמים!
משחקים:0-2
סיבובים:0-1-0
0 נקודות.

משחק שני: איתי משהו
לאיתי זהו הטורניר השני ולכן לא יהיה מפתיע למדי להגיד שניצחתי איתו, למרות שגם לא אהיה גאה בכך בכלל. איתי היה הראשון מאז הרבה זמן ששאל אותי מי הייתי ואחרי שהצגתי את עצמי כבופו מהפורום הסתכל עלי בפנים תמימות ושאל: "מי?". איתי, אם אתה קורא את זה עכשיו, אם תמשיך לבוא לטורנירים גם אתה תהפוך לקאי בודה, או לפחות ללשמית שמנצחת ממנה פלד של אחרים.
איתי פרש לאחר כמה מטצ'ים מהטורניר ואני עדיין מקווה לראותו בPTQ הבא.
משחקים:2-0
סיבובים:1-1-0
3 נקודות

משחק שלישי: דניאל צרפתי
במהלך בניית הדקים דיברתי עם עידן פלק, שישב איתי באותו שולחן, על סקראבים שמתלהבים שהדקים שלהם שבורות ואז מתים מוות נוראי. כדוגמה הצבעתי על דניאל, אותו לא הכרתי עד הטורניר, שישב שולחן לפנינו וצרח משהו על כמה הדק שלו "שבורה". שנינו צפינו במחזה המלבב של תמימות נעורים שעומדת לרדת לטמיון והמשכנו בעיסוקנו.
מתברר שאמנם לחבילה של דניאל היה פוטנציאל לגדולה - ויזארה וPHAGE THE UNPLAYABLE' אבל הוא עשה את אחת הטעויות הנוראיות ביותר- אי סידור נכון של מאנה. הוא התעלם מהמאנה הקשה להשגה של ויזארה ופאג' והכניס רק 7 SWAMPS לדק, בעוד שהוא הכניס 10 MOUNTAINS. כך יצא שבשני המשחקים שלנו הוא ישב עם ויזארה או פאג' ביד ורק עם SWAMP אחת או שתיים בפליי. כמה חבל.
עוד דוגמא כנגד אלו שטוענים שבסילד הכל עובד על מזל וששחקן עם מזל, לא חשוב כמה לא מנוסה הוא, לא יוכל לדפוק חבילה מוצלחת.
חבל. עוד משחק שאני לא גאה בו. דניאל המשיך עוד סיבוב או שניים ופרש.
משחקים:2-0
סיבובים:2-1-0
6 נקודות.

סיבוב רביעי: ברוכי "ידיים גדולות" קימחי =)
ברי/ברוכי הוא אחד מהשחקנים המנוסים והותיקים ביותר בישראל, ואת שמו ניתן להזכיר במשפט אחד יחד עם טים ג'רוזלם והבילדנרים בלא חשש.
ברי, שהיה בטוח שהדק שלו על הפנים נתן מלחמה טובה בשלושה מאטצ'ים קשים לי ולו, אבל יצא מובס.
ברי המשיך לנצח פעם נוספת אבל להחמיץ את הטופ 8.
משחקים:2-1
סיבובים:3-1-0
9 נקודות.

סיבוב חמישי: רון הסקרבון
רון הוא שחקן חדש יחסית, והוא מתמיד ומשתפר באופן שהלוואי על כל סקראב. היתה לו דק משוגעת ומהירה פחד, שלמזלי החבילה שלי הצליחה לעכב. בשני המשחקים שכן הספקנו לשחק הורדתי אותו ל7 כשאני ב20 , כשבמשחק הראשון הוא הצליח להשתקם ולנצח, ובמשחק השני מזלו לא שפר. המשחק השלישי נקטע ע"י שפרית וסיימנו תיקו.
תמשיך ככה, רון. ולא לצחוק על עמיתך הדרקון! רון המשיך והפסיד בסיבוב האחרון והצליח לגרד כמעט את הטופ 8- מקום 10.
משחקים:1-1
סיבובים:3-1-1
10 נקודות.

סיבוב שישי: גידי אבירם
גידי, בין הבילדנרים הטובים בארץ, שלרוב מצליח להגיע לטופ 8 בטורנירים גדולים לא אכזב גם הפעם וסיפק חבילה מצוינת שכיסחה את האמאמא שלי.
קדימה, גידי! אולי מתישהו נצרף אותך לטים ג'רוזלם! או שלא...
משחקים:1-2
סיבובים:3-2-1
10 נקודות.

סיימתי במקום 14 המאכזב, כאשר באמתחתי שני נצחונות על סקראבים ( :P ) ושני משחקים שווי שיחוק. בעסה. NEXT TIME...

אגב, מקום ראשון המפתיע מגיע לאוריאל שלנו! יאללה פלג!
כאן דרקונכם הנאמן, בופו, לאחר עוד יום מג'יק.

...

...

ותפסיקו לחשוב על הכליות שלי!!!!
יאללה פלג!
נערך לאחרונה על ידי בופו ב 18/3/2003 , 9:38, נערך 2 פעמים בסך הכל.
:manag:Dragons are PHAT!:manag:
drizztmagor
MTGil Wizard

שליחה על ידי drizztmagor »

יא חתיכת דרקון מעפן?!
אלי לא התגעגעת?!

אהבתי את הדיווח, בתקווה לפגוש אותך בקרוב
יואב
Navidshi כתב:גם פרות מעדיפות לרעות באחו במקום להתבוסס במיצי הקיבה שלי, אבל זה לא מונע ממני לאכול סטייק. אז בואו נשמור דברים בפרופורציה.
בופו
The green dragon
יצירת קשר:

שליחה על ידי בופו »

אתה יכול לראות את עצמך קשור לציטוט של אורין לגבי דיווחים אם אתה ממש רוצה, יואב.
ויהיה נחמד לראות אותך מתישהו יא הרצליאני מתנשא!
Shefer
Loco de la Cabesa :}

Re: So, where ARE the ppl I care about???- לא עוד סתם דיווח

שליחה על ידי Shefer »

בופו כתב:החיפאים פיתחו לעצמם קהילה משלהם וזה לא לרוחם להגיע לאירועים של תל אביב. סבבה. ול"מהפכנים" יש אוניברסיטה, ולאחרים יש צבא וביצפר, אבל באמת! {...} לפחות שפר הגיע. (גם זה משהו).
רותם, תקשיב ותקשיב טוב... הלימודים שלי, אישית, קצת הרבה יותר חשובים מלבוא בדר"כ, מלבד העובדה שעם כל הזמן שיש לי פה, אני בינתיים מוריד הודעות, קורא פסקי דין, בודק דואר, אבל בכל זאת מוצא זמן. אז אני לא "גם זה משהו".
דבר שני - לא דני, לא צזנה, לא יוני אשל (מייקי די פרש) ולא שאר הצפונים ולא זומרפלד (אני לא מאחל לך שירות בתותחנים) יבואו כי יש PTQ שהם לא יגיעו ל-PT שלו, וביחוד כשיש להם יום אח"כ מבחן. אישית, אם בירד לא היה מתקשר אלי לא הייתי בא בכלל (לא להאשים את הציפור, תודה).
אז, בבקשה, רד מהעץ שזה "לא לרוחנו" ואני לא "מהפכן" (כל השאר בטכניון, שם לומדים מכניקת קוונטים גם אם אתה לומד איך לסרוג פרה).
שפר :}
בופו
The green dragon
יצירת קשר:

שליחה על ידי בופו »

שפר נעלב?
אני מקווה שבאמת לא לקחת את זה ברצינות, שפ'לה. בכל מקרה, אני באמת מחכה לאנשים טובים מחיפה שיגיעו מתישהו (את הצזנות, מייקי ואשל לא ראיתי מאז אליפות הארץ הקודמת). בכל מקרה, לא לקחת ללב -לקחת לריאות (ובמקרה שלך גם לשם לא לקחת את זה כי עם כל הסיגריות שאתה מעשן מי יודע באיזה מצב הריאות שלך :P )
הידד לחיפאים!
יאללה פלג!

נ.ב. הכוונה ב"מהפכנים" היא לקליינמן TVIKO ושות' (זוכרים את VIVA LE REVOLUTION?)
Antrax
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Antrax »

בה, אפילו לא מחכים לפני שמחליפים את השופט האהוב על כולם. אין תקופת אבל?
אנטרקס
lamootatarmzooian
MTGil Wizard

שליחה על ידי lamootatarmzooian »

בוז לריפורט של בופו עברו " לעלילות של לשם ביום שבת" ואוט לשם לקלפי בגלל שאנחנו לא רוצים שם סקראב
FeniX-Nomad's weaponsmith
The Sand Bird

שליחה על ידי FeniX-Nomad's weaponsmith »

דרקון שמן ומעצבן... אליי לא התגעגת ?!

(כן זה אני... באתי עם סווטשירט אדום אם אתה זוכר...)
counter strike isn't the whole life , its just Half life :]
בופו
The green dragon
יצירת קשר:

שליחה על ידי בופו »

אייל לשמית- בושה לירושלמים!!!!
Orb

שליחה על ידי Orb »

רותם - למה 'טים ג'רוזלם' לקח שוב את ה-PTQ בדיוק?

מתוך 3 חברי mizing oofens (גידי, יוני ואני), שניים היו בטופ 8.
ובירד, שהוא לא בדיוק ב-team mizing oofens אבל חבר ממש טוב שלי ואפשר לומר משוייך אלינו בעקיפין, סיים 2.

אז מי לקח את ה-PTQ? (התשובה היא אורי, אבל בוא נסתכל ברמת הטים...).

ורותם, אתה אמנם מלך העולם הזה וההבא, אבל קח בחשבון שיהיו תמיד אנשים שלא ידעו מי אתה...

ואיזה כיף זה להסתלבט על סקראבים, אה? צחוקים בלאגנים. אבל אני בטוח שגם אתה היית פעם כזה ולא אהבת שקראו לך ככה (בטח יש כאלה שאפילו עדיין קוראים לך ככה, בטוח לא כיף לשמוע).

דרך אגב, אתה מדבר על טים ג'רוזלם כאילו שאתה אחד מהם, אבל מדבריהם של מובילי הטים, נשמע שאתה לא ממש...

וגידי לא צריך להצטרף לטים ג'רוזלם. יש לו טים יותר טוב (אורי ואייל - זו לא הכרזת מלחמה או משהו. תתעלמו אפילו. פשוט הילד מעצבן אותי. אולי שיפסיק לדבר בשמכם).

אור.
בופו
The green dragon
יצירת קשר:

שליחה על ידי בופו »

בילדנרית היקרה שלום.
טים ג'רוזלם לקח את הPTQ בגלל שהוא הציב נציג במקום הראשון. (שוב כמה מפתיע).
MIZING OOFENS???? MIZING OOFENS???? אלוהים, לא יכולתם לחשוב על שם יותר טוב?
יהיו אנשים שלא יודעים מי אני- לא אם אני יכול לעשות משהו בנידון.
ואני לא מסתלבט על סקרבים. אין לך מושג על מה אתה מדבר. אתה יודע מה? אם אתה באמת רוצה לדעת על היחס שלי לסקראבים אתה יכול לשאול את כל חברי הארינה שלי. אם אתה מתייחס לתקרית שהיית לידי כשצעקתי על אחד ממשתתפי הPTQ "תתחפף, סקראב", אתה תהיה חייב להאמין לי בזה שזה מאוד היה מגיע לו.
ולא, אני לא חלק מטים ג'רוזלם (לשם, פלג וחסידים) אבל בתור ירושלמי אני מעדיף לשאוג "יאללה ג'רוזלם!" מאשר "יאללה בילדנרים!".
And I let you out on a little secret Mr Orbit,
אני סקראב. ולא אכפת לי כשקוראים לי ככה.

יאללה פלג!
Orb

שליחה על ידי Orb »

אני לא אתחיל להתווכח שהשם mizing oofens הוא שם טוב, כי אין לי case... :)

עם זאת, הוא לפחות מקורי. team jerusalem זה באמת lame...

וטים טוב מוגדר לא ברמת היחיד. לא משנה אם אורי יקח 10 טורנירים ברצף (מה שקורה במציאות בעצם), זה עדיין לא יאמר שטים ג'רוזלם טוב.

זה כמו שתשים את קאי בודה עם אחותי הקטנה ואמא שלי בטים ותגיד שזה טים טוב (אין להתייחס לאמירה זו כהשוואה בין אייל לשם לאחותי הקטנה. היא לעומתו, נראית טוב).

and i prefer you to let me in on secrets than let me out on them.

אור.
שלח תגובה