חדש באונליין, צריך קצת עזרה.

זה המקום לדבר על כל דבר שקשור במג'יק ממוחשב, כולל מג'יק און-ליין (החלפות, בעיות טכניות, קלאנים, והודעות על אירועים שם), אפרנטיס, נטדראפט, מג'יק וורקסטיישן וכולי

מנהלים: kabanist, Sir Psycho Sexy

שלח תגובה
the editor
MTGil Wizard
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

חדש באונליין, צריך קצת עזרה.

שליחה על ידי the editor »

ההורים שלי הביאו לי מחו"ל את הערכה הבסיסית של מהדורה שמינית, ויש בזה דיסק של מג'יק אונליין.
1) אני אמור להיות זכאי בדרך כלשהי ל-10$ לביזבוזים, אבל אני לא מצליח להשתמש בהם...
אולי מישהו יודע מה לעשות?
2)יש לי קצת בעיה עם כסף... בהנחה שאני אצליח להוציא את ה-10$, יש איזה טורניר סילד קטן שאפשר לעשות איתם?
3)הייתי שמח לקבל קצת תרומות קומונים (וכל תרומה אחרת), אפילו מהסוג שמעיפים בטורנירים. אני רשום בתור ad4u, כל תרומה תתקבל בברכה. (אני מצטער אם זה לא במקום, פשוט שמעתי מחבר שמקובל לבקש דברים כאלה...)
תודה מראש!
שיניתי שם, פעם הייתי אלרונד
זאת אומרת, הייתי elrond, אבל באנגלית זה עושה בעיות עם ההדגשה...
S_C_epter
The ScepterChant
יצירת קשר:

שליחה על ידי S_C_epter »

אמור להישלח לך קוד של תלוש הנחה באימייל כשאתה נרשם דרך האינטרנט, אני לא בטוח שזה ככה עם הערכה. אתה לא תוכל לעשות סילד, כי טורנמנט פאק עולה 11.3 דולר לבד, וצריך עוד 2 בוסטרים שעולים 3.7 דולר לאחד ועוד 2 כרטיסים שעולים דולר לאחד. מה שאני עשיתי כשהתחלתי זה להשקיע עוד 3 דולר בשביל לעשות דראפט.
Master of Puppets כתב:גיחצי.
Orb כתב:"יאללה, דראפט".
Orb כתב: חארטה
the editor
MTGil Wizard

תודה רבה, אני אנסה את זה.
אני אומנם לא יכול להשקיע עוד שלוש דולר (בעיית הורים), אבל אני אנסה את להשיג את ה-10 שיש לי. (עדיין אפשר לתרום ולתת עצות :lol: )
steelmanx
MTGil Apprentice

שליחה על ידי steelmanx »

אם קניתה את הcore set של 8TH יש לך קוד אתה הולך לחנות נותן את הקוד ומקבל את כל הקלפים של הכור אבל אינך זכאי ל10$
halo 2 rulz!!!!!!!!!!!
the editor
MTGil Wizard

אני כן זכאי, זה כתוב שם בערך בכל מקום...
lamootatarmzooian
MTGil Wizard

שליחה על ידי lamootatarmzooian »

my advise to you is to read kabanist's post on how to enlarge your colelction for free in mtgo

because if you draft and loose then you have nothin left i would advise you to trade trade trade

it takes

ALOT of time and effort but in the long run its worth it

ALOT of time meaning days on days on days of looking in marketplace and msg board and auction and finding out drafters

gl anyways
JohnS
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי JohnS »

אתה זכאי ל-10$, צריך איפשהו להגיע לך אימייל עם קופון, ברגע שנרשמת בחנות שלהם ופתחת USER. עם ה-10$ ממש *לא* מומלץ לקנות חבילה של מהדורה 8, אלא אם כן אתה ממש מתחיל במג'יק בכלל, ואתה לא. מה שכן מומלץ זה ללכת לקנות 10 כרטיסים, ואח"כ בתוכנה עצמה לקנות מאנשים כמה דברים לחבילה "בסיסית" שאתה תרצה לשחק - קומונים (במחיר 96 קומונים לכרטיס אחד), ואנקומונים (במחיר של 20 אנקומונים לכרטיס אחד). ככה אחרי כמה ימים של חיפושים (אל תבנה על זה שתשיג את כל הקומונים ואנקומונים ביום אחד) יהיה לך בערך חבילה סבירה פחות או יותר, שתוכל לשחק איתה ב-Casual Room.

אם מצד שני אתה מעדיף לשחק בטורנירים אמיתיים ואתה מספיק טוב בזה, תלווה מאחד האנשים חבילה מלאה (אני יכול להלוות ל-Extended), מישהו אחר יוכל להלוות ל-Type2, תנסה אותה מספר פעמים מול אנשים אקראיים, ואם היא ניראית לך טובה - תירשם לטורניר ותשחק (זה עולה 6 כרטיסים). אם תנצח ותזכה בפרסים - אתה כבר תחזיר את הכרטיסים וגם תיצא ברווח.
הפלאפון שלי: 054-4685102
אני לא יכול לשנות לכם שם משתמש, רק Psibeast ו-Antrax יכולים. אני לא נותן עזרה בבניית חבילות!
אני לא יכול לאמת אותכם בלי לראות אותכם או סריקה של תעודה מזהה שלכם.
שלח תגובה