תלונה על דולב

כאן תוכלו לברר מחירים, לשאול על כדאיות החלפות, וכל מה שקשור למסחר במג'יק אבל אינו ניהול עיסקה.

מנהלים: Navidshi, Orb

נעול
MasterYoda
Jedi Master
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0
יצירת קשר:

שליחה על ידי MasterYoda »

ובחזרה לנושא אני רוצה הכרעה
What does a gnome/kender/halfling say to a minotaur? Moo!
Y
מנהל טכני
יצירת קשר:

שליחה על ידי Y »

נמאסו הריבים וציטוטי הענק. אבא ביניכם (תום וניב) שממשיך את הריב - אזהרה.

לפי מה שאני הבנתי, דולב התכוון לבטל כבר מזמן, אבל הוא לא דאג ליידע את אוראל.

Y.
Light
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Light »

טוב אני חושב שאף אחד לא אשם בזה אבל אף אחד לא צריך להאשים בזה שניכם שכחתם אתה הזכרת לו X זמן אחרי שדיברתם על זה ואז הוא כבר לא היה צריך אותם זו לא אשמתו נגיד הוא ראה מישהו מוכר אותם בחצי מכיר אז מה הוא יגיד? רגע הבטחתי למישהו אז אני ישלם פי שתיים? וזה שהוא שכח לבטל לא הופכת אותו לאשם כמו שגם אתה שכחת

ובקשר למכתב... דוור מרגיש משהו כבד אז הוא יודע שזה מטבעות אז במקום לקרוע את המעטפה ואז זה גלוי שהוא לקח הוא עושה חור קטן מוציא את הכסף ונותן לנמען לגלות את זה X זמן אחרי זה לא אומר שדולב עשה את החור.

חוץ מזה זה אתם לא חושבים שבמקום לקפוץ להאשים מישהו צריך לברר?
O כתב:אני מנחש שהוכחתי את טענתי ולכן אני מרגיש הרבה יותר גבר ממה שהרגשתי לפני שהת'רד הזה היה קיים. מגניב.
_demostenes_
The Mirror Breaker
יצירת קשר:

שליחה על ידי _demostenes_ »

Light כתב:טוב אני חושב שאף אחד לא אשם בזה אבל אף אחד לא צריך להאשים בזה שניכם שכחתם אתה הזכרת לו X זמן אחרי שדיברתם על זה ואז הוא כבר לא היה צריך אותם זו לא אשמתו נגיד הוא ראה מישהו מוכר אותם בחצי מכיר אז מה הוא יגיד? רגע הבטחתי למישהו אז אני ישלם פי שתיים? וזה שהוא שכח לבטל לא הופכת אותו לאשם כמו שגם אתה שכחת
כן. הוא יגיד לו אני צריך לברר עם my עם הוא מסכים לבטל לי. אם לא אז אני אקנה במחיר פי 2 או שאסכם איתו על פשרה.
חוץ מזה שזה כן אשמתו של דולב וזה לא אותו הדבר.
לפי ההסכם דולב היה אמור לשלוח את הכסף ראשון. מאסטר יודה לא היה צריך לעשות כלום עד שהכסף הגיע כך שבעצם זה שדולב לא שלח את הכסף ולא ניסה להגיע להסכם עם מאסטר יודה בזמן הרלוונטי הוא צריך להגיע לפשרה עם my גם אם זה אומר שהוא יצטרך לשלם חלק מהסכום.
Y , זה שדולב לא דאג ליידע את אוראל זו הבעיה של דולב. דולב צריך לשלם פיצויים במקרה ומאסטר יודה לא מוותר לו.
אם דולב יסרב מבחינתי הוא לא אופציה למסחר ואני חושב שככה צריך להיות גם מבחינת השאר.
אדם שביצע עבירה צריך להיענש, זה שהשני לא היה מספיק עירני כדי לדאוג שדולב לא יבצע את העבירה לא הופך את זה לבסדר.

זו בכ"א המילה שלי בעניין.
Demostenes
‏מויש‏ ‎(02:03 AM)‎ :
experience is like rating, sometimes it doesn't reflect the skil.
arch-angel
MTGil Wizard

שליחה על ידי arch-angel »

t.k כתב:
דולב כתב:יבגני מה שקרה איתך זה שהדואר ממש לא קרוב אלי ולא היה לי בולים בבית.
ולא יכלתי ללכת לדואר.
וגם את ה11 שקל גנבו מהמעתפה על תשכח את זה.
מאוד הגיוני שהדוור יתח את המעטפה, ייקח את הכסף הקטן ואת השאר ישאיר.. ברור...
מה אתה מתערב בכלל?
אתה ראית את המעטפה?
אתה יודע מה הסיפור שם?
תפסיק ללכלך סתם.

בקשר לנושא כמה זמן עבר?
כי תשמעו אם שניכם שכחתם מזה ועבר ממש המון זמן
אז יש על זה התיישנות
Antrax כתב:אתה אמור למות כי עברת על חוקי המשחק
תמונה
MasterYoda
Jedi Master
יצירת קשר:

שליחה על ידי MasterYoda »

בטח שזה הופך אותו לאשם כי בזמן הזה אני יכולתי למכור למישהו אחר.
Y - אם הוא לא יידע אותי וגרם לי הפסד לא מקובל שהוא יבצע את העסקה על פניו? הפסדתי כסף פה. פרקטית.
What does a gnome/kender/halfling say to a minotaur? Moo!
arch-angel
MTGil Wizard

שליחה על ידי arch-angel »

כן,אני חושב שאתה צודק
לדעתי פיצוי מתאים הוא או קיום העסקה בתנאים שנקבעו מראש
או פיצוי כספי כגובה ההפרש...
אין סיבה לתת המלצות שליליות או לעשות יותר מדי בלאגן סביב דבר כזה
מה היו הקלפים ומה היה המחיר?
Antrax כתב:אתה אמור למות כי עברת על חוקי המשחק
תמונה
Y
מנהל טכני
יצירת קשר:

שליחה על ידי Y »

אז ככה:
א. בהודעה הקודמת שלי רק אמרתי מה הבנתי, בלי להביע שום דיעה. אני ממש לא מבין את כל מי שהגיב אליה.
ב. כנראה שאף אחד מכם לא ממש ניסה להבין מה קרה, אלא פשוט זרק את הדבר הראשון שעבר לו בראש (כמו תמיד), אם מישהו פה מתכנן להיות שופט - תשכחו מזה...

דיברתי עם דולב, את הסיפור של אוראל שמעתי פה (אם משהו לא נכון - שניכם מוזמנים לפנות אליי):

שני הצדדים הסכימו על מכירה. דולב קונה ואוראל מוכר.
עבר זמן. דולב היה צריך את הקלפים ל-JSS (ואולי לעוד טורנירים), אבל כשהגיע מועד הטורניר, הוא לא דאג לשאול את אוראל מה קורה וגם לא שלח את הכסף. בכל פעם שהוצעה לאוראל עסקה בנוגע לקלפים הוא לא מכר אותם מתוך שמירה על העסקה של דולב, אבל גם לא דאג לבדוק מה קורה עם הכסף.

שני הצדדים הראו חוסר אכפתיות לגבי העסקה. החוק במדינת ישראל אומר, שאם צד מסויים (להלן צד א') מפסיד כסף בגלל שהוא שומר סחורה מסויימת לצד השני (להלן צד ב'), למרות שהוא יכול היה למכור אותה, הצד שהפסיד את הכסף (א') זכאי לקבל את התמורה שהובטחה לו.
למרות שאני חושב ששניכם אשמים, בגלל שלאף אחד מכם לא היה ממש אכפת מה קורה, אבל דולב היה יכול לקדם את העסקה באיזה רגע שהוא רוצה, כי הוא תמיד יכל לשלוח את הכסף.

לסיכום:
שני הצדיים לא היו בסדר, אבל זה שכן יכל לעשות משהו בעניין לא עשה את זה, ובגלל זה הוא אשם יותר.
אני חושב שדולב צריך לפצות את אוראל. אני מאמין שההסבר שלי מנומק מספיק בשביל שלא יתחיל פה וויכוח.

כל מי שחושב שאני טועה, יכול לשלוח לי ה"פ. אוראל ודולב גם צריכים לסגור ביניהם את העניין בפרטי.

הנושא ננעל.

Y.
נעול