צריך טיפים לחבילה ולסייד לבלוק(לזברה)

בין אם זה קלף בודד או הקומבו הלוהט בשוק, חבילה תחרותית או משחק בין חברים זה המקום

מנהלים: Navidshi, kabanist

שלח תגובה
_^_|פ|ש|ח|ו|ר|_^_
MTGil Apprentice
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0
יצירת קשר:

צריך טיפים לחבילה ולסייד לבלוק(לזברה)

שליחה על ידי _^_|פ|ש|ח|ו|ר|_^_ »

mending hands 1
eight-and-a-half-tails 2
honden of cleansing fire 2
waxmane bahu 1
samurai enforcers 1
kitsune healer 1
mothrider samuri 1
ghostly prison 1
kabuto moth 1
nagao, bound by honor 2
indomitable will 1
samuri of the pale curtain 2
silent-chant zubera 1
*2[kitsune blademaster
*1[sensei golden-tail
*1[yosai, the morning star
*1[reverse the sands
*2[ethereal haze
*3[pious kitsune
*2[devoted retainer
*3[cage of hands
*1[call of glory
*2[silverstorm samurai
*4[lantern kami
plains 22
סייד:
kitsune diviner 1
אני צריך לשפר את הדק ולהשיג סייד...
נערך לאחרונה על ידי _^_|פ|ש|ח|ו|ר|_^_ ב 16/2/2005 , 6:54, נערך פעם 1 בסך הכל.
סופר סקראב אמר את שלו!
lamootatarmzooian
MTGil Wizard

שליחה על ידי lamootatarmzooian »

think what you want your deck to be controll or beatdown

if its beatdwon you want efficant guys that are cheap

an example for that can be isamru hound of konda
or samurai of the pale curtain

generally if you are beatdown you want all your guys to be cheap samurai and use either the insane samurai equipment or if you are runung alot of legends godu's maul

if you want to be controll you need card drawing stuff some things that can let you survive the begining and then fat strong good critters like hikary yossi white honden is very good for that and also the white moyjin

sb stuff shoud be some artifact and enchantment removal if you dont have one's in the main also cards vs specific colors or witchcraft aka spirits can do the work

the main thing though is to be focused and also read greg's article on how to build a deck in general strategies
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

ההונדן הלבן, כשהוא עומד בפני עצמו בחבילה של צבע אחד, בהחלט לא מצדיק את עצמו; לבזבז תור רביעי על שתי חיים מסכנים לתור?
כנ"ל המיוג'ין הלבן, בחבילה של מונו-לבן יקח לך שנים עד שתגיע להוריד אותו. זה קורה הרבה ב-limited אבל ב-constructed אתה בכלל לא אמור להגיע לכזו כמות של אדמות. עדיף Final Judgment בשש.
אותו הדבר גם לגבי Reverse the Sands, הוא עולה יותר ממה שאתה אמור להיות מסוגל לשלם במהלך המשחק והוא מסתמך על העובדה שאתה תהיה במצב רע מספיק בשביל שההחלפה תהיה כדאית. כלומר, במשך רוב המשחק אתה צריך לשחק כדי לחטוף, אבל לא למות. בעייתי.
_^_|פ|ש|ח|ו|ר|_^_
MTGil Apprentice
יצירת קשר:

אבל בשביל זה שמתי את כל הפרוונטים שבדק, וכך אני יכול למשוך תורות עד שיהיה לי מספיק לנדים.......
ואם יש לי קלפים יותר טובים ביד, ברור שאניח אעדיף לשים אותם במקום את הונדן אוף קלינסינג פייר......
סופר סקראב אמר את שלו!
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

תראה, לבנות חבילה עם הרבה קלפים בודדים שונים ולסמוך על המזל שיביא לך במקרה בדיוק את אלו שאתה צריך נגד יריב מסוים זה אחלה ב-limited, כשאתה משחק עם מגוון קלפים גדול בעותקים ספורים נגד יריבים שעושים בדיוק את אותו הדבר.
כשאתה בא עם חבילה כזו נגד חבילה שהיצורים והקסמים בה מתואמים כולם למטרה אחת, גם מבחינת האפקטים שהם נותנים וגם מבחינת העלות שלהם, אתה פשוט נ-ט-ב-ח. לא נעים, ולא כיף.
למה יש לך זוברה לבנה בחבילה? בשביל ה-2 חיים המסכן שהיא תתן לך כשהיא תמות? בשביל זה שווה לבזבז 2 מאנה כשיכולת לשים יצור אחר שיתקוף ויעשה נזק? ובכלל, מה אם שיחקת Samurai of the Pale Curtain? אפילו 2 חיים היא לא תיתן לך. אז תחזיק אותה ביד ולא תשתמש בה? נהדר. קלף מת. עדיף היה להכניס פנימה עוד סמוראים שהם יצור טוב בהרבה ועולים בדיוק אותו הדבר.
יש לך Baku, אבל יש לך בסך הכל 10 יצורים וקסמים שיכולים לטעון אותו. אתה סומך על זה שהמזל יביא לך דווקא אותם ליד, ולא את 50 הקלפים האחרים בחבילה שלא עוזרים לו בכלל?
בחבילה שלך יש 0 האצת מאנה. משמע, אם תשלוף אדמה כל תור אתה תוכל לשחק אותו בתור 10. כמובן שזה אומר שאתה משחק עם 7 קלפים שליריב לא יקח הרבה זמן לגמור לך, ועד תור 10 כבר מזמן לא תהיה בחיים. אבל רוב הסיכויים שלא תשלוף אדמה כל תור, אלא שתשלוף בערך חצי מהחבילה שלך (20+ תורות) לפני שיהיו לך 10 אדמות במשחק. סטטיסטית.
עכשיו בוא ונניח שהצלחת לשלוף, בנס, 10 אדמות. והצלחת לשרוד מספיק זמן כדי לעשות את זה. מה מבטיח שתשלוף דווקא את העותק היחיד של Reverse the Sands מתוך החבילה? הרי הוא יכול להיות הקלף האחרון שלך. או הלפני אחרון. או העשירי לפני אחרון. זה עדיין קלף שאתה לעולם לא תגיע אליו, אם יש לך רק עותק אחד ושום דרך להביא אותו ליד ישירות.
עכשיו נניח ששיחקת אותו... ונניח שליריב יש עכשיו את ה-3 חיים שהיו לך ולך יש את ה-14 שהיו לו (אתה הרי תרצה לתקוף אם תהיה לך הזדמנות, לא? או שרק תשב ותתפלל לקלף האחד בחבילה?). איך אתה מוריד את ה-3 חיים הללו? הרי החבילה שלך מיועדת להגן, היא לא טובה במיוחד בתקיפה. עד לתור ה-10 ליריב יהיו כמויות נכבדות של יצורים ואמצעים משלו, אלא אם כן שיחקת גם את המיוג'ין הלבן (שגם אותו אתה תמצא רק במזל טהור). ואז, זה אומר שגם לך אין יצורים כדי לתקוף איתם.
הבנו את הבעיות המרובות בחבילה? אני מציע לקרוא את הדביקים שעוסקים בבניית חבילות בסיסית כדי שתקבל מושג טוב יותר.
_^_|פ|ש|ח|ו|ר|_^_
MTGil Apprentice
יצירת קשר:

אתה יודע, זה מה שמיוחד בדק הזה, כל כמה קלפים יוצרים אסטרטגיה, ואני יכול לבחור באיזו אסטרטגיה להשתמש לפי הצעדים של היריב, וחוץ מזה- איזה קלפים אתה אומר להוציא- ואיזה להכניס???
סופר סקראב אמר את שלו!
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

מיוחד... לא בדיוק המילה שאני הייתי משתמש בה :wink:
אם כל כמה קלפים יוצרים "אסטרטגיה" שתפעל טוב במצב כלשהו, אבל יש לך בערך עותק או שניים מכל אחד מהקלפים הללו בחבילה, הסיכוי שתקבל דווקא את הקלפים שיוצרים את אותה קומבינציה דווקא במצב שבו אתה צריך אותה - שואף בהחלט לאפס.
בגלל זה חבילה מבססת את עצמה על אסטרטגיה אחת (או שתיים-שלוש בימינו, בגלל שמסוכן לשים את כל הביצים בסל אחד מאז שיצא Cranial Extraction) וכוללת רק את הקלפים שיאפשרו את האסטרטגיה וקלפים תומכים. בגלל זה חבילת White Weenie משחקת כמעט רק הרבה יצורים קטנים שיהרגו את היריב לפני שהוא הורג אותך. בגלל זה חבילת Tooth and Nail משחקת בעיקר מביאי אדמות שיאפשרו לה להוריד את הקומבו המנצח ולהביא ישירות את התשובה האולטימטיבית למצב נתון.
בגלל זה אתה צריך להחליט מה החבילה עושה כדי להרוג את היריב, ואז להכניס את הקלפים הטובים ביותר למטרה זו. אתה יכול לשחק beatdown (מכות), אתה יכול לשחק control (שליטה), תבחר. אבל לא הייתי מבסס שום חבילה על Reverse the Sands - הוא דורש ממך מצב כל כך אידיאלי - המון מאנה, יריב עם הרבה חיים, אתה על מעט חיים אבל עדיין לא מת ודרך כלשהי להוריד את המעט חיים הללו ליריב אחרי שתחליפו - שזה כמעט בלתי אפשרי.
_^_|פ|ש|ח|ו|ר|_^_
MTGil Apprentice
יצירת קשר:

ועל איזה דברים אחרים אני אמור להתבסס?
איזה דברים אני צריך לחזק ואיזה להחליש?
סופר סקראב אמר את שלו!
Banuni
TimeShifted Banana
יצירת קשר:

שליחה על ידי Banuni »

Navidshi כתב:מיוחד... לא בדיוק המילה שאני הייתי משתמש בה :wink:
אם כל כמה קלפים יוצרים "אסטרטגיה" שתפעל טוב במצב כלשהו, אבל יש לך בערך עותק או שניים מכל אחד מהקלפים הללו בחבילה, הסיכוי שתקבל דווקא את הקלפים שיוצרים את אותה קומבינציה דווקא במצב שבו אתה צריך אותה - שואף בהחלט לאפס.
ולזה ידידי,קוראים לב הקלפים...טוב סליחה אני אשתוק עכשיו....הייתי חייב
Sir Psycho Sexy כתב: אני ממליץ לך לטוס להודו, בטוח גדל שם משהו שיכול להפוך אותך בחזרה לילד נורמלי.
Osbron
MTGil Wizard

שליחה על ידי Osbron »

BaNuNi!, ברוך הבא לחתימה שלי...
אשחר, אמרתי לך שזה לא דק טוב, ואתה היתעקשת...
Roman Tmur
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Roman Tmur »

Osbron כתב:BaNuNi!, ברוך הבא לחתימה שלי...
אשחר, אמרתי לך שזה לא דק טוב, ואתה היתעקשת...
הוא מבין שזה דק לא טוב אבל בגלל שהוא רק ילד קטן הוא לא יודע איך לשפר אותו אז תעזרו לו או על תגיבו ...
אני גם יכול להתחלי לצחוק על כל אחד כי אתם לא יודעים לבנות חבילות לשחק (זה היה רק לצורך הדוגמה אני לא באמת מקיר אותך אז אני לא יודע אם אתה יודע לשחק או לא) אני רק מנסה להסביר שהוא ביקש עזרה לא שירדו עליו...

רומן
Maledrach כתב:אוי אוי רומן כמה טעויות...תכתוב בוורד ואז תעתיק =\
:)
_^_|פ|ש|ח|ו|ר|_^_
MTGil Apprentice
יצירת קשר:

כל הכבוד רומן, כפיים לבנאדם
תעזרו לי לשפר את הדק, אל תעליבו אותי.. :lol: :cry:
סופר סקראב אמר את שלו!