שחקן מתחיל ב MTGO -כמה שאלות

זה המקום לדבר על כל דבר שקשור במג'יק ממוחשב, כולל מג'יק און-ליין (החלפות, בעיות טכניות, קלאנים, והודעות על אירועים שם), אפרנטיס, נטדראפט, מג'יק וורקסטיישן וכולי

מנהלים: kabanist, Sir Psycho Sexy

שלח תגובה
tamiror
MTGil Wizard
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0
יצירת קשר:

שחקן מתחיל ב MTGO -כמה שאלות

שליחה על ידי tamiror »

סוף סוף לאחר ששיגעתי את ויזארדס במשך כמה חודשים הצלחתי לפתוח חשבון ב מג'יק און ליין.
עכשיו יש לי כמה שאלות:
1.לאחר שפתחתי חשבון קניתי לי עוד 20 כרטיסים אך לא השתמשתי בקופון שאני אמור לקבל מכיוון שאני לא יודע איפה אני יכול לברר את מספרו.
אני מניח שאם לא סימנתי שאני רוצה להשתמש בקופון אז כל הסכום שולם דרך כרטיס האשראי ולא ירד מהקופון.
איפה אני יכול לברר את המספר הסידורי של הקופון בכדי לקנות איתו?
2.בחדר auction, איך אני נהיה lister או neer?
תודה מראש לכל העונים.
Greg כתב:
גם אותי מעניין למה אלה שאמרו שהם לא רוצים להתגייס, לא רוצים להתגייס? (טוב, חוץ מהסיבה המובנת מאילייה - לשחק מג'יק בכלא עם tamiror).
kabanist
Moderator
יצירת קשר:

שליחה על ידי kabanist »

לגבי מס' הקופון , אתה אמור לקבל אותו במייל.
לגבי חדר אוקשן , אם ה neer אומר שצריך neer או lister חדש אתה שולח לו הודעה פרטית והוא נותן לך את חדר הליסט (החדר שבו הליסטר רושם את המכירות הפומביות והניר קורא משם וכותב לכולם) אתה נכנס לחדר הזה ומתחיל לעבוד.
Trooper
MTGil Wizard

שליחה על ידי Trooper »

1) אם קנית את החשבון דרך החנות האון-ליין, מידע על הקופון אמור להיות באי-מייל שקיבלת עם הרכישה.
2) להתנדב כאשר מחפשים אחד.
And there was nothing finer than a wizard dressed up formally, until someone could find a way of inflating a Bird of Paradise, possibly by using an elastic band and some kind of gas.
Terry Pratchett
tamiror
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי tamiror »

אוקיי תודה רבה על ההענות המהירה.
רק עוד משהו קטן, איך אני מוסיף סמלי הבעה להודעות(סמיילים סמני מנה וכל מיני חרא?)
Greg כתב:
גם אותי מעניין למה אלה שאמרו שהם לא רוצים להתגייס, לא רוצים להתגייס? (טוב, חוץ מהסיבה המובנת מאילייה - לשחק מג'יק בכלא עם tamiror).
steelmanx
MTGil Apprentice

שליחה על ידי steelmanx »

אתה עושה control+q
וכל מקש שתחלץ אחרי זה יהיה סמלי שונה
halo 2 rulz!!!!!!!!!!!
Trooper
MTGil Wizard

שליחה על ידי Trooper »

תיכנס לhelp שיש בMTGO, שם תלחץ על table of contents ואז chat. שם יש טבלה של כל הסמיילים והמקשים המתאימים.
And there was nothing finer than a wizard dressed up formally, until someone could find a way of inflating a Bird of Paradise, possibly by using an elastic band and some kind of gas.
Terry Pratchett
שלח תגובה