לכל חובבניי המג'יק ליקרוא זה חשוב

זה המקום לכל נושא שאינו מתאים לאף פורום אחר, כולל דיונים בנושאים שאינם קשורים למג'יק.

מנהלים: kabanist, Sir Psycho Sexy

נעול
Arie
מארגן טורנירים בדרום
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

שליחה על ידי Arie »

די!!!!

מודרטורים-בבקשה תפתחו פורום חדש בשביל כל אלו שראו את האור....ואז תעיפו אותם לשם
עם כרטיס חד כיווני!

בבקשה
liran
MTGil Apprentice

שמעו

שליחה על ידי liran »

אני באתי לפה כדיי סתם לעצבן אותכם כי חבר שלי ממש הצליח בכל מיקרה אני סיימתי פה אני האמת נהניתי מאוד מהמישחק אבל שמעו בדוקגרי זה טיפה הורס את החיים לדעתי יש כאלה שלא ויש כאלה שכן :-? אני אוהב את כולם ובדוגרי תמיד הייתי ככה אני ילד מעצבן שיש לו תוכנית ג'קאסס באקזיט עם שגיב לויפר מפרויקט Y ואין לי כוח לזה אז יאללה ביי תהנו תהנו מהמישחק אני בדוגרי אוהב את כולכם כמו את זוג האשכים שלי :D :D שני אשכים מצחיקים אז יאללה ביי שמרו על כבוד זאת לא היתחנפות כמו שההודעה הראשונה שלי לא הייתה רצינית לומרות שזה נישמע היתחנפות הינה עוד משהוא שיעצבן אתכם

תודה שקראתם את הודעתי פראירים חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
לירן
Smith
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Smith »

תתרום איברים, ככה תיהיה שימושי לאנושות . :-:

*sigh*..
alonskii
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי alonskii »

סתם מתוך סקרנות
מה לעזאזל נסגר איתך??????????!!!
מה הבעיות שלך ולמה אני צריך לשמוע אותם??????????????!!!
:cry: :cry: :cry:
איינשטיין כתב:יש רק שני דברים אינסופיים, היקום והטמטום האנושי... ובקשר לראשון אני לא כל כך בטוח
U.N
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי U.N »

באמת חסר לך חיים. :-?
אל תסתכלי בקנקן, תנקי אותו!!
שיניתי שם, הייתי underworld nightmare
לאאא Audioslave התפרקו!! :(
MosheJW
Rising Scrub
יצירת קשר:

Re: שמעו

שליחה על ידי MosheJW »

liran כתב:תודה שקראתם את הודעתי פראירים חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
חחחחחחחחחחחחחח!!! LOLOLOLOLOL
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

יופי, כיף לך. עכשיו לך הביתה או לאיפה שלא הולכים כדי "להשיג כוס".
Y כתב:אנשים לא יודעים להבדיל בין איכות לזבל ומבחינתם יהודה לוי לבוש בירוק ו-Llanowar Elves זה אותו הדבר.
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

כוס משיגים במטבח, בהנחה שהשותפים שלך לא השאירו את כולן מלוכלכות בכיור שוב.
tpman
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי tpman »

[quote="liran"]אני באתי לפה כדיי סתם לעצבן אותכם כי חבר שלי ממש הצליח בכל מיקרה אני סיימתי פה אני האמת נהניתי מאוד מהמישחק אבל שמעו בדוקגרי זה טיפה הורס את החיים לדעתי יש כאלה שלא ויש כאלה שכן :-? אני אוהב את כולם ובדוגרי תמיד הייתי ככה אני ילד מעצבן שיש לו תוכנית ג'קאסס באקזיט עם שגיב לויפר מפרויקט Y ואין לי כוח לזה אז יאללה ביי תהנו תהנו מהמישחק אני בדוגרי אוהב את כולכם כמו את זוג האשכים שלי :D :D שני אשכים מצחיקים אז יאללה ביי שמרו על כבוד זאת לא היתחנפות כמו שההודעה הראשונה שלי לא הייתה רצינית לומרות שזה נישמע היתחנפות הינה עוד משהוא שיעצבן אתכם

תודה שקראתם את הודעתי פראירים חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

בלאס אתה חושב שלי אכפת?
ונעבור לשלב היותר יצירתי
שלל הכיהווים שיכולים לתת לך:
אגזוזן
מחנה מאחורה
מרמה בדמקה
Krosan כתב:
way grink and grive if you can smok and fly
born to burn-born to flame
liran
MTGil Apprentice

בדוגרי

שליחה על ידי liran »

בדוגרי יש לי סריטה ואין לי חיים ביגלל זה יש לי תוכנית באקזיט (ג'קאסס) חחחחחחח אה והקטע עם האשכים זה לכל מי שחשב שאני לא יצירתי ביי לוב יו ורי מאטש :o :P :green: בום אני מת אה יש לי הודעה קטנה לכלםםםם

בו <קוצר> בו

בוםםםםםםםםם :D :D :D :D :D :D

עריכה Y: זה קוצר כי זה היה מעצבן.
לירן
עידו גיא
Legendary Guy
יצירת קשר:

שליחה על ידי עידו גיא »

liran כתב:אני באתי לפה כדיי סתם לעצבן אותכם כי חבר שלי ממש הצליח בכל מיקרה אני סיימתי פה אני האמת נהניתי מאוד מהמישחק אבל שמעו בדוקגרי זה טיפה הורס את החיים לדעתי יש כאלה שלא ויש כאלה שכן :-? אני אוהב את כולם ובדוגרי תמיד הייתי ככה אני ילד מעצבן שיש לו תוכנית ג'קאסס באקזיט עם שגיב לויפר מפרויקט Y ואין לי כוח לזה אז יאללה ביי תהנו תהנו מהמישחק אני בדוגרי אוהב את כולכם כמו את זוג האשכים שלי :D :D שני אשכים מצחיקים אז יאללה ביי שמרו על כבוד זאת לא היתחנפות כמו שההודעה הראשונה שלי לא הייתה רצינית לומרות שזה נישמע היתחנפות הינה עוד משהוא שיעצבן אתכם

וואי! :o
איזה גבר אתה! הצלחת לגרום לכולם שיש לך משהו חשוב לומר ושיש לך חיים ורצון לנהל דיונים עם אנשים, למרות שזה הכל ערימה של שקר וזבל עם בננה באוזן...
ובנוסף, יצא לך פרסם סריות של סמיילים שלא ממש משנה אם תעשה אחד כמוהו או 20 כמוהו, חוץ מהעובדה ש-20 זה יותר מעצבן...
Banuni כתב:מותר לעשות פרסה כל עוד לא אסור!
So true...
Y
מנהל טכני
יצירת קשר:

שליחה על ידי Y »

Navidshi כתב:כוס משיגים במטבח, בהנחה שהשותפים שלך לא השאירו את כולן מלוכלכות בכיור שוב.
בכיור זה טוב... יש כאלה שמשאירים בכל שאר החדר/בית/אוהל (או איפה שאתה לא גר). הכי גרועים הם אלה שמחזירים לארון...
daru warcheif
MTGil Wizard

שליחה על ידי daru warcheif »

ה' אדירים! כבר פתחו תר'ד דפוק כזה! ל צריך להמשיך אתה והחבר שלך החלטתם שאתם גברים כי אתם כבר לר משחקים מג'יק אני אמרתי את זה קודם ואני אומר את זה גם עכשיו לי ואני גם די בטוח שלעוד הרבה ילדים מג'יק זה לדיפות ראשונה זה רק תחביב משהוא שאתה לפעמים עושה ומשהוא שאתה לפעמים הולך לטורניר לא כל כך הרבה זה רק לקף
ו"לא נגעתם בכוס" אני ילד בן 12 לא גדול וזה גם בארך הגיל של רוב החרבה בפורום
DarkSideHero כתב:_________________
"if yesterday was two days ago tomorrow,
will the day after tomorrow be today or yesterday?" ,
Tolarian Academy
yesterday
or was it not?
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

Y כתב:
Navidshi כתב:כוס משיגים במטבח, בהנחה שהשותפים שלך לא השאירו את כולן מלוכלכות בכיור שוב.
בכיור זה טוב... יש כאלה שמשאירים בכל שאר החדר/בית/אוהל (או איפה שאתה לא גר). הכי גרועים הם אלה שמחזירים לארון...
מחזירים כוס מלוכלכת לארון? עם איזה מין חזירים אתה חי?
אני בדרך כלל אוסף את הספלים שלי ומחביא אותם בחדר אחרי השטיפה כדי לוודא שיהיו לי ספלים כשצריך... לא תמיד עובד. אבל מה שהכי מרגיז זה כשמישהו לוקח את המלחיה היחידה בבית אליו לחדר...
עידו גיא
Legendary Guy
יצירת קשר:

Re: בדוגרי

שליחה על ידי עידו גיא »

liran כתב:בדוגרי יש לי סריטה ואין לי חיים ביגלל זה יש לי תוכנית באקזיט (ג'קאסס)
כבר אמרת את זה לפני כן (נשמע כאילו מישהו מתלהב מעצמו :roll: ).
תפסיק להשתמש כל הזמן באותו מטבע לשון ("דוגרי") - זה כבר עולה על העצבים.
מה אז עכשיו כל הצופים של אקזיט ידעו שעיצבנת אותנו?! אני ממש מתבייש לחשוב שחמישה אנשים שלמים יחשבו עלי דברים רעים :o .
Banuni כתב:מותר לעשות פרסה כל עוד לא אסור!
So true...
Krosan
מארגן טורנירים

שליחה על ידי Krosan »

The lord of the ducks כתב:
Krosan כתב:המגיק בכלל לא משפיעה על חיי החברה שלי ואתה יכול לישאול חברים שלי אולי אני מכור לזה אבל אני יוצא בימי שישי ואני לא כל הזמן בבית (חוץ מהזמן האחרון בגלל מבחנים)
וזה בכלל לא משפיעה אליי אני נהנה מזה זה בשבילי תחביב בלבד אני מאוד אוהב את זה ואני לא מתקוון לפרוש בזמן הקרוב ואני בכיתה ט' ואני נהנה מזה
וגם מוזר בדיוק שהתחלתי לשחק מגיק אז כמה זמן אחר כך התחילו לי חיי החברה הטובים יותר
לא שלא היו לפני אבל יותר ובים
וגם אני היתנשקתי וגם כן אני כבר לא בתול
(אבירם או שגיא עם אתם רואים את זה לא ללכת להגיד לכל השיכבה!!)
ואני מאוד נהנה מהמגיק ואני לא חושב שאני יפסיק כי זה כייף מאוד!!
שני אנשים פשוט סוסים... מספרים לכל העולם על החיים המיניים שלהם.. למה לעזאזל נראה לך שאכפת לנו?!!
לא ניסיתי להתגעות בזה זה בשביל שהוא יבין שלאנשים בפורום הזה יש חיי רברה ולא כמו החבר שלו שכל היום בבית שלו !
וגם אתה חתיכת זבל בן זונה (מתקוון לliran) אתה לא יכול לבוא הנה לרדת על כל הפורום זה אנשים שאוהבים לשחק מגיק אתה לא אז טוב אתה עכשיו הכנסת את אצמך לבלגן שלא תיצא ממנו :evil:
ועם עוד פעם אחת תבוא לרדת פה אז הפורום אתה תוכל מכות!
מה?
Y
מנהל טכני
יצירת קשר:

שליחה על ידי Y »

רן, אני מדבר על נסיון מהצבא (מה שאתה לא חולק איתי). מה לעשות שצעירים אוהבים לפעמים להחזיר את הכוסות ל"מקום" כשהם "מסדרים... אבל זה לא משהו שקורה בד"כ...
liran
MTGil Apprentice

ביגלל זה אני מעצבן

שליחה על ידי liran »

ביגלל זה אני מעצבן דוגרי <קוצר> דוגרי

עריכה Y: קוצר מאותה סיבה.
לירן
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

Y כתב:רן, אני מדבר על נסיון מהצבא (מה שאתה לא חולק איתי). מה לעשות שצעירים אוהבים לפעמים להחזיר את הכוסות ל"מקום" כשהם "מסדרים... אבל זה לא משהו שקורה בד"כ...
טוב, בצבא אני לא מבין... למרות שאם מישהו היה עושה טריק כזה לאחי הוא היה הולך לישון ערב אחד ולא מתעורר יותר :wink:
שורה תחתונה: כוסות במטבח, כוסיות בארון הקטן בחדר האוכל, נא לשטוף כלים לפני שאתם הולכים הביתה, אני זזתי.
suny roi
MTGil Wizard

שליחה על ידי suny roi »

וואי זה היה הת'רד הכי הזוי שקראתי אחרי "מי מכם עושה ביד?" של 12345...
גיא אמר לי במסנג'ר:
Konda כתב:יש אנשים הולכים לים לתפוס דגים, אתה תופס בחורות.
LOL.
Psibeast
Administrator
יצירת קשר:

שליחה על ידי Psibeast »

ננעל עקב התדרדרות רמת הדיון בת'רד.
Psionic Beasts. Top of the food chain and climbing.
נעול