עזרה בבניית דק נזק

בין אם זה קלף בודד או הקומבו הלוהט בשוק, חבילה תחרותית או משחק בין חברים זה המקום

מנהלים: Navidshi, kabanist

suny roi
MTGil Wizard
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

שליחה על ידי suny roi »

א.י.ש כתב:
ciga-m-even כתב:
א.י.ש כתב: תגיד,בתור אחד ששומר על הסדר בכל הפורום הזה,למה אתה נטל דווקא אליי???
מככככלל הפורום, למה אני?
מה אני עשיתי לך שאתה נטפל רק אל ההודעות שלי?
תפסיק להתלונן שY נטפל אליך, הוא שומר את הסדר ומעיר לכל אחד שעושה משהו נגד החוקים, אתה פשוט לא קורא את ההודעות של Y.
תקשיב,אני לא איזה פושע שהוא צריך להגיב לכל הודעה שכתבתי בכל נושא בפורום הזה...(וכן...הוא עשה את זה...)
אתה כן פושע כאן כתבת שתי הודעות במקום לערוך, במסחר אתה עדיין לא ערכת את ההודעה שלך ובאסטרטגיה אתה כתבת משהו לא קשור בנושא של מישהו אחר... פושע!
גיא אמר לי במסנג'ר:
Konda כתב:יש אנשים הולכים לים לתפוס דגים, אתה תופס בחורות.
LOL.
עידו גיא
Legendary Guy
יצירת קשר:

שליחה על ידי עידו גיא »

א.י.ש כתב:תקשיב,אני לא איזה פושע שהוא צריך להגיב לכל הודעה שכתבתי בכל נושא בפורום הזה...(וכן...הוא עשה את זה...)
אז אתה צריך לקרוא את החוקים יותר טוב, כנראה :-?
התפקיד שלו זה לברר שאנשים יודעים את חוקי הפורום (בין יתר התפקידים), אז אם הוא יראה הודעה שעוברת על חוקי הפורום הוא לא יכול להתעלם ממנה רק כי הוא העיר למי שעשה את זה הרבה פעמים בזמן האחרון.
Banuni כתב:מותר לעשות פרסה כל עוד לא אסור!
So true...
מרווין
מארגן טורנירים

שליחה על ידי מרווין »

א.י.ש כתב:
ciga-m-even כתב:
א.י.ש כתב: תגיד,בתור אחד ששומר על הסדר בכל הפורום הזה,למה אתה נטל דווקא אליי???
מככככלל הפורום, למה אני?
מה אני עשיתי לך שאתה נטפל רק אל ההודעות שלי?
תפסיק להתלונן שY נטפל אליך, הוא שומר את הסדר ומעיר לכל אחד שעושה משהו נגד החוקים, אתה פשוט לא קורא את ההודעות של Y.
תקשיב,אני לא איזה פושע שהוא צריך להגיב לכל הודעה שכתבתי בכל נושא בפורום הזה...(וכן...הוא עשה את זה...)
למען האמת, בכל הודעה ש Y העיר לך עברת על חוק פורום.
אם אתה לא מאמין, תקרא את ההודעות שלך, ואז את חוקי הפורום (מופיעים למעלה באדום).

נ.ב. עצה-עזוב את כל העניין, תעשה מה ש Y אמר לך ותגמור עם הסיפור הזה.
בהצלחה :P
popo234
MTGil Wizard

שליחה על ידי popo234 »

אני לא מבין רגע אם זה הנושא שלי אני יכול לעשות פה מה שאני רוצה]חוץ משאני חייב לשים בנושא המתאים להודעה בישביל לשמור על הסדר{
עידו גיא
Legendary Guy
יצירת קשר:

שליחה על ידי עידו גיא »

popo234 כתב:אני לא מבין רגע אם זה הנושא שלי אני יכול לעשות פה מה שאני רוצה]חוץ משאני חייב לשים בנושא המתאים להודעה בישביל לשמור על הסדר{
לא - אל תקשיב ל-א.י.ש.
Banuni כתב:מותר לעשות פרסה כל עוד לא אסור!
So true...
א.י.ש
MTGil Apprentice

שליחה על ידי א.י.ש »

suny roi כתב:
א.י.ש כתב:
ciga-m-even כתב: תפסיק להתלונן שY נטפל אליך, הוא שומר את הסדר ומעיר לכל אחד שעושה משהו נגד החוקים, אתה פשוט לא קורא את ההודעות של Y.
אתה כן פושע כאן כתבת שתי הודעות במקום לערוך, במסחר אתה עדיין לא ערכת את ההודעה שלך ובאסטרטגיה אתה כתבת משהו לא קשור בנושא של מישהו אחר... פושע!
תודה רבה,אבל אין צורך להלל אותי עד כדי כך...
זה בסדר...
חוץ מזה,אז עשיתי כמה טעויות,אז מה??....אני די חדש פה למרות שנרשמתי מזמן...

ועוד משהו....איך מזה שאני מדבר עם Y כולם מצטרפים לדיון הזה נגדי?
אני בטוח שלא עברתי על כל כך הרבה חוקים...
וחוץ מזה נראה לי שאיזה 89% מהאנשים שלוקחים חלק בפורום הזה לא קראו את כל החוקים...
ובנוסף,מכיוון שעשיתי כל כך הרבה טעויות ,Y כנראה צריך להבין מכך שלא קראתי את ההוראות ולכן להדריך אותי בשימוש בפורום ולא לנבוח עלי בלי להסביר למה(יחד עם כולכם כמובן)
Two muffins are baking in an oven. One muffin says to the other muffin, ‘It’s getting hot in here, huh?’ The other muffin says, ‘Aagh! A talking muffin!’”
suny roi
MTGil Wizard

שליחה על ידי suny roi »

דבר ראשון בפורום צריך לקרוא את חוקי הפורום. אני לא חושב ש89 אחוז לא קראו את החוקים. כן, כן עברת על הרבה חוקים 3 מהם (שאחת מהם עוד לא תוקנה!!!) זה די הרבה לעומת מה שאני עברתי ואני כאן כבר יותר זמן ממך (בכמעט שנה עברתי על חוק אחד והוא היה הקפצה). וזה שכולנו נגדך אנחנו פשוט מנסים להסביר לך את החוקים.
גיא אמר לי במסנג'ר:
Konda כתב:יש אנשים הולכים לים לתפוס דגים, אתה תופס בחורות.
LOL.
א.י.ש
MTGil Apprentice

שליחה על ידי א.י.ש »

suny roi כתב:דבר ראשון בפורום צריך לקרוא את חוקי הפורום. אני לא חושב ש89 אחוז לא קראו את החוקים. כן, כן עברת על הרבה חוקים 3 מהם (שאחת מהם עוד לא תוקנה!!!) זה די הרבה לעומת מה שאני עברתי ואני כאן כבר יותר זמן ממך (בכמעט שנה עברתי על חוק אחד והוא היה הקפצה). וזה שכולנו נגדך אנחנו פשוט מנסים להסביר לך את החוקים.
כמה דברים:
1)אני אשמח אם תפרט לי קצת אילו שגיאות בדיוק עשיתי...
2)איך זה אפשרי שעברתי על 3 חוקים אם 1 מהם לא קיים?
3)אף אחד עד עכשיו השקיע באמת קצת זמן כדי לתקן אותי אלא רק כדי לנבוח עלי.
4)העובדה שאתה יותר כאן ממני מקנה לך את האפשרות לטעות פחות.)

(ל-Y: אני לא מסוגל לערוך הודעה שנמצאת בראש הנושא שבה אני אתן תשובה להודעה האחרונה בנושא שבה הגיבו לי(בציניות),ולכן אני כותב הודעות חדשות נפרדות.
Two muffins are baking in an oven. One muffin says to the other muffin, ‘It’s getting hot in here, huh?’ The other muffin says, ‘Aagh! A talking muffin!’”
שלח תגובה