Card Creating - פורסמו אתגר VI והודעה לכולם בעמוד 10

זה המקום לכל נושא שאינו מתאים לאף פורום אחר, כולל דיונים בנושאים שאינם קשורים למג'יק.

מנהלים: kabanist, Sir Psycho Sexy

שלח תגובה
rif-raf
MTGil Wizard
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

שליחה על ידי rif-raf »

אופס כשניסחתי את כל הפלייבור לא חשבתי שהוא יצא כזה מטופש P:
אני אנסה להיזהר עם זה העתיד.
תמונה
Shefer
Loco de la Cabesa :}

שליחה על ידי Shefer »

אפשר להצטרף בכל שלב, מקסימום הניקוד המצטבר שלך יתחיל נמוך יותר.

שפר :}
Master of Puppets
The Vault Dweller
יצירת קשר:

שליחה על ידי Master of Puppets »

תכל'ס כשאני חושב על זה אין טעם להתווכח ו/או להבהיר למה התכוונתי או עם מה אני לא מסכים.

מתי התוצאות של האתגר השני?
RoBoT-ChIcKeN כתב:ניסית פעם לישון והתעוררת בתוך מבוך שהאחים שלך בנו כדי להכריח אותך לאכול חימר כדי לצאת ממנו? לא נראה לי....

רובוט-צ'יקן.
Antrax
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Antrax »

דווקא אני אישית אשמח לשמוע אם מישהו לא מסכים איתי.
Master of Puppets
The Vault Dweller
יצירת קשר:

אממ, טוב נו.

זוהר - לא בחרתי ספיריטים סתם בגלל האינטרקציה של החבר'ה שלי עם בית הקברות, הייתה קצת חשיבה שלי מעבר.. הONES מאונסלוט היו אבאטארים, רציתי סוג יצור עם "השלכות מיסטיות" שיהיה משותף לכולם. ואז, כן, בחרתי ספיריטס בגלל האינטרקציה הזאת.
ומה זאת אומרת "סתם לקחת יצורים ולהלביש עליהם 3 יכולות"? אני אפילו לא יודע איך להגיב להצהרה כזאת. רציתי ליצור יצורים, יצרתי יצורים. יש יצורים עם 3 יכולות. עוגיות זה טעים. עוד משהו? :-/
בנוגע לגובלין הדביל שלי - אחרי ששלחתי לכולכם את הסייקל החלטתי שזה היה רעיון ממש רע לתת לגובלין להשתולל ככה, אבל לא רציתי לערוך את ההודעות ששלחתי לכם בגלל ששיניתי את דעתי מאוחר מדי.
הפלאש - יצאו המון יצורים שהם קומבט טריקים לאחרונה. אני מושפע. בסדר. הוצאה ססגונית להורג מחר ב5. קבענו.

דורון - האמת היא שחרשתי את הגת'רר בחיפוש אחרי ניסוח טוב. לא זוכר כבר על איזה קלף התבססתי, אבל שדדתי את הניסוח מקלף קיים, לא המצאתי משהו מסורבל בעצמי :)
מה שמפריע לי קצת בנוגע לאבנג'ר הוא שמה שהוא עושה לא קשור לשם שלו . זה לא משהו שמפריע לוויזארדז לרוב, אבל לי זה טיפה הציק. עוד שינוי שחשבתי לעשות מאוחר מדי - להפוך את היכולת שלו לWING SHARDS.
בנוגע לסטריידר - לא חשבתי על סטנדרד כשיצרתי את הסייקל הזה, אלא על טרייבל וורז באון ליין.
וכן, בשורה התחתונה, אני די אוהב את החבר'ה שיצרתי.

שפר - עם כל הכבוד, הוספת פה הרבה שטויות שלא אמרת בע"פ בטלפון :)
כל מה שכתבת על זה שכל הקלפים מתבססים על אותו דבר עם אפקט שונה וזה שהצגת את זה בצורה שלילית - נו באמת. לו רק 95% מהסייקלים במשחק לא היו בנויים ככה.
בעיית הפאוור והטפנס - אמרתי, אני מסכים לחלוטין, זו באמת טעות מטופשת.
למה שמישהו ייתן לך סיבה לשחק אותם בקונסטרקטד חוץ מהקריצ'רסייקלינג? ע"ע ABOMINATION וTUSKER, ששוחקו מדי פעם בגלל עודף מאנה וגוף סביר למחיר, או הספיריט והשלד הדבילים עם הTRANSMUTE. לא חייבים להשתמש בכל היכולות של כל קלף בכל הפורמטים, ואני חושב שביכולות של אלה דווקא אפשר.
סינרגיה - למה אתה מתעקש לדחוף את הסייקל הזה לאונסלוט? כמו שהיית מתעקש ש5 הדרקונים החדשים שייכים לאינבייז'ן.
קולור פיי - מקבל את הביקורת. את הרמובלים באמת היה אפשר לשמור במהירות רגילה. קרציות.
הקלפים דומים מדי? חה. תעבור שוב על הסייקלים האחרים ותחזור אליי.

דני - תחליף כבר אבאטאר, נמאס :)
RoBoT-ChIcKeN כתב:ניסית פעם לישון והתעוררת בתוך מבוך שהאחים שלך בנו כדי להכריח אותך לאכול חימר כדי לצאת ממנו? לא נראה לי....

רובוט-צ'יקן.
sliver
Sliver Overlod
יצירת קשר:

שליחה על ידי sliver »

Master of Puppets כתב:אממ, טוב נו.

זוהר - לא בחרתי ספיריטים סתם בגלל האינטרקציה של החבר'ה שלי עם בית הקברות, הייתה קצת חשיבה שלי מעבר.. הONES מאונסלוט היו אבאטארים, רציתי סוג יצור עם "השלכות מיסטיות" שיהיה משותף לכולם. ואז, כן, בחרתי ספיריטס בגלל האינטרקציה הזאת.
סיבה טובה, אבל לדעתי היית צריך סוג יצור אחר. spirits הן לא עד כדי כך מיסטיות ולא מעידות על היכולת שנתת. אולי Incarnation או אפילו Mystic. אין ממש סוג יצור שמתאים במאה אחוז למה שהכנת.
Master of Puppets כתב:ומה זאת אומרת "סתם לקחת יצורים ולהלביש עליהם 3 יכולות"? אני אפילו לא יודע איך להגיב להצהרה כזאת. רציתי ליצור יצורים, יצרתי יצורים. יש יצורים עם 3 יכולות. עוגיות זה טעים. עוד משהו? :-/
טעים, אבל למה שעוגיה תהיה עם שברי שוקולד-אגוזים-צימוקים-סוכריות מתפוצצות-קינמון... לפעמים יותר זה פחות. ראית איך הצליחו להכין כאן אחלה של קלפים שהיתה להם רק יכולת אחת. מעבר לזה כל היכולות שנתת פגעו בציון של היצורים שלך, כי הם פשוט היו חזקים מידי בעלות הזאת.
Master of Puppets כתב:בנוגע לגובלין הדביל שלי - אחרי ששלחתי לכולכם את הסייקל החלטתי שזה היה רעיון ממש רע לתת לגובלין להשתולל ככה, אבל לא רציתי לערוך את ההודעות ששלחתי לכם בגלל ששיניתי את דעתי מאוחר מדי.
אני שמח שאנחנו מסכימים.
Master of Puppets כתב:הפלאש - יצאו המון יצורים שהם קומבט טריקים לאחרונה. אני מושפע. בסדר. הוצאה ססגונית להורג מחר ב5. קבענו.
אני אהיה שם.
Slivers don't learn. They just know
שופט לבל 8 ומארגן הבין גלאקטי של ויזארדס.
Master of Puppets
The Vault Dweller
יצירת קשר:

1. אני לא יודע מה אתך, אבל לדעתי דפיריט מתאים לדברים האלה בהרבה בהשוואה לאינקרניישן או מיסטיק.
2. אף אחד מהם, חוץ מהגובלין גירסה 0.99, לא חזק מדי לעלות הזאת.
3. אני שמח שאתה שמח שאנחנו מסכימים, ולא בטוח שזה משפט תקני בעברית.
4. אני נאלץ לבטל בשל התחייבויות קודמות ששכחתי. אכפת לך לקבוע תאריך ושעה חדשים?

רובוט-צ'יקן.
Master of Puppets
The Vault Dweller
יצירת קשר:

קופמן צועק שוב.

זינגר - אז באסה לבעלים שלו. היצור מקבל RESET, שוכח את הנאמנות שלו והופך לאביר 2/2 שחור לבן נטול יכולות.

שפר - זה חלק מהרעיון. אם ישלמו עליו WWBB או WUBRG (עם הארטיפקט המפגר ההוא מפיפת' דון) אז אין רוב בקרב החברים שלו לצד מסוים, והוא נשאר מבולבל באמצע (שוב, 2/2 שחורלבן נטול יכולות).

זוהר - אני לא מסכים איתך. 'סתכל על EQUIP.

דני - לא פיק גבוה מדי. רק סביר, כמו הדוב עם הפלאש שיש עכשיו.

בנוגע לניסוח - חבר'ה, כנראה לא הבהרתי את עצמי כמו שצריך. התכוונתי שיהיו לו שני צבעים אם אין העדפה לאחד מהם. אז הקונפורמיזם שלו לא בא לידי ביטוי, והוא נשאר מתלבט, נטול יכולות ושייך לשני הצבעים.
מה ההבדל בין הניסוחים? ככה יש יותר טקסט על הקלף...

רובוט-צ'יקן.
Shefer

שליחה על ידי Shefer »

יש בעיה עם הקלף שלך מבחינת הניסוח ומבחינת חצאי מאנות -
אני מסכים עם זוהר, ככלל, שעדיף שבשביל היכולת המאנות יהיו colorless. אתה לא משחק פה ב-Guildpact. הניסוח גם לא משאיר יותר שורות, כי יש מקומות שאין בהם את ה-reminder text אם אין בו צורך. במקרה הזה אני יכול לכתוב Ability - W - Something ויבינו טוב מאוד את הכוונה שלי.
לגבי Humility - הוא נכנס לפי הצבע, אבל בלי היכולות ובכל מקרה 1/1.

Master of Puppets
The Vault Dweller
יצירת קשר:

אה, חשבתי שמדברים על הקלף שהופך יצור ל0/1 נטול יכולות או משהו עד סוף התור.

ואם אתה מסכים עם זוהר, אני לא מסכים גם איתך.
אין הגיון במה שאתם אומרים.

רובוט-צ'יקן.
sliver
Sliver Overlod
יצירת קשר:

שליחה על ידי sliver »

מוזר שרק אתה מתלונן...
The _Ravnica_(TM) set introduces four out of a set of ten new mana symbols. "Half-half" mana symbols are half one color and half another color. Cards that have half-half mana symbols in their mana costs are called "hybrid" cards.
חצאי-מאנה מעידים על קלפי hybrid בתוך גילדה מסויימת. מעבר לציטוט היבש הזה יש גם פלייבור לעניין: קלף היבריד סינרגטי עם שני הצבעים של הגילדה שלו. היצור שאתה מציע לעומת זאת יגיע בתור דוב-אביר, פלדין לבן עם הגנה משחור, או אנטי-פלדין עם הגנה מלבן. הוא מפוצל בתוך הצבעים שלו, בתוך הגילדה שלו, ויוצא נגד אחד הצדדים בה - הוא לא מתאים לי בתור יצור היבריד. אז יזמתי שכתוב לניסוח שלך שיתאים יותר לפלייבור, וינסה לשמור על הכוונה המקורית שלך של יצור שיוכלו לשלם עליו רק בעזרת שחור ו/או לבן, שפר סגר פינות, והגענו לנוסח הסופי שהוא צריך להיות בו.
Master of Puppets
The Vault Dweller
יצירת קשר:

טוב, אז לא אתלונן יותר.

רובוט-צ'יקן.
אילון
MTGil Wizard

שליחה על ידי אילון »

אני ממש לא מבין איך שפר טוען שהקלף שלי רק טוב ללימטד...לפי דעתי אם זה רמת השיפוט יש בעיה במשחק משום שהקלף שיצרתי הוא בבירור טוב גם בקונסרקטד...וזה גם קצת לא הוגן לטעמי שהוא וזוהר טוענים שהקלף לא מקורי...אז כן לא יצרתי אפקטים חדשים או משהו מדהים אבל שלא כמו הרבה ממה שאחרים נתנו הקלף שלי עונה על כל הדרישות(בקטע של חזק בלימיטד וטוב מאד בקונסטרקטד) ובסה"כ אני מעולם לא שמעתי על קלף מסוג זה שנותן לך בחירה אם לחסל יצור או לשלוף קלפים...אותי די מבאס התשובות של השופטים פה שלא ממש מתייחסים למשימה שנתנה ורק מחפשים משהו מגניב מספיק לטעמם.
"I feel like I just attacked with everything, and it's too late to take it back."
- Chris Pikula, shortly after getting married on December 29th, 2001.
עידו גיא
Legendary Guy
יצירת קשר:

שליחה על ידי עידו גיא »

אילון, במקרה שלך הקלף באמת לא כזה מקורי. סכ"ה לקחת לחשים קלפים קיימים ועשית להם שינויים קלים - הצד של הריסת יצור הוא פשוט Dark Banishing שהופחת בעלות כדי להיות סורסרי, בעוד שהצד של השליפה הוא פשוט Night's Whisper שהוספת מאנה אחת לעלות ועוד חיים אחד שהשחקן מאבד כדי לשלוף עוד קלף אחד, ובגלל שמדובר בשני קלפים מחוברים עשית את עלויות המאנה ככה שהן יתאימו רק לדקים מסוימות ולא לכל דק שמספלישה שחור. אמנם זה לא ראלי לבקש ממך לבוא עם דברים מגניבים ומקוריים בכל קלף שאתה נותן, אבל חוסר המקוריות ממש בלט בקלף הזה, וכשוויזארדס מוציאים קלפים כאלו, זה בד"כ בשביל למלא מכסה מסויימת, ולא בשביל להוציא משהו עם פלייבור או משהו מקורי או חזק במיוחד (ע"ע Dead/Gone).
Banuni כתב:מותר לעשות פרסה כל עוד לא אסור!
So true...
sliver
Sliver Overlod
יצירת קשר:

שליחה על ידי sliver »

אילון כתב:וזה גם קצת לא הוגן לטעמי שהוא וזוהר טוענים שהקלף לא מקורי...אז כן לא יצרתי אפקטים חדשים או משהו מדהים
עלית כאן על משהו
אילון כתב: אבל שלא כמו הרבה ממה שאחרים נתנו הקלף שלי עונה על כל הדרישות(בקטע של חזק בלימיטד וטוב מאד בקונסטרקטד)
אז הוא עונה על דרישות המינימום והוא גם חזק. יש קריטריונים מעבר, ויש לנו עדיפויות שונות.
אילון כתב:בסה"כ אני מעולם לא שמעתי על קלף מסוג זה שנותן לך בחירה אם לחסל יצור או לשלוף קלפים...
הקלף טוב, ויש בו מן המקוריות באיחוד היכולות, אבל זהו.
אילון כתב:אותי די מבאס התשובות של השופטים פה שלא ממש מתייחסים למשימה שנתנה ורק מחפשים משהו מגניב מספיק לטעמם.
המשימה היא המגבלות של הקלפ/ים, ושוב, עוד קריטריונים שאנחנו מחפשים מעבר. מגניבות היא לא מאפיין, אלא משהו שנגזר מהמאפיינים האחרים של הקלף.
Shefer

שליחה על ידי Shefer »

אילון - בוא אני אגיד לך איפה הבעיה שלי עם הקלף שלך מחוץ לחבילות Mono Black (כולל חבילות של שחור עם ספלאש קטן) -
החצי של ה-Dark Banishing לא מרשים אותי כ-BB ב-Sorcery בכלל. במצב הזה גם Last Gasp וגם Sudden Death עדיפים לי, ככלל.
לעומת זאת החצי של ה-Ambition's Cost אולי כן, כי במחיר של Phyrexian Arena אני מקבל 3 ל-1 מיידית. אבל מה? הוא עולה BBB, כך שהוא לא ממש יתאים למשהו מלבד Mono Black או B/x.
אז לסיכום הגעתי למסקנה הזו - בשביל שאני ארצה לשחק את הקלף אני ארצה את חלק השליפה. בשביל חלק השליפה אני צריך שחור עיקרי וכנראה Mono B. אני מסכים שהוא טוב ב-constructed, אבל הוא לא uncommon שיראה משחק ביותר משתי חבילות.

ועכשיו הרעיון הכללי -
מבחינת מקוריות - אנחנו לא מבקשים ממך להמציא את הגלגל, אבל הרעיון בכלליות היא משהו שאין עכשיו, או שילוב מקורי של שני רעיונות וכו'. אז שילוב של same color split card עם שתי יכולות שנותנות לך לבחור לפי הצורך שלך הוא מקורי, אבל הוא לא מגניב - אני אנסה להבהיר את הכוונה -
מבחינת מגניבות - כשבונים סט, שמים קלפים מלהיבים ועוד קלפים. אנחנו רוצים את אלו שמלהיבים.
דוגמא עדכנית וטובה לדעתי הם Magus of the Tabrenacle ו-Magus of the Coffers.
הלבן מלהיב - היחיד בעל יכולת סטטית ועוד של אדמה לג'נדרית, PT לא שגרתי ואפקט חזק על כל המשחק. פה יש לי עניין, ורסטיליות משחק, ואחל'ה flavor.
השחור הוא עוד מאגוס - כן, יש לו קשר לאוהבי MBC, אבל, דוגרי, הייתי מעדיף אחד יותר שחיק. אז פה הייתי מוריד על השעמום, אבל מוסיף על ה-flavor ואין ורסטיליות משחק - רק MBDeck.
מבחינת המשימה - כמו שזוהר אמר, יש משימה שמציבה סף מינימלי... אנחנו רוצים את החלק שמעבר לסף.

LunaTic
MTGil Wizard

שליחה על ידי LunaTic »

הנה הMagic Set Editor האחרון, אם אתם רוצים להראות את הקלפים בצורה קצת יותר מרשימה:
http://forums.mtgsalvation.com/showthread.php?t=31027
יש שם הכל החל מSplit Cards ועד Hybrid Mana Symbols. עכשיו רק צריך לחשוב על רעיון :P
אה, ואל תטרחו עם הפונטים. מסתבר שוויזארדס איימו שוב בתביעה =\
sliver כתב:מוזר שרק אתה מתלונן...
The _Ravnica_(TM) set introduces four out of a set of ten new mana symbols. "Half-half" mana symbols are half one color and half another color. Cards that have half-half mana symbols in their mana costs are called "hybrid" cards.
חצאי-מאנה מעידים על קלפי hybrid בתוך גילדה מסויימת. מעבר לציטוט היבש הזה יש גם פלייבור לעניין: קלף היבריד סינרגטי עם שני הצבעים של הגילדה שלו. היצור שאתה מציע לעומת זאת יגיע בתור דוב-אביר, פלדין לבן עם הגנה משחור, או אנטי-פלדין עם הגנה מלבן. הוא מפוצל בתוך הצבעים שלו, בתוך הגילדה שלו, ויוצא נגד אחד הצדדים בה - הוא לא מתאים לי בתור יצור היבריד. אז יזמתי שכתוב לניסוח שלך שיתאים יותר לפלייבור, וינסה לשמור על הכוונה המקורית שלך של יצור שיוכלו לשלם עליו רק בעזרת שחור ו/או לבן, שפר סגר פינות, והגענו לנוסח הסופי שהוא צריך להיות בו.
אני די בטוח שאתה טועה. WoTC לא התכוונו שקלפי הHybrid יהיו של הגילדות של ראבניקה בלבד. אני זוכר מאמר באתר שלהם שהם אמרו בו שבדיוק בגלל זה הם לא השתמשו בסמלי הגילדות במקום בגרסא הנוכחית והמכוערת, הם רצו להשאיר את זה פתוח לבלוקים אחרים.
קובי שפירא כתב:ראו אותי, חושו אותי!
יובל
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי יובל »

Shefer כתב: האתגר השלישי יהיה פשוט - אנחנו רוצים קלף שתרצו לראות בסט גדול של בלוק -
האם "אנחנו" זה שחקנים שאוהבים לראות יצורים שמנים עם יכולות מגניבות בסט גדול של בלוק?
האם "אנחנו" זה שחקנים שאוהבים לראות בסט גדול קלף שתהיה לו השפעה גדולה בקונסטרקטד? שיהיה שחיק בלימיטד? שיהיה שווה הרבה כסף? מה?

האתגרים כלליים יתר על המידה. לא רציתי להתלונן על זה עדיין; אחרי-הכול גם
ב Designer's Search המקורי שני האתגרים הראשונים היו כלליים באותה המידה. אבל הם הפכו להיות יותר ויותר ספציפיים עם כל אתגר. וזו צריכה להיות המגמה גם אצלנו, לפי דעתי. כי כרגע נראה שהמגמה הפוכה.

"תעשו איזה קלף שבא לכם" מתאים אולי לאתגרים הראשונים אבל לא למאוחרים יותר.
להזכיר, ב DS, האתגרים החל מהשלישי היו:
לעצב קלפים בהינתן דרישות ספציפיות לגבי כל קלף (בהקשר לסט שבו הוא אמור להיות) ותמונות שצריך להתאים כל אחת לכל קלף.
לעצב סייקל של קלפי Un.
לעצב קלפים בהתבסס על קלפים שמישהו אחר עשה.

תעשו אתגרים מעניינים, לא משעממים.
תנו להמציא מכניקה. תנו להמציא קלפי UN.
ויכולים להיות עוד רעיונות מעניינים...
אס מעוין זה שיט-רר!
Shefer

שליחה על ידי Shefer »

יובל - קלף שתרצו לראות זה קלף שממלא את דרישות המשימה וגם היית רוצה לראות אותו למשך שנה/שנתיים כקלף מוביל בבלוק (אל תשכח שמההצבעות יוצא שאנשים רצו סט - אז מתחילים בגדול) - למה קלף בסט ראשון? כי הוא נכנס מיד עם הרבה מאוד סינרגיה מהסט הגדול שלו ולא נסמך על מה שהיה בעבר (בסט הראשון או השני).

לגבי DS ומה שאנחנו עושים -
האתגר הראשון הפחיד אנשים (cycle). השני לא הביא יותר מדי (Uncommon). רק השלישי בינתיים הביא כמות יותר נכבדה (any card). אני לא יודע מה אנשים רוצים - כל קלף, בניית סט, אתגרים מעניינים (ואז לרוב זה יהיה יותר מקלף אחד) או מה?

האתגר הרביעי יוצג ביום שלישי, כי תקעו אותי מחר מחוץ לעיר :P
בינתיים אני רוצה לשמוע אם יש כאן העדפה לקלף אחד, לכמה, לאיזו רמת אתגר וכו'.

rif-raf
MTGil Wizard

שליחה על ידי rif-raf »

אני בעד אתגרים מפורטים ספציפיים.
אהבתי את האתגר הראשון והשני.
את השלישי לא הבנתי מספיק כדי להפיק ממנו משהו. כל מה שנקלט אצלי זה: "קלף, לראות, סט גדול" , ואני החלטתי שמספיק עם קלפים מסובכים, אני אכין קלף שאני "אראה" בטוח גם בסט גדול. קלף קומון.

אקיצר בנתיים הכי נהניתי מהאתגר של הסייקל אז אני הכי בעד אתגרים של קלפים מרובים אם איזשהו מאפיין מחבר בינהם. או קלפים עם "רמז" כמו האתגר תמונות מהdesigner search.
תמונה
שלח תגובה