PTQ יוקוהומה - מי מגיע?

מידע על טורנירים עתידיים, ליגות אזוריות ותחרויות ארציות; דיונים על טורנירים קודמים

מנהלים: Orb, Ward

fungus
מארגן טורנירים
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0
יצירת קשר:

PTQ יוקוהומה - מי מגיע?

שליחה על ידי fungus »

אני חושב שזה יהיה נחמד לעשות רשימת מגיעים, לראות מי בא ומי לא בא, לאיזה טורניר אנשים נרשמים ועוד כמה שטויות.

רשימה: (אם זה יהיה נוח אני אערוך מדי פעם כדי שלא תצטרכו להסתכל אחד אחד)
אני - להשתתף בדראפט, ואולי להיות בטורניר טייפ 2 למרות שאין לי סיכוי 3:
TrUnks
Solemn master
יצירת קשר:

שליחה על ידי TrUnks »

heh seems pretty sad that we need to check who's gona come to a ptq... not talking about normal zebra but ptq.. heh cmon ppl organize a deck and come
אני משדר משחקים מכל הפורמטים בmagic online בלינק הבא למי שמעוניין-
http://www.twitch.tv/nivshm
Y
מנהל טכני
יצירת קשר:

שליחה על ידי Y »

מנסיון עשיר בעבר - אין כל קשר בין הרשימה פה לתוצאות בשטח.

אני מגיע. נראה כבר למה...
אילון
MTGil Wizard

שליחה על ידי אילון »

אני מגיע להיות מעודד פתטי ובתקווה לעשות דראפט אם תהיה הזדמנות.
"I feel like I just attacked with everything, and it's too late to take it back."
- Chris Pikula, shortly after getting married on December 29th, 2001.
OldSkoolMTG
MTGil Wizard

שליחה על ידי OldSkoolMTG »

אני מגיע כרנדי השמן לעשות קולות ואולי לדראפט אם יתאפשר..
"To Alcohol! The Cause Of And Solution To All Of Lifes Problems!!!"
- Homer Simpson
t_c
MTGil Wizard

שליחה על ידי t_c »

אני מגיע כדי שאני יוכל להציק לאילון במטוס ליפן.... :)
ופאנגוס אל תדאג בפי טי קיו תמיד יש "הרבה שחקנים"
Orb

שליחה על ידי Orb »

heh seems pretty sad that we need to check who's gona come to a ptq
למה אם ילד אחד החליט שמתחשק לו לדעת מי מגיע זה עצוב?
אילון
MTGil Wizard

שליחה על ידי אילון »

מה שניב כנראה התכוון הוא שזה עצוב באופן כללי שלתחרות כמעט הכי חשובה בארץ לא ברור מי יגיע ומי לא והאם יהיו 20 או 40, זה נכון לארצות אחרות אבל באופן יחסי לארץ לפחות בשנתיים שאני משחק לא ניתן לצפות למשהו שונה, זה המצב בארץ ניב גם אם לטעמך הוא עצוב...מה לעשות שבארץ המג'יק לא גדול מספרית וגם לא הכי מקצועי ורציני בבמה התחרותית, למעשה חוץ ממני בתחרויות הספורות האחרונות לא נראה לי שיש לנו בכלל נציגים קבועים בפרו-טורס/גרנד-פריקס וכמו כן גם הנציגים שיש לנו לא מרשימים במיוחד בתוצואתיהם כך שבכלליות אין סיבה לצפות להרבה יותר מפי.טי.קיו ליפן כנראה.
"I feel like I just attacked with everything, and it's too late to take it back."
עומרישוני
MTGil Wizard

שליחה על ידי עומרישוני »

אילון, מבחינה עובדתית מה שאמרת נכון, מבחינת הקונטקסט לדעתי הראייה שלך לא נכונה.

נכון, אין נציגים קבועים מהארץ בתחרויות בחו"ל (לפחות לא הרבה).
נכון, הרבה ממי שהלך (כולל אני) לא השיג תוצאות מרשימות במיוחד.
וגם לPTQ אני לא יודע כמה אנשים יגיעו (למרות שיש הרבה באז מסביב), אבל הגישה שלך של "בושה וחרפה שאין פה אנשים מקצוענים" לא רלוונטית לארץ כי מה לעשות, בארץ כל העסק הזה לא מפותח והוא בגדר תחביב בלבד ל99% מהשחקנים ואתה לא יכול לצפות ממי שמתעסק בדבר כתחביב שישקיע הרבה מאד זמן וכסף על טורנירים בחו"ל.
אני לא חושב שאתה יכול לצפות לנציגים קבועים בטורנירים בחו"ל כל עוד זו ההתייחסות.
בדיוק על אותה רמה אתה יכול לטעון (ובצדק) שהארגון בארץ חובבני, והעובדה שאין לנו דילרים (עם כל הכבוד לזברה/פרננדו).
ובנוסף גם אם מישהו החליט לנסות ולהיות יותר רציני הוא גם צריך להיות מספיק מוכשר בשביל להשיג תוצאות טובות, וגם זה כשרון שאין להרבה מהשחקנים אצלנו.
בקיצור - אני מאמין שרוב השחקנים בארץ בהחלט מחזיקים לחבר'ה שלנו בחו"ל אצבעות, אבל בעיקר בתור "מושא הערצה" כזה או אחר או משהו לא מושג.
ובהצלחה לכל מי שכן מתחרה.
Orb

שליחה על ידי Orb »

מה שניב כנראה התכוון הוא שזה עצוב באופן כללי שלתחרות כמעט הכי חשובה בארץ לא ברור מי יגיע ומי לא והאם יהיו 20 או 40
לא ברור לי מה אתה מקשקש בדיוק. אף פעם לא ברור לפני תחרות מי יגיע, ולרוב התחרויות אי אפשר לדעת אם יגיעו 20 או 40, 30 או 50, 40 או 60.
בעינייך כל דבר עצוב, אז תעשה לנו טובה.
אתה כאילו מחפש צ'אנסים לשפוך נאומים שלמים של פסימיות ועצבות.
לא מבין איך שום דבר שכתבת קשור לקונטקסט כאן, ואל תגיד לי "עניתי למה שניב כתב".
אילון
MTGil Wizard

שליחה על ידי אילון »

שניכם מפספסים את מה שאמרתי ולכן הטענות שלכם לא ממש קשורות, עמרי: אתה פספסת את העובדה שאני ניסיתי להסביר מדוע ניב חושב שהעניין הזה עצוב ולא מדוע אני חושב כך, כל הנאום שנתת טוב ויפה אבל אני מודע למצב בארץ ולא ממש חושב שהוא עצוב, משום שזה לא משהו שניתן באמת לשנות אז אני לא חושב שזה עצוב זה פשוט המצב, מן הסתם אם נשווה את מצב המג'יק בארץ לארץ אחרת זה יראה עצוב אבל אם נסתכל על עצמנו נראה לי שאנחנו לא גרועים יותר ממה שציפינו מעצמנו. ולאור: ממש לא ברור לי מאיפה אתה מביא את הטענה הזו
heh seems pretty sad that we need to check who's gona come to a ptq... not talking about normal zebra but ptq.. heh cmon ppl organize a deck and come
להזכירך זה מה שניב כתב ולא אני...ולכן העובדה שאני ניסיתי להסביר מאיפה נובע העצב שהוא מדבר עליו זה לגיטימי לחלוטין בייחוד לאור העובדה שאתה פתרת את העניין בתשובה סתמית כזו:
למה אם ילד אחד החליט שמתחשק לו לדעת מי מגיע זה עצוב?
כי הרי ברור שניב לא חושב שזה שילד רוצה לדעת מי מגיע זה עצוב... ולכן אני הבהרתי מודע לטעמי הוא חושב שזה עצוב, ובכל אופן כפי שאתה יודע איני בן אדם אופטימי או שמח במיוחד ולכן הפוסטים שלי בהתאם אבל לטעמי הפוסט שלי היה לגמרי ענייני ולא סתם רנדומלי כפי שאתה מציג אותו.
ben
MTGil Wizard

שליחה על ידי ben »

שחקנים חובבנים לא מגיעים לפיטיקיו בדר"כ, וודאי שלא קונסטרקטד, והשחקנים היותר רציניים בארץ באים לתחרויות כאלה בשביל הטיסה. כאן הטיסה היא לא פונקציה בכלל, והפורמט עצמו פחות אטרקטיבי (לפחות ברוב הבלוקים זה ככה, אני לא כ"כ מעודכן השנה).

הדבר היחיד שעצוב כאן זה ה(אין) מימון העלוב שהזוכה מקבל, באופן אישי אני לא מאמין שיהיו הרבה אנשים, וזה הגיוני לגמרי.
Orb

שליחה על ידי Orb »

טוב, הדיון הזה נהיה מה זה מגוחך.
אשחזר - פונגוס אומר "בוא נעשה רשימה מי מגיע, מגניב!"
ניב - "איזה עצוב שצריך לבדוק מי מגיע"
כלומר שניב מתכוון שלכאורה מצב המאג'יק הדרדר לאחרונה, מה שלא נכון.
ואז אילון פוצח בפוסט שלם שמסביר על מצבו העגום של המאג'יק בארץ.

אני מצטער, אבל לא אני זה שלא קשור כאן.
והפורמט עצמו פחות אטרקטיבי (לפחות ברוב הבלוקים זה ככה, אני לא כ"כ מעודכן השנה).
אתה באמת לא מעודכן, כי האקסטנדד הנוכחי נחשב לפורמאט ממש פתוח ומגוון.
אילון
MTGil Wizard

שליחה על ידי אילון »

אור הוא דיבר על הפרו-טור כמובן...דומני שהתבלבלת.
TrUnks
Solemn master
יצירת קשר:

שליחה על ידי TrUnks »

heh actually block is a quit fun format i must say.. omer have u played the format that your talking?

now to the subject-
then yes orr, what aylon explained about the post that i wrote is 100% right
אני משדר משחקים מכל הפורמטים בmagic online בלינק הבא למי שמעוניין-
http://www.twitch.tv/nivshm
Orb

שליחה על ידי Orb »

טוב, אין לי כוח להיכנס לדיון עקר עם 2 בכיינים.
נכון, מאג'יק זה חרא, במיוחד בארץ.
ben
MTGil Wizard

שליחה על ידי ben »

דיברתי על הבלוק האמת, וציינתי שאני לא מכיר את הפורמט.

תראה אור, לזכות בפיטיקיו בלי שאתה יכול לממש את הזכייה שלך לטיסה זה דבר מאד מבאס. באופן אישי אני נמנע מלהגיע לטורניר שיבאס אותי לזכות בו, ואני בטוח שיש עוד הרבה כאלה. אין כאן שום בכיינות. גם אילון בסה"כ ציין עובדות, המצב של המג'יק בארץ די גרוע. אף אחד לא מאשים בזה אף אחד, ואני לא מבין מה אתה קופץ ומתגונן.
LunaTic
MTGil Wizard

שליחה על ידי LunaTic »

הוא קופץ? הילד המסכן כולה שאל מי בא לטורניר, ואנשים קופצים עליו עם נאומים והרצאות על למה, כמה, איך, מתי ובאיזה צורה המג'יק בארץ בדרכו לאבדון.
קובי שפירא כתב:ראו אותי, חושו אותי!
Krosan
מארגן טורנירים

שליחה על ידי Krosan »

LunaTic כתב:הוא קופץ? הילד המסכן כולה שאל מי בא לטורניר, ואנשים קופצים עליו עם נאומים והרצאות על למה, כמה, איך, מתי ובאיזה צורה המג'יק בארץ בדרכו לאבדון.
שתוק עדיף ככה!
מה?
Orb

שליחה על ידי Orb »

תראה אור, לזכות בפיטיקיו בלי שאתה יכול לממש את הזכייה שלך לטיסה זה דבר מאד מבאס. באופן אישי אני נמנע מלהגיע לטורניר שיבאס אותי לזכות בו, ואני בטוח שיש עוד הרבה כאלה. אין כאן שום בכיינות. גם אילון בסה"כ ציין עובדות, המצב של המג'יק בארץ די גרוע. אף אחד לא מאשים בזה אף אחד, ואני לא מבין מה אתה קופץ ומתגונן.
אני רוצה בבקשה לתקן את האמירה שלי מקודם ל-"3 בכיינים".
לא אמרתי שהמאג'יק בארץ במצב אדיר, אבל גם נמאס לי מהקצנות לרעה. לציין עובדות בלי שום קשר לדיון זה מפגר ואף אחד בת'רד הזה לא ביקש בת'רד דיווח סטטוס על מצב המאג'יק בארץ.
אם אתם רוצים להתבכיין, תפתחו ת'רד בכיינות מאג'יק, כי זה לא קשור לת'רד הזה.

לגבי זה שאתה נמנע מלהגיע ל-PTQ, לא הייתי אומר שאתה נמנע מלהגיע אליו ספציפית, אלא שאתה פשוט מיישר קו עם המדיניות הרגילה שלך, שהיא לא לבוא לטורנירים (לא שיש לי בעיה עם זה או שזה משנה לי).
שתוק עדיף ככה!
אורי, לא ברור לי מאיפה צצת או איך ההערה שלך קשורה לת'רד הזה או באיזו זכות אתה אומר את זה למישהו. הזהרתי אותך לא מזמן והנה אתה חוזר לסורך. אני משדרג את ה-warning שלך להשעייה על תנאי (כשרק זה שהפעם לא קיללת מציל אותך מהשעיה כבר הפעם).
ציוץ הבא אתה עף מפה לתקופת צינון.

אור.
שלח תגובה