משחק מגניב בפלאש

זה המקום לכל נושא שאינו מתאים לאף פורום אחר, כולל דיונים בנושאים שאינם קשורים למג'יק.

מנהלים: kabanist, Sir Psycho Sexy

Arie
מארגן טורנירים בדרום
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

שליחה על ידי Arie »

אני לא מבין איך עושים UPGRADE למשהו אחרי 3 שיפורים...
SaintDevilS
MTGil Wizard

שליחה על ידי SaintDevilS »

לא שיחקתם בגרסה המעודכנת יותר שנתתי
http://www.armorgames.com/games/antbuster.html
וכן, בשביל ליזר צריך quick ואז צלפים
LunaTic כתב:אדמין רשע וחסר רחמים: זה לא נכון בכמה רמות. סתם שתדע, אנחנו בפורום לא עושים טעויות. כנראה שאתה טמבל.
Nir_Kap
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Nir_Kap »

כן באמת בגרסה המעודכנת של saintdevils זה יותר כיף, אני אוסיף את זה להודעה הראשונה.
אגב, השיא שלי הוא שלב 75 ושכחתי להסתכל על הנקודות לפני שהתחלתי עוד אחד.
הגעתי לזה עם שני קרח ושני רעל (משופר-זה דבר סוס) מקיפים את הקן ומאחורה טילים שאת חלקם גם שדרגתי.
Bringing down the heaven
Arie
מארגן טורנירים בדרום

שליחה על ידי Arie »

הגעתי למסקנה שלא חכם לעטוף את הקן בקרח, מה שקורה מאוחר יותר במשחק הוא שנמלה חזקה עוברת את הקרח כשהיא זזה לאט, מקבלת קצת נזק מהתותחים, מגיעה לעוגה ומשחזרת את כל החיים, ואז בדרך חזרה כשהיא מתחילה ללכת לאט היא כבר קרובה מדי לקן והיא מספיקה להגיע.
SaintDevilS
MTGil Wizard

Arie כתב:הגעתי למסקנה שלא חכם לעטוף את הקן בקרח, מה שקורה מאוחר יותר במשחק הוא שנמלה חזקה עוברת את הקרח כשהיא זזה לאט, מקבלת קצת נזק מהתותחים, מגיעה לעוגה ומשחזרת את כל החיים, ואז בדרך חזרה כשהיא מתחילה ללכת לאט היא כבר קרובה מדי לקן והיא מספיקה להגיע.
ומה שקורה אם שמים את הקרח ליד העוגה זה בדיוק אותו דבר - הקרח לא מצליחים לעצור את הנמלה, היא לוקחת עוגה ומקבלת את החיים ועוברת את ההגנות שליד העוגה בחזרה לקן. מה אתה מציע לעשות? :-?
LunaTic כתב:אדמין רשע וחסר רחמים: זה לא נכון בכמה רמות. סתם שתדע, אנחנו בפורום לא עושים טעויות. כנראה שאתה טמבל.
עידו גיא
Legendary Guy
יצירת קשר:

שליחה על ידי עידו גיא »

saintdevils כתב:
Arie כתב:הגעתי למסקנה שלא חכם לעטוף את הקן בקרח, מה שקורה מאוחר יותר במשחק הוא שנמלה חזקה עוברת את הקרח כשהיא זזה לאט, מקבלת קצת נזק מהתותחים, מגיעה לעוגה ומשחזרת את כל החיים, ואז בדרך חזרה כשהיא מתחילה ללכת לאט היא כבר קרובה מדי לקן והיא מספיקה להגיע.
ומה שקורה אם שמים את הקרח ליד העוגה זה בדיוק אותו דבר - הקרח לא מצליחים לעצור את הנמלה, היא לוקחת עוגה ומקבלת את החיים ועוברת את ההגנות שליד העוגה בחזרה לקן. מה אתה מציע לעשות? :-?
לא להיתלות בתותחי קרח. 3~4 תותחים זה מספיק, יותר מזה רק יקפיא נמלים שהגיעו לשיא הקיפאון (כלומר שהרבה מהיריות יהפכו ליריות של תותח גרוע). צריך למצוא שילובים, כי במשחק הזה צריך לשנות אסטרטגיה ככל שמתקדמים.
Banuni כתב:מותר לעשות פרסה כל עוד לא אסור!
So true...
SaintDevilS
MTGil Wizard

עידו גיא כתב:לא להיתלות בתותחי קרח. 3~4 תותחים זה מספיק, יותר מזה רק יקפיא נמלים שהגיעו לשיא הקיפאון (כלומר שהרבה מהיריות יהפכו ליריות של תותח גרוע). צריך למצוא שילובים, כי במשחק הזה צריך לשנות אסטרטגיה ככל שמתקדמים.
3-4 תותחי קרח זה די הרבה, בהתחשב בעובדה שאתה בונה 7-10 תותחים במשחק. צריך להיתלות בתותחי קרח כיוון שהם מאיטים בצורה משמעותית את הנמלים, כך שהם יוצרים אסטרטגיה טובה עם נשקים איטיים.
עידו גיא
Legendary Guy
יצירת קשר:

שליחה על ידי עידו גיא »

כן, אבל בשלב מאוחר יותר אתה כבר לא יכול להיתלות בהם (עובדה שהם מפסיקים לעזור לך).
So true...
SaintDevilS
MTGil Wizard

לדעתי הם אף פעם לא מפסיקים לעזור. עכשיו הבנתי למה Arie התכוון - שתותחי קרח לא עוזרים בשום מקום. אם הייתי מבין את זה מקודם הייתי חולק על דעתו. חשבתי שהוא התכוון שלא טוב לשים אותם ליד הקן, כלומר, יש מקום יותר טוב. פשוט הראתי שזה לא נכון.
Wolf
MTGil Apprentice

שליחה על ידי Wolf »

לדעתי צריך פשוט לנצל את העובדה שיש לטילים המשופרים טווח ענק ולפזר קצת את תותחי הקרח .
משהו כזה http://img164.imageshack.us/my.php?image=antsgd4.jpg
כשמתחילים מלעטוף את הקן ואח"כ מתרחבים לכיוון העוגה
"When the gorilla playfully grabbed the wurm's tail, the wurm doubled back and playfully ate the ape's head"
-yavimaya wurm, the best flavor text ever written
Sorak
מארגן טורנירים בירושלים

שליחה על ידי Sorak »

עידו גיא כתב:צריך למצוא שילובים, כי במשחק הזה צריך לשנות אסטרטגיה ככל שמתקדמים.
אשמח לשמוע על אסטרטגיה שאפשר איתה להגיע לשלב 90+
בנתיים עושה רושם שזה נחסם ב-80.
עידו גיא
Legendary Guy
יצירת קשר:

שליחה על ידי עידו גיא »

Sorak כתב:
עידו גיא כתב:צריך למצוא שילובים, כי במשחק הזה צריך לשנות אסטרטגיה ככל שמתקדמים.
אשמח לשמוע על אסטרטגיה שאפשר איתה להגיע לשלב 90+
בנתיים עושה רושם שזה נחסם ב-80.
גם אני הייתי שמח לשמוע על אסטרטגיה כזו.
So true...
Row
MTGil Wizard

שליחה על ידי Row »

הגעתי לlvl 81 עם שלושה תותחי קרח מסביב לקן(אחד בכל פינה) ו7 טילים ש5 מהם משופרים(שזה בערך 150 נזק לטיל בטווח של 180 שזה הכי רחוק שיש אם אני לא טועה)
שמרתי על החתיכת עוגה האחרונה מlvl 70 בערך והעתיד נראה ורוד עד שהנמלים התחילו לחסום לי את הטילים....הם פשוט עמדו בין התותח לנמלה עם העוגה וספגו את הטילים במקומה.
איזו הקרבה בשביל חתיכת עוגה :-?
Rotem
SaintDevilS
MTGil Wizard

Row כתב:הגעתי לlvl 81 עם שלושה תותחי קרח מסביב לקן(אחד בכל פינה) ו7 טילים ש5 מהם משופרים(שזה בערך 150 נזק לטיל בטווח של 180 שזה הכי רחוק שיש אם אני לא טועה)
שמרתי על החתיכת עוגה האחרונה מlvl 70 בערך והעתיד נראה ורוד עד שהנמלים התחילו לחסום לי את הטילים....הם פשוט עמדו בין התותח לנמלה עם העוגה וספגו את הטילים במקומה.
איזו הקרבה בשביל חתיכת עוגה :-?
אז פשוט תשים לייזרים במקום, לא רק שהם יותר זולים, הם אף פעם לא מפספסים.
עידו גיא
Legendary Guy
יצירת קשר:

שליחה על ידי עידו גיא »

Row כתב: איזו הקרבה בשביל חתיכת עוגה :-?
אתה רואה, אתה חושב שהן הגזימו, אבל אתה שילמתי אלפי דולרים בשביל לבנות תותחים רק בשביל שנמלים לא יגנבו לך את העוגה, כשאתה יכולת פשוט להרים את העוגה או לדרוך על הנמלים.
So true...
Row
MTGil Wizard

שליחה על ידי Row »

הלייזרים לא מתקרבים לנזק של הטילים+הטילים פוגעים בכמה נמלים ביחד אם הם צמודות...
וגם אם זה יותר זול מה כבר תקנה? התותח הבא עולה לך 2200 בערך ובlvl גבוהים אתה כבא לא מקבל הרבה כסף אז לא נראה שזה יעבוד אבל אולי שווה לבדוק את זה.....
Rotem
Row
MTGil Wizard

שליחה על ידי Row »

והטווח של הטילים ממש גבוה כך כשנשארה לך חתיכת עוגה אחת ואתה מתמקד בנמלה לפחות חמישה טילים יורים עליה...
Rotem
SaintDevilS
MTGil Wizard

והטווח של הלייזרים לא? ברמה 1 150 ובשנייה 160. גם הם פוגעים בכמה מטרות, הנזק שלהם קרוב לזה של הטילים והם יותר מהירים.
Row
MTGil Wizard

שליחה על ידי Row »

רק בשבילך בדקתי את הלייזרים והם ממש חלשים הם עושים נזק של 30 כמו שכתוב. שזה ממש גרוע לאומת הטילים שעושים נזק של 150(אומנם רשום 36 אבל זו האמת).
Rotem
SaintDevilS
MTGil Wizard

יכול להיות שזה באג. אבל אם היה הטילים היו מורידים כמו שהיה כתוב עליהם, הלייזרים בהחלט היו יותר טובים. אם היה רשום על הטילים 150 נזק הייתי מסכים איתך.
שלח תגובה