דק קומבו חדשה ומקורית לT2 (כחול-ירוק)

בין אם זה קלף בודד או הקומבו הלוהט בשוק, חבילה תחרותית או משחק בין חברים זה המקום

מנהלים: Navidshi, kabanist

שלח תגובה
alonskii
MTGil Wizard
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0
יצירת קשר:

דק קומבו חדשה ומקורית לT2 (כחול-ירוק)

שליחה על ידי alonskii »

אז הדק היא כזאת (הסברים אחרי הליסט):
// Lands
5 Forest
6 Island
4 Breeding Pool
3 Tolaria West
4 Yavimaya Coast

// Creatures
4 Wall of Roots
1 Sky Swallower
4 Bronze Bombshell

// Spells
4 Hypergenesis
1 Weird Harvest
4 Muddle the Mixture
2 Gigadrowse
4 Remand
4 Cancel
4 Evolution Charm
2 Compulsive Research
4 Sleight of Hand

בעיקרון המטרה של הדק היא להשתמש ב-Hypergenesis על מנת להכניס למשחק 3-4 Bronze Bombshell ו-Sky Swallower (הפצצה הרביעית היא רק ליתר ביטחון במקרה שיהרגו אחת מהפצצות בדרך) הדרך לעשות זאת היא לשחק את היפרג'נסיס ובזמן שהוא מושעה להשתמש ב-Muddle the Mixture על מנת להביא Weird Harvest שבתורו מביא את היצורים לקומבו (קצת דומה להרטביט).
Tolaria West נמצא בדק על מנת להביא את היפרג'נסיס וגם לעשות מנה פיקסינג,
החומות על מנת לעכב את היריב ולעשות מנה בוסט, קנסל, רימנד וג'יגהדורז על מנת לעכב את היריב, Evolution Charm על מנת לעשות מנה בוסט וגם להחזיר יצורים של הקומבו ליד במקרה שהם מגיעים לבית הקברות ו-Compulsive Research ו-Sleight of Hand בשביל לחפור דרך הדק ולהגיע לחלקי הקומבו מהר יותר.

אודה לכם אם תוכלו להציע רעיונות של איך לשפר את הדק ואיך לבנות סיידבורד בשבילו.
אני מקווה שהדק הזה יצליח, ואם לא, העיקר הכוונה
תודה רבה
אלון
איינשטיין כתב:יש רק שני דברים אינסופיים, היקום והטמטום האנושי... ובקשר לראשון אני לא כל כך בטוח
Lazy Maze
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Lazy Maze »

הייתי מכניס עוד הרבסטים (אולי רק אחד, אבל להוסיף) כי א' תמיד יש סיכוי שלא תשלוף לא אותם ולא את המיקסרים, וכדאי להקטין את הסיכוי הזה, וב' אם יעשו לך קאונטר להרבסט במצב הנוכחי אתה די אבוד.
אגב, סחתיין על הרעיון.
Limax
Common Slug
יצירת קשר:

שליחה על ידי Limax »

רעיון מקורי, אבל זה לא כל כך עובד.
היריב שלך רואה את היצורים שאתה מביא עם ההארבסט, אז כשאתה משחק את הHypergenesis הוא יכול פשוט לא לשים כלום ולדפוק אותך.

עריכה: טעות שלי, להתעלם מההודעה
נערך לאחרונה על ידי Limax ב 27/6/2007 , 23:28, נערך פעם 1 בסך הכל.
artur_nh כתב:אני אוהב טוסט
right on!
TV-R-US
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי TV-R-US »

אני חשבתי בזמנו להשתמש בbombshell עם Spawnbroker ולהשתמש בacademy ruins וblink / boomerang-ים לסוגיהים כדי לחזור על זה.
ככה לא תלוי בלשלוף יותר מאחד מהם.
האקדמיה תעזור לך נראה לי.

עריכה: limax זה כן עובד, ההייפרג'נסיס מסתיים כשכל השחקנים לא שמים משהו, אם הוא שם והיריב לא שם כלום אז הוא עדיין יכול לשים משהו כשהתור של הג'נסיס חוזר אליו.
My first girlfriend turned into the moon
ליגת הטכניון בפייסבוק: https://www.facebook.com/groups/1659351194292050/" target="_blank
alonskii
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי alonskii »

בעיקרון, אין לי בעיה ממש בחלקים של הקומבו עצמו, רק רציתי אם מישהו יכול לחשוב על דרך לגרום לקומבו להיות יוצר יציב כי הוא די פגיע, לדוגמא אם הוריגים לי אחד מהפצצות בתגובה ליכולת של הסקיי סוולוור...או שהיריב משתמש בהרווסט כדי להביא יצורים כמו Angel Of Despair ואז הוא דופק לי את הקומבו...(לא שזה קורה הרבה, אבל עדיין, הבנתם את הרעיון)
איינשטיין כתב:יש רק שני דברים אינסופיים, היקום והטמטום האנושי... ובקשר לראשון אני לא כל כך בטוח
שלח תגובה