בעיות החניה בת"א....

זה המקום לכל נושא שאינו מתאים לאף פורום אחר, כולל דיונים בנושאים שאינם קשורים למג'יק.

מנהלים: kabanist, Sir Psycho Sexy

t_c
MTGil Wizard
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

שליחה על ידי t_c »

רותם
אני חייב לציין שבתור בחור שסיים צבא, אתה ממש ילדותי ודיי טיפשי למען האמת... נו באמת ? מילא לשיר את השירים ,
אבל להכנס לפורום כדי לרשום ולהשוויץ בהם? :roll:
זה תגובה שמתאימה לקורן( בלי לעליב)
ומילא לכו תמציאו שירים שמתאימים למישהו מעל כיתה ה

ולא אני לא אוהד הפועל ושמח שיש חניה :)

( ואור אתה מוזמן לתת לי אזהרה, אין מצב שהייתי אומר לו את זה בפנים :D הוא חזק מדי :D )
Row
MTGil Wizard

שליחה על ידי Row »

חמודי אני אולי קצת ילדותי אבל כל הגברים קצת ילדותיים, לא?
אין לי מה להגיד על זה שקראת לי טיפש הרי אתה ילד בן 10 אז אני יחליק לך
ואני רושם את השירים כי אני מתגאה בהם ושמח בקיומם ונהנה לשיר אותם.
וזה אולי שירים שכל ילד יכול לחבר אבל הם מקנים המון הנאה ושמחה כש5000 אוהדים שרים אותם ביחד.
אתה בטח לא תבין על מה אני מדבר כי אתה לא אוהד כדורגל....אבל זה בסדר לא כולם מושלמים
ובטח שאתה לא אוהד הפועל. הרי אתה יהודי, לא?
Rotem
עידו גיא
Legendary Guy
יצירת קשר:

שליחה על ידי עידו גיא »

Row כתב:חמודי אני אולי קצת ילדותי אבל כל הגברים קצת ילדותיים, לא?
לא.
ואני רושם את השירים כי אני מתגאה בהם ושמח בקיומם ונהנה לשיר אותם.
הם קצת מאבדים מהאימפקט שלהם כשכותבים אותם. תעשה מה שבא לך, אבל לדעתי אלה שירים שעדיף לשיר מאשר לכתוב.
וזה אולי שירים שכל ילד יכול לחבר אבל הם מקנים המון הנאה ושמחה כש5000 אוהדים שרים אותם ביחד.
קצת קשה לראות איך שירים שמייחלים אלפי מחלות, קללות ושאר דברים רעים על שחקנים ושופטים יכולים להקנות המון הנאה ושמחה, אפילו כש-5000 אנשים שרים אותם.
אתה בטח לא תבין על מה אני מדבר כי אתה לא אוהד כדורגל....אבל זה בסדר לא כולם מושלמים
אתה קצת הוזה, לא?
ובטח שאתה לא אוהד הפועל. הרי אתה יהודי, לא?
כן, כל אוהדי הפועל האלה הם גויים כופרים עובדי אלילים בולסי חזירים שנוהגים בשבת ולא צמים ביום כיפור.
אבל מצד שני, זה נכון גם לגבי הרבה אוהדים של קבוצות אחרות, לא?
Banuni כתב:מותר לעשות פרסה כל עוד לא אסור!
So true...
Nir_Kap
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Nir_Kap »

אוף עידו גיא די לשחק אותה נאיבי ותמים.
קצת חבל אבל הפורום שלנו עוד לא עובד על VOIP אז בינתיים אני מניח שכתיבה זאת הדרך הכי טובה להציג שירים, וחוץ מזה, רואים שלא היית אף פעם במשחק כדורגל, ההתרגשות, הלהט והאנרנלין גורמים לזה להיות חוויה שלא עולה בקנה אחד עם חוויות אחרות שאני מכיר.
ובקשר לקטע הזה עם הדת, לשנוא את היריבה או את האוהדים שלה זה חלק מהחבילה של להיות אוהד של קבוצה, ואני מניח שרותם השתמש במונח יהודי כי משנה להמון אנשים בארץ אם אתה יהודי או לו, ועם כל הכבוד, יותר לאנשים שהולכים למשחקי כדורגל. אני מניח שהאוהדים של ריאל לא קוראים לאוהדים של בארסה מוסלמים או משהו כזה.
Bringing down the heaven
עידו גיא
Legendary Guy
יצירת קשר:

שליחה על ידי עידו גיא »

arcanearcher כתב:אוף עידו גיא די לשחק אותה נאיבי ותמים.
אין לי כשרון משחק מוצלח במיוחד, תשאל את המורה שלי לדרמה מכיתה ד'.
קצת חבל אבל הפורום שלנו עוד לא עובד על VOIP אז בינתיים אני מניח שכתיבה זאת הדרך הכי טובה להציג שירים
אני יכול לחשוב על שתי דרכים יותר טובות להציג את השירים - למצוא את השיר ביוטוב (תתפלא ממה שאפשר למצוא שם) ולפרסם את הקישור בפורום, או לא להציג את השיר בפורום.
וחוץ מזה, רואים שלא היית אף פעם במשחק כדורגל, ההתרגשות, הלהט והאנרנלין גורמים לזה להיות חוויה שלא עולה בקנה אחד עם חוויות אחרות שאני מכיר.
כן, הרצפה הדביקה, הרעש, חוסר היכולת לצפות במשחק בלי שהשחקנים יראו לך כמו נקודות קטנות, הריחות שנובעים מהאנשים שלידך, המרפקים שאתה חוטף מכל תנועה נרגשת של הבחור שלידך - איך אפשר להשוות חוויה כזו למשהו אחר?
ובקשר לקטע הזה עם הדת, לשנוא את היריבה או את האוהדים שלה זה חלק מהחבילה של להיות אוהד של קבוצה, ואני מניח שרותם השתמש במונח יהודי כי משנה להמון אנשים בארץ אם אתה יהודי או לו, ועם כל הכבוד, יותר לאנשים שהולכים למשחקי כדורגל
אני הבנתי למה הוא השתמש במונח יהודי. אני רק הצבעתי לזה שיש אנשים (אני לא בינהם) שלא יגדירו גם את רוב האוהדים של מכבי כיהודים, כי אני אוהב להצביע על דברים ברורים.
So true...
Nir_Kap
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Nir_Kap »

עידו גיא כתב: כן, הרצפה הדביקה, הרעש, חוסר היכולת לצפות במשחק בלי שהשחקנים יראו לך כמו נקודות קטנות, הריחות שנובעים מהאנשים שלידך, המרפקים שאתה חוטף מכל תנועה נרגשת של הבחור שלידך - איך אפשר להשוות חוויה כזו למשהו אחר?
כן נכון בכל דבר אפשר למצוא דברים שליליים, אבל לאנשים מסויימים (אני לא כ"כ בינהם) זה שווה את זה.
בקשר לשחקנים שנראים כמו נקודות קטנות- זה לא אנפילד פה, אתה רואה אותם מצויין פשוט כי היציעים קטנים :).

עריכה: כשאמרתי שאתה משחק אותה לא התכוונתי סוג כזה של משחק כמו שאתה ציינת, אלא זה שכשנוח לך אתה מתייחס לדברים בהומור ובקלילות יחסית, וכשנוח לך אתה מתייחס לדברים (כמו פה למשל) בראייה ניטרלית ואטומה (אגב, אין כזה דבר ניטרליות, תשאל את המורה שלי להסטוריה בכתה י') בשביל להציג דברים בטון שונה ואולי "משעשע" לדעתך, אבל אותי זה טיפה מעצבן.
Bringing down the heaven
ben
MTGil Wizard

שליחה על ידי ben »

לך תשיר את זה בשער 5 במקום לרדת על ה 2.5 אוהדי הפועל המסכנים שיש כאן, כולה חנונים בני 13 עם אלרגיה לקרדית האבק.
The Cookie Monster
Scrub foil

שליחה על ידי The Cookie Monster »

יאללה הפועל!
Krosan כתב:Hmmm.... its didnt do nathing to me i still want meet
^_^
Banuni
TimeShifted Banana
יצירת קשר:

שליחה על ידי Banuni »

אני לא אוהב את הפועל...אני פשוט ממש שונא את מכבי...כאילו ממש...כזאת קבוצה...בנאלית...לאדע...ואת בית"ר, גם אותם אני שונא...זהו פחות או יותר...
אה...אגב...לאדע איך זה אצל מכבי אבל לאוהדים של הפועל יש קליפים מגניבים ביוטיוב...

תהנו!
Sir Psycho Sexy כתב: אני ממליץ לך לטוס להודו, בטוח גדל שם משהו שיכול להפוך אותך בחזרה לילד נורמלי.
Row
MTGil Wizard

שליחה על ידי Row »

עידו גיא אין לי מה להגיב לדברים שלך כי רואים שאין לך מושג על מה אתה מדבר וכמה אתה חסר השכלה והבנה בנושא...
אני רק לא מבין מה הגבת פה מלחתחילה...אבל כנראה שאתה בנאדם כזה שחייב להגיב על כל דבר.
אני מבקש לפעם הבאה אם אין לך מושג בכל מה שקשור לנושא אל תדבר.
אתה סתם עושה לעצמך פדיחות....
Rotem
Row
MTGil Wizard

שליחה על ידי Row »

רצית יוטיוב...קיבלת
הגאווה הגדולה ביותר שלנו:
רימון צהוב במרכז שער 5 בדרבי בשנה שעברה!!!
אתם בטח לא תהנו כמו שאני נהניתי באותו רגע אבל תנסו....

Rotem
עידו גיא
Legendary Guy
יצירת קשר:

שליחה על ידי עידו גיא »

עידו גיא אין לי מה להגיב לדברים שלך כי רואים שאין לך מושג על מה אתה מדבר וכמה אתה חסר השכלה והבנה בנושא...
זה לא מדע טילים, והדברים שאליהם התייחסתי לא צריכים שום השכלה והבנה בכדורגל.
אני רק לא מבין מה הגבת פה מלחתחילה...
כי יש לי דעה בקשר לזה ואני רוצה להביע אותה? :-:
אני מבקש לפעם הבאה אם אין לך מושג בכל מה שקשור לנושא אל תדבר.
אין לי מושג בכדורגל, אבל זה לא ממש קשור לנושא של מעשי אהדה לכדורגל, זה יותר קשור לנושאים כמו "התנהגות של בני אדם".
אתה סתם עושה לעצמך פדיחות....
זה גם קצת פדיחה שאתה אומר שאין לך מה להגיב לדברים שלי אבל מיד אח"כ אתה מפרסם קישור ליוטיוב בתגובה לדברים שלי.
So true...
Row
MTGil Wizard

שליחה על ידי Row »

אמנם לא מדע טילים אבל צריך קצת מושג....קצת
והנושא היה על הנאה של אוהד במהלך משחק כדורגל. וזה די ברור מהתגובות שלך שאף פעם לא היית במשחק
ופירסמתי את הקישור רק בגלל הקישור של הפועל שהבחור הזה נתן...
Rotem
Banuni
TimeShifted Banana
יצירת קשר:

שליחה על ידי Banuni »

מצטער, הוידאו האדום הרשים אותי הרבה יותר...אין לצהובים משהו בסגנון של זה?
Sir Psycho Sexy כתב: אני ממליץ לך לטוס להודו, בטוח גדל שם משהו שיכול להפוך אותך בחזרה לילד נורמלי.
Lazy Maze
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Lazy Maze »

ben כתב:לך תשיר את זה בשער 5 במקום לרדת על ה 2.5 אוהדי הפועל המסכנים שיש כאן, כולה חנונים בני 13 עם אלרגיה לקרדית האבק.
חנון עם אלרגיה לקרדית האבק כתב:אני שמח לבשר לך שרוב ה"חנונים עם אלרגיה לקרדית האבק" שאני מכיר לא יכולים להבדיל בין שחקן הפועל לשחקן מכבי. או בית"ר או מה שלו יהיה.
Orb
Moderator

שליחה על ידי Orb »

אני לא אוהד מכבי ולא אוהד הפועל, אבל בכל זאת החלטתי להגיב פה כי מעצבנת אותי ההתנשאות המגוחכת של אוהדי מכבי בת'רד הזה.
בתור מישהו אובייקטיבי מהצד שהיה במספיק משחקים גם נגד מכבי וגם נגד הפועל, אוהדי מכבי מחווירים לעומת אוהדי הפועל. לעומת אוהדי הפועל, אוהדי מכבי הם חנונים עם אלרגיה לקרדית האבק, יושבים בבית בהרצליה מול הטלוויזיה וסוגרים אותה אם מכבי חטפה גול, לא מעודדים במשחקים אלא אם מכבי מובילה, לעומת אוהדי הפועל שאני חייב לומר, שאלה אוהדים עם נשמה, תמיד תומכים בקבוצה, כל הזמן שרים.
אין מה להשוות בכלל.

אור.
מוזמנים להשתתף במכירת החיסול שלי:
http://mtgil.co.il/viewtopic.php?f=18&t=50335" target="_blank
Row
MTGil Wizard

שליחה על ידי Row »

אוי אור תפסיק לחיות בסרט.....
אתה עדיין חי על הסטיגמה שיצאה לאוהדי מכבי לפני שנים רבות שהם אוהדי פרוות ושמפניה שמגיעים רק להצלחות. שממש לא נכונה לפחות לגבי רב האוהדים.
יכלת לראות שבשבוע שעבר בלומפילד היה מלא[/b וזה היה אחרי שמכבי הפסידו באנדורה.
אם היית בדרבי בסוף השנה שעברה היית רואה שגם אחרי השלוש של הפועל, שמעו את האוהדים של מכבי פי אלף יותר חזק ועודדנו כל המשחק.
בקיצור רואים שלא היית הרבה זמן במשחק...
אם אתה לא מאמין לי אתה מוזמן להצטרף אלי לאיזה משחק ואתה תראה כבר בעצמך
Rotem
elisha
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי elisha »

לא היה לי כח להכנס לדיון הזה עד עכשיו אבל אני חייב להגיד כל הכבוד לאור סופסוף בחור שמבין עניין.

רותם הסיבה היחידה שבלומפילד היה כמעט מלא נגד קולומה היא שכרטיס עלה 10 שקל וכל אוהדי הכורסא של מכבי החליטו שזה זמן טוב ללכת למשחק ראשון.

אין כמו הקהל של הפועל, היית צריך להיות בקרית אליעזר בפיגור 4-0 כדי להבין את זה.

עידו גיא באמת קשה לי להבין את כל התגובות שלך לפי מה שאתה אומר אפשר להבין שבחיים לא היית במשחק כדורגל.

ולידע הכללי arcanearcherבאצטדיונים הגדולים בעולם רואים מצויין מכל נקודה באצטדיון לא משנה עד כמה רחוק אתה.

אלישע.
You'll Never Walk Alone!
(ליברפול, הפועל ת"א)
Row
MTGil Wizard

שליחה על ידי Row »

נו עוד דביל שחושב שהוא יודע משהו....
ראיתי כבר את האוהדים של הפועל בדרבי הראשון שנה שעברה. מהגול שיוויון של נימני לא שמעו אותם יותר שלא נדבר על זה שבגול השלישי של מכבי שהיה בסביבות הדקה ה70 70% מהאוהדים הלכו הביתה אז אל תזיין בשכל.
ותאמין לי שגם אם הכניסה היתה חינם 11/12 מהקבוצות בליגת העל לא היו ממלאות את בלומפילד.
ורואים שלא היית בקאמפ-נו או בסנסירו במקומות "הזולים" כי אם בשביל לראות משם טוב כדאי שיהיה לך משקפת משקפת..
המקום היחידי שרואים טוב כמעט מכל מקום הוא אנגליה...כנראה שהאנגלים יודעים לבנות איצטדיונים
Rotem
TrUnks
Solemn master
יצירת קשר:

שליחה על ידי TrUnks »

עידו תאמת בתור בן אדם שהיה בכמה משחקים(לא הרבה מודה) אני חייב לציין שכמה המשחקים שהייתי בהם(נדמה לי 10 לא סופר במיוחד) היו חוויה גדולה מאוד בחיים, וכן אם לא תיהיה שם לא תבין כלום אז באמת כל הדיבור שלך רואים שלא הייתה ואתה סתם מגיב כי אתה חייב להגיב בכל מקום בפורום.

ואני פשוט לא רואה סיבה להגיב לרותם הרי ברור שכל מה שיגידו הוא יגיד "אוי אתם לא מבינים כלום בלא בלא מכבי שולט" זה מה שקורה בכל הת'רד הזה

ותאמת אני חייב להסכים אם אור, הייתי ב3 משחקים של מכבי וכל מילה שהוא אמר נכונה לגבי מכבי, לגבי הפועל לא הייתי במשחק אז אני לא יגיב לגבי זה
אני משדר משחקים מכל הפורמטים בmagic online בלינק הבא למי שמעוניין-
http://www.twitch.tv/nivshm
שלח תגובה