howling mine בסילד - טוב או לא ? דיון

בין אם זה קלף בודד או הקומבו הלוהט בשוק, חבילה תחרותית או משחק בין חברים זה המקום

מנהלים: Navidshi, kabanist

BLcrazzy
Curls of Fury
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

howling mine בסילד - טוב או לא ? דיון

שליחה על ידי BLcrazzy »

פשוט כמו שהכותרת אומרת. האם כדאי להכניס howling mine לחבילה של סילד?
מתי כן? מתי לא?
Southern trees bare strange fruit
Blood at the leaves and blood at the roots
Black bodies swinging in the open breeze
Strange fruit hanging from the poplar trees
E light
Silman Milman

שליחה על ידי E light »

אני אומר, אף פעם לא. לא רק שאתה מאבד את קלף שבעצם עושה את אותו האפקט על שני השחקנים אלא גם שהוא פועל ראשון על היריב מה שיוצא לרעתך.
FLASH
Sinister-
MTGil Wizard

שליחה על ידי Sinister- »

אם יש icy manipulator,
או איזהשהו tapper אחר במשחק
בגדול - כן
E light
Silman Milman

שליחה על ידי E light »

אפילו אם יש אייסי מניפולייטור. אז אתה בעצם משחק קלף שלבד הוא ממש גרוע ואם יש לך עודקלף שיש לך אותו בעותק אחד כמעט תמיד בדק אז הוא נותן לך לשלוף עוד קלף אחד בתור בתנאי שהוא שוחט לך את המניפולייטור. שהוא קלף מאוד טוב. אני אישית מאוד נגד האולינג מיין.
FLASH
Prismatic
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Prismatic »

אם החבילה שלך היא Strictly Milling אין בעיה להכניס אותו
My phone number: 0522816213
TV-R-US
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי TV-R-US »

אם יש לך underworld dreams במשחק אז יכול להיות קטלני.
My first girlfriend turned into the moon
ליגת הטכניון בפייסבוק: https://www.facebook.com/groups/1659351194292050/" target="_blank
123321
Mr. Number
יצירת קשר:

שליחה על ידי 123321 »

לא. פשוט לא.
צוות ה-Dancing Leprechaun
תמונה
לפניות לגבי קלפים, טורנירים וכולי: aran.segal@gmail.com
Kroen

שליחה על ידי Kroen »

כן. פשוט כן.
תמונה תמונה
E light
Silman Milman

שליחה על ידי E light »

אריאל, חבילת מילינג???
אנחנו מדברים כאן על סילד של קור סט.
ידעתי שמישהו יעלה כאן את טענת המילינג שזה טוב ונחמד אבל מה שאני לא אוהב בזה זה שאין כאן התקדמות חלקית. מה זאת אומרת? אם אתה משחק קסם שעושה 4 נזק לשחקן. לא הרג את השחקן? לא נורא, התקדמת לקראת המטרה. במילינג, זה לא ככה, אם לא הורדת לו את כל החבילה, לא השגת כלום ואיבדת משאבים רבים.
בקיצור, ברור שיכולות להיות חבילות שהוא יכול להתאים בהן אבל הם מאוד פעוטות ולהתחיל לדבר על מקרים מיוחדים שכאלה, ומאוד מיוחדים זה הזוי לחלוטין. כי לפי הרעיון הזה גם צ'ימני אימפ יכול להיות טוב לפעמים.
כמו כן כנראה מאוד שיש קלפים שאיתם הוא מאוד סינרגטי כמו אנדרוורלד דרימס, אבל, מה אם אין לך אותו? אז כן. המצב עצוב, יש לך קל, ביד שבעצם נותן ליריב שלך יתרון עלייך. איזה קלף כיף :). לעומת זאת, אם יש לך 3 אנדרוורלד דרימס או 3 האולינג מיין אז כן, יכול להיות מאוד שהייתי משחק איתם ועם כולם, אבל שוב, אנחנו מדברים כאן על מקרים קיצוניים ונדירים.
FLASH
Prismatic
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Prismatic »

ההערה שלי הייתה בעיקר כלפי דראפט, שבו אפשר לקחת קלפי מילינג שהם Underdrafted. בסילד זה דיי מטומטם
My phone number: 0522816213
Lazy Maze
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Lazy Maze »

אם היריב של היה שם Howling Mine, אני הייתי מרוצה. זה פשוט האצה לדק שלי מול הדק שלו שהיא כנראה ממילא דק מיל איטית (אם זה דראפט), או פשוט דק שמבזבזת קלף שאפילו עוזר לי קצת יותר (אם זה בסילד). לדעתי, זה נראה כמו קלף מאוד נחמד, שעושה חשק לשים אותו בדק, אבל זה פשוט רע. הקלף הזה מתאים רק לדקים מאוד מאוד מסוימות, בקונסטראקטד.
BLcrazzy
Curls of Fury

שליחה על ידי BLcrazzy »

אני אתאר לכם מצב שיש לי כרגע בליגה של "מאסטר" ב MTGO.
יש לי את howling mine , winter orb ו icy manipulator . בגלל שלא הייתי בטוח לגבי המכרה שחקתי קצת טסטינג.
היה לי משחק שבו כל השלושה הנ"ל היו. מיותר לומר שזה היה מוטרף לחלוטין. חיכיתי שהיריב יעשה טאפ לכל האדמות שלו והורדתי את ה orb . המשחק היה נעול לטובתי.
E light
Silman Milman

שליחה על ידי E light »

אנעי הייתי משחק את הווינטר אורב כי הוא לא רע וכאן אפילו אם אין לך מניפולייטור הוא נותן לך את הייתרון, ואייסי מניפולייטור כמובן משוחק ללא קשר אבל לא הייתי משחק את ההאולינג מיין. ושים לב, אלא אם הדק שלך מאוד רעה, מבחינת איך לנצח, מבחינת רימובלים והתמודדות עם קשיים וכו' ואז תפקיד ההאולינג מיין כאן הוא בעצם להביא את האורב עד שהאייסי מניפולייטור יגיע, אבל בגדול, אם הדק בסדר/טוב + אני נגד להכניס אותו.
FLASH
Sir Bagelus
Sesame Street Lord
יצירת קשר:

שליחה על ידי Sir Bagelus »

אני לא הייתי משחק אותו.
Antrax
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Antrax »

BLcrazzy כתב:אני אתאר לכם מצב שיש לי כרגע בליגה של "מאסטר" ב MTGO.
יש לי את howling mine , winter orb ו icy manipulator . בגלל שלא הייתי בטוח לגבי המכרה שחקתי קצת טסטינג.
היה לי משחק שבו כל השלושה הנ"ל היו. מיותר לומר שזה היה מוטרף לחלוטין. חיכיתי שהיריב יעשה טאפ לכל האדמות שלו והורדתי את ה orb . המשחק היה נעול לטובתי.
שאלה: האם טוב לשים Light of Day במיינדק בלימיטד?
תשובה: פעם היה לי משחק ששיחקתי נגד דק מונו שחור מטורף לגמרי. הורדתי אותו וניצחתי במשחק. לכן, זה קלף מצוין ללימיטד.

שאלה: האם טוב לשים Wrath of God במיינדק בלימיטד?
תשובה: פעם היה לי משחק שבו שלפתי אותו רק כשכבר היו לי מלא יצורים על הלוח, ולא שלפתי יצורים אחריו אלא רק אדמות. ליריב הייתה משרצת טוקנים, אז הוא שמר מלא יצורים ביד. בסוף הפסדתי. לכן, זה קלף גרוע ללימיטד.
BLcrazzy
Curls of Fury

שליחה על ידי BLcrazzy »

Antrax כתב:
BLcrazzy כתב:אני אתאר לכם מצב שיש לי כרגע בליגה של "מאסטר" ב MTGO.
שאלה: האם טוב לשים Light of Day במיינדק בלימיטד?
תשובה: פעם היה לי משחק ששיחקתי נגד דק מונו שחור מטורף לגמרי. הורדתי אותו וניצחתי במשחק. לכן, זה קלף מצוין ללימיטד.

שאלה: האם טוב לשים Wrath of God במיינדק בלימיטד?
תשובה: פעם היה לי משחק שבו שלפתי אותו רק כשכבר היו לי מלא יצורים על הלוח, ולא שלפתי יצורים אחריו אלא רק אדמות. ליריב הייתה משרצת טוקנים, אז הוא שמר מלא יצורים ביד. בסוף הפסדתי. לכן, זה קלף גרוע ללימיטד.
תגובה לא עיניינית שלא תורמת לדיון.

הסבר: תיאור המקרה שלי הגיע רק לאחר שהדיון החל להתפתח ועלו דעות שונות לגבי השאלה שהוצגה.
הדוגמה שסיפקתי ניתנה בהקשר אחר. הכוונה היתה לקבל דעה לגבי האפשרות של לשחק את המכרה כשהוא בסינרגיה עם עוד קלפים. כפי שציינתי מדובר היה במשחק טסטינג.
משחקי טסט = משחקים בהם אתה בודק את יעילות החבילה כמכלול.
demonic sengir
I Am Tutor

שליחה על ידי demonic sengir »

מה שזינגר ניסה להגיד זה שכל קלף, טוב או לא, תלוי בסיטואציה במשחק.
אם אני בסקרו אז אני רוצה לנדים, אם אני פלאדד, אז זה הדבר האחרון שאני רוצה.

לכן, סה"כ, לדעתי צריך לספור את הכמות היחסית של מקרים שבהם הקלף שימושי.
המיין לא טוב ברוב המוחץ של המקרים.
How is my whisky cup doing?
Antrax
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Antrax »

בדיוק. בוא ניתן הנחה מקלה: יש לך חבילה שיש בה אמצעי לשבור את הסימטריה של המיין (נניח, Icy Manipulator). אז עכשיו המיין טוב אם שלפת אותו בזמן מתאים (כי לא תשחק אותו מוקדם, אחרת תפסיד בגלל אובדן טמפו), ואם שלפת את הIcy בזמן (א) כשהלוח כבר נעול, כי אחרת יכול להיות שאתה צריך אותו כדי לעצור שמן של היריב. ב) לפני הזמן שבו אתה רוצה לשחק מיין), ואם ליריב שלך אין קלף ששובר את הסימטריה לצידו (לדוגמה, Icy משלו, הורס ארטיפקטים כלשהו), אז כנראה שהMine יעזור לך, בדיוק כמו שכל קלף סימטרי עוזר לך אם שולפים אותו במצב המתאים עם לוח נעול.
אז מה? ההסתברות לזה, אפילו עם כל ההנחות המקלות, היא אפסית, ובטח לא שווה את העובדה שבמאורע המשלים, כלומר אחד מהתנאים שפירטתי למעלה לא מתקיים, אתה מפסיד לכל הפחות קלף ועלול לתת ליריב שלך יתרון. שים לב שזה לא מתקיים עבור קלפים שהם באמת טובים, כמו Wrath of God, שבו אתה תמיד יכול להמנע מלתת ליריב שלך יתרון (פשוט לא לשחק אותו). בגלל שהמיין הוא פרמננט, הוא אקסטרה חלש, ובגלל שיש לו אפקט מתמשך ולא חד פעמי, הוא בעייתי.
שאלות? או שיש לך עוד סיפור מרגש על איך קלף מצבי פעם עזר לך?
WHATEVER
the wrong one

שליחה על ידי WHATEVER »

בהזדמנות זו רציתי לשאול. נאמר יש לי הורס ארטיפקטים ביד, האם באמת שווה לי להרוס הוולינג מיין שמולי? לדעתי לא, משום שהוא ביזבז קלף ולרוב הדקים בסילד יכול מאוד לעזור עוד קלף בתור
Kroen כתב: בפלפל חריף רגיל יש כ2000 מ"ג של קצפסיאן ל100 גרם, ובפלפל החריף הזה, שנקרא red savina habanero יש מעל חצי מיליון מ"ג ל100 גרם.
Antrax
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Antrax »

תהרוס אותו כשנוח לך, זאת בדיוק הנקודה. כל עוד אתה מתרשם שאתה מרוויח יותר מהעוד קלף בתור מאשר הוא (נניח, לך יש יותר פצצות בדק שאתה מנסה לשלוף אליהן, אתה תקוע על מנה סקרו והעוד אדמות ישפרו מאד את המצב שלך, אתה מריץ קאונטרים ויודע שתוכל למנוע ממנו גישה לקלפים הכי טובים שהוא מקבל, וכו') תן למיין לחיות. ברגע שלא, תהרוס אותו.
שלח תגובה