דק אלפים בלתי מנוצח!!

בין אם זה קלף בודד או הקומבו הלוהט בשוק, חבילה תחרותית או משחק בין חברים זה המקום

מנהלים: Navidshi, kabanist

שלח תגובה
zorba17
מארגן טורנירים
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

דק אלפים בלתי מנוצח!!

שליחה על ידי zorba17 »

היי שלום לכולם אני חדש בפורום ובניתי דק (שלדעתי הוא בלתי מנוצח), ומאוד הייתי רוצה לנסות אותו אז מי שגר במערב ראשון ורוצה קרב ידידותי שידבר איתי בפרטי

זה הדק:

4x defiant elf
2x wirewood herald
4x elvish pioneer
2x elvish warrior
4x norwood ranger
4x alpha status
1x moment's peace
1x wing snare
4x heedless one
4x timberwatch elf
1x voice of the woods
1x rushwood elemental
4x wellwisher
1x ambush commander
2x elvish champion
1x elvish vanguard
2x coat of arms
18x forest
Y
מנהל טכני
יצירת קשר:

שליחה על ידי Y »

אני לא רוצה לאכזב אותך, אבל אני מציע שתתכונן מראש למצב שבו חבילות תחרותיות ינצחו אותך די בקלות.

אני לא אומר את זה כדי לפגוע, אלא בגלל שבחבילות תחרותיות מושקע הרבה מאמץ וכסף, ולשחקנים חדשים בד"כ אין הכרה מעמיקה מספיק עם הנושא.
S_C_epter
The ScepterChant
יצירת קשר:

שליחה על ידי S_C_epter »

3 מילים בשבילך-Wrath of God.
Master of Puppets כתב:גיחצי.
Orb כתב:"יאללה, דראפט".
Orb כתב: חארטה
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

יובל, אם אפשר לציין שבכל זאת מדובר כאן בפורום בניית חבילות? אחת מהשתיים - או שההודעה שלו היא "מחפש שחקנים באזור ראשון" ואז מקומה כנראה בקשקשת, או שההודעה שלו היא "יש לי חבילת אלפים, איך אתם מציעים לי לשפר אותה?" ואז התשובה "וואו, אתה הולך כל כך לאכול אותה ברגע שתתקל בחבילה תחרותית" (גם אם היא מנוסחת בצורה פחות תוקפנית) היא לא ממש בגדר ביקורת בונה - מה עוד שהכותב עצמו דיבר על משחק ידידותי, ולא אמר שהוא הולך לקרוע לאורי פלג את הצורה באליפות הארץ.

להלכה - Wing Snare ו-Moment's Peace הם קלפים שאין להם סינרגיה מיוחדת עם שאר הקלפים בחבילה (הם לא מרוויחים או מפסידים מנוכחותם של אלפים במשחק) והעובדה שיש לך רק עותק אחד מהם בכל החבילה פירושה שאין לך הרבה סיכוי לשלוף אותם בזמן המתאים כדי לענות על איום ספציפי, בייחוד במקרה של Wing Snare. גם Rushwood Elemental נראה כמו בחירה סתמית למדי - הוא יצור סביר, אבל הוא לא תורם לאלפים והם לא תורמים לו, ויש הרבה קלפים אחרים בעלות שלו שיעשו עבודה הרבה יותר טובה (לדוגמא: Oversoul of Dusk). מצד שני, יש גם הרבה קלפים אחרים וזולים יותר שישרתו אותך טוב יותר בחבילה הנ"ל.

שים לב גם שמה ששניר אמר נכון - קלפים כמו Wrath of God נוטים להשאיר אותך בלי אלפים בכלל, מה שרע מאד מבחינתך. יש לזה פתרון די יעיל - Caller of the Claw.

defiant elf נראה כמו בזבוז של מקום - 1/1 לא צריך trample, ואם מצאת דרך לנפח אותו למימדים מרשימים אז כנראה שאתה כבר ממילא יושב על הרבה מאד אלפים, ולרוב תוכל להכריע את האויב גם בלי זה. Llanowar Elves שיתנו לך עוד מאנה כדי לשחק את האלפים היקרים יותר שלך יועילו לך יותר.

Wirewood Symbiote הוא לא אלף, אבל הוא נותן לך להחזיר את האלפים הזולים יותר שלך ליד בשביל לנצל שוב ושוב אפקטים שקורים כשהקלף נכנס למשחק, כדי להגן עליהם, וכדי להשתמש יותר מפעם אחת בתור ביכולות של Wellwisher או Timberwatch Elf - מה שהופך אותו לקלף רצוי מאד בחבילת אלפים.

ונקודה אחת אחרונה - 18 אדמות זה קצת מעט לחבילה שהרבה מהקלפים שלה דורשים 3 מאנה ויותר. בגדול, לא מומלץ לשחק עם פחות מ-20 אדמות, ואפילו 23-22 אם אתה פונה למשחק יותר תחרותי ולא רוצה סתם להפסיד בגלל שלא שלפת אדמות.
Y
מנהל טכני
יצירת קשר:

שליחה על ידי Y »

למעשה הוא לא בקש עזרה עם השיפור של החבילה ומקום ההודעה הזאת הוא כנראה כן בקשקשת (או מידע על טורנירים וליגות).

די ברור לי שאם לא הייתי רושם את מה שרשמתי, מישהו אחר היה עושה את זה, ובצורה הרבה פחות יפה, אז העדפתי שזה יבוא ממני בצורה הזאת ולא ממישהו אחר כמו שאתה רשמת. "אני הולך לקחת את אליפות העולם בלי בעיה" זאת ההרגשה שאני קיבלתי, דרך אגב.
כרגע זה הפך ליעוץ בנוגע לחבילה, אז אין טעם להזיז את הנושא.
zorba17
מארגן טורנירים

שליחה על ידי zorba17 »

תודה על הביקורת אני חדש בפורום ולא ידעתי איפה לפרסם את החלק השני של ההודעה(קרב ידידותי) אז פרסמתי פה אבל אכשיו אני יודע.
בכל מקרה אז איזה קלפים כדי להוסיף ולהוריד?
rif-raf
MTGil Wizard

שליחה על ידי rif-raf »

ישנם מספר סוגים של משחק במג'יק שמצמצמים את הקלפים שמותר לך להכני, זה בעיקר רלוונטי לטורנירים אבל זה יכול להיות הגיוני יותר גם למשחקים ידידותיים (למשל זה יכול להיות לא כיף אם שחקן אחד הגביל את עצמו והשני לא).
T2 זה הגבלה של מותר להשתמש בקלפים שיצאו בשנתיים האחרונות +-
Extended הגבל של נראה לי 5 שנים אחרי השינוי האחרון (אני לא בטוח)
vintage/legecy כל הקלפים של מג'יק עם הגבלות ספציפיות

בכל מקרה יהיה קל יותר לעזור לך עם תבחר אחד מאלה, כמה שזה יותר מצומצם ועדכני (T2) קל יותר להשיג את הקלפים, וכל יותר למצוא שחקנים עם חבילות באותה רמת כוח. כמה שפחות, החבילה יותר חזקה/יקרה.
כרגע אם אני לא טועה החבילה של Ext, האם תרצה עזרה בהכנת דק אלפים הכי חזקה ל-Ext?
תמונה
zorba17
מארגן טורנירים

שליחה על ידי zorba17 »

rif-raf כתב:ישנם מספר סוגים של משחק במג'יק שמצמצמים את הקלפים שמותר לך להכני, זה בעיקר רלוונטי לטורנירים אבל זה יכול להיות הגיוני יותר גם למשחקים ידידותיים (למשל זה יכול להיות לא כיף אם שחקן אחד הגביל את עצמו והשני לא).
T2 זה הגבלה של מותר להשתמש בקלפים שיצאו בשנתיים האחרונות +-
Extended הגבל של נראה לי 5 שנים אחרי השינוי האחרון (אני לא בטוח)
vintage/legecy כל הקלפים של מג'יק עם הגבלות ספציפיות

בכל מקרה יהיה קל יותר לעזור לך עם תבחר אחד מאלה, כמה שזה יותר מצומצם ועדכני (T2) קל יותר להשיג את הקלפים, וכל יותר למצוא שחקנים עם חבילות באותה רמת כוח. כמה שפחות, החבילה יותר חזקה/יקרה.
כרגע אם אני לא טועה החבילה של Ext, האם תרצה עזרה בהכנת דק אלפים הכי חזקה ל-Ext?
אז מה דק האלפים הכי חזקה ל-Ext? (כן, אני רוצה עזרה)
ron the Unthinkable
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי ron the Unthinkable »

דבר ראשון אלפים זות דק די חלשה בEXT
דבר שני זה היה די יקר להפוך את הדק לחזקה אז אאתה רוצה להשקיעה כסף
ורק אז אפשר להתחיל לחשוב על רעיון
מגיק לנצח כל משחק אחר רצח
PopperThingi
Dragon Food

שליחה על ידי PopperThingi »

להכין דק אלפים שיהיה לה סיכוי רציני בתחרויות אקסטנדד הוא מעשה חסר סיכוי. הפורמאט מרושע מדי בשביל דק כזה.
אם אתה רוצה דק לא תחרותית ויותר Casual, יהיה יותר קל לעזור לך.
הקיוב שלי ב-CubeTutor נסו בעצמכם!
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

אוקי, שיעור נוסף בהבנת הנקרא: "מה דק האלפים הכי חזקה ל-Ext?" זו לא שאלה שנוגעת לעוצמה הכללית של אלפים ב-EXT, לא לשאלות כספיות, וגם לא לתחרותיות של החבילה. עד להודעה חדשה, הוא רוצה לדעת איזה קלפים ובאיזה כמויות כדאי לשים בחבילת שהקטגוריה שלה היא "אלפים ב-EXT". אם אתם רוצים לענות, תצטרכו לצאת לרגע מתוך המטאגיים התחרותי הרגיל.
rif-raf
MTGil Wizard

שליחה על ידי rif-raf »

הוא לא אמר שהוא רוצה שהיא תהיה תחרותית, הוא רוצה את דק האלפים החזקה ביותר בקלפים של EXT
תמונה
שלח תגובה