שאלה תוצאות עם הדקים שלכם קוסטרקד בT2 אליםות הארץ

בפורום זה ניתן לדון בנושאים הקשורים למג'יק שלא מכוסים על ידי אחד הפורומים האחרים. לדוגמה: שמועות על סטים עתידיים, דיון במוצרי מג'יק חדשים, דיונים על נציגים ישראליים בטורנירים בין לאומיים וכולי.

מנהלים: kabanist, Sir Psycho Sexy

AVIV
Master of Disaster
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

שליחה על ידי AVIV »

ניב לא אמרתי שכולם היו על מזל. אבל לפחות 3 אנשים סיפרו לי שהיו לו שליפות מטורפות נגדם. אבל זה גם לא משנה וגם אמרתי שלא התכוונתי למשהו רע.
TheCheat כתב:_.~'`'~._.~ כוכבי כסף - כוכבים בלעשות עליך כסף! ~._.~'`'~._
ryoga
MTGil Wizard

שליחה על ידי ryoga »

1-5 בT2 עם פיקלס
5-1 בלימיטד לפחות :D
תמונה
On the Play/On the Draw
https://www.facebook.com/pages/MTG-MADN" target="_blank ... 5548217210
Circle of Life
MTGil Wizard

שליחה על ידי Circle of Life »

konortov כתב:כן לרענניסטים שבאו היו תוצאות טובות חוץ מפרננדו שבטח התבאס ושאני מתכוון טובות זה לא מקום ראשון אבל סהכ מתוך שלושה כולם סיימו מעל 21 נקודות
מקום תשיעי זו בהחלט תוצאה טובה, פר לא עלה בגלל טייז.
וד"א, היינו 5 מרעננה, אני ועמית סיימנו בטופ8 (עמית בטופ4), פר מקום 9 ואתה ועומר עם 21 נקודות. סה"כ תוצאות מצויינות
עריכה: גם לניב שמואלי מגיע מקום כי הוא חלק חשוב מteam ra'anana ולכן אני מוסיף גם אותו - סגן אלוף הארץ גם משלנו(!), עקב כך יש לנו 3 שהיו בטופ 8, 2 שהיו בטופ4 ואחד שהיה בטופ2
נערך לאחרונה על ידי Circle of Life ב 31/8/2008 , 6:04, נערך פעם 1 בסך הכל.
konortov
MTGil Wizard

שליחה על ידי konortov »

AVIV כתב:ניב לא אמרתי שכולם היו על מזל. אבל לפחות 3 אנשים סיפרו לי שהיו לו שליפות מטורפות נגדם. אבל זה גם לא משנה וגם אמרתי שלא התכוונתי למשהו רע.
שוב זה לא שליפות מוטרפות זה פשוט הדק שלי יש לי 4 פרגונים 3 צאמפיונים ו4 פרפקטים מה הסיכוי שלא יצאו לי 2 בנוסף תוסיף קולוסיסם גארוקים ושאר ירקות והנה הדק שלי
הצאמפין שם כי בניתי על נפילה נגד דק ירוקה גם ריבלארק משחקת קצת ירוק אם אני לא טועה ולעשות את הראן ברגע הנכון אני זוכר 2 משחקים ששמרתי את הצאמפיון ביד עד לרגע שבו הייתי אמור לנצח
ולמי שאמר שהיא לא מושקעת בתקציב
מה לא יכלתי להשכיר פשוט לא רציתי כי זאת דק אלפים לפי דעתי! דק שיש בה הרבה אלפים ולא 8 או 12 או לא משנה זאת הדק שרציתי לשחק ואני מרוצה מאוד מהתוצאה שלה! תגידו מה שאתם רוצים מזל לא מ ושקעת אבל בסוף היום היא עשתה תוצאה מעולה שלא הרבה הצליח וד"א ביום השני לא הפסדתי איתה אבל זה סתם מגניב
TrUnks
Solemn master
יצירת קשר:

שליחה על ידי TrUnks »

Circle of Life כתב:
konortov כתב:כן לרענניסטים שבאו היו תוצאות טובות חוץ מפרננדו שבטח התבאס ושאני מתכוון טובות זה לא מקום ראשון אבל סהכ מתוך שלושה כולם סיימו מעל 21 נקודות
וד"א, היינו 5 מרעננה, אני ועמית סיימנו בטופ8 (עמית בטופ4), פר מקום 9 ואתה ועומר עם 21 נקודות. סה"כ תוצאות מצויינות
-_- היי אני נחשבתי גם ב"team raanana"
אני משדר משחקים מכל הפורמטים בmagic online בלינק הבא למי שמעוניין-
http://www.twitch.tv/nivshm
konortov
MTGil Wizard

שליחה על ידי konortov »

באמת אתה לא מרמת השרון?
Banuni
TimeShifted Banana
יצירת קשר:

שליחה על ידי Banuni »

TrUnks כתב:
Circle of Life כתב:
לא אתה לא, מי שלא בא לליגה לא נחשב:P
Sir Psycho Sexy כתב: אני ממליץ לך לטוס להודו, בטוח גדל שם משהו שיכול להפוך אותך בחזרה לילד נורמלי.
TrUnks
Solemn master
יצירת קשר:

שליחה על ידי TrUnks »

konortov כתב:באמת אתה לא מרמת השרון?
הוד השרון...

והיי אני נסעתי באוטו של "team raanana" לאליפות..זה יותר נחשב מלבוא לליגה(טוב נוו אני יבקר שם אולי :P)
אני משדר משחקים מכל הפורמטים בmagic online בלינק הבא למי שמעוניין-
http://www.twitch.tv/nivshm
Circle of Life
MTGil Wizard

שליחה על ידי Circle of Life »

TrUnks כתב:
Circle of Life כתב:
אמת, אתה אכן בטים, כתבתי על הרעננים בתור מי שגר ברעננה אבל אני אוסיף אותך לרשימה :)
konortov
MTGil Wizard

שליחה על ידי konortov »

זה עדיין רק משפר את ההישג של הרענניסטים ניב איזה מקום סיימת? לא נשארתי עד הסוף אבל ראיתי טופ 4
Chipmunk
Legendery Pest

שליחה על ידי Chipmunk »

konortov כתב:זה עדיין רק משפר את ההישג של הרענניסטים ניב איזה מקום סיימת? לא נשארתי עד הסוף אבל ראיתי טופ 4
ניב היה שני.
שלח תגובה