אני לא מאמין. עשיתי את זה! ניצחתי את סלוויישן!

זה המקום לכל נושא שאינו מתאים לאף פורום אחר, כולל דיונים בנושאים שאינם קשורים למג'יק.

מנהלים: kabanist, Sir Psycho Sexy

נעול
Kroen

אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

אני לא מאמין. עשיתי את זה! ניצחתי את סלוויישן!

שליחה על ידי Kroen »

http://forums.mtgsalvation.com/
אי אפשר יותר להירשם לסלוויישן! אולי תחשבו שהם ניצחו כי עכשיו אני לא אוכל להציק להם יותר, אבל אתם לא יכולים להיות יותר טועים! אתם קולטים שבגללי אף אחד לא יוכל יותר להירשם לסלוויישן :lol: אני המלך!!! :D
תמונה תמונה
Krosan
מארגן טורנירים

שליחה על ידי Krosan »

אני ההיתי רואה את זה יותר כבושה מאשר ניצחון...
מה?
Banuni
TimeShifted Banana
יצירת קשר:

שליחה על ידי Banuni »

ושוב עולה התהיה למה לנו להשאיר את הדבר הזה בפורום? כשאנחנו יודעים מה הוא עולל לפורומים אחרים ועלול לעושת את זה גם פה...
Sir Psycho Sexy כתב: אני ממליץ לך לטוס להודו, בטוח גדל שם משהו שיכול להפוך אותך בחזרה לילד נורמלי.
Antrax
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Antrax »

אני לא יודע לאיזה דבר אתה מתייחס, אבל אני לא רואה שום תוכן בעייתי בשרשור הזה.
אם מישהו מודאג מהתקפות כלשהן על הפורום שלנו, אני בספק שיש הרבה אדמינים בסלביישן שיש להם את הנסיון שיש לי בתחום הזה. הפעמים הקודמות שהפורום נפרץ היו בגלל התקפות על השרתים שלנו (שלהם אני לא אחראי), לא על הפורום בעצמו.
לא הבנתי כ"כ מה פשר הקרב שלך נגד סלביישן, קרואן. מי מנסה להשיג מה ולמה?
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

הוא מנסה לנקום בהם על זה שהם נתנו לו את ה-ban שאתה מסרב בתוקף לתת לו.

וזה שאתה לא רואה שום דבר בעייתי ב-thread שכל המהות שלו היא גאווה על פעולות טרור של הפותח נגד אתר אחר, זה מפתיע ומאכזב.
Antrax
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Antrax »

אני לא כל כך יודע אפילו מאיפה להתחיל לענות. יש תכנים מסוימים שאנחנו אוסרים עליהם. הם מתחלקים לשני סוגים. סוג אחד של תכנים מעכיר את האווירה בפורום, ועלול לגרום לאנשים להפסיק לכתוב, או להטות את המאמצים שלהם לכתיבת טקסט חסר תוכן, כמו מני קללות והעלבות. סוג אחר של תכנים חושף את מפעילי האתר לתביעה פוטנציאלית, כי חוקי המדינה כיום מחייבים מפעיל שירות תכנים באחריות מסוימת על מה שהמשתמשים בשירות בוחרים לפרסם.
התוכן "חה חה, דפקתי אתר אחר" לא נופל, לדעתי, תחת אף אחד מאלה. לכן, אני לא רואה בו בעייתיות.
מה פספסתי?
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

כנראה שאתה צודק.
Kroen

שליחה על ידי Kroen »

Antrax כתב:אני לא יודע לאיזה דבר אתה מתייחס, אבל אני לא רואה שום תוכן בעייתי בשרשור הזה.
אם מישהו מודאג מהתקפות כלשהן על הפורום שלנו, אני בספק שיש הרבה אדמינים בסלביישן שיש להם את הנסיון שיש לי בתחום הזה. הפעמים הקודמות שהפורום נפרץ היו בגלל התקפות על השרתים שלנו (שלהם אני לא אחראי), לא על הפורום בעצמו.
למה הקרב שלי? כי הם נתנו לי באן תמידי על זה ש"אני צריך לחפש עזרה" :-:
דוגרי חבל שאני לא האקר הייתי משתלט להם על הפורום, נותן באן לכל המודים ועושה הודעה מינהלתית שתופיע בכל הפורומים עם הכותרת There's a new sheriff in town :roll:
תמונה תמונה
Antrax
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Antrax »

ואז הם פשוט היו פונים להוסטינג שלהם ומעיפים אותך.
מה בעצם אתה מוכיח בזה שאתה מתעקש לא לקבל שם באן? הייתי יכול להבין אם היית פותח משתמש וממשיך להשתמש למרות הבאן, אבל מצב שבו אתה מונע רישום של משתמשים בכלל? למי זה טוב בעצם?
Chipmunk
Legendery Pest

שליחה על ידי Chipmunk »

Kroen כתב:
Antrax כתב:אני לא יודע לאיזה דבר אתה מתייחס, אבל אני לא רואה שום תוכן בעייתי בשרשור הזה.
למה הקרב שלי? כי הם נתנו לי באן תמידי על זה ש"אני צריך לחפש עזרה" :-:
דוגרי חבל שאני לא האקר הייתי משתלט להם על הפורום, נותן באן לכל המודים ועושה הודעה מינהלתית שתופיע בכל הפורומים עם הכותרת There's a new sheriff in town :roll:
אני כבר יודע שזה מה שהוא רוצה (צ-ו-מ-י) ושכבר הוא אמר שהוא יעשה דברים אם הוא ילמד איך להיות האקר, ופעולות , כמו שרן מכנה אותן, טרור, ושבפעמים הקודמות הוא לא קיבל כלום מזה, אבל תכלס, זינגר,
ראית מה הוא עשה שם. איך אתה יכול להבטיח לנו שיום אחד זה לא יבוא עלינו? (שלא לדבר על הקללות, הריבים, הספאם, הטרולינג, הפליימינג ועוד שאני בטוח לא ראיתי/זוכר/לא הייתי אז בפורום).
צריך להסביר לו שזה לא עובד ככה. זה נחמד שהוא יושב מול המחשב וחושב תצמו גבר, אבל אם אחת השיחות הייתה מתנהלת באמצע טורניר הוא היה חוטף. צריך להתיחס אליו כמו אל כל משתמש אחר (בעניין האזהרות שמוותרים לו) ואפילו בחומרה רבה יותר, כי אתה משחרר לו קצת את הגבולות, נותן לו לעצות קצת יותר משמותר, ופתאום בלי ששמת לב הגבולות שלו התרחבו פי 10, ובסוף לא יהיו לו גבולות, וגם אנחנו וגם הוא נסבול מזה.
כך שלטובת כולם, צריך להתחיל לטפל בבעייה, ולהתחיל מהשורש - קרואן.
Kroen

שליחה על ידי Kroen »

Antrax כתב:ואז הם פשוט היו פונים להוסטינג שלהם ומעיפים אותך.
מה בעצם אתה מוכיח בזה שאתה מתעקש לא לקבל שם באן? הייתי יכול להבין אם היית פותח משתמש וממשיך להשתמש למרות הבאן, אבל מצב שבו אתה מונע רישום של משתמשים בכלל? למי זה טוב בעצם?
א. אם הייתי האקר הייתי מבטל גם את זה איכשהו.
ב. אני מוכיח שהם עשו את הטעות של החיים שלהם כשהם נתנו לי באן ועכשיו בגלל הטעות הזאת לכל המודים תהיה עבודה נוספת.
ג. בעבר פתחתי המון משתמשים שמטרתם היו להשתתף בפורום ולא לעצבן אף אחד (משתמש אחד אף הגיע ל1000 הודעות!) אבל בכולם לבסוף עלו עלי ונתנו לי באן, שוב אפילו שרק השתתפתי באופן פעיל בפורומים ולא עשיתי שום עבירה (חוץ מהעבירה הברורה האוסרת לפתוח משתמש אם יש לך באן...) בסוף הגעתי למסקנה שאין טעם להשקיע בהשתתפות פעילה בפורום והחלטתי למרר להם את החיים. והו, כמה שמיררתי להם את החיים.
ד. אני לא מונע מאף אחד להירשם... המודים עשו את זה, לא אני. הם פנו לפיתרון הקיצוני ביותר על דעת עצמם בלבד.
תמונה תמונה
kabanist
Moderator
יצירת קשר:

שליחה על ידי kabanist »

לדעתי מטעמים אנוכיים אתה משתק מקום מפגש איטרנטי של הרבה אנשים שפשוט לא רוצים שתהיה חלק מהם. האינטרנט הוא לא רק "חופש הביטוי" וכמו שיכולים לא לתת לך להיכנס למועדון לילה, יכולים לא לתת לך להיכנס לפורום. אז במקום לכבד את זה אתה מחרבש להם את הפורום. אני לא רואה בזה הישג גדול. בכלל, יש לך לדעתי יותר מידי זמן פנוי. מה לגבי לחפש עבודה ?
אני הדורבן שקולע בזמן !
Kroen

שליחה על ידי Kroen »

לא שיתקתי כלום. המודים עשו את זה. הם פשוט עצלנים מדי בשביל לתת לי באן כל פעם מחדש אז הם החליטו לנעול את הפורום לחלוטין מפני נרשמים חדשים.
תמונה תמונה
rif-raf
MTGil Wizard

שליחה על ידי rif-raf »

על מה קיבלת את הבאן המקורי מהן בכלל?
תמונה
Satan's Angel
?heaven or hell what to choose
יצירת קשר:

שליחה על ידי Satan's Angel »

kabanist כתב: יש לך לדעתי יותר מידי זמן פנוי. מה לגבי לחפש עבודה ?
או לשחק קצת בITOUCH שאתה חופר עליו.... קיצר אתה מנפח לכולם את השכל (וזה לא טוב!!!!)
זיו ופרננדו
Ages ago they were attached.
As the earth expanded by Kroens theory they as well drifted appart
Kroen

שליחה על ידי Kroen »

rif-raf כתב:על מה קיבלת את הבאן המקורי מהן בכלל?
פתחתי הודעה שאני חותך את עצמי ואני רוצה שיעזרו לי. ובמקום לעזור לי, המודים נעלו את הת'רד, נתנו לי באן תמידי ואמרו לי "הפורום זה לא המקום בשבילך. לך לחפש עזרה אמיתית".
תמונה תמונה
Master of Puppets
The Vault Dweller
יצירת קשר:

שליחה על ידי Master of Puppets »

ומה לגבי שרשורים אחרים שאתם פשוט נועלים ומעלימים עין מהתוכן שלהם?
RoBoT-ChIcKeN כתב:ניסית פעם לישון והתעוררת בתוך מבוך שהאחים שלך בנו כדי להכריח אותך לאכול חימר כדי לצאת ממנו? לא נראה לי....

רובוט-צ'יקן.
Kroen

שליחה על ידי Kroen »

Master of Puppets כתב:
ומה לגבי שרשורים אחרים שאתם פשוט נועלים ומעלימים עין מהתוכן שלהם?
על מה אתה מדבר? :-:
the mods are infallible
תמונה תמונה
Master of Puppets
The Vault Dweller
יצירת קשר:

שליחה על ידי Master of Puppets »

תפסיק להתחנף למודים, Kroen.
מפני החיים האמיתיים הם לא ממש יגנו עלייך.

http://members.pundak.co.il/magic/viewt ... 877#464877
http://members.pundak.co.il/magic/viewt ... 036#466036
לומר שתוכן הדיון לא הולם רחוק מלהיות מספיק.
RoBoT-ChIcKeN כתב:ניסית פעם לישון והתעוררת בתוך מבוך שהאחים שלך בנו כדי להכריח אותך לאכול חימר כדי לצאת ממנו? לא נראה לי....

רובוט-צ'יקן.
Antrax
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Antrax »

אני חשבתי שזה היה סרקזם, לא חנופה.
Chipmunk כתב:תכלס, זינגר, ראית מה הוא עשה שם. איך אתה יכול להבטיח לנו שיום אחד זה לא יבוא עלינו?
כי כמו שאמרתי, עם כל הכבוד למודים / אדמינים של סלביישן, אני מאמין שיש לי יותר נסיון מהם בדברים כאלה, גם ספציפית בפורומים באינטרנט וגם בתחום האקדמי של אבטחת מידע.
באופן כללי, אני מודה לאנשים על הפידבק, אבל הפורום הזה, בכל מה שקשור לאזהרות וכדומה, לא מתנהג לפי דעת הרוב. אם מישהו חושב ששיקול הדעת שלי או של מישהו אחר דפוק, אני אשמח לשמוע על זה (בכנות מלאה), אבל אני ממש לא רוצה שהשרשור הזה יהפוך לעוד שרשור שבו כולם מסבירים כמה הם שונאים משתמש כזה או אחר.

קרואן, שום כמות של האקינג לא תגרום לך לנצח בקרב מול מישהו עם גישה פיזית למחשב.
אני סקרן, נניח שכולם השתכנעו שזו הייתה טעות, ברור לך שהם לא יחזרו בהם בגלל שזה ייצור דוגמה שתגרום לכולם לחרבן להם על הראש. אז מה בעצם אתה מצפה מהם לעשות?
נעול