Shards of Alara- ה-thread ה(לא באמת)רשמי

בפורום זה ניתן לדון בנושאים הקשורים למג'יק שלא מכוסים על ידי אחד הפורומים האחרים. לדוגמה: שמועות על סטים עתידיים, דיון במוצרי מג'יק חדשים, דיונים על נציגים ישראליים בטורנירים בין לאומיים וכולי.

מנהלים: kabanist, Sir Psycho Sexy

שלח תגובה
Navidshi
Judgmental Bastard
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

שליחה על ידי Navidshi »

כן, קראתי את הספר. אבל "כנראה" היה אנושי לא פוסל את האפשרות.
rif-raf
MTGil Wizard

שליחה על ידי rif-raf »

רגע, חשבתי שבמעניין אתה מתכוון שאתה חושב שניקול בולאס ברא את פריקסיה. מה שאתה באמת מתכוון הוא ששם הוא נחבא? ושהעובדה שהיוצר של זה דרקון מרמז שהוא מכיר את בולאס? אני מבולבל. בכל מקרה, פריקסיה עוד קיימת עלילתית?
תמונה
Chipmunk
Legendery Pest

שליחה על ידי Chipmunk »

Blood Tyrant משום מה נשמע לי מאוד מאוד מוכר.. אני אומר שהרשימה נראית מעניינת, אבל כמו שרן אמר, יכול להיות פשוט שהכותב מחק אותה. גם שאני חושב שיהיה נחמד אם היא אמיתית.
dekel31
MTGil Wizard

שליחה על ידי dekel31 »

משהו בניסוח של הסט הזה נורא מוזר לי... הם שינו חלק מהניסוחים הבסיסיים של יכולות.
ואחד המוזרים זה Invincible Hymn, כאילו אם הם לא היו אומרים לספור כמה קלפים יש בספריה, הייתי אמור לנחש?
*some witty quote that's out of context*
Chipmunk
Legendery Pest

שליחה על ידי Chipmunk »

dekel31 כתב:משהו בניסוח של הסט הזה נורא מוזר לי... הם שינו חלק מהניסוחים הבסיסיים של יכולות.
ואחד המוזרים זה Invincible Hymn, כאילו אם הם לא היו אומרים לספור כמה קלפים יש בספריה, הייתי אמור לנחש?

:lol: כן זה היה די מצחיק כשראיתי את התמונה של הקלף... זה די מטומטם... זה כמו שיגידו במקום FOR EACH CREATURE YOU CONTROL את המשפט הבא:

Choose a creature type. Count the Creatures you control. For each creature you control of the chosen type you gain 2 life.
talh25
MTGil Wizard

שליחה על ידי talh25 »

Chipmunk כתב:
dekel31 כתב:משהו בניסוח של הסט הזה נורא מוזר לי... הם שינו חלק מהניסוחים הבסיסיים של יכולות.

:lol: כן זה היה די מצחיק כשראיתי את התמונה של הקלף... זה די מטומטם... זה כמו שיגידו במקום FOR EACH CREATURE YOU CONTROL את המשפט הבא:

Choose a creature type. Count the Creatures you control. For each creature you control of the chosen type you gain 2 life.
כנראה הם הולכים להוסיף משהו שמתערב בספירה ואז זה יהיה מעניין
Chipmunk
Legendery Pest

שליחה על ידי Chipmunk »

talh25 כתב:
כנראה הם הולכים להוסיף משהו שמתערב בספירה ואז זה יהיה מעניין

אבל גם אז זה יהיה עדיין פרט שולי. לדוגמה הקלף מלמעלה. אם עושים טרור על יצור שלך בתגובה, זה לא משנה כי אתה סופר רק כשהקסם עושה RESOLVE...
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

זה בפירוש נראה כאילו הם מנסים ניסוחים פשטניים יותר, שיפנו יותר לשחקנים חדשים שלא מכירים את המשחק ואת צורות הניסוח והמשמעויות הספציפיות שלהן שהוגדרו במהלך השנים האחרונות. זה עולה בקנה אחד עם שאר גישת "בואו נמשוך שחקנים חדשים" שלהם.
Chipmunk
Legendery Pest

שליחה על ידי Chipmunk »

Navidshi כתב:
זה בפירוש נראה כאילו הם מנסים ניסוחים פשטניים יותר, שיפנו יותר לשחקנים חדשים שלא מכירים את המשחק ואת צורות הניסוח והמשמעויות הספציפיות שלהן שהוגדרו במהלך השנים האחרונות. זה עולה בקנה אחד עם שאר גישת "בואו נמשוך שחקנים חדשים" שלהם.
עוד דרך לחפות על מיתי'ק ריירים לפי דעתי. (אהם אהם סרקן וטזרט)
tima
Creature - Dwarf Idiot
יצירת קשר:

שליחה על ידי tima »

אני מסכים. גם ב-scourglass, הם אומרים except for artifacts and lands, במקום nonartifact, nonland.
זה די מציק.
שלח תגובה