Multiple Finest Hour

פורום זה הוא הכתובת לכל השאלות על חוקי המשחק ועל חוקי הטורנירים של ה-DCI.

מנהלים: sliver, Navidshi

שלח תגובה
Tsabo Tavoc
Phyrexian General
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0
יצירת קשר:

Multiple Finest Hour

שליחה על ידי Tsabo Tavoc »

אם יש לי כמה עותקים במשחק, אני מקבל עוד קומבט סטפ אחד או יותר?
GothDude כתב:Even gills won't keep this thread from drowning in its own stupidity.
Dragon Slayer
?Hellkites you say

שליחה על ידי Dragon Slayer »

Whenever a creature you control attacks alone, if it's the first combat phase of the turn, untap that creature. After this phase, there is an additional combat phase.

מכאן אפשר לומר שישנו מצב כזה:
היצור שלך תוקף לבד, יש לך יותר מאחד כזה במשחק, נזק עולה ויורד מהסטאק, נגמר הפייס. היכולת מופעלת, עוד פעם נזק. עכשיו, בגלל שזה כבר הקומבאט פייס השני של התור, האחרים לא יפעלו.
תמונה
"!Fishing is for wussies"
SteelBite
Master Enchanter

שליחה על ידי SteelBite »

כולם יפעלו, מכיוון שבכולם נגרם הזנק בCOMBAT PHASE הראשון של התור.
אם ללכת לפי הגישה הזו- השמאל בנה נשק להשמדה המונית (Death Star), וזה פשוט לא ייתכן.
אנאקין היה שמאלני יפה נפש (וחתיך רצח) שהוסט לצד האפל ע"י הסית' לורד, דארת' ביביוס.
Tsabo Tavoc
Phyrexian General
יצירת קשר:

הכוונה היא כמה קומבט סטפים.. יש מצבים שזה מצטבר, השאלה מה קורה כאן... אם יש לי שניים, אם אני מקבל שני קומבט סטפס או רק אחד
GothDude כתב:Even gills won't keep this thread from drowning in its own stupidity.
SteelBite
Master Enchanter

שליחה על ידי SteelBite »

שניים.
אם ללכת לפי הגישה הזו- השמאל בנה נשק להשמדה המונית (Death Star), וזה פשוט לא ייתכן.
אנאקין היה שמאלני יפה נפש (וחתיך רצח) שהוסט לצד האפל ע"י הסית' לורד, דארת' ביביוס.
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

ברגע שיצור יחיד תוקף ב-combat phase הראשון בתור, כל ה-Finest Hour יופעלו, וכל אחד מהם יעשה לו untap ויוסיף לך combat phase. שימו לב שבגלל שכולם נפתרים ברצף, עוד לפני הכרזת חוסמים, אתה לא תזכה לעשות ליצור untap בין ה-combat phase השני לשלישי, מה שאומר שאם אין לו Vigilance תצטרך לעשות לו untap או לתקוף עם יצור אחר כדי לנצל את כולם.

הניסוח של קלפים מהסוג הזה (כמו אצל Godo, Bandit Warlord), מיועד למנוע מצב שבו אתה תוקף, מקבל עוד combat phase, תוקף שוב, מקבל עוד combat phase וכן הלאה, ad infinitum.
Tsabo Tavoc
Phyrexian General
יצירת קשר:

cool
תודה על התשובה המפורטת
שלח תגובה