האם אתם אוהבים מטאל?

זה המקום לכל נושא שאינו מתאים לאף פורום אחר, כולל דיונים בנושאים שאינם קשורים למג'יק.

מנהלים: kabanist, Sir Psycho Sexy

נעול
Antrax
MTGil Wizard
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0
יצירת קשר:

שליחה על ידי Antrax »

כן, אין כמוך. שאלו אותי אם אני אוהב מטאל, אמרתי שלא, יצאתי לא מצחיק. חכה, זה עוד כלום, קבל את זה:
http://members.pundak.co.il/magic/viewtopic.php?t=962
זה פוסט אפילו יותר ישן, שבו אני אפילו פחות מצחיק!

ועכשיו, נא להפסיק להסיט את השרשור. אתה מוזמן לדון באיכות שלי כקומיקאי בשרשור ייעודי לזה.
נא לא לשלוח לי יותר מה"פ אחת בכל פעם. לפני השליחה, מומלץ לעיין בחוקי הפורום ובשיטת האימות אם עוד לא קראתם אותם.
Megatay
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Megatay »

אתם מתחכם כהרגלך. זה ברור לכולם שזה היה אמור להשפיל את פותח הדיון, אתה הרי לא יכול לענות על אף שאלה ללא פירוט נרחב ומעמיק. (ואני לא מדבר על שאלת חוקים פשוטה)
Shefer כתב:
Night Seeker כתב:זה מאוד עצוב, למרות שאני אשמח לראות את שירי מימון מחופשת לאקוסלטד אנג'ל XD.
*cough*magicaddicted*cough*
Shefer :}
Kroen

שליחה על ידי Kroen »

Megatay כתב:
Antrax כתב:
Megatay כתב: אנטרקס, יצאת אפס.
תכננתי להזיז את השעון של הפורום ל2113 ואז לענות, אבל אני טיפה עמוס כרגע בעבודה. בכל מקרה, אני שמח לראות שיש לשאלה "האם אתם אוהבים מטאל" תשובה נכונה אחת.
פעם אחת תודה שנפלת. די. יצאת אפס. מה לעשות אף אחד לא מושלם, גם לא אתה אנטרקס.
אני בשוק שאף אחד עוד לא נתן לי מחמאות על זה שתפסתי אותך.
תפסת אותו על מה? אני הראשון שיודה שאנטרקס הוא מלך המתחמקים אבל באמת שכאן אני לא רואה מה הבעיה. כותרת הת'רד הוא "האם אתם אוהבים מטאל?" לא "כתבו את להקות המטאל האהובות עליכם".
תמונה תמונה
Antrax
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Antrax »

Megatay, את מה שאני אומר עכשיו אני אומר ברצינות גמורה, ולא מאיזה רצון לצאת "מנצח" בויכוח כלשהו: אני לא יודע מה יצרת בראש שלך, אבל אני מציע שתפריד בין זה לביני. אין ולא היה לי שום רצון להשפיל אף אחד, לא בגלל סוג המוזיקה שהוא אוהב ולא בגלל כל סוג אחר של העדפה אסתטית. אישית אני לא מאד אוהב מטאל, אבל שם זה נגמר, אין לי בעיה עם אנשים שאוהבים מטאל, ואני לא חושב שהמוזיקה שאני כן אוהב עדיפה איכשהו על כל סגנון מוזיקה אחר. אז, אני לא יודע מה יצר אצלך את הרושם הזה, אבל אני די בטוח (מקווה) שקריאה שקולה של תוכן הפוסטים שלי (בלי להניח הנחות מוקדמות על המניעים שלי) תבטל אותו.
נא לא לשלוח לי יותר מה"פ אחת בכל פעם. לפני השליחה, מומלץ לעיין בחוקי הפורום ובשיטת האימות אם עוד לא קראתם אותם.
S_C_epter
The ScepterChant
יצירת קשר:

שליחה על ידי S_C_epter »

איזה קטע, הפוסט הזה הוא מלפני 4 שנים, ובדיוק הוקפץ. יש כאן תגובות שלי, של בני, ושל דניאל צרפתי. איזו נוסטלגיה.
Master of Puppets כתב:גיחצי.
Orb כתב:"יאללה, דראפט".
Orb כתב: חארטה
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

האם יש קשר בין חיבה למטאל ונקרופיליות?

ננעל מחמת חפירות כפולות שאינן קשורות לנושא
נעול