הודעה חשובה - הפרי רליס נדחה בשנית

מידע על טורנירים עתידיים, ליגות אזוריות ותחרויות ארציות; דיונים על טורנירים קודמים

מנהלים: Orb, Ward

שלח תגובה
konortov
MTGil Wizard
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

שליחה על ידי konortov »

עזבט כבר תבטלו את האירוע פשוט אין טעם ההוצאה כבר יוצאת אז מה הרעיון סתם לקיים טורניר סילד?
פשוט אכזבה קובעים תוכניות נדחה אחר כך עוד פעם מבטלים תוכניות ושוב נדחה זה פשוט זלזול בקהילה וזה פגע בי כשחקן
למה לי ללכת לפריריליסשאני יכול לקנות BOX מארה"ב במחיר הגיוני ולפתוח אותו שזה יותר משתלם מללכת לפריריליס או לכבד את היבוא של PKMI כשהם לא מכבדים אותי כשחקן
lettuce
MTGil Wizard

שליחה על ידי lettuce »

רגע, זה ודאי שזאת הפעם האחרונה שמשנים תאריך?
והרליסים לא נופלים על הטורניר המיסתורי ב1/8?
חוץ מזה, אי אפשר לדבר עם וויזארדס ולהסביר להם כמה חרא אנחנו אוכלים מPMI והם ישנו יבואן? או לפחות להביא לידעת הקהילה העולמית שבזמן שהם עושים דראפטים אנחנו עדיין לא עשינו פרירליס?
סופגי
mtgil workstation

שליחה על ידי סופגי »

הם פשוט ידעו שאם הם ישאירו את זה השבוע אז אני לא אבוא,
אז הם לא יכול לחשוב אפילו על מצב כזה ודחו בשבוע :)

סתם............

מעצבן, אבל אני ככל הנראה אגיע שבוע הבא!
Join the Sufgai brood!
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

אה הא! עכשיו אתם יודעים מה הטורניר המסתורי!
כן, אני יודע שזה לא מצחיק במיוחד, אבל זה היה צריך להיאמר.
עזבט כבר תבטלו את האירוע פשוט אין טעם ההוצאה כבר יוצאת אז מה הרעיון סתם לקיים טורניר סילד?
האמת שגם אני הרגשתי ככה כששמעתי את זה בפעם הראשונה, אבל אני מאמין שיש די הרבה אנשים שנהנים מטורניר במודל PR ולא היו טורחים להגיע במיוחד לדראפט שגרתי וזה מספיק לא הוגן שדחו להם את הטורניר כבר פעמיים בלי גם לבטל אותו לחלוטין ולהשאיר אותם בלי כלום.
למה לי ללכת לפריריליסשאני יכול לקנות BOX מארה"ב במחיר הגיוני ולפתוח אותו שזה יותר משתלם מללכת לפריריליס או לכבד את היבוא של PKMI כשהם לא מכבדים אותי כשחקן
בעיקר בגלל שאתה רוצה לזכות בקלפי PR ו-FNM ולהשתתף בטורנירי PTQ ובאליפות הארץ, במילים אחרות, דברים של-PMI יש בלעדיות עליהם.
חוץ מזה, אי אפשר לדבר עם וויזארדס ולהסביר להם כמה חרא אנחנו אוכלים מPMI והם ישנו יבואן?
אתה מכיר יבואן אלטרנטיבי שיסכים לפנות אליהם ולהגיש הצעה תחרותית?
Chipmunk
Legendery Pest

שליחה על ידי Chipmunk »

עומרישוני כתב:כולכם חיים בסרט, לא יהיה פיצוי, לא יהיה ביקור של נציג (?!?!WTF), לא יישתנה כלום.
לא טוב לכם? שמישהו יארגן מרד צרכנים ושיהיה פרירליס לעשרה אנשים. בכל מצב אחר - תאכלו את הדייסה ותשתקו.
כמו שיובל אמר בתחילת הת'רד, זה די מונופול.. כל ניסיונות לייבוא מקביל או תחרות כלשהיא נקטל בשניות (אין צורך לחזור לנושא שוב...), ואם זה לא מגיע בזמן אין לנו אלטרנטיבה מאשר לא ללכת או לסבול בשקט.
עומרישוני
MTGil Wizard

שליחה על ידי עומרישוני »

Antrax כתב:ראיתי נציגים מטעמם פעמיים באליפויות ארץ קודמות.
אז? גם אני ראיתי נציגים, יש גם שחקהים שעובדים מול PMI ויודעים בדיוק מה טוב ומה לא, אז??????? כלום לא משתנה, אנשים פה משום מה חושבים שאם רק יבוא נציג של PMI וייצפה ב100 אנשים משחקים מג'יק אז הכל ייסתדר לטובה באופן פלאי.
די, מספיק עם הנאיביות, מספיק עם התמימות, כלום לא ישתנה, שימו לב שבנושאים המהותיים הדברים רק נהיים גרועים יותר. אני כבר הרמתי ידיים, מבחינתי זה תחביב נטו, כשאני ארגיש שהיחס (שמתבטא בכל דבר החל ממחיר ועד טורנירים) גרוע מדי אני או אפסיק לשחק או אמצא דרכים לשחק בלי להזדקק ליבואן.
לא נמאס לכם? אתם מלאי מוטיבציה ומאמינים בעומק הלב ששינוי אפשרי? מעולה, אני אשמח לראות אנשים כאלה, תרימו איזו מחאה, תמצאו דרך להעביר לPMI את המסר ואולי אפילו מיואשים כמוני ירוויחו משהו.
עומרי.
fungus
מארגן טורנירים
יצירת קשר:

שליחה על ידי fungus »

אני באמת לא מבין למה אין מישהו אחר שייבא את זה Oם
כלומר פרט לעובדה שאנחנו שייכים לסניף האירופאי ואז גם ככה אין כל כך סיכוי למונופול כי זה בקושי רווחי ליבואנים.
אני חושב שהבנתי X:
schiessen brennen und soifen machen
yoray
unique corn
יצירת קשר:

שליחה על ידי yoray »

מרד צרכנים לא יעזור כי בגלל שלPMI לא אכפת מהקהילה היא תגיד "הם לא קונים אז אנחנו לא נייבא" וההיא עדיין תיהיה המייבאת היחידה ולא יהיה מג'יק בארץ
הומר סימפסון כתב: AHHH. Donuts. . . What can't they do.
בייקוניסט גאה!
Orb
Moderator

שליחה על ידי Orb »

הי יובל,
אין לי כמובן ברירה אלא להסכים עם כל מה שאמרת.
אבל אני חושב שמגיע איזשהו פיצוי לקהילה מצד PMI.
אישית אני מסכים ומנסה לקדם פיצוי כלשהו. אעדכן אם תהיה הצלחה.
הערכות לא הגיעו עדיין למיטב ידעתי. (אולי אור יכול לעדכן לגבי זה)
ערכות ה-gateway תקועות ביוון. בגלל בעיה מתמשכת ביחסים בין PMI לספק היווני (ואני לא מפיל הכל כמובן רק על הספק היווני) הם לא שולחים לנו דברים (זה גם חלק מהסיבה לבעיות עם הפרי רליס). את סחורת הפרי רליס בסוף קיבלנו ישירות מוויזארדס שרצו לנסות שיהיה לנו פרי רליס בכל זאת, אבל הערכות גייטוויי תקועות ביוון ואין לי כרגע הערכה מה יקרה עם זה ומתי, לצערי.
כשחושבים על זה, PMI מודעים בכלל לקהילה הישראלית של מג'יק?
מודעים, אבל העניין הוא שמאג'יק הוא מוצר מאוד קטן ונישתי יחסית לשאר המוצרים בהם מטפל החברה ועקב כך הוא סובל מתעדוף נמוך מה שגורם לרוב הבעיות שאנו חווים.
כולכם חיים בסרט, לא יהיה פיצוי, לא יהיה ביקור של נציג (?!?!WTF), לא יישתנה כלום.
כפי שאמרתי, אני מנסה לדאוג לפיצוי.
וכפי שאמר דורון, היו נציגים של PMI שנכחו וביקרו בטורנירים בעבר, גם אם לא היית מודע לכך.
המוצר הפיזי של M2010 בכל זאת לא יהיה נגיש בארץ לפני תאריך הטורניר (וגם לא באונליין לדעתי בניגוד למה שמישהו כאן רשם, למרות שאיני בטוח בכך) כך שזו עדיין תהיה הזדמנות ראשונה בשביל כולם לראות ולשחק עם המוצר. ברור שזה מאבד המון מהטעם כשזה שבועיים אחרי התאריך המקורי, אבל אני עדיין מאמין שיש בזה טעם.
כאן אני כמובן לא יכול לומר לך שאתה טועה או משהו, בכל הטענות כאן יש הרבה אמת. אני רק יכול לומר שמרד צרכנים, או מעבר קולקטיבי להזמנת סחורה מחו"ל או כל תוכנית שכזאת לא תקדם את המשחק בארץ. יהיה לכם קצת יותר כסף בכיס באותו רגע, אבל בטווח הארוך, למשחק המאורגן בארץ זה כמובן לא יתרום, להפך, ואם אתם אנשים שאוהבים טורנירים, פרי רליסים, PTQ-ים וכו', זה לא צעד חכם.
אני לא אומר את זה כדי להצדיק את הפשלות שהיו ועדיין יש, ולא אומר את זה מתוך מסר של "זה מה יש ותחיו עם זה".
מה שאני כן אומר זה שאני מודע לכמה המצב בעייתי כרגע ועובד כדי לתקנו, כפי שהזכרתי בהודעה הראשית. מקווה שהקהילה תתן לי צ'אנס לנסות ולקדם דברים דרך עבודה שקטה.
רגע, זה ודאי שזאת הפעם האחרונה שמשנים תאריך?
אין בעולם ודאות של 100%, אבל לא אמור לזוז שוב.
כן, הוא כפי הנראה יתבטל בעקבות הזזת הפרי רליסים.
אני באמת לא מבין למה אין מישהו אחר שייבא את זה
בתור מי שמכיר את המספרים, אני אגיד לך למה אין מישהו אחר - זה לא רווחי במיוחד.
מוזמנים להשתתף במכירת החיסול שלי:
http://mtgil.co.il/viewtopic.php?f=18&t=50335" target="_blank
ranil
MTGil Wizard

לא נעים - לא נורא

שליחה על ידי ranil »

ח'ברה:
עם כל הבאסה שכרוחה בעניין –
תירגעו.
משהו כזה, למיטב זיכרוני, לא קרה מעולם.
אכן פאשלה,
אכן זה יפגע בהיקף ההשתתפות (אני מניח)
ואכן מבאס לדחות סיפוקים שוב ושוב.
אבל בשורה התחתונה:
לא נורא.
אני אוהב מאוד טורנירים שכאלה,
התבאסתי מאוד משתי הדחיות .
אני במקרה גיליתי את הדחיה בזכות שיחת טלפון שערכתי (תודה גבי!)
ואני מנחש שכמה אנשים יגיעו ביום שבת הקרוב לטורניר ויגלו מאוחר מדי שהוא זז.

:(

כל הנ"ל נכון.
ועדין אני אומר לא נורא.
קרה פעם אחת –
לא יקרה שוב.

-------
רן.
עומרישוני
MTGil Wizard

שליחה על ידי עומרישוני »

אור, כמו שרשמתי בתגובה אח"כ, אני יודע שהיו נציגים של PMI בטורנירים, זו לא הנקודה שלי, מה שאני אומר זה שדברים שקשורים לPMI לא משתפרים, הם רק הולכים ונעשים גרועים יותר.
המחיר, המימון לטיסות, ערכות ה GATEWAY, עכשיו הפרירליס, הכל רק הולך ומתחרבש.
אני גם מודע לזה שיש הרבה אנשים שמנסים לעשות שינוי חיובי, ותראה כמה דברים השתנו לטובה כשזה נוגע לשחקנים - רמת הטורנירים, רמת הניהול שלהם, כמות השופטים שעלתה משמעותית, רמת הנבחרות באליפות העולם, לא חסר. אבל כמו בחיים, תמיד יש צד אחד שרוצה יותר, השחקנים מצפים להשקעה, והיבואן לא מוכן לעשות כלום כל עוד אין רווח, הבעיה שלאחרונה זה נראה כאילו יש כבר מעבר לחוסר אכפתיות רשלנית. אני תוהה מתי מספיק אנשים ירגישו שנמאס להם. ואני עוד יותר תוהה מתי PMI ירגישו שנמאס להם. כבר אמרתי בעבר, אולי אנחנו צריכים פיצוץ כדי שדברים יישתפרו, אני לא יודע.
מבחינתי, כמו שכבר אמרתי, לא אכפת לי, שPMI יעשו מה שבא להם, אני כבר התייאשתי, כשיימאס לי מהOVER זריקת ז@! שלהם, אני פשוט אפסיק לשחק תחרותית.
עומרי.
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

משהו כזה, למיטב זיכרוני, לא קרה מעולם.
אתה צוחק, נכון?

כלומר, אם אתה מתכוון לזה ש-PR נדחה פעמיים ברצף, אז לא, לא זכור לי שזה קרה, למרות שאני לא מוכן לשים על זה כסף, בהחלט יכול להיות שזה קרה לפני שחזרתי לשחק. אבל זו כבר הפעם השניה השנה ש-PR נדחה (בפעם הקודמת, PR Shards, "רק" בשבוע, אבל זה עדיין אילץ אותי להעביר למישהו אחר את ארגון ה-launch party שלי מכיוון שהייתה לי טיסה לחו"ל).

זה לא רק עניין של דחיית סיפוקים. אם היית קורא את ה-thread היית רואה כמה אנשים עשו תכניות כדי להיות זמינים ביום של הטורניר. מדובר בילדים שתלויים בתכניות משפחתיות והסעה מההורים ומדובר בצעירים שצריכים להשתחרר מעבודה או אולי לתזמן חופשה מצה"ל (ומהחברה) כדי להגיע. "לא נורא"? כן נורא.
מבחינתי, כמו שכבר אמרתי, לא אכפת לי, שPMI יעשו מה שבא להם, אני כבר התייאשתי, כשיימאס לי מהOVER זריקת ז@! שלהם, אני פשוט אפסיק לשחק תחרותית.
מצד אחד אתה מתלונן על התפקוד הלקוי ומעודד אנשים אחרים לעשות משהו ומצד שני אתה אומר שלא אכפת לך? ממסרים כפולים בטח שלא יצא כלום.
עומרישוני
MTGil Wizard

שליחה על ידי עומרישוני »

שום מסר כפול, זה מאד ברור.
לי כבר נמאס להלחם בטחנות רוח, אני מקבל את המצב עד שהוא יעבור את הגבול מבחינתי.
יחד עם זאת, זה לא סותר את העובדה שאם מישהו יגרום לכך שהמצב יישתפר, אני אהיה מרוצה מכך.
Lordanny
מארגן טורנירים בצפון
יצירת קשר:

שליחה על ידי Lordanny »

1. כן זאת פעם ראשונה בארץ שקורה שפריריליס נדחה פעמיים. ואסור שזה יקרה.
החברה יודעת והאחראים יודעים, מיד אחרי שזה קורה כמות האנשים באירוע צונחת בעיקר כיוון שלהרבה אנשים קשה לפנות שבועיים רצוף, לצעירים יותר שבחופש אין בעיה אבל לעובדים או לבעלי חיים מחוץ למשחק יש בעיות.
2. חרם צרכנים יפגע בכם יותר מאשר בחברה.
3. אתם צריכים להבין שמגיק הוא מוצר שוליים מאד קטן ורווח עקיף בלבד, כלומר PMI קונים את המגיק ומתפעלים אותו כדי שימשיכו להחזיק את שאר המוצרים שהם כן רוצים ובצורה זאת יוכלו לקבלם מהחברה.
4. בקשר לתיעדוף אני מאמין שזה משהו אחר, לפני הרבה מאד זמן, לפני כל ריליס הייתי יושב לאחראי (אוריין) על הוריד שבועיים לפני שידאג לציוד ועדיין היינו מקבלים אותו לפעמים יום שישי לפני האירוע.
5. התלוננות פה בפורום דומה ללעיסת מסטיק על מנת לפתור תרגיל בחשבון, אמנם המארגנים קוראים ורואים והנושא בוער בהם לא פחות מכם אבל אין זאת אשמתם כלל וכלל. להיפך אני בטוח שהם אפילו יותר כועסים מאוכזבים מהשחקנים, כיוון שעבורם זה לא רק דחייה בזמן שהם פינו, זה גם הציוד שהוזמן המקום ההסברים שיצטרכו לתת לכל אחד פעם נוספת... זה כאב ראש גדול מאד.

אז מה כן אפשר לעשות:
1. לבקש מאחד האחראים דוא"ל למכתב תלונות אפילו אם זה שלו לשלוח את הטענות שלכם אפילו במעט מילים ושהוא ידאג להעבי את זה לחברה בהתאם.
2. לפנות ישירות לחברה, אבל זה משהו שהייתי מדבר עם אור לפני על מנת לא לפגוע באינטרסים של המשחק המאורגן.
3. פנייה ישירות לוויזארדס דרך דוא"ל, שוב אפשרות חריפה במיוחד, 10-20 מכתבים זועמים (צריך באנגלית) ישיגו שוויזארדס יחפשו תשובות מהנציג המקומי, העניין שלא בטוח שהדבר יפתור משהו אלה אולי להיפך.
4. חרם צרכנים נקודתי, כלומר פגיעה בטורניר הפריריליס בלבד, הציוד הוזמן, אף אחד לא בא (זה אופטימי אבל נגיד חצי או משהו יגיעו בלבד) רוב הציוד לא ינוצל, יכול לגרום לרעש שוב, אני מפחד שהדבר יגרום ליותר נזק מאשר תועלת, אבל לפעמים צריך לרדת לפני שעולים.
5. את כל שאר הדברים שאפשר לעשות יכול רק אור או מארגנים בכירים אשר בקשר עם PMI לעשות.
6. תדרשו פיצוי יש סיכוי סביר שתקבלו.
TheCheat
MTGil Wizard

שליחה על ידי TheCheat »

מעניין אם בעתיד הרחוק כל הסיפור הזה יראה מצחיק (כמו אליפות הארץ 2004)
"You had a window of opportunity, but you threw the latter out of the former."
Antrax
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Antrax »

עומרישוני כתב:
אז? גם אני ראיתי נציגים, יש גם שחקהים שעובדים מול PMI ויודעים בדיוק מה טוב ומה לא, אז??????? כלום לא משתנה, אנשים פה משום מה חושבים שאם רק יבוא נציג של PMI וייצפה ב100 אנשים משחקים מג'יק אז הכל ייסתדר לטובה באופן פלאי.
לא לגמרי הבנתי מה אתה רוצה. אמרו שלא ראו נציגים, אמרתי שכן היו נציגים, תקפת אותי על הצגת העובדות? משהו פה לא מתיישב.
נא לא לשלוח לי יותר מה"פ אחת בכל פעם. לפני השליחה, מומלץ לעיין בחוקי הפורום ובשיטת האימות אם עוד לא קראתם אותם.
Ward
Moderator

שליחה על ידי Ward »

אני אישית לא חושב שזה כזה אסון גדול, ברור לי שאור ניסה לעשות כל שביכולתו ע"מ שהאירוע יתקיים בזמן וגם פרסום ההודעה אתמול באה רק לאחר שכלו כל הקיצים והוא הבין שהסחורה לא תשתחרר השבוע.

אני לא אומר שזה לא מרגיז או שלא צריך לעשות שום דבר או לדרוש פיצוי.
אבל נראה לי שהנקודה ברורה. (לא צריך לעשות מזה דרמה עומרישוני - אל תבייש לי את השם עוד יגידו שכל העומרי הם בכיינים).

שבת שלום לכולם
kabanist
Moderator
יצירת קשר:

שליחה על ידי kabanist »

אני חושב שזה ביזיון, ולא העניין של המכס, זה עוד יכול לקרות (לא ברור לי איךזה קורה פעמיים אבל ניחא) מה שמעצבן אותי הוא שמודיעים על תאריך, יומיים לפני מודיעים שהוא נדחה ומודיעים על תאריך חדש, ואז שוב יומיים לפני מודיעים שזה נדחה ושוב מודיעים על תאריך.
אנשים פה הם לא דחלילים שכל מה שיש הם בחיים זה לחכות לפרי רליס הזה.
אנשים פה חיילים, אנשים פה עובדים, אנשים פה מארגנים רכב מההורים שלהם ועוד אלף ואחד דברים.
לא ייתכן שיזלזלו בהם ובזמן שלהם בצורה כזו.
אור אם אתה לא יודע במאה אחוז שהטורניר יתקיים (מה שאומר שהחבילות קלפים אצלך במחסן, ואם הם היו אז היה טורניר) בשבת הבאה, אז אל תודיע שיש טורניר.
תגיד אני לא יודע בוודאות עדיין מתי זה יתקיים.
שום דבר לא מבטיח שזה לא ידחה שוב.
אני הדורבן שקולע בזמן !
ilyagz
MTGil Apprentice

שליחה על ידי ilyagz »

לפי מה שהבנתי 5 בוסטרים בדרך כלל היינו מקבלים 6 אז אני חושב שעלינו לפחות לקבל בוסטר כפיצוי.... :lol: :lol:
עומרישוני
MTGil Wizard

שליחה על ידי עומרישוני »

Antrax כתב:
עומרישוני כתב:
לא לגמרי הבנתי מה אתה רוצה. אמרו שלא ראו נציגים, אמרתי שכן היו נציגים, תקפת אותי על הצגת העובדות? משהו פה לא מתיישב.
לא חשבתי שהנקודה שלי הייתה כ"כ לא מובנת, זה פשוט מאד, מישהו פה ביקש נציגים של PMI שיבואו כי הוא הניח שזה יעזור במשהו, ואני אמרתי שזה לא ישנה כלום כי זה לא שלא היו נציגים בעבר בטורנירים. הנקודה שלי פשוטה מאד - דברים הקשורים ליבואן משתנים רק לרעה, אז די לצפות מהם להשתפר לטובה.
שלח תגובה