Dark Depths combo

בין אם זה קלף בודד או הקומבו הלוהט בשוק, חבילה תחרותית או משחק בין חברים זה המקום

מנהלים: Navidshi, kabanist

שלח תגובה
Navidshi
Judgmental Bastard
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

Dark Depths combo

שליחה על ידי Navidshi »

בסדר, לאור העובדה ש-Dark Depth הפך בין לילה שווה יותר מכל fetch land שאתם עשויים לפתוח, כנראה שאנשים מייחסים לסינרגיה שלו עם Vampire Hexmage הצלחה במונחים תחרותיים.

החבילה היחידה שראיתי בינתיים ב-deckcheck נראית כמו הצרות שלי ויש לה סינרגיה לחלוטין לא ברורה... אז איך זה עובד? אני מבין, מוריד אדמה, מוריד קצת מאנה שחורה, משחק ערפד, מקריב, שלום 20 נזק מעופף ובלתי ניתן להריסה... אבל עדיין יש בעולם קלפים כמו StP ו-PtE (שלא לדבר על Repeal), אז איך גורמים לזה לעבוד בצורה עקבית?
sinithar
MTGil Wizard

שליחה על ידי sinithar »

אולי Robe of Mirrors או Aspect of Mongoose?
נראה לי ככה הוא מוגן מהכל חוץ מ-Hallowed Burial, ונגד זה יש Spell Pierce\Negate
There is an art, or rather a knack to flying. The knack lies in learning how to throw yourself at the ground and miss.
Raging Asaf
MTGil Wizard

שליחה על ידי Raging Asaf »

אני חושב שמה שטוב זה שכל הקלפים טובים לבד, חוץ מ-dark dephts שעובד עם urborg שעובד עם hexmage. אז אתה יכול להוסיף לזה gifts, thoughtseize, grim discovery וכדומה ואני מניח שזה יכול לעבוד.
עכשיו בשביל הרעיון האמיתי שעומד מאחורי כתיבת הפוסט הזה... - איזה חולה, יש לי 2!!! חבל שהם בעצם של רם.
מחפש להשכיר דק טייפ 2 ל-wmcq! צרו איתי קשר אם יש לכם: 052-5554948
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

אז אתה אומר שזה סתם "הא, אני עוד win condition אלטרנטיבי"? נשמע קצת מאכזב, אפילו אם הסינרגיה טובה. טרמוגויפי-משהו.
Soul
Aether Blaster

שליחה על ידי Soul »

המ... מחכה לארבע מאנה, משחק Hex, אחרי שהטוקן נכנס למשחק משחק Rite of Consumption ואז אם אין לו דרך לעצור קסמים הוא מפסיד. ואם אתה חושש שיש לו דרך להתמודד עם קסמים תשים pact of negation או שתנסה לנעול אותו לפני-כן עם Gigadrowse.

עריכה : בעצם, Pact of negation יכול לשמש כפיתרון גם לקומבו בתור שלישי (2 מאנה) כדי לעצור רמובלים למיניהם
YO!ded
Necromacy Master

שליחה על ידי YO!ded »

גם אפשר לעשות פיקסינג של גריקסיס ואז להוסיף לכאן soul's fire שיפעל כאן במהירות אינסטנט ויכול לגבות rite of consumption שמקנטרים או מגיבים עליו יחד עם negate שיוכל לקנרט את התגובות של היריב... בד"כ לא יעזור, אבל בהחלט יגדיל את הסיכויי
Soul
Aether Blaster

שליחה על ידי Soul »

YO!ded כתב:גם אפשר לעשות פיקסינג של גריקסיס ואז להוסיף לכאן soul's fire שיפעל כאן במהירות אינסטנט ויכול לגבות rite of consumption שמקנטרים או מגיבים עליו יחד עם negate שיוכל לקנרט את התגובות של היריב... בד"כ לא יעזור, אבל בהחלט יגדיל את הסיכויי
איך soul's fire יכול לגבות rite of consumption ? ה-rite מקריב את היצור.

הבעיה עם Soul's Fire היא שאם נפטרים מהיצור אז ה-Soul לא יעשה שום דבר. אבל יכול להיות שהוא יועיל אם אתה תוקף ובתגובה לרמובל אתה משחק אותו, שאז יש לזה יותר סיכוי.
נערך לאחרונה על ידי Soul ב 13/10/2009 , 20:34, נערך פעם 1 בסך הכל.
Kroen

שליחה על ידי Kroen »

תמונה תמונה
Soul
Aether Blaster

שליחה על ידי Soul »

Kroen כתב:Lightning Greaves
/thread
Navidshi כתב: אבל עדיין יש בעולם קלפים כמו StP ו-PtE (שלא לדבר על Repeal)
לא אמור להיות הבדל גדול מידי בין לתקוף בתור הרביעי לבין לצייד greaves ולתקוף בתור הרביעי. היריב פשוט יגיב להצטיידות.
Kroen

שליחה על ידי Kroen »

אפשר לקנטר את הPTE עם Pact of Negation ולתקוף באותו התור לניצחון.
תמונה תמונה
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

אז אתה צריך גם את ה-Depths, גם Hexmage, גם לחכות לתור שלישי, גם Pact וגם שליריב לא תהיה איזו BoP כדי לחסום... אתה יכול לראות את הבעיה באסטרטגיה הזו? ביחוד אם היריב משחק את ה-PtE בתורו, ואז אין לך מרווח תמרון ל-Pact. אלא אם אתה מנסה לכפות PtE בתורך באמצעות Greaves ואז אנחנו מכניסים עוד קלף למשוואה המורכבת הזו. נראה די ברור שליריב יהיה PtE הרבה יותר פעמים משלך יהיו את כל החלקים של הקומבו המסובך הזה שאנחנו בונים כאן.

בינתיים האזכור של אסף את Grim Discovery נראה כמו הדבר היחיד שבאמת סינרגטי בצורה מרשימה ביחס לקומבו הזה. אולי בתוספת Gifts ו-Shrouded Lore.
offer
MTGil Wizard

שליחה על ידי offer »

לדעתי בעיקר בונים על זה ש DURESS ו- THOUGHSIEZE יעזרו לך לדעתי מתי בטוח להוריד את הקאונטרים.. בסופו של דבר אני לא חושב שיש כל כך הרבה חבילות שמשחקות bounce, ו PTE זה קלף אחד, שמוגבל ל 4 עותקים בחבילה, תעשה דיסקרד לראשון, סיכוי טוב שלא יספיק להגיע שני.. כמה קלפים שעושים EXILE כבר משוחקים? כמובן שאם זה יצליח

השאלה זה האם זה בונוס לחבילה או שהחבילה מסתובבת סביב השילוב, כי הערפד יצור סביר ביותר..הייתה על זה כתבה ב STARCITY, ללגאסי http://www.starcitygames.com/magic/lega ... epths.html[/b]
TrUnks
Solemn master
יצירת קשר:

שליחה על ידי TrUnks »

ואפשר ואפשר ואפשר...כן אפשר לעצור את הקומבו,אבל בשביל זה יש את הקלף החדש שמחזיר יצור+לנד ליד שלך מהgraveyard.

וחוץ מזה הדק יכול לשחק כמו סתם דק aggro rock רגילה אם קלפים כמו dark confidant שמצויין בדק ו4duress+4thoughtseize.
אני משדר משחקים מכל הפורמטים בmagic online בלינק הבא למי שמעוניין-
http://www.twitch.tv/nivshm
ryoga
MTGil Wizard

שליחה על ידי ryoga »

זה מאוד מזכיר לי את Stifle+Dreadnaught, ששוחק בלגאסי, רק שסטייפל רוב הזמן יותר שימושי מהקסמייג', אבל עדיין.
תמונה
On the Play/On the Draw
https://www.facebook.com/pages/MTG-MADN" target="_blank ... 5548217210
שלח תגובה