הכרזה רשמית - יבואן חדש למג'יק בישראל: כוכבי כסף הוצאה לאור

בפורום זה ניתן לדון בנושאים הקשורים למג'יק שלא מכוסים על ידי אחד הפורומים האחרים. לדוגמה: שמועות על סטים עתידיים, דיון במוצרי מג'יק חדשים, דיונים על נציגים ישראליים בטורנירים בין לאומיים וכולי.

מנהלים: kabanist, Sir Psycho Sexy

שלח תגובה
HotGod
MTGil Apprentice
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0
יצירת קשר:

באמת?

שליחה על ידי HotGod »

אתם באמת מנסים לתקן את העברית שעל הקלף? המצב באמת עגום.

הבדיחה, כנראה, עברה גבוה מדי. מצטער.
האימפריה: www.HotGod.co.il
Antrax
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Antrax »

Orb כתב:
אבל אם המטרה לדפוק קופה, זה יעבוד. הרבה חנויות ירכשו הרבה מוצרי מג'יק ויתקעו איתם.
לחנויות שקונות מאג'יק יש זכות החזר כלומר הן יכולות להחזיר מוצר שלא נמכר ומקבלות את כספן חזרה כך שההנחות שלך לגבי תוכנית זדונית שכזו של היבואן, מופרכות.
דה פאק? אם היבואן מוכן לעסקה כזאת אז זה אי רציונלי מצד חנויות לא להציג מג'יק, כמעט לא משנה מה המחיר (עד כדי עלות של לסדר את זה במדפים ועלות אלטרנטיבית בצורת פריטים שהיו יכולים לתפוס אותו מקום ולמכור יותר ו/או השפעות הילה).
אגב, עוד נושא שאני תוהה לגביו: כרגע בסטימצקי (ודומיו) יש מוכרים שבקושי יודעים לקרוא. נניח שבא מישהו ושואל מוכר עילג כזה "תגיד, מה זה המג'יק שאתם מוכרים". איזו תשובה מצפים מהמוכר לתת, והאם נראה לכם סביר שלקוחות יקנו אחרי הסבר כזה?
לא עדיף להצמד לחנויות הובי למיניהן?
נא לא לשלוח לי יותר מה"פ אחת בכל פעם. לפני השליחה, מומלץ לעיין בחוקי הפורום ובשיטת האימות אם עוד לא קראתם אותם.
כוכבי כסף - יבואן מג'יק
MTGil Apprentice
יצירת קשר:

אי קראמבה!

שליחה על ידי כוכבי כסף - יבואן מג'יק »

תראו, הדיון הזה נהיה כבר מפלצתי כ"כ, שאנילא זוכר כבר מה קראתי.
אבל רק כמה נקודות קטנות - יוגיהו עולה יותר, ויש בו יותר אנשים פעילים ממג'יק.ולא, לא כולם ילדים קטנים שמתלהבים מהסדרה בטיוי. למה?

חנויות יכולות להחזיר סחורה. ככה זה עובד בתחם הצעצועים והספרים. ככה. לא אני החלטתי. הלוואי ולא.

הועלו כאן, ובמיילים ומסרים אישיים איתי כמה רעיונות טובים לגבי עתיד מג'יק ועוד כל מיני, וכמו שאמרתי לכל מי שפנה אלי - עוד 10 ימים נשב לדבר.

הכי אהבתי את ההודעה שאמרה שפריריליס צריך להיות מסיבה עם בחורות בביקיני. אני די משוכנע שאשתי לא תסכים, אבל אפשר לנסות. כמובן, מי שרוצה להיות גוף מסחרי ולהפסיד גם על פעילויות ראווה, גם על פעלויות לא ראווה וגם על מכירת המוצרים עצמם - מוזמן לנסות. אני בעד. אני כברכ עשיתי את זה, ולא אהבתי, אז עכשיו אני מנסה כיוון שונה. בכל זאת, ננסה להביא בקיץ בחורות בביקיני. אגב, אם אין בחורות, בחורים בביקיני גם הולך?

חבר'ה, חוץ מהפריריליס הקרוב, המיידי, זה שבעוד יומיים - שום דבר לא סגור, שום דבר לא חקוק בסלע ושום דבר לא סופי מלבד המוות. יש לנו עוד הרבה שיחות עם לא מעט אנשי קהילה לנהל בזמן הקרוב, וזה ייקח זמן. תתנו לנו זמן - ניתן לכם קהילת מג'יק משהו בן זומא.

אגב, כדי לתרגם מג'יק לעברית צריך להגיע לכמות מכירות של מינימום 30,000 בוסטרים לכל מהדורה. ישראל רחוקה מזה במאות אחוזים. אפילו לא מתקרבים. וזה רק הבוסטרים. אין לי מושג כמה מהשאר צריך להדפיס, כמה כסף ירצו על הרישיון וכו'. בקיצור - כשקהילת המג'יק תמנה כמה אלפי אנשים, נדבר על זה שוב. תזכירו לי אז.

וזהו. תנו לנו זמן. תנשמו עמוק. זה לא יכאב כמו שאתם חושבים.
כוכבי כסף הוצאה לאור - www.silverstars.co.il
הבית הישראלי למשחקי חברה וספרות פנטזיה - מבוכים ודרקונים, מנצ'קין, מג'יק ועוד!
Orb
Moderator

שליחה על ידי Orb »

אז תתפלא, מקום על המדף, ותזרים מזומנים שמושקע בסחורת מאג'יק שלא זזה לשום מקום, הם דווקא שיקולים רציניים מבחינת חנות לא לקחת מאג'יק.

לגבי סטימצקי, עד כמה שידוע לי, הם לא מחזיקים מאג'יק כרגע.
לגבי אותו מוכר עילג, אני מניח שעדיף להחזיק שם ושיהיה מוכר עילג, מאשר לא להחזיק כלל.
מוזמנים להשתתף במכירת החיסול שלי:
http://mtgil.co.il/viewtopic.php?f=18&t=50335" target="_blank
Osbron
MTGil Wizard

שליחה על ידי Osbron »

שאלה שנשאלה כמה פעמים קודם ולא קיבלנו תשובה-
האם יהיה מימון לזוכה בPTQ לנסיעה לPT? והאם עדיין מקום ראשון באליפות הארץ יקבל מימון לטיסה?
עידו.
כוכבי כסף - יבואן מג'יק
MTGil Apprentice
יצירת קשר:

שליחה על ידי כוכבי כסף - יבואן מג'יק »

Osbron כתב:שאלה שנשאלה כמה פעמים קודם ולא קיבלנו תשובה-
האם יהיה מימון לזוכה בPTQ לנסיעה לPT? והאם עדיין מקום ראשון באליפות הארץ יקבל מימון לטיסה?
עידו.
במצב המג'יק היום, אין מאיפה לממן אז זה. זו הסיבה שהיבואן הקודם קיצץ את הפרסים האלו. יחד עם זאת, מבחינתנו זו אחת המטרות הברורות והנחרצות ביותר - ולהחזיר את המימון הזה.

בברכה,
כוכבי כסף.
כוכבי כסף הוצאה לאור - www.silverstars.co.il
הבית הישראלי למשחקי חברה וספרות פנטזיה - מבוכים ודרקונים, מנצ'קין, מג'יק ועוד!
Osbron
MTGil Wizard

שליחה על ידי Osbron »

אז בעצם רק אם יהיה גדול בקהילה=גדול במכירות=גידול בהכנסות ליבואן, יחזור המימון?
עידו.
chaosblack
מארגן טורנירים
יצירת קשר:

שליחה על ידי chaosblack »

אני גם הייתי רוצה לדעת מה המדיניות (אם השתנתה ואם לא) בנוגע לשימוש חוזר בסחורה.

כלומר לשלם עלויות על ארועים בעזרת בוסטרים.
sinithar
MTGil Wizard

שליחה על ידי sinithar »

רגע, גם מימון כרטיס טיסה לזוכים באליפות הארץ בוטל?
There is an art, or rather a knack to flying. The knack lies in learning how to throw yourself at the ground and miss.
Osbron
MTGil Wizard

שליחה על ידי Osbron »

לא. ה-1000$ דולר שמקבלים, זה פרס על השתתפות בטורניר הנבחרות. וויזארדס משלמים את זה
Krosan
מארגן טורנירים

שליחה על ידי Krosan »

sinithar כתב:רגע, גם מימון כרטיס טיסה לזוכים באליפות הארץ בוטל?
זה לא מימון של היבואן זה מימון ישיר מוויזרדז עם אני לא טועה

טוב אני רוצה להגיב על מה שקראתי בהודעה הראשית ואני אומר מראש שלא קראתי את כל הדגובות שאנשים רשמו פה

אני כחייל ועם יציאות של 17-4 זה יוצא לי טורניר מאגיק אחד ביציאה אולי לפעמים יותר
והוצעה של 90 שקל על זה לא נראת לי מי יודע מה
אבל עם אני מסתכל על לפני שנה וחצי שההיתי עושה בין 3~4 דרפטים בשבוע בעלות של 70 שקל לדרפט
זאת עלייה של בין 60~80 שקל! זה בעצם עוד דרפט שלם.
הרבה אנשים פרשו בעקבות המחירים הגבוההים. עם העליה הזאת אני בספק עם נראה עוד שחקנים חדשים
לצערנו כבר מזמן הבנו שמאגיק זה משחק של "עשירים" כי בן אדם שחי במשפחה שהיא מתחת לממוצא לא יכול לשחק בזה
בסדר נכון הקהילה היא קהילה של רוב אנשים שנקרא לזה "מסודרים טוב בחיים" אבל עם אתם רוצים למשוך שחקנים אתם צריכים לפנות גם לאנשים שיש להם פחות כסף מבן אדם ממוצא
והוצאה של 90 ש"ח לדרפט זאת הוצאה חולנית! נקודה! לא משנה מה תגידו
90 ש"ח זה המון כסף בוא נראה מה אני קונה ב 90 ש"ח:
מחיר לחם אחיד עולה בבמוצע היום 4.35 שקל ב90 ש"ח אני מקבל = כמעט 21 כיכרות לחם
מחיר קרטון חלב ממוצא עולה 4.75 ש"ח אז אנחנו מקבלים = משהו כמו 18 קרטונים
12 ביצים בגודל בינוני עולם כ11 שקלים פה אנחנו מקבלים 9
אז בעצם אני מאכיל פה (נלך לפי צבא) משהו כמו שני פלוגות של אנשים כ140 איש.
אז רק תראו כמה העליה של המחירים מופרחת וחולנית.
לא שלי אכפת. לכם אמור להיות אכפת
אני מבטיח לכם אני אבוא לשחק
ואני גם בטוח שיש עוד הרבה אנשים אחרים שרוצים לבוא לשחק בעיה אחת... הם לא יכולים לממן את זה.
נערך לאחרונה על ידי Krosan ב 28/1/2010 , 14:36, נערך פעם 1 בסך הכל.
מה?
Orb
Moderator

שליחה על ידי Orb »

זה לא מימון של היבואן זה מימון ישיר מוויזרדז עם אני לא טועה
אתה טועה. זה מימון של היבואן.
במצב המג'יק היום, אין מאיפה לממן אז זה. זו הסיבה שהיבואן הקודם קיצץ את הפרסים האלו. יחד עם זאת, מבחינתנו זו אחת המטרות הברורות והנחרצות ביותר - ולהחזיר את המימון הזה.
רק לתקן - היבואן הקודם קיצץ את המימון ב-PTQ, לא את המימון לטיסה לזוכה באליפות הארץ, זה המשיך להיות מוענק.
Osbron
MTGil Wizard

שליחה על ידי Osbron »

אור- ה-1000 דולר של טופ 3? זה מימון של וויזארדס..זה על השתתפות בteams באליפות העולם..
עידו.
Canopy Crawler
מארגן טורנירים בדרום
יצירת קשר:

שליחה על ידי Canopy Crawler »

אורי מה אתה מנסה להוכיח שאתה משווה מג'יק למצרכים בסיסיים? מה ההיגיון מאחורי השאלה "כמה צבא אפשר להאכיל במקום דראפט"? אפשר להתמרמר על המחירים (ואני איתך בזה) אבל לא צריך להיסחף. גם במחירים הקודמים מג'יק זה משחק יקר וכנראה שמי שמחזיק משפחה עם משכורת מינמום הוא לא שחקן מג'יק.

אתה אומר שאתה תמשיך לבוא, אעז מה בעצם הנקודה שלך פה? מה אתה בא להגיד? שיש אנשים שזה יקר להם אבל זה לא אתה?

דני.
Raging Asaf
MTGil Wizard

שליחה על ידי Raging Asaf »

מקום ראשון גם קיבל מימון מ-PMI על כרטיס הטיסה בלי קשר ל-1000$ של וויזרדס.
מחפש להשכיר דק טייפ 2 ל-wmcq! צרו איתי קשר אם יש לכם: 052-5554948
Orb
Moderator

שליחה על ידי Orb »

אור- ה-1000 דולר של טופ 3? זה מימון של וויזארדס..זה על השתתפות בteams באליפות העולם..
עידו.
התכוונתי לטיסה.
Soul
Aether Blaster

שליחה על ידי Soul »

יונתן, האם יש תכנונים לתרגם את ספר החוקים לעברית ? אם כן, אז כמו שזוהר (sliver) אמר לגבי תרגום הקלפים - אני מקווה שזה ייעשה בתיאום עם ויזרדס ושופטים מקומיים.

אחד מהחלקים המסובכים בתרגום של מג'יק (החוקים או הקלפים) לעברית הוא הצורך לאזן בין אנגלית לעברית ובין סיפוק שחקנים ישנים שרגילים למושגים כפי שהם באנגלית לבין שחקנים חדשים או שחקנים שלא בקיאים באנגלית. אם אכן יהיה תרגום לחוקים אני מקווה שיימצא האיזון הנכון.
Navidshi כתב:היי, אפשר לתרגם אותם בלי שום אחידות במין, זולת באותו משפט. WotC עושים את אותו הדבר בפרסומים הרשמיים שלהם.
לא נראה לי שהבנתי. תוכל להסביר או לתת דוגמאות?
אגב, עוד נושא שאני תוהה לגביו: כרגע בסטימצקי (ודומיו) יש מוכרים שבקושי יודעים לקרוא. נניח שבא מישהו ושואל מוכר עילג כזה "תגיד, מה זה המג'יק שאתם מוכרים". איזו תשובה מצפים מהמוכר לתת, והאם נראה לכם סביר שלקוחות יקנו אחרי הסבר כזה?
לא עדיף להצמד לחנויות הובי למיניהן?
אפשר אולי לתת לאותם חנויות עלונים שמסבירים על מג'יק שהמוכרים יוכלו להביא לכל מי ששואל לגבי המשחק או שהם יכולים לקחת לבד.
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

Soul כתב:
Navidshi כתב:היי, אפשר לתרגם אותם בלי שום אחידות במין, זולת באותו משפט. WotC עושים את אותו הדבר בפרסומים הרשמיים שלהם.
לא נראה לי שהבנתי. תוכל להסביר או לתת דוגמאות?
נראה שעבר זמנו של הרעיון שלי, מבט קצר בקובץ החוקים הנוכחי מראה שהם שינו את המדיניות שלהם והם כותבים "הוא או היא" בכל מקום. אני זוכר שבעבר הם השתמשו באחד מהשניים, לסירוגין, כך שהאפקט הכולל היה... שוויוני... אבל מגוחך במידת מה.
Cheni
MTGil Wizard

שליחה על ידי Cheni »

רעיון:
כדי ליצור אלטרנטיבה ל"יבוא אישי" של קלפים מארה"ב/איביי,
צריכה להיות קיימת אופציה לקניה גדולה/מרוכזת של מוצרי מג'יק ובוסטרים מהסדרות
השונות במחיר מוזל ישירות מהיבואן או איש מכירות מטעמו במחיר שהוא מוכר לחנויות.
כך ימנע, לפחות באופן חלקי, "בריחת מזומנים" של היבואן לחנויות בחו"ל.
אפילו אם זה יצא יקר יותר אפילו במעט מאשר לייבא לבד, זה יצור אלטרנטיבה נגישה ונוחה
לשחקנים בישראל, ואני מאמין שהשחקנים יעדיפו לקנות דרך היבואן על כל היתרונות שבדבר,
(מוכר דובר עברית, משלוח זול אם זה בארץ, פטור מכאב ראש שהמכס עלול לעשות וכו')

אני מכיר שחקנים רבים שקונים בוסטרים מחו"ל בזול, ובגלל שזה זול כל כך,
הם מרשים לעצמם לפתוח אותם "סתם" בבוסטר פייט, סילד לא-רשמי כלשהוא או אפילו סתם לכיף.
וכמובן מהסיבה שהיבואן אוסר תשלום באמצעותם באירועים השונים.

כמו כן צריכה להיות אופציה לשלם עם בוסטרים "רשמיים" אלו, ובכך להוזיל באופן עקיף את האירועים השונים. לדוגמא, בוסטרים ב17 שקל, ואם משלמים איתם באירועים צריך להוסיף שלושה שקלים(רווח למארגן) לכל בוסטר שאיתו שולם.
Sariel
why drink and drive, when you can smoke and fly...
Krosan
מארגן טורנירים

שליחה על ידי Krosan »

Canopy Crawler כתב:אורי מה אתה מנסה להוכיח שאתה משווה מג'יק למצרכים בסיסיים? מה ההיגיון מאחורי השאלה "כמה צבא אפשר להאכיל במקום דראפט"? אפשר להתמרמר על המחירים (ואני איתך בזה) אבל לא צריך להיסחף. גם במחירים הקודמים מג'יק זה משחק יקר וכנראה שמי שמחזיק משפחה עם משכורת מינמום הוא לא שחקן מג'יק.

אתה אומר שאתה תמשיך לבוא, אעז מה בעצם הנקודה שלך פה? מה אתה בא להגיד? שיש אנשים שזה יקר להם אבל זה לא אתה?

דני.
לא לזה היתקוונתי
אני מאמין שעם ההיתי אזרח ולא חייל לא ההיתי בא
בעקבות שאני יוצא פעם באמאמאמק אז אני יבוא
מה?
שלח תגובה