איזה חבילות אתם צופים שישחקו הכי הרבה בptq ומה אתם תשחקו?

בין אם זה קלף בודד או הקומבו הלוהט בשוק, חבילה תחרותית או משחק בין חברים זה המקום

מנהלים: Navidshi, kabanist

שלח תגובה
Tomer Cory
MTGil Wizard
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

איזה חבילות אתם צופים שישחקו הכי הרבה בptq ומה אתם תשחקו?

שליחה על ידי Tomer Cory »

אני חושב שהת'רד הזה יעזור לאנשים לחזות את המטא גיים בptq.
אני צופה:jund וrdw ואני ישחק פולימורף כי היא זולה.
oh my god they killed kenny!
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

קודם כל, הניחוש שלך לגבי החבילות שישחקו הוא בגדר ניחוש בעלמא, כך שהוא לא מועיל לאנשים לצפות את המטאגיים. כנ"ל לגבי כל ניחוש שמישהו עשוי לזרוק בפרמטרים שהצגת.

מעבר לכך, היכולת לצפות את המטאגיים לא יכולה להיות פרי של מאמץ קולקטיבי; אם לכולם תהיה הערכה מדויקת של המטאגיים הצפוי בנקודה מסוימת בזמן הם ישנו את החבילות שלהם בהתאם ובכך ישנו את המטאגיים בפועל.

בנוסף, לאנשים שמאמינים שהם יודעים למה לצפות אין אינטרס לחלוק את המידע הזה ולהסתכן בזה שאחרים ישפרו את המצב שלהם; להיפך, יש להם אינטרס לתת מידע שגוי לגבי דעתם ומה שהם מתכוונים לשחק כדי להטעות את מי שיבחר להסתמך על המידע שאתה מנסה לאסוף כאן.
123321
Mr. Number
יצירת קשר:

שליחה על ידי 123321 »

רן, אולי הוא עושה הטעיה בדיוק כמו שאמרת בזה שהוא אומר שהוא ישחק פולימורף, ובעצם יבוא ויפציץ עם WU קונטרול עם 7 ביינסליירים, 5 ג'ייסים ו-9 גדעונים?
צוות ה-Dancing Leprechaun
תמונה
לפניות לגבי קלפים, טורנירים וכולי: aran.segal@gmail.com
nurielyap
jhonny poker
יצירת קשר:

שליחה על ידי nurielyap »

אם ככה,אני אבוא 4 5cc רנדומלי.
الله ماوس!
עדיף 2 BOPים ביד מאשר אחד על המגרש.
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

123321 כתב:רן, אולי הוא עושה הטעיה בדיוק כמו שאמרת בזה שהוא אומר שהוא ישחק פולימורף, ובעצם יבוא ויפציץ עם WU קונטרול עם 7 ביינסליירים, 5 ג'ייסים ו-9 גדעונים?
אני לא מודאג, אני אבוא עם להביור. זה מנצח כל חבילה שהיא.
konortov
MTGil Wizard

שליחה על ידי konortov »

Navidshi כתב:
123321 כתב:רן, אולי הוא עושה הטעיה בדיוק כמו שאמרת בזה שהוא אומר שהוא ישחק פולימורף, ובעצם יבוא ויפציץ עם WU קונטרול עם 7 ביינסליירים, 5 ג'ייסים ו-9 גדעונים?
אני לא מודאג, אני אבוא עם להביור. זה מנצח כל חבילה שהיא.
מאורר ענק ביחס לעובדה שיש לי נקודת חשמל ביום הטורניר
WHATEVER
the wrong one

שליחה על ידי WHATEVER »

כעיקרון עם אבן נייר ומספריים אפשר להשתלט על העולם לא?
Kroen כתב: בפלפל חריף רגיל יש כ2000 מ"ג של קצפסיאן ל100 גרם, ובפלפל החריף הזה, שנקרא red savina habanero יש מעל חצי מיליון מ"ג ל100 גרם.
tamiror
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי tamiror »

Navidshi כתב:קודם כל, הניחוש שלך לגבי החבילות שישחקו הוא בגדר ניחוש בעלמא, כך שהוא לא מועיל לאנשים לצפות את המטאגיים. כנ"ל לגבי כל ניחוש שמישהו עשוי לזרוק בפרמטרים שהצגת.

מעבר לכך, היכולת לצפות את המטאגיים לא יכולה להיות פרי של מאמץ קולקטיבי; אם לכולם תהיה הערכה מדויקת של המטאגיים הצפוי בנקודה מסוימת בזמן הם ישנו את החבילות שלהם בהתאם ובכך ישנו את המטאגיים בפועל.

בנוסף, לאנשים שמאמינים שהם יודעים למה לצפות אין אינטרס לחלוק את המידע הזה ולהסתכן בזה שאחרים ישפרו את המצב שלהם; להיפך, יש להם אינטרס לתת מידע שגוי לגבי דעתם ומה שהם מתכוונים לשחק כדי להטעות את מי שיבחר להסתמך על המידע שאתה מנסה לאסוף כאן.
קודם כל, קשה לי להאמין שמישהו יחליף דק מהיום ליום שבת, בכל זאת לא לכולם יש גישה למאגר בלתי נדלה של קלפים ו/או הכסף והזמן להחליף דק בין לילה.
דבר שני, אין צורך לתקוף את הבן אדם, אין הרבה טורנירים וליגות בארץ (ובטח שלא היו הרבה בתקופה מאז ROE ועד עכשיו) ובאמת קשה לחזות את המטאגיים. מג'יק הוא לא משחק של מי שניחש נכון את הדקים שישוחקו ינצח, אלא של מי ידע להרכיב את הסייד בורד שיידע להתמודד עם המטאגיים בצורה הטובה ביותר והמתאימה ביותר לדק שאותו אדם משחק. כמובן שהערכה של המטאגיים היא חלק נכבד מהעניין, אבל לא במצב כמו עכשיו שבאמת שום דבר לא ממש ידוע והרכב הסיידבורד יהיה בעיקר תלוי ניחוש. (לפחות מבחינתי)
בסך הכל פתח ת'רד לגיטימי בעיניי, גם אני מבולבל ולא יודע ממש למה לצפות, ומי שירחיק לכת לתת מידע שגוי שיהיה לו בכיף באמת.
Greg כתב:
גם אותי מעניין למה אלה שאמרו שהם לא רוצים להתגייס, לא רוצים להתגייס? (טוב, חוץ מהסיבה המובנת מאילייה - לשחק מג'יק בכלא עם tamiror).
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

אני גם לא מצפה שאנשים יחליפו חבילה מהיום לשבת, אבל קרו דברים מעולם. מצד שני, כדי להתאים את החבילה למטאגיים לא צריך לזרוק אותה לפח ולקנות חדשה - מספיק להוציא קלפים מסוימים, להכניס קלפים אחרים והעלית את הסיכויים שלך להתמודד עם איומים מסוימים... וכמובן שהורדת את הסיכויים להתמודד עם איומים אחרים. אם מספיק אנשים מצבעים התאמות שכאלו, הם משנים את המטאגיים.

אגב שינויים של הרגע האחרון ומידע מסולף - מבט קצר במכירות פומביות מראה שחלק מהאנשים מחפשים קלפים שלא בדיוק הולכים לחבילה אחת. כמו שאני רואה את זה, זה מצביע על כך שהם עדיין מתלבטים מה רצוי או אפשר לשחק, או מעוניינים להסוות את הכוונות שלהם ושל חבריהם.

אין כאן ניסיון לתקוף (אולי רק קצת הומור) אלא להבהיר את המצב. אין ספק שבקרב חברים קרובים מתבצעת חלופת מידע שכזו, כמו שמדענים שולחים טיוטות של מאמרים לעמיתים - אבל לא מפרסמים אותם בציבור לפני שיש להם משהו קונקרטי ביד, כדי שלא יגנבו להם את הרעיון. אם אתה חושב באמת שיש סיכוי לחלוקת מידע אלטרואיסטית וחופשית שכזו, ואם אתה לא מאמין שהאנשים שירוויחו ממנה יותר מכולם הם אלו שקוראים אותה אבל לא תורמים מידע משלהם, אתה מוזמן לחלוק את המידע שבידיך.

לילה טוב :)
tamiror
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי tamiror »

המידע היחידי שיש לי הוא לגבי, וגם הוא לא ממש יעזור לאנשים אבל רק בשביל הכוונה הטובה, אני, אם אני אחליט כן להשתתף בסוף זה יהיה עם eldrazi green.
Greg כתב:
גם אותי מעניין למה אלה שאמרו שהם לא רוצים להתגייס, לא רוצים להתגייס? (טוב, חוץ מהסיבה המובנת מאילייה - לשחק מג'יק בכלא עם tamiror).
שלח תגובה