שינוי חשוב לגבי אליפות הארץ השנה

מידע על טורנירים עתידיים, ליגות אזוריות ותחרויות ארציות; דיונים על טורנירים קודמים

מנהלים: Orb, Ward

HedgeKnight
Phyrexian Praetor
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

שליחה על ידי HedgeKnight »

אני מודה שאחרי שקראתי שוב את ההודעה שלי היא נראית קצת תוקפנית הבעיה היא שזה מרגיש כאילו כל הטורניר הזה נוצר אך ורק כדי שהקהילה שלנו תוכל להפגין את כוחה מול הקהילה שלנו וזה מרגיש לא נכון
אז אני מתנצל על התוקפנות המסוימת אבל מתסכל אותי אישית להגיע לטורניר ולנסות להילחם על מקום שאני יודע שאני לא אגיע אליו
The band: Loyalty
The lead singer: Holy Shit
Copyright: Metamind,HedgeKnight.Cold Hellfire
Osbron
MTGil Wizard

שליחה על ידי Osbron »

בשביל זה יש לך את כל שאר הטורנירים במהלך השנה..אליפות הארץ הוא הטורניר הכי תחרותי בשנה.. והוא לא אמור להיות בשביל ששחקנים פחות טובים יגיעו למקומות טובים וירגישו מסופקים.. זה לא המטרה של האליפות.

עידו.
Ekeross Dragon
MTGil Wizard

שליחה על ידי Ekeross Dragon »

עידו, לפי מה שאור אומר המטרה של השינויים זה להוריד קצת את הפוקוס מאליפות הארץ ולפתוח אותה לשחקנים חדשים יותר, אז לתת פרסים ל-16 הראשונים במקום רק ל-8 הראשונים נשמע לי, לפחות, הגיוני.
ואני תומך בהצעה של יואב-להוסיף עוד קצת למחיר בשביל עוד פרסים יכול רק לעודד אנשים לנסות יותר, בהנחה שזה לא מקפיץ את המחיר משמעותית. אבל זה כבר לשיקולם של אור ושל זיו.
Antrax
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Antrax »

"לחוות את אליפות הארץ" זה לא אומר "לנצח באליפות הארץ". חלק מהכיף בטורניר ברמה גבוהה הוא לחטוף על הראש משחקנים הרבה יותר טובים ממך ואם יש מזל ללמוד מזה משהו. אני מקווה שאין כוונות לחלק פרסים לכל דכפין.
תחת הנחות סבירות על מספר המשתתפים, כנראה שיום אחד יספיק כדי להכריע בצורה משכנעת מי הטוב ביותר, ועדיין לאפשר כמות פרסים נאה בעלות סבירה. אחד היתרונות הוא שכבר לא חייבים שני דרפטים מתוזמנים עם מוצרים מסומנים, דבר שמכתיב עלויות מאד גבוהות גם למשתתפים וגם למארגנים (כי זה מכתיב מינימום על מספר השופטים שרוב הזמן הוא הרבה יותר ממה שצריך).
נא לא לשלוח לי יותר מה"פ אחת בכל פעם. לפני השליחה, מומלץ לעיין בחוקי הפורום ובשיטת האימות אם עוד לא קראתם אותם.
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

לי זה לא נשמע הגיוני בכלל. כבר נאמר כאן, ובצדק לדעתי, שהצמצום של מספר סיבובי ה-swiss מגדיל את השפעת האקראיות (מה שעובד לטובתם של שחקנים חדשים על חשבון המנוסים). תוסיף לזה את העובדה שאין מוקדמות, כך שאתה צריך שהמזל ישחק לך רק באליפות עצמה והטורניר נהיה הרבה יותר נגיש לשחקנים מתחילים, גם בלי לפנק אותם מבחינת ההישגיות.

מי שחושב שאין לו שום סיכוי לנצח יכול להשתתף בטורניר בשביל ההרגשה שהוא משחק בטורניר רציני, עם כל מה שכרוך בזה (בהנחה שאתם, השחקנים המנוסים, תצליחו להתגבר על הצורך הנואש לפרוק עול). ומי ששום דבר מזה לא קוסם לו, הרי שבאמת שאין לו מה לחפש באליפות הארץ.

לחתוך בפרסים ל-top 8 אחרי שכבר חתכו מהם 3 מקומות באליפות העולם ו-3,000$ זה רעיון בלתי נתפס.
ryoga
MTGil Wizard

שליחה על ידי ryoga »

אני חושב שכשמדובר בטורניר כמו אליפות העולם, באמת כדאי שהמנצח יהיה שחקן שראוי לייצג אותנו, לכן אני באמת תומך במספר סיבוב גדול (אני גם תומך ביומיים כדי שזה לא יהיה יום נוראי)
תמונה
On the Play/On the Draw
https://www.facebook.com/pages/MTG-MADN" target="_blank ... 5548217210
Antrax
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Antrax »

תביא בחשבון שיש נוסחה מורכבת לעלויות המארגן: עלות ליומיים = עלות ליום * 2.
בלי קשר, נראה לכם שיהיו יותר מ128 שחקנים? אם לא, אז שבעה סיבובי סוויס יספיקו לפני הקאט? בהנחה שיש שם דרפט אחד, זה אומר שמונה שעות? אז עדיין אפשר להתחיל ב10 בבוקר (לאפשר למי שבא מרחוק לקום בשעה סבירה) ולסיים בשש בערב למי שלא בטופ 8.
נא לא לשלוח לי יותר מה"פ אחת בכל פעם. לפני השליחה, מומלץ לעיין בחוקי הפורום ובשיטת האימות אם עוד לא קראתם אותם.
HedgeKnight
Phyrexian Praetor

השאלה היא כמה רחוק
TrUnks
Solemn master
יצירת קשר:

שליחה על ידי TrUnks »

HedgeKnight כתב:כמה בכלל יעלה הטורניר במצב הנוכחי שלו?
ואם כבר מגדילים פרסים זה לא כדי שיותר אנשים יקבלו פרסים?
זה לא נשמע הגיוני שנשלם יותר רק כדי שהTOP8 שדי ברור למי יש ולמי אין סיכוי להגיע לזה
יהיו פרסים יותר גדולים
מה זה נותן?
זה אמור לעשות מה לעודד את השחקנים האחרים לבחור שחקן מה TOP8 לעודד? זה נשמע כמו "בואו נהיה המעודדות של שחקן"
לפי דעתי ואין לי כוונה לפגוע בשחקני הTOP8 הם לא שונים מאף שחקן אחר שמשקיע
רק שלהם הולך יותר טוב או יש להם יותר כסף (שוב בלי כוונה לפגוע)
אז לשלם יותר בשביל פרסים יהיה נכון אם יחלקו פרסים גם למי שלא הגיע ל TOP8

כמה שטויות בהודעה אחת...ואו,למה הולך יותר טוב? חשבת אי פעם?

ומה הקשר לכסף? למה אין שחקנים "גרועים" עם הtop deck שיש בהם ג'ייס וכו'?
אני משדר משחקים מכל הפורמטים בmagic online בלינק הבא למי שמעוניין-
http://www.twitch.tv/nivshm
Arthas
MTGil Wizard

שליחה על ידי Arthas »

i think giving prizes to people outside the top8 is a terrible idea. last year there were 44 people in the championship and giving prizes to a third of the people in a tournament that's supposed to be the most competitive tournament of the year is stupid.
Sir Bagelus
Sesame Street Lord
יצירת קשר:

שליחה על ידי Sir Bagelus »

אני מודה שהנושא מוריד הרבה מאוד מהחשק.
סיימתי סופית את כל ההתחייבויות הצבאיות שלי לא מזמן ואני מודה שחשבתי לעשות הפסקה לימודית מפוקר ולשחק קצת מג'יק, בטח באליפות בארץ. אני מודה שאין סיכוי שזה יקרה עכשיו.
אני כמובן לא מאשים אף אחד ובטוח שהיו ניסיונות חוזרים בנושא.
just saying, it's a shame it ends like that
שני
Orb
Moderator

שליחה על ידי Orb »

אני חושב שכשמדובר בטורניר כמו אליפות העולם, באמת כדאי שהמנצח יהיה שחקן שראוי לייצג אותנו, לכן אני באמת תומך במספר סיבוב גדול (אני גם תומך ביומיים כדי שזה לא יהיה יום נוראי)
לגבי זה אני יכול לומר לך מנסיוני, שגם כאשר הייתה אליפות של יומיים, עם סיבובים רבים, קרו מקרים רבים שהגיעו לטופ 4 שחקנים שלא "ראוי" שייצגו אותנו, מבחינת כישורי המאג'יק שלהם. מעבר לכך, פעמים רבות השחקנים הכי מעוטרים בארץ עשו בושות בארועים בינלאומיים, אז השיקול הזה לא מחזיק מים לדעתי.

לגבי חלוקת הפרסים, אני כרגע נוטה לחלק פרסים לטופ 8 בלבד, עבור כמות שחקנים של עד 50 נניח. מעל זה, אפשר לשקול מחדש, אבל כפי שנרשם כאן, אני מאמין שניתן לחוות את אליפות הארץ בתור שחקן פחות מנוסה גם בלי לזכות ב-3 בוסטרים על מקום 13.
מוזמנים להשתתף במכירת החיסול שלי:
http://mtgil.co.il/viewtopic.php?f=18&t=50335" target="_blank
HedgeKnight
Phyrexian Praetor

TrUnks כתב:
HedgeKnight כתב:כמה בכלל יעלה הטורניר במצב הנוכחי שלו?
ואם כבר מגדילים פרסים זה לא כדי שיותר אנשים יקבלו פרסים?
זה לא נשמע הגיוני שנשלם יותר רק כדי שהTOP8 שדי ברור למי יש ולמי אין סיכוי להגיע לזה
יהיו פרסים יותר גדולים
מה זה נותן?
זה אמור לעשות מה לעודד את השחקנים האחרים לבחור שחקן מה TOP8 לעודד? זה נשמע כמו "בואו נהיה המעודדות של שחקן"
לפי דעתי ואין לי כוונה לפגוע בשחקני הTOP8 הם לא שונים מאף שחקן אחר שמשקיע
רק שלהם הולך יותר טוב או יש להם יותר כסף (שוב בלי כוונה לפגוע)
אז לשלם יותר בשביל פרסים יהיה נכון אם יחלקו פרסים גם למי שלא הגיע ל TOP8

כמה שטויות בהודעה אחת...ואו,למה הולך יותר טוב? חשבת אי פעם?

ומה הקשר לכסף? למה אין שחקנים "גרועים" עם הtop deck שיש בהם ג'ייס וכו'?
קודם כל !!! יש!!!
דבר שני אני מתעלם לחלוטין מהגישה שלך
בתודה אריאל.
חבוב
Mr. Dude

שליחה על ידי חבוב »

תומך מאאאאאאאאוד בפרסים רק לטופ 8. הרמה התחרותית הגבוהה צריכה להתבטא באכיפת החוקים ובחלוקת הפרסים המצומצמת. הגישה של לבוא מראש ולהגיד "אוי אני שחקן גרוע אין לי סיכוי להגיע לטופ 8 אז בואו ניתן פרסים למקומות יותר נמוכים" ממש צורמת לי. שום דבר לא מוכתב מלמעלה, מרגישים שאתם לא מספיק טובים? תתאמנו ותשתפרו! הנה המוטיבציה שלכם.
It’s practically a rule that a ssason is awesome in Limited - LSV, Avacyn set review
TrUnks
Solemn master
יצירת קשר:

שליחה על ידי TrUnks »

hedgeknight אין לי מושג מי אתה...אבל כל מה שאני יכול להגיד זה בהצלחה עם גישה כזאת.

לגבי חלוקת פרסים,אין שום ספק שצריך לחלק רק לטופ 8,אם תיהיה כל חלוקה אחרת זה יהיה לא בסדר מצד הארגון לפי דעתי.

אנשים צריכים להעריך דברים חוץ ממוצרים שהם מקבלים(בוסטרים\קלפים\לא יודע מה) מה זאת אומרת? תעריכו את זה שלמדתם משהו,אני זוכר בטורנירים מוקדמים ששיחקתי רק למדתי והפסדתי בלי סוף(טוב לא בלי סוף אבל עדיין) אבל מה? למדתי המון מלשחק מול השחקנים הכי טובים בארץ באליפות למשל אם אז זה היה אור\אורי\אילון וכו'.

מכל טורניר שאתה משחק בו כמעט,אפשר ללמוד משהו,החוכמה הכי גדולה במשחק הזה היא ללמוד את זה ולא להגיד "הפסדתי על זה שהוא טפדק\הייתי בסקרו\בלה בלה בלה אחר".

אליפות הארץ זה המקום הכ-י טוב ללמוד משהו,גם עם כל הטסטינג שעושים והכל עדיין לומדים המון.

זאת העצה הכי טובה שאני יכול לתת לאלה ש"מפחדים" לבוא לאליפות שלפי דעתי זה שטות,מי שמשחק בטורניר במטרה אחת כדי לזכות,טועה ובגדול וכבר המחשבה שלו כלפי המשחק לא טובה,נכון לזכות זה דבר שצריך לחשוב עליו,אבל ממש לא ה-דבר היחידי.
אני משדר משחקים מכל הפורמטים בmagic online בלינק הבא למי שמעוניין-
http://www.twitch.tv/nivshm
konortov
MTGil Wizard

שליחה על ידי konortov »

TrUnks כתב:hedgeknight אין לי מושג מי אתה...אבל כל מה שאני יכול להגיד זה בהצלחה עם גישה כזאת.

לגבי חלוקת פרסים,אין שום ספק שצריך לחלק רק לטופ 8,אם תיהיה כל חלוקה אחרת זה יהיה לא בסדר מצד הארגון לפי דעתי.

אנשים צריכים להעריך דברים חוץ ממוצרים שהם מקבלים(בוסטרים\קלפים\לא יודע מה) מה זאת אומרת? תעריכו את זה שלמדתם משהו,אני זוכר בטורנירים מוקדמים ששיחקתי רק למדתי והפסדתי בלי סוף(טוב לא בלי סוף אבל עדיין) אבל מה? למדתי המון מלשחק מול השחקנים הכי טובים בארץ באליפות למשל אם אז זה היה אור\אורי\אילון וכו'.

מכל טורניר שאתה משחק בו כמעט,אפשר ללמוד משהו,החוכמה הכי גדולה במשחק הזה היא ללמוד את זה ולא להגיד "הפסדתי על זה שהוא טפדק\הייתי בסקרו\בלה בלה בלה אחר".

אליפות הארץ זה המקום הכ-י טוב ללמוד משהו,גם עם כל הטסטינג שעושים והכל עדיין לומדים המון.

זאת העצה הכי טובה שאני יכול לתת לאלה ש"מפחדים" לבוא לאליפות שלפי דעתי זה שטות,מי שמשחק בטורניר במטרה אחת כדי לזכות,טועה ובגדול וכבר המחשבה שלו כלפי המשחק לא טובה,נכון לזכות זה דבר שצריך לחשוב עליו,אבל ממש לא ה-דבר היחידי.
מסכים רק מאז ששינתי את הגישה שלי השתפרתי רק מאז שחשבתי איפה אני טעיתי
ryoga
MTGil Wizard

שליחה על ידי ryoga »

Orb כתב:
לגבי זה אני יכול לומר לך מנסיוני, שגם כאשר הייתה אליפות של יומיים, עם סיבובים רבים, קרו מקרים רבים שהגיעו לטופ 4 שחקנים שלא "ראוי" שייצגו אותנו, מבחינת כישורי המאג'יק שלהם. מעבר לכך, פעמים רבות השחקנים הכי מעוטרים בארץ עשו בושות בארועים בינלאומיים, אז השיקול הזה לא מחזיק מים לדעתי.

לגבי חלוקת הפרסים, אני כרגע נוטה לחלק פרסים לטופ 8 בלבד, עבור כמות שחקנים של עד 50 נניח. מעל זה, אפשר לשקול מחדש, אבל כפי שנרשם כאן, אני מאמין שניתן לחוות את אליפות הארץ בתור שחקן פחות מנוסה גם בלי לזכות ב-3 בוסטרים על מקום 13.
אני מבין שעדיין יכולים לקרות מקרים, וקרו מקרים, שבהם שחקנים לא טובים מנצחים טורנירים\ שחקנים טובים מביישים אותנו בחו"ל, אבל אני עדיין חושב שהעלאת כמות הסיבובים מעלה את הסיכוי ששחקן טוב יותר ייצג אותנו.
תמונה
On the Play/On the Draw
https://www.facebook.com/pages/MTG-MADN" target="_blank ... 5548217210
HedgeKnight
Phyrexian Praetor

konortov כתב:
TrUnks כתב:hedgeknight אין לי מושג מי אתה...אבל כל מה שאני יכול להגיד זה בהצלחה עם גישה כזאת.

מסכים רק מאז ששינתי את הגישה שלי השתפרתי רק מאז שחשבתי איפה אני טעיתי
אוקיי! אני צריך להסביר את עצמי
אני רואה את עצמי כשחקן בינוני-ממוצע !!! אני רוצה להשתפר ואני לומד מכל משחק ומכל יריב בעיקר מאלה שאני מנצח כי כשאני מפסיד זו לא חוכמה להבין איפה טעית.
בנוגע אליך (TrUnks) אני לא רוצה לתת את הרושם הלא נכון....
אני מקווה שאתה מבין שאני אומר שהTOP8 הם לא העילית של הקהילה אני רק חושב שצריך לתת תמריץ גם לאלה שיכולים להגיע לשם ולא שם כרגע
Antrax
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Antrax »

ryoga כתב:אני מבין שעדיין יכולים לקרות מקרים, וקרו מקרים, שבהם שחקנים לא טובים מנצחים טורנירים\ שחקנים טובים מביישים אותנו בחו"ל, אבל אני עדיין חושב שהעלאת כמות הסיבובים מעלה את הסיכוי ששחקן טוב יותר ייצג אותנו.
אתה צודק לחלוטין. באופן כללי ככל שהטורניר ארוך יותר גם קטן החלק של האקראיות וגם הוא מדמה יותר טוב את אליפות העולם (שבעצמה היא מספר ימים די מתישים). אבל, צריך להבין בחשבון שעוד ימים זה לא חינם, לא למשתתפים ובטח לא למארגנים. אפשר כן לשקול לעשות כמות מינימום של סיבובים, אבל לא משהו שתלוי בכמות המשתתפים. כלומר, אם יקרה משהו רע ויבואו רק 30 איש, אפשר עדיין לעשות שבעה סיבובי סוויס (למרות שאני מזהיר מראש שיקרו דברים משונים בסיבובים האחרונים, כמו פייר דאון כפול וכאלה), אבל אי אפשר להכריז מראש "נעשה שני סיבובים יותר מהמינימום הנדרש כדי שיישאר שחקן אחד שלא הובס" כי אז אם הטורניר מצליח זאת נהיית בעיה לכל מי שלא מגיע ברכב פרטי.
Yoav
מארגן טורנירים

שליחה על ידי Yoav »

מה עם לעשות טורניר של קדם אליפות הארץ ש-X המקומות הראשונים שם יקבלו Y byes באליפות הארץ?
מיצי מיאו
שלח תגובה