ליגה חדשה-ישנה בתל אביב - פריק 2011

מידע על טורנירים עתידיים, ליגות אזוריות ותחרויות ארציות; דיונים על טורנירים קודמים

מנהלים: Orb, Ward

שלח תגובה
deadpool
MTGil Apprentice
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

שליחה על ידי deadpool »

מזל שלקחתי איתי את הדק בבוקר :lol:
אני אגיע ב-18:00 בערך
chaosblack
מארגן טורנירים
יצירת קשר:

שליחה על ידי chaosblack »

תם לו עוד מפגש ליגה.

הגיעו 16 איש. שלושה חדשים שמתוכם שניים שנמצאים בת"א באופן חד פעמי ועוד אחד חדש שהגיע לשחק קומנדר. מרבית המשחקים היום היו קז'ואל עם קצת קומנדר מלמעלה.

חולקו קלפי DCI והייתה כמות נאה של משתתפים מה שמשמח אותי מאוד.

נתראה בשבוע הבא.
deadpool
MTGil Apprentice

שליחה על ידי deadpool »

לגבי המקרה שסיפרת לי שיריב שלך עם Sen Triplets שיחק מהיד שלך Tooth and Nail, אז כמו שאמרתי גם אם הוא לקח לך forest אין לו אפשרות לשחק את Tooth and Nail, ראה כאן:
A deck may not generate mana outside its colours. If an effect would generate mana of an illegal colour, it generates colourless mana instead.
http://www.dragonhighlander.net/rules.php

לגבי המקרה השני של העתקת Commander עם Clone מצאתי דעות שונות:
Open Play Rule: Open play EDH rules are used for games between opponents who do not routinely play together. Generals are not subject to the Legendary rule, although other creatures of the same name are; if a General and a non-General creature of the same name are in play, only the non-General is put into the graveyard by state-based effects. If two opponents in the same game have the same General and both are in play, neither is put into the graveyard (although other, non-General, versions are).

לפי מה שקראתי, ב-MTGO משתמשים ב-open play rule, אבל אין לי חשבון אז אני לא יכול להגיד בוודאות, אולי מישהו עם חשבון און ליין יוכל לרשום איך זה.

אה, וסליחה שוב על ה-Armageddon :oops:
_AmUgAbA_
MTGil Wizard

שליחה על ידי _AmUgAbA_ »

היי אנשים,
אני שמח לחזור אליכם - ביום רביעי הקרוב, ה-17.8, יתקיים מפגש ליגה נוסף.
אני רוצה להודות שוב לאלון שהסכים להחליף אותי במפגש האחרון והקדיש מזמנו כדי להנעים את זמנכם ולסייע לכם להשתפר. הבנתי שהיה מפגש פורה וכולי תקווה שנראה נוכחות יפה כזו גם במפגשים הבאים.

אז נתראה ברביעי הקרוב ב-17:30,
יובל
_AmUgAbA_
MTGil Wizard

שליחה על ידי _AmUgAbA_ »

אהלן חברים,

עוד מפגש ליגה פורה מאחורינו - נכחו 10 אנשים (ממשיכים לשמור על יציבות...)
אני מופתע כל פעם מחדש לגלות פרצופים חדשים בליגה (עושה רושם שהם לא נגמרים, רק מתחלפים...), ולמעשה אם כולם היו מתמידים ומגיעים כל מפגש, כבר היינו 20-30 חבר'ה.

שיחקנו קאז'ואל, אחד-על-אחד וענק דו-ראשי, היה ממש כיף.
כולם רצו לקנות בוסטרים, אבל בחנות אזלו...

במפגש הקרוב, ה-24.8, נמשיך לשחק, ליהנות ולהשתפר. הפעם, אני ממליץ גם לשחקנים ותיקים יותר וכאלה שמתכוונים להשתתף באליפות הארץ להגיע, כדי לסגור את החבילות שלכם לקראת האליפות. יש הרבה שחקנים צעירים שמגיעים בקביעות לליגה ויש להם קלפים טובים לטייפ 2 שלא סביר שיהיו זמינים ביום האליפות (כי השחקנים עצמם לא יגיעו...). אז אני מציע לכל מי שחסרים לו קלפים לאליפות, שיעשה מאמץ ויקפוץ לבקר אצלנו, ואז יוכל להחליף/לשאול קלפים מאלה שלא מתכוונים להגיע. אני מתחייב לקחת את הקלפים מכם אחרי האליפות ולהחזיר אותם לבעליהם במפגש הליגה הבא.

נתראה ברביעי,
יובל
Orb
Moderator

שליחה על ידי Orb »

שמח לציין כי משלוח הסחורה הגיע לארץ ופריק כעת מצויידת בכל טוב, כולל חבילות קומנדר.
מוזמנים להשתתף במכירת החיסול שלי:
http://mtgil.co.il/viewtopic.php?f=18&t=50335" target="_blank
chaosblack
מארגן טורנירים
יצירת קשר:

שנכון ליום שישי לעת סגירה לא נשארו רבות מהן :)
_AmUgAbA_
MTGil Wizard

שליחה על ידי _AmUgAbA_ »

שלום אנשים,

השבוע נשבר שיא נוכחות בליגה - הגיע 17 שחקנים! (ואולי אף יותר...)
שוב, הגיעו הרבה שחקנים צעירים חדשים ומעט ותיקים שניסו לסגור את החבילות שלהם לקראת האליפות ולעשות קצת טסטינג. בכלל, נראה שהגיל הממוצע במפגשים הוא בסביבות 11, שזה יפה וסימן לכך שהקהילה מתפתחת.

שיחקו מכל וכל - קאז'ואל, סטנדרד, קומנדר. אפילו Modern קפץ לביקור...

במפגש הבא, יום רביעי ה-31.8 (המפגש האחרון של החופש!), נמשיך במתכונת הרגילה ואולי אפילו נקיים טורנירון כדי לתת לשחקנים הצעירים טעימה מאווירה קצת יותר תחרותית.

אשמח לראות אתכם באליפות הארץ ובמפגש הבא,
יובל
demonic sengir
I Am Tutor

שליחה על ידי demonic sengir »

אם מישהוא רוצה לבוא לעשות טסטינג ל-modern, אני אשמח. שלחו לי הודעה בפרטי.
How is my whisky cup doing?
Solmyr
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Solmyr »

אני בכיף אבוא לטסטינג של מודרן, אחרי האליפות זה כנראה הפורמאט היחיד שאני אשחק.
yehonatans1
MTGil Apprentice

שליחה על ידי yehonatans1 »

מה משחקים מחר?
lightning never strickes the same place twice.but it can strick freaking everywhere!!
chaosblack
מארגן טורנירים
יצירת קשר:

אני מניח שכרגיל.

קז'ואל, קומנדר, אם יהיו בקשות נוספות ננסה לדאוג גם להן :)
_AmUgAbA_
MTGil Wizard

שליחה על ידי _AmUgAbA_ »

כמו יוסיין בולט וג'מייקה, גם אנחנו שוברים שיאי עולם - 20 שחקנים נכחו במפגש האחרון!

כפי שהבטחתי, נערך טורניר לשחקנים הצעירים, שמטרתו הייתה התנסות באווירה ומסגרת מעט יותר תחרותית. השתתפו 9 שחקנים, שוחקו שלושה סיבובים וניצח רז לוטן עם חבילת Tempered Steel חזקה. הוא זכה בבוסטר נוצץ של M12 על חשבוני (Garruk) וכן חולקו צמידים וקלפי DCI למנצחים ורנדומלית. אני מקווה שכולם נהנו מהחוויה. אני חושב שזו הייתה התנסות חשובה לקראת טורנירים עתידיים, כמו ה-Celebration Day והפרירליס הקרוב הבאים עלינו לטובה.

חוץ מאלה שנטלו חלק בטורניר, נכחה גם קבוצת חיילים נחמדה בראשותו של דקל ועוד מספר שחקנים מתחילים שזכו להדרכה צמודה. מקווה לראות את כולכם במפגשים הבאים.

במפגש מחר (יום רביעי, 7.9) נתחיל מסגרת מסודרת של Gateway, בה עוקבים אחר הניצחונות שלכם במהלך המפגשים. ככל שמתמידים ומגיעים ליותר מפגשים, צוברים יותר נקודות ואף זוכים בבוסטרים. ממליץ לכולכם להגיע ולהביא עמכם חברים שילמדו את המשחק. זוהי מסגרת מצוינת עבור שחקנים מתחילים.

זהו, נתראה מחר בשעה הרגילה,

יובל
_AmUgAbA_
MTGil Wizard

שליחה על ידי _AmUgAbA_ »

עוד מפגש ליגה מוצלח מאחורינו - נכחו 17 שחקנים!

שמחתי לראות שאנשים מתחילים לקחת ברצינות את המפגשים ומגיעים באופן קבוע וישנה קבוצה מובחרת שמכבדת אותנו בנוכחותה שוב ושוב - תודה מיוחדת לראשל"צניקים ולבני-ברקניקים.

התחלנו במסגרת ה-Gateway בה צוברים נקודות ממפגש למפגש ובסופו של יום זוכים בפרסים.
אני מבקש מכם להקפיד להחליף יריבים בין משחק למשחק, כדי להתנסות מול כמה שיותר חבילות ויריבים שונים. זו לא חוכמה לנצח מישהו חמש פעמים רצוף ולהרוויח הרבה נקודות... זכרו, המטרה היא להשתפר לקראת הטורנירים החשובים באמת.

במפגש הבא, יום רביעי ה-14.9, ייערך אירוע ה-Celebration Day (פרטים על מהלך הטורניר ניתן למצוא בת'רד הרלוונטי מעלינו). זהו אירוע שבהחלט אסור להחמיץ. אז שריינו את התאריך. שימו לב, בגלל צפי להיענות גבוהה* וטורניר ארוך מהרגיל, האירוע יתחיל בשעה 16:30. אתם מתבקשים להגיע ולהירשם לטורניר עד השעה הנקובה (אל תשכחו את מספרי ה-DCI שלכם). מי שמביא עמו שחקנים חדשים, מומלץ להגיע בשעה 16:00 כדי שאוכל ללמד אותם מעט את המשחק ולהסביר על מהלך הטורניר. אני אהיה במקום החל מהשעה 16:00. האירוע עשוי להימשך עד השעה 20:30.

יובל

* אני מאוד מקווה שלא יהיה צורך בכך, אבל במידה וכמות הבוסטרים שברשותנו לא תוכל לספק את כל הנוכחים, תינתן עדיפות לשחקנים מתחילים, שחקנים שהביאו עמם חבר ללמוד את המשחק ושחקנים שהקדימו להגיע. בכל זאת, מדובר באירוע שנועד לשווק את המשחק לשחקנים חדשים ומתחילים ולעודד אותם להצטרף לקהילת המג'יק הישראלית.
אני ולא אחר
MTGil Wizard

שליחה על ידי אני ולא אחר »

יובל, השעה קצת מוקדמת לאנשים עובדים... רוב העבודות מסתיימות בחמש או חמש וחצי.

מה הסיכוי שזה יזוז לחמש וחצי-שש, נגיד?
_AmUgAbA_
MTGil Wizard

שליחה על ידי _AmUgAbA_ »

לא נראה לי שזה יתאפשר, כי רוב משתתפי הליגה הם בגילאי בי"ס ולסיים את הטורניר בסביבות שעה 22:00 נראה לי לא סביר. שוב, האירוע מיועד לשחקנים מתחילים וצעירים. אם אתה באמת מעוניין לקחת חלק, אני מניח שתוכל לצאת מהעבודה שעה אחת יותר מוקדם.
אני ולא אחר
MTGil Wizard

שליחה על ידי אני ולא אחר »

הבנתי.
_AmUgAbA_
MTGil Wizard

שליחה על ידי _AmUgAbA_ »

מכיוון שיש מספר לא מבוטל של שחקנים שלא יכולים להגיע לטורניר עם פתיחתו, תהיה אפשרות לכניסה מאוחרת לטורניר. המאחרים יוכלו להצטרף כאשר יתחיל סיבוב חדש, יקבלו בוסטר אחד וישחקו מול שחקנים שטרם ניצחו בטורניר ולרשותם גם כן בוסטר אחד.
אם יש מי שמעוניין בסידור כזה, אשמח לדעת זאת מראש.
_AmUgAbA_
MTGil Wizard

שליחה על ידי _AmUgAbA_ »

שלום אנשים,

ה-Celebration Day מאחורינו ונחל הצלחה כבירה - 44 שחקנים הגיעו כדי להשתתף!
מסתבר שהפורמט הפשוט, אופי הטורניר שהבטיח בעיקר כיף (וגם קיים לדעתי) וכמובן דמי ההרשמה האטרקטיביים (0 שקלים חדשים) עשו את שלהם ומשכו שחקנים מכל הסוגים והמינים - ילדים, בוגרים, חיילים, נשים (היו שלוש!). היה תענוג לראות כל כך הרבה שחקנים שהגיעו אך ורק בשביל האהבה למשחק, בלי יומרות תחרותיות או שאיפה לפרסים.

זה המקום והזמן להודות ל-Mind Games שאפשרו את קיום החגיגות האלה בכל רחבי הארץ. בעוד שבוע יתקיים פרירליס Innistrad וזו הזדמנות מצוינת בשבילנו השחקנים להחזיר להם על ההשקעה הגדולה והרצון הטוב ולכבד אותם בנוכחותנו. אני מבטיח לכל מי שיגיע הנאה גדולה לפחות כמו בסלבריישן (אם לא כפולה ומכופלת).

מבחינתי, בתור המארגן והאדם שהתרוצץ בין השולחנות כדי לדאוג שכולם מסתדרים ונהנים, היה טורניר מעייף אך מספק ביותר. לא ציפיתי להיענות כל כך גבוהה ולמרות שהקדמתי להגיע, לא הצלחתי להתגבר על כל המכשולים הלוגיסטיים שעמדו בפני בזמן. אני רוצה להתנצל בפני כולם על העיכוב בהתחלת הטורניר ועל כך שנאלצתם להמתין דקות לא מעטות בין כל סיבוב עד אשר יחולקו הבוסטרים למנצחים. בסך הכל, הטוב גבר על הרע, ולראיה העובדה שסיימנו שלושה סיבובים בזמן שהוגדר מראש. תודה לאלון לוסקי ולפריק שסייעו בידי בארגון הטורניר ועל האירוח היפה.

מקווה להמשיך לראותכם במפגשי הליגה וכמובן בפרירליס הקרוב.
עד הסלבריישן הבא,
יובל
Yoav
מארגן טורנירים

שליחה על ידי Yoav »

O-M-G-!
44 שחקנים??? ואתה עדיין חי? :)
כל הכבוד!

נראה שימים טובים עוברים על הליגה בפריק מאז שנכנסת לתפקיד.
מיצי מיאו
שלח תגובה