riptide laboratory

כאן תוכלו לברר מחירים, לשאול על כדאיות החלפות, וכל מה שקשור למסחר במג'יק אבל אינו ניהול עיסקה.

מנהלים: Navidshi, Orb

שלח תגובה
יאירכהן
MTGil Wizard
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

riptide laboratory

שליחה על ידי יאירכהן »

כמה שווה?
demonic sengir
I Am Tutor

שליחה על ידי demonic sengir »

באיביי הם סביב ה-15$. בארץ לא שווים הרבה כי הם לגאסי ולא משוחקים.
How is my whisky cup doing?
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

גם בארץ הם עדיין שווים את ה-50 ש"ח שלהם כי אנשים משחקים Commander וזה הפורמט העיקרי שבו הם חזקים.

קלפים הם כמו סטודנטים לרפואה, אם אומרים להם שהם לא שווים, הם עלולים לקום ולעזוב את הארץ :roll:
HazardShesek
שופט L2 ומארגן ליגת ב"ש
יצירת קשר:

שליחה על ידי HazardShesek »

Navidshi כתב:גם בארץ הם עדיין שווים את ה-50 ש"ח שלהם כי אנשים משחקים Commander וזה הפורמט העיקרי שבו הם חזקים.

קלפים הם כמו סטודנטים לרפואה, אם אומרים להם שהם לא שווים, הם עלולים לקום ולעזוב את הארץ :roll:
הם גם עושים את זה כל הזמן - אני כבר הרבה זמן מנסה להשיג WoG בלי לקנות מחו"ל ופשוט אין לאנשים. :dontknow:
יאירכהן
MTGil Wizard

שליחה על ידי יאירכהן »

תודה על העזרה אם כבר זה הועלה כמה wog שווה נראה לי שאני חכול להשיג אחד
demonic sengir
I Am Tutor

Navidshi כתב:גם בארץ הם עדיין שווים את ה-50 ש"ח שלהם כי אנשים משחקים Commander וזה הפורמט העיקרי שבו הם חזקים.

האם אפשר להניח מהנימה שאתה סטודנט לרפואה? :P

ובכל מקרה, זה פחות או יותר מזה קורה גם ככה כמו שזה נראה. אפשר לראות את זה כבר מקלפים של מודרן (תנסה למצוא מישהוא עם פאצ'ים חדשות/שוקלנדס). לא דואלים או פאטצ'ים ישנות, לא FOF או משהוא כזה. אז כנראה שכבר כולם נסעו לחווה של דוד איביי...
TrUnks
Solemn master
יצירת קשר:

שליחה על ידי TrUnks »

פאצ'ים חדשות יש מספיק כי זה הטייפ 2 הישן(שהיה לפני חודשיים-3)

אבל כל השאר באמת בעייתי.

כמו כל קלף יקר בחול בארץ קשה למצוא לו קונים במחיר כזה...
אני משדר משחקים מכל הפורמטים בmagic online בלינק הבא למי שמעוניין-
http://www.twitch.tv/nivshm
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

א. WoG שווה בערך 25-15 בכפוף למהדורה ולמצב שלו (אלא אם הוא textless foil או מהמהדורות הראשונות, ואז המחיר שלו עולה מ-40 ש"ח ומעלה). הוא הודפס הרבה פעמים, כך שצריך לבדוק כל מקרה לגופו.
ב. לא, אני לא סטודנט לרפואה. המניע שלי הוא אהבה :P
ג. וכן, דליפת קלפים מהארץ היא בעיה שרירה וקיימת. בגלל זה לעודד אנשים למכור את הקלפים שלהם בזול בטענה שהם "לא שווים כלום בארץ" פוגע גם בבעלי הקלפים, וגם בקהילה בכללה. בסה"כ, קלף ישן ומבוקש נוטה בעיקר לצבור ערך כך שלמכור אותו בזול זו עסקה גרועה שרק הופכת גרועה יותר עם כל שנה שעוברת.
ד. fetch lands חדשות דווקא מצאתי בארץ, אבל רצו עליהן יותר ממה שהיה עולה לי להזמין אותן מחנות באינטרנט, כך שבתחום הזה אתם כנראה בטוחים ;)
demonic sengir
I Am Tutor

Navidshi כתב:א. WoG שווה בערך 25-15 בכפוף למהדורה ולמצב שלו (אלא אם הוא textless foil או מהמהדורות הראשונות, ואז המחיר שלו עולה מ-40 ש"ח ומעלה). הוא הודפס הרבה פעמים, כך שצריך לבדוק כל מקרה לגופו.
ב. לא, אני לא סטודנט לרפואה. המניע שלי הוא אהבה :P
ג. וכן, דליפת קלפים מהארץ היא בעיה שרירה וקיימת. בגלל זה לעודד אנשים למכור את הקלפים שלהם בזול בטענה שהם "לא שווים כלום בארץ" פוגע גם בבעלי הקלפים, וגם בקהילה בכללה. בסה"כ, קלף ישן ומבוקש נוטה בעיקר לצבור ערך כך שלמכור אותו בזול זו עסקה גרועה שרק הופכת גרועה יותר עם כל שנה שעוברת.
ד. fetch lands חדשות דווקא מצאתי בארץ, אבל רצו עליהן יותר ממה שהיה עולה לי להזמין אותן מחנות באינטרנט, כך שבתחום הזה אתם כנראה בטוחים ;)
ג. השיטה לעודד אנשים לא למכור לחו"ל היא שהקלפים האלה ישוחקו...
ד. אני מחפש בנירות. מצאתי רק בודדות פה ושם. בכל מקרה, המחיר הממוצע באיביי הוא 12$, ומחירים נמוכים יותר בד"כ מוכרים רק לארה"ב/קנדה. (אז יצא לך טוב :) ). בארץ קניתי 35 בערך...
Nairus
מארגן טורנירים
יצירת קשר:

שליחה על ידי Nairus »

מחקתי, כנראה לא חוקי
נערך לאחרונה על ידי Nairus ב 12/11/2011 , 13:59, נערך פעם 1 בסך הכל.
אני לא סובל מסכיזופרניה, אני נהנה ממנה...
jamanta
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי jamanta »

ניר יש לך verified...
מה שאומר שאתה יכול לפרסם את זה בפורום מכירות פומביות... פשוט תכתוב שם במקום לעצבן את המודים...
הגודל אוהו קובע....
שלח תגובה