מידע על היכן ניתן להשיג ובאיזה מחיר קלפי Ravnica

כאן תוכלו לברר מחירים, לשאול על כדאיות החלפות, וכל מה שקשור למסחר במג'יק אבל אינו ניהול עיסקה.

מנהלים: Navidshi, Orb

שלח תגובה
Immortaland
MTGil Apprentice
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

מידע על היכן ניתן להשיג ובאיזה מחיר קלפי Ravnica

שליחה על ידי Immortaland »

שלומות חברי פורום יקרים.
לאחרונה התעורר בי החשק לשוב ולשחק מג'יק כפי שהיתי עושה ביסודי. לשם כך נרתמתי למסע חיפושים ארוך ומיגע אחר הדקים המקוריים שהיו לי, ולתדהמתי גליתי שחסרים לי מספר קלפים בכל דק(כנירא שהחלפתי אותם או איבדתי אותם). השאלה היא האם עוד ניתן להשיג קלפים אלו?(אם צריך להיות ספציפי אוכל לרשום את הקלפים המדויקים), מה יהיה מחירם בארץ פחות או יותר?(רשמתי לעצמי את המחירים בחו"ל, אם כי אני לא מבין דבר וחצי דבר על מסחר בקלפי מג'יק)
רוב תודות לעוזרים!
tima
Creature - Dwarf Idiot
יצירת קשר:

שליחה על ידי tima »

אם אלה קלפים מ-ravnica block, לא צריכה להיות בעיה להשיג אותם.
תצטרך לרשום את הקלפים הספציפיים כדי שנבין מאיפה ובכמה תוכל להשיג אותם, אבל המחירים לא צריכים להיות שונים בצורה מהותית במה שאתה רואה בחו"ל.
Don't drink and draft.
Immortaland
MTGil Apprentice

אם כן, הקלפים הם אלו:
מתוך החבילה הבסיסית של Gruul(ירוק ואדום):
Dowsing Shaman
Grull Scrapper
Wild Centor
Skarrg, the Rage Pits

מתוך החבילה Charge of the Boros:
Viashino Slasher- אותו אצטרך פעמיים
Greater Forgeling
Screeching Griffin
Boros Swiftblade
Thundersong Trumpeter
Flame-Kin Zealot
Agrus Kos, Wojek Veteran
Boros Recruit
Lightning Helix- גם אותו אצטרך פעמיים.

כמו כן גיליתי עוד שתי דקים שרכשתי בעבר(מהסדרה העשירית והתשיעית אני חושב) ואני די משוכנע שהם לא מושלמים כך שיתכן ובהודעה הבאה אכתוב גם קלפים מתוכם אותם אני מעוניין לרכוש.
tima
Creature - Dwarf Idiot
יצירת קשר:

שליחה על ידי tima »

רוב הקלפים שכתבת שווים מעט מאוד, אבל אף אחד לא יחפש אותם באוסף שלו בשביל 10 אגורות לקומון. אם אתה רוצה להשקיע נגיד 10 שקלים בשביל כל הקלפים חסרי הערך, יהיה לך אפשרי למצוא מישהו עם אוסף מהשנים האלה שיש לו אותם.
חוץ מאלה, הקלפים בעלי הערך פה הם:
Agrus Kos - משוחק קצת ב-EDH, צריך להיות באיזור ה-3-5 שקלים.
lightning helix - באיזור החמישה שקלים.
Don't drink and draft.
Immortaland
MTGil Apprentice

tima כתב:רוב הקלפים שכתבת שווים מעט מאוד, אבל אף אחד לא יחפש אותם באוסף שלו בשביל 10 אגורות לקומון. אם אתה רוצה להשקיע נגיד 10 שקלים בשביל כל הקלפים חסרי הערך, יהיה לך אפשרי למצוא מישהו עם אוסף מהשנים האלה שיש לו אותם.
חוץ מאלה, הקלפים בעלי הערך פה הם:
Agrus Kos - משוחק קצת ב-EDH, צריך להיות באיזור ה-3-5 שקלים.
lightning helix - באיזור החמישה שקלים.
אוקיי, נוסף על כך ללא קשר לקלפי הראווניקה,גיליתי שחסרים לי עוד מספר קלפים שכאלו:
"Bottle Gnomes"
"Diabolic trture"
"Demons Horn"
אצל מי אוכל לקנות את הקלפים להעיל(ומן הסתם, מה מחירם?) ואלו הקודמים?, אין לי בעיה לשלם את הסכום שנקבת לצורך העניין.(אני זקוק להם מסיבות סנטימנטאליות, כשאני "אתפוס" את המשחק יתכן והשיקולים שלי יהיו יותר אסטרטגים)
tima
Creature - Dwarf Idiot
יצירת קשר:

שליחה על ידי tima »

אצל מי? אנשים שותיקים יחסית במשחק. לי אישית אין כמעט קלפים מבלוק רבניקה.
אם נדע מאיפה אתה בארץ יהיה יותר קל לעזור.

demon's horn ו- diabolic tutor אתה יכול לקבל בחינם מכל שחקן ששיחק בשנים האחרונות. bottle gnomes קצת קשה יותר למצוא, אבל שוב, אצל שחקן ותיק לא תהיה בעיה למצוא.
Don't drink and draft.
Immortaland
MTGil Apprentice

tima כתב:אצל מי? אנשים שותיקים יחסית במשחק. לי אישית אין כמעט קלפים מבלוק רבניקה.
אם נדע מאיפה אתה בארץ יהיה יותר קל לעזור.

demon's horn ו- diabolic tutor אתה יכול לקבל בחינם מכל שחקן ששיחק בשנים האחרונות. bottle gnomes קצת קשה יותר למצוא, אבל שוב, אצל שחקן ותיק לא תהיה בעיה למצוא.
איזור מרכז כזה,מודיעין פחות או יתר. העניין הוא שאין לי כל כך זמן להגיע פיזית למקומות"רק" כדי לקנות מספר קלפים. אין לי בעיה לשלם על פתרונות אלטרנטיבים(דואר רשום ודומיו)
שלח תגובה