מה כדאי לשחק קודם בטרון?

בין אם זה קלף בודד או הקומבו הלוהט בשוק, חבילה תחרותית או משחק בין חברים זה המקום

מנהלים: Navidshi, kabanist

שלח תגובה
kabanist
Moderator
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0
יצירת קשר:

מה כדאי לשחק קודם בטרון?

שליחה על ידי kabanist »

נניח שתור שלישי יש לי על הלוח את שלושת האדמות שמרכיבות את הטרון ויכולות להפיק 7 מאנה.
חוץ מהם אין לי כלום על הלוח וליריב יש שתי אדמות ואחת מהם אדומה.
ביד יש לי גם Wurmcoil Engine וגם Karn Liberated, אני יכול להוריד אחד מהם, איזה עדיף להוריד קודם?
אני יכול להוריד Karn ולעשות exile ללנד של היריב, ואז הוא נשאר עם 3 קאונטרים, וזה די פגיע.
אני יכול להוריד Karn ולהשתמש ביכולת הראשונה שמוסיפה לו 4 קאונטרים.
או להוריד Wurmcoil ולהעביר את התור.
מה הייתם עושים, ולמה זה עדיף לדעתכם?
אני הדורבן שקולע בזמן !
חבוב
Mr. Dude

שליחה על ידי חבוב »

הייתי מוריד קארן ועושה +4. כל תור שהוא על הלוח נותן לך יותר יתרון ולכן רצוי להוריד אותו כמה שיותר מוקדם. תור הבא תוכל להרגיש הרבה יותר נוח לעשות -3 כי גם ב7 קאונטרים יהיה להם קשה מאוד להיפטר ממנו. תור הבא אתה יכול להוריד את התולעת ויש לך קארן על 10 שחופשי להשתמש ב2 היכולות שלו ותולעת שמגנה עליו, זה מצב שקשה מאוד להפסיד ממנו.
It’s practically a rule that a ssason is awesome in Limited - LSV, Avacyn set review
ryoga
MTGil Wizard

שליחה על ידי ryoga »

אלא אם יש חשש מOblivion Ring ובנוסף אין חשש לLightning Bolt (אני מניח שמהלאנד השניה אפשר לפענח מה היריב משחק), אז הפליי שאטינזון אמר.
תמונה
On the Play/On the Draw
https://www.facebook.com/pages/MTG-MADN" target="_blank ... 5548217210
חבוב
Mr. Dude

שליחה על ידי חבוב »

גם אם יש לו אפשרות לאובליביון אני הולך על הקארן. אני יוצא מנקודת הנחה שאני לא יודע כלום על המטה-גיים ועל מה יכול להיות לו בדק וכל המידע שיש לי זה מה שקבניסט רשם בהודעה הראשונה. במקרה כזה יכול להיות לו PTE או פתרון אחר לתולעת, או אפילו להתעלם ממנה ולפתח את הלוח שלו לתור-שתיים לפני שהוא מתפנה לטפל בה. קארן הוא האיום החזק יותר שמסוגל לנצח מהר ובסבירות גבוהה הרבה יותר מהיצור, ואם יש לו ORING לפחות הוצאת לו עוד קלף מהיד.
It’s practically a rule that a ssason is awesome in Limited - LSV, Avacyn set review
jamanta
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי jamanta »

זה תלוי מה הלאנד השנייה...
אם המנה השנייה כחולה ואני חושב שהדק היא קונטרול אני מוריד את הוורמקויל כדי למשוך קאונטר כי קארן יותר חשוב...
אם זה דק מונו אדום אני גם מוריד את הוורמקויל כי זה פחות או יותר אומר שניצחתי...
אם זה כל דבר אחר נראה לי שאני מוריד קארן...
הגודל אוהו קובע....
kabanist
Moderator
יצירת קשר:

שליחה על ידי kabanist »

מה דעתכם על   Relic of Progenitus ?
בליסט יש 4 עותקים במיין, הוא טוב נגד טרמגוייף וסנאפקאסטר, ודרדג׳ ועוד כל מיני דברים, אבל יש מאטצ׳ים שלמעט השליפה של הקלף הוא די חסר משמעות, כמה עותקים הייתם משחקים ממנו במיין?
אם פחות מ-4 מה כדאי להכניס במקומו?
מה לגבי Mindslaver ?
אני הדורבן שקולע בזמן !
שלח תגובה