נוסע לסנט פטרסבורג ושוקל להגיע לטורניר

זה המקום לכל נושא שאינו מתאים לאף פורום אחר, כולל דיונים בנושאים שאינם קשורים למג'יק.

מנהלים: kabanist, Sir Psycho Sexy

שלח תגובה
Ib halfheart
goblin tactician
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

נוסע לסנט פטרסבורג ושוקל להגיע לטורניר

שליחה על ידי Ib halfheart »

אז ככה: בזמן הפריריליס של הסט הבא (חזרה לרבניקה) אני נמצא בסנט פטרסבורג . מצאתי מקום שעשוי להיות בו טורניר אך נשאלת שאלה כזאת: סנט פטרסבורג נודעה בהיותה עיר קסנופובית במיוחד. מה יהיה לדעתכם היחס של הקהילה הרוסית אליי? להביא בחשבון את העובדות שאני דובר רוסית בעצמי, אמנם עם קצת מבטא, היות חברי הקהילה קצת יותר מתורבתים, במובן של יחס לאנשים אחרים, מכלל האוכלוסיה וכו'

עריכה: אני מקפיץ כל כמה זמן שמותר כדי לראות כמה שיותר דעות לפני הנסיעה שלי
שינתי שם משתמש - הייתי charge

Everybody but me - CHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAARGE!!!!
Orb
Moderator

שליחה על ידי Orb »

הייתי פעם בטורניר פרי רליס בבנגקוק בזמן שהייתי בתאילנד.
הם לא יודעים אנגלית בשיט ולא תקשרתי עם אף אחד שם, וגם הפסדתי.
אבל עדיין הייתה חוויה מגניבה ואני ממליץ לך להשתתף למרות הקשיים הכרוכים.
Kroen

שליחה על ידי Kroen »

יש קלפי מג'יק בתאית? אחרת הם יכולים לקרוא את הקלפים אבל לא לדבר?
תמונה תמונה
אני ולא אחר
MTGil Wizard

שליחה על ידי אני ולא אחר »

הייתי בטורניר בוגאס.
תלך, גם אם לא יהיו נחמדים זאת תהיה חוויה...
Orb
Moderator

שליחה על ידי Orb »

לא, אין. הקלפים היו באנגלית (אחרת לא הייתי יכול לשחק).
כנראה שהם יודעים מספיק אנגלית כדי לקרוא את הקלפים אבל לא כדי לתקשר כמו שצריך.
או שאולי זה קטע של קסנופוביה.
Im O.K
PNINIM
יצירת קשר:

שליחה על ידי Im O.K »

אני ממליץ ללכת.
חוץ מהחוויה והכיף שכרוכים בזה, יש עוד אלמנט מגניב - קלפים ברוסית שווים הרבה ביחס לקלפים בשאר השפות. אם תוכל לשים את ידך על בוקס של RTR ברוסית זה יהיה שווה לא מעט כסף, ואם בכלל ייצא לך אחד מהמאני ררים של הסט בפויל ברוסית - עשית כמה ג'ובות יפות.
SHOW TIME !
Ib halfheart
goblin tactician

בעיה נוספת - הסביבה של החנות לא נעימה במיוחד ואני לא יודע אם יהיה לי רכב לסוע או לחזור.

אני מדגיש את חשיבות דעתכם על הקהילה הרוסית כיוון שכבר ידוע על מקרי אלימות קסנופוביים בעיר ואני רוצה לדעת אם הקהילה שונה בזה מכלל האווכלוסיה - כלומר פחות אלימה ויותר סבלנית כלפי זרים. דרך אגב - מצאתי במאתר החנויות של וויזארדס רק חנות אחת בסנט פטרסבורג אבל במאתר הישן מצאתי 3. למה? מישהו יודע כמה באמת יש?

Antrax
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Antrax »

דווקא בסנט פיטר הרבה פחות קסנופובים מאשר במוסקבה (יש שם שלטי רחובות באנגלית!). זה שאתה דובר רוסית לא בהכרח עוזר, זה תלוי מה המבטא - אם אתה נשמע כמו מישהו מאוזק פיזדויסק, ככה יתייחסו אליך, אבל אם יש לך מבטא של עיר גדולה תהיה בסדר.
נא לא לשלוח לי יותר מה"פ אחת בכל פעם. לפני השליחה, מומלץ לעיין בחוקי הפורום ובשיטת האימות אם עוד לא קראתם אותם.
Orb
Moderator

שליחה על ידי Orb »

נשמע כאילו אתה לא ממש רוצה ללכת :)
מרגיש לי שהדבר הבא שתכתוב יהיה "בעיה נוספת - החנות שמריצה את הפרי רליס מנוהלת ע"י נכדו של אדולף היטלר וקהילת השחקנים המקומית ידועה בכך שהיא מקיימת כנסי נאו-נאציזם חודשיים."
Ib halfheart
goblin tactician

דווקא לא. זה לא שאני לא רוצה ללכת - זו המציאות!! וזה מאוד רחוק מהמלון שלי - סביבות 40 דקות הליכה. אשר למבטא - אני נשמע כמו צאצא למהגרים שעזבו את רוסיה. ספציפית את מוסקבה. אנטרקס- זה שבפיטרסבורג פחות קסנופובים ממוסקבה זה מנסיון? שאלתי כי ביקרתי במוסקבה בעבר.

Antrax
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Antrax »

מנסיון של שבוע מאדם שלא דובר רוסית. אני הרגשתי הרבה יותר בנוח בסט. פיטר מאשר במוסקבה, קיבלתי פחות מבטים מלוכלכים והפקידים היו יותר אדיבים. אז זה לא הכי החלטי שיש ואני לא יודע להגיד לך איפה הייתי בעיר, אבל זה משהו.
נא לא לשלוח לי יותר מה"פ אחת בכל פעם. לפני השליחה, מומלץ לעיין בחוקי הפורום ובשיטת האימות אם עוד לא קראתם אותם.
Arthas
MTGil Wizard

שליחה על ידי Arthas »

שיחקתי מג'יק בהרבה מקומות מוזרים בארה"ב וכולם תמיד היו מאוד נחמדים ונהניתי מזה כל פעם. אני לא יודע אם זה תופס ברוסיה אבל בגדול קהילת המג'יק היא אחת מהקהילות הכי טובות שאני מכיר ואני לא חושב שקסונופוביה תפריע לך בטורניר.
nigi
MTGil Wizard

שליחה על ידי nigi »

סנט פטרסבורג היא כמו תל אביב של רוסיה.
כמו בכל עיר יש שם הרבה סוגים של אנשים, אבל אם אתה מחפש רוסים נחמדים עם ראש פתוח סנט פטרסבורג זה מקום טוב להתחיל XD
לא נראה לי שתהיה לך בעיה עם השחקנים, רק תמצא דרך להגיע ברכב, עדיף שלא תעבור באיזורים לא טובים של העיר.
שלח תגובה