החלום האחרון שלכם

זה המקום לכל נושא שאינו מתאים לאף פורום אחר, כולל דיונים בנושאים שאינם קשורים למג'יק.

מנהלים: kabanist, Sir Psycho Sexy

שלח תגובה
Kroen

אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

החלום האחרון שלכם

שליחה על ידי Kroen »

מעניין על מה פה אנשים חולמים? (in b4 "משום מה אני לא מופתע" על החלום שלי)

אני לעתים נדירות מאוד זוכר את החלומות שלי, וגם אז אני לא זוכר הרבה מהם. כבר שנים שלא זכרתי חלום. עד שבוע שעבר זאת אומרת. לא זוכר הרבה מהחלום, אני רק זוכר שהייתי על גג של איזה בניין עם כמה אנשים (לא זוכר מי) וראיתי ברחוב זומבים מתקרבים לבניין. זה לא היה חלום צלול, אז כמובן שחשבתי שזה קורה באמת. אני זוכר שהסתובבתי לכיוון האנשים וצעקתי להם "זומבים! הם באים לכאן!" ואשכרה הרגשתי פחד. אז התעוררתי. אתם עכשיו אולי תחשבו שהחוויה הזאת גרמה לי להפסיק לייחל לאפוקפליסת זומבים. אתם תטעו.

מה אתכם?
תמונה תמונה
nigi
MTGil Wizard

שליחה על ידי nigi »

אני לא חולם.
Kroen

שליחה על ידי Kroen »

אין דבר כזה "לא חולם", יש "לא זוכר את החלומות".
תמונה תמונה
nigi
MTGil Wizard

שליחה על ידי nigi »

Kroen כתב:אין דבר כזה "לא חולם", יש "לא זוכר את החלומות".
אני לא חולם
Kroen

שליחה על ידי Kroen »

די להספים בבקשה. אפילו אם אתה באמת לא חולם (מה שאני לא חושב שאפשרי פיזית, פשוט נראה לך שאתה לא חולם כי אתה לא זוכר את החלומות) אז עדיין התגובה שלך היא ספאם. קרא את הכותרת של הת'רד, עכשיו קרא את התגובה שלך, ותבין למה היא ספאם.
תמונה תמונה
nigi
MTGil Wizard

שליחה על ידי nigi »

Kroen כתב:די להספים בבקשה. אפילו אם אתה באמת לא חולם (מה שאני לא חושב שאפשרי פיזית, פשוט נראה לך שאתה לא חולם כי אתה לא זוכר את החלומות) אז עדיין התגובה שלך היא ספאם. קרא את הכותרת של הת'רד, עכשיו קרא את התגובה שלך, ותבין למה היא ספאם.
יש מישהו שחולם ולא זוכר אפילו חלום אחד שלו? באמת, ישנתי אלפי לילות ואני לא זוכר בכלל.
Kroen

שליחה על ידי Kroen »

כן, ותפסיק להספים את הת'רד. אנשים אמורים לפרסם פה אתה חלום האחרון שהם חלמו. לא זוכר/לא חולם? לך מפה.
תמונה תמונה
שלח תגובה