האם לחבילת מילינג יש מקום במודרן כרגע?

בין אם זה קלף בודד או הקומבו הלוהט בשוק, חבילה תחרותית או משחק בין חברים זה המקום

מנהלים: Navidshi, kabanist

שלח תגובה
kabanist
Moderator
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0
יצירת קשר:

האם לחבילת מילינג יש מקום במודרן כרגע?

שליחה על ידי kabanist »

בגדול לא ראיתי אף אחד משחק אותה בטורנירים, אבל מה דעתכם יש למילינג שחור כחול פוטנציאל?
מה הקלף הכי טוב נגד leyline of sanctity ?
ראיתי בכמה ליסטים את perplex מה כלכך טוב בו?
אני הדורבן שקולע בזמן !
kabanist
Moderator
יצירת קשר:

שליחה על ידי kabanist »

Up
אני הדורבן שקולע בזמן !
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

ראיתי בכמה ליסטים את perplex מה כלכך טוב בו?
Early on it's mostly a hard counter - the opponent will rarely want to lose his or her hand. Later on it's a tutor. I always liked the card for Singleton and EDH.
מה הקלף הכי טוב נגד leyline of sanctity ?
Echoing Truth + counter?
kabanist
Moderator
יצירת קשר:

שליחה על ידי kabanist »

כן רק שלשים עותקים של זה ועוד קאונטרים תופס את המקום של קלפי המילינג ואז הדק לא עובדת.
האמת שבאופן כללי היא לא כל כך עובדת, אלא אם כן יש תור ראשון hedron crab ואולי עוד אחד תור שני. אולי surgical extraction יעזור . אולי אני אפרסם ליסט.
מה שכן כיף מאוד לשחק את הדק, אם היא גם תנצח יהיה יותר כיף :cool:
אני הדורבן שקולע בזמן !
Soul
Aether Blaster

שליחה על ידי Soul »

יש מספר קלפים שיכולים להתמודד נגד ה-leyline למרות שאני לא בטוח לגבי הרמה שלהם במודרן. בגדול מדובר באפקטי "each" או "defending" כדי לעקוף את הצורך במטרה:
Nemesis of Reason
Trepanation Blade
Broken Ambitions
Chill of Foreboding
Dreamborn Muse
Ghoulcaller's Bell
Ink Dissolver
kabanist כתב:כן רק שלשים עותקים של זה ועוד קאונטרים תופס את המקום של קלפי המילינג ואז הדק לא עובדת.
אני לא כל-כך מבין את הטענה הזו. הדק ממילא צריכה דרך להתמודד מול איומים אחרים ו-bounce וקאונטרים נשמעים כמו דבר בסיסי לדק כחולה שרוצה להתמודד עם דברים. אז או שלדק אין סיכוי להתמודד עם שום דבר, כי אין לה מקום לפתרונות בכלל, או שיש לה גם סיכוי להתמודד גם עם leyline.
מצד שני, אין לי באמת מושג בזה, אז אשמח להרחבה של איך דק כזו אמורה לתפקד כשאין חשש ל-Leyline of Sanctity
kabanist
Moderator
יצירת קשר:

שליחה על ידי kabanist »

יש ניגוד בסיסי בדק, בין קאונטרים שאתה משחק בתור של היריב לבין קלפי מילינג כמו mind funeral שאתה חייב לשחק בתור שלך ואז סביר להניח שלא תהיה לך מאנה לקאונטר בתור של היריב.
בגדול היא אמורה לעבוד ככה, תור ראשון hedron crab ואז אתה פשוט מוריד לנד כל תור ומנסה לקנטר את התוכנית של היריב, ועושה עוד מילינג עם דברים כמו archive trap אחרי שהוא מחפש נגיד עם איזה פאטצ׳ לנד, וקלף כמו increasing confusion יכול לסגור את הסיפור.
יש גם את typhoid rats שיכול לרדת מוקדם ולעכב את ההתקפה של היריב.
האמת היא שאני כלל לא בטוח שהדק יכולה לעבוד באופן כללי, כי אין בה ממש קלפים שעוזרים לי לשלוף אז יש מקרים שפשוט נגמר לה הגז, אבל אני אנסה לשפר אותה בתור פאן דק עם שאיפות.
אולי אני אוסיף visions of beyond זה יכול לתת גז.
אני הדורבן שקולע בזמן !
Soul
Aether Blaster

שליחה על ידי Soul »

מעניין, אז זה בערך כמו (להבדיל) להכניס Phyrexian Negator מוקדם ולהגן עליו. איך הדק מתמודדת אם אתה לא שולף hedron crab בהתחלה?

עוד כמה קלפים שעוקפים hexproof:
Belltower Sphinx
Chronic Flooding
Destroy the Evidence
Induce Paranoia
Mesmeric Orb
Mesmeric Sliver

נראה לי שמצאתי סינרגיה מעניינת:
תשלב Chronic Flooding עם Flood Bringer כדי לקבל עוד טריגרים, והאדמה שהחזרת נותנת לך עוד landfall בשביל Hedron Crab.
kabanist
Moderator
יצירת קשר:

שליחה על ידי kabanist »

בגדול היא לא מתמודדת טוב אם הוא לא יוצא בהתחלה, אבל יש דברים אחרים שבשתי מאנה מעיפים 10 קלפים לגרייביארד אז אפשר להוריד עכברוש תור ראשון ולהתחיל עם המילינג גם בלי הסרטן, אבל זה עובד פחות טוב.
לא הבנתי כל כך את הסינרגיה, האנצנמנט יזרוק שלושה קלפים בתור, אבל היצור גם תופס מקום של קלף וגם מחזיר לי לנד ליד אז הוא קצת עוצר אותי אם יש לי לנד ביד. זה מעולה אם יש לי נגיד שני סרטנים אבל קצת מצבי. יש את deprive שנותן את האפקט הזה וגם קאונטר.
אני הדורבן שקולע בזמן !
Soul
Aether Blaster

שליחה על ידי Soul »

עם הזמן Chronic Flooding מאבד את ההשפעה שלו אחרי שליריב יש מספיק אדמות, ולכן floodbringer נכנס לתמונה ומחזיר אותו לפעולה, אז אפשר להגיד שוירטואלית הוא קלף מיליניג. אבל deprive באמת נשמע מרשים יותר. פחות תלותי ויותר לעניין.

עריכה: אולי Icy Manipulator או Captain of the Mists יותר יתאימו לתפקיד הזה, למרות ש-floodbringer מסוגל לעשות טאפ למספר אדמות בתור.
kabanist
Moderator
יצירת קשר:

שליחה על ידי kabanist »

Chronic flooding במקרה הטוב נותן מיל של 3 קלפים בתור ואפשר להוריד אותו תור 3. זה מעט מידי מאוחר מידי, יש 60 קלפים בדק פחות 7 שהיריב שולף בהתחלה. זה פשוט לא יהיה אפקטיבי.
יש מקרים ש mind funeral יכול לזרוק 20 קלפים. קלפים אחרים זורקים 10, או 13. אני לא חושב שהאנצ׳נטמנט הזה שחיק בדק. בטח לא אם צריך עוד דברים שיעזרו לו.
אני הדורבן שקולע בזמן !
Soul
Aether Blaster

שליחה על ידי Soul »

לא יודע אם זה ישנה יותר מידי, אבל אפשר להוריד אותו תור שני.
שלח תגובה