כמה שאלות חוקים...act+snap

פורום זה הוא הכתובת לכל השאלות על חוקי המשחק ועל חוקי הטורנירים של ה-DCI.

מנהלים: sliver, Navidshi

שלח תגובה
TrUnks
Solemn master
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0
יצירת קשר:

כמה שאלות חוקים...act+snap

שליחה על ידי TrUnks »

כמה שאלות מעניינות-

1. snapcaster mage+blashemous act (אם אני משחק סנאפקאסטר על act אז כמה הוא עולה?)

2. אם אני משחק clone כלשהו (נגיד clone עצמו) משלם GRUW ומעתיק etched oracle מה קורה? מה יהיה הp\t של clone החדש?

3. אני משחק body double מעתיק vesuvan shapeshifter שנמצא בפח שמעתיק ייצור כלשהו במגרש ואז הופך את הshapeshifter לmorph אז מה קורה? מה הייצור שיש לי על הלוח? האם אפשר להפוך אותו חזרה ולהעתיק ייצור שוב?
אני משדר משחקים מכל הפורמטים בmagic online בלינק הבא למי שמעוניין-
http://www.twitch.tv/nivshm
Soul
Aether Blaster

שליחה על ידי Soul »

blasphemous act / snapcaster mage

1. העלות היא כמו בהטלה רגילה, :r::8: פחות :1: על כל יצור בשדה הקרב. עלות ה-flashback במקרה הזה זהה לעלות של הקלף, ויכולות שגורמות לך לשלם יותר או פחות עדיין משפיעות על העלות הזו. מה שלא יכול לעבוד ביחד עם זה, זה עלות אלטרנטיביית אחרת כמו זו של Fist of Suns.

clone / etched oracle

2. היצור יהיה 4\4. ה-clone מעתיק את האורקל לפני שהוא נכנס לשדה הקרב ולאחר מכן בודקים אם יש עוד replacement effect שאפשר\צריך ליישם לפני הכניסה ומוצאים את Sunburst שגם מחכה לכניסה. האפקט של Sunburst רואה ששילמת את המחיר בארבעה צבעים שונים אז הוא גורם ליצור להיכנס עם ארבעה מוני 1+\1+.

3.א. היצור שיש לך על הלוח הוא "מורף" לכל דבר (יצור 2\2 בלי מאפיינים נוספים). כשפרמננט עם הפנים למטה מתעלמים מאפקטי העתקה. כשתהפוך אותו כלפי מעלה אפקט ההעתקה יחזור לתפקד כרגיל ויתן לו להיות עותק של Vesuvan Shapeshifter.

3.ב. כן, תוכל להפוך אותו חזרה ושוב להעתיק יצור. ההסבר הפשוט, הוא, שבצד השני היצור הוא עותק של Vesuvan Shapeshifter עם ":u::1: morph"

ההסבר המורכב:
  • כדי לבצע unmorph, חושפים את הצד השני של הקלף ומחשבים איך הקלף אמור להראות אילו היה עם הפנים כלפי מעלה. אם במצב הזה אמורה להיות לו יכולת morph, תוכל לשלם את המחיר שלה ולהפוך את הקלף כלפי מעלה.
  • עם הפנים כלפי מעלה, האפקט של body double תקף והוא יראה כמו Vesuvan Shapeshifter עם ":u::1: morph" ולכן תוכל לשלם :u::1: ולהפוך אותו כלפי מעלה.
tnvsh
מארגן טורנירים

שליחה על ידי tnvsh »

שמואל, תוכל להסביר למה האפקט של ההעתקה של המורף שונה מהעתקה של קלף דו צדדי של איניסטראד? [שם זה מעתיק רק צד אחד, לא?]
Soul
Aether Blaster

שליחה על ידי Soul »

למען האמת אפשר להגיד בערך שבשני סוגי הקלפים מעתיקים רק צד אחד (זה שכלפי מעלה). clone שמעתיק קלף רגיל ב-face-down יהיה 2\2. clone שמעתיק קלף דו צדדי, תמיד יהפוך לעותק של הצד שהיה כלפי למעלה.

בצד הטכני, כשאפקט ההעתקה נוצר מסתכלים על ה-copiable values של הקלף המועתק באותו הזמן. אפשר להגיד שה-copiable values מתקבלים לפי הסדר הבא:
  1. בדוק את הסטטוס של הקלף:
    1. אם זה קלף רגיל ב-face-down אז הוא יצור 2\2 בלי תכונות נוספות. התעלם מאפקטי העתקה ומהטקסט המקורי של הקלף.
    2. אם זה קלף דו צדדי , הצד שכלפי מעלה קובע מה הטקסט של הקלף.
  2. לך לפי הטקסט שעל הקלף
  3. יישם אפקטי העתקה (בהתאם לחוקי שכבות)
שלח תגובה