תוצאות PTQ Hawaii בנקסוס ראשל"צ 05.07

בפורום זה מופיעים סיכומי הטורנירים שהיו בארץ

מנהלים: Orb, Ward

Ward
Moderator
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

תוצאות PTQ Hawaii בנקסוס ראשל"צ 05.07

שליחה על ידי Ward »

תמונה

PTQ Hawaii - Standings בנקסוס ראשל"צ
משתתפים: 35
במקום הראשון: - בועז הברון !!!

תמונה

סיכום:
נוכחות יפה מאוד של 35 שחקנים באירוע מודרן !
התחלנו טיפה בעיכוב עקב תקלות מסוג מרפי (מדפסת, התוכנה של ויזארדס)
פרט לכך הטורניר רץ חלק והיה כיף.
לטופ 8 הגיעו - איליה, לוגסי, בועז, עמרי, יבגני, אלנתן, סתיו וקוין.
הטופ 8 שיחקו על הפליימטים החדשים והיפיפיים שקיבלו והתפנקו גם בקולה קרה :)

כאמור בכרטיס הטיסה זכה בועז שלקח את המקום הראשון, המון מזל טוב ובהצלחה בפרו טור הוואי !!!

לתמונות מהטורניר (וגם דקליסטים של הטופ 8):
לחצו כאן !

חשוב לציין כי למרות שאף שחקן לא שיחק בחוץ, היה מעט צפוץ בטורניר עקב שחקנים נוספים שהגיעו לצפות באירוע.
אנחנו רוצים להשאיר את הנקסוס לטורנירים של מתחת ל 30 איש.
בשביל זה ממש נשמח לעזרתכם בשני דברים:
1. אם אתם מגיעים לאירוע אנא הירשמו מראש / אשרו הגעה בפייסבוק !
אם אתם לא מתכוננים להגיע או שסימנתם שכן אבל התוכניות השתנו אנא עדכנו אותנו או הסירו את עצמכם מהרשימה.
ככה נוכל להיערך טוב יותר ולדעת כמה שחקנים צפויים להגיע ובסופו של דבר זה יעזור לנו לספק לכם חווית משחק טובה יותר :)
2. אנו מעוניינים לחפש מיקום חלופי לאירועים גדולים מ 30 שחקנים, אם יש לכם רעיונות או מחשבות בנושא נשמח מאוד לשמוע.
המיקום צריך להיות באזור המרכז, להכיל כיסאות ושולחנות ל 50 איש או יותר ומזגן שמקרר טובבבב ;)

זהו, אתם מוזמנים לספר לנו איך היה לכם או לשתף בחוויות מהמשחק.
מקווים שנהנתם,
ליגת העל ונקסוס

תמונהתמונה
TrUnks
Solemn master
יצירת קשר:

Re: תוצאות PTQ Hawaii בנקסוס ראשל"צ 05.07

שליחה על ידי TrUnks »

היה אירגון יפה מאוד אני חייב לציין, למרות התקלה(קורה אין מה לעשות) התגברתם ומצאתם פתרון יחסית ראוי. הטורניר תיקתק יפה מאוד בלי ספק כרגיל.
מה שכן...אני הייתי בטורנירים קטנים/ליגות בנקסוס וזה מקום נפלא לאירועים הללו בגלל החמימות ונחמד והכל, אבל לטורניר ברמה כזאת בלי קשר לכמות האנשים לדעתי הוא לא מתאים...לא רק בגלל החום אלה יותר הצפיפות, היו פעמים שחיכיתי כמה דקות עד ששופט הגיע רק בגלל שהוא לא שמע/לקח לו זמן לעבור את האנשים שזה בעייתי. אבל כמובן כמו שכתבת אני מאמין שלמדתם את הלקח וזה נרשם.

עוד משהו חשוב אבל זה יותר לשחקנים/שופטים...רעש סביב משחקים שקשורים למשחק...איכשהו אני מרגיש שאני קצת חוזר על עצמי כל פיטיקיו/wmcq וכו אבל זה לא רציני מה שהולך...אפילו האורח שלנו מהולנד kevin אמר לי שהוא די בשוק/מעצבן אותו כל זה...אנשים מדברים על הידיים/משחק סביב המשחק...מעירים הערות על המשחק, צריך להבין שזה טורניר ברמה הכי גבוהה שיש בארץ...אסור בתכלית האיסור להגיד שום דבר שקשור למשחק, אם רואים בעיה פשוט צריך להגיד לשחקנים לעצור רגע ולקרוא לשופט-זהו. אני יכול להעיד בוודאות כמה פעמים ששמעתי לחישות מאחורי על היד שלי/על מצב הלוח ודברים כמו "יאללה רק שישלוף X"....אני מבין שמהשחקנים זה לא יבוא אז זה צריך לבוא מהשופטים.

אני יכול להעיד בנושא הזה בדיוק שראיתי שהייתי עכשיו בptq בספרד שחקן שהפריע למשחק והשופט פשוט נתן לו dq במקום אחרי חקירה קטנה. משהו שאני 100% שבחיים לא היה קורה בארץ, אז באמת יש עכשיו סדרה של טורנירים רציניים בארץ (wmcq) אז צריך לתדרך את השופטים בהתאם.
גם לא היה באמת שום תדרוך מצד השופט הראשי של הטורניר בהתחלה, משהו שלדעתי חייב להיות גם כן בטורניר ברמה כזאת.

בהתחלה הייתי די בטוח כבר במהלך הטורניר ש"טוב אולי זה אני ואני אשלים עם זה/אני קצת מגזים" אבל ברגע שkevin אמר לי מה הוא חושב, ששחקן שבחיים לא היה בטורניר פה, אז זה אישר לי שאני לא מגזים ובהחלט צריך לעשות פה שינוי ורציני.

*עריכה*
עוד משהו, הרגיש שהיה מחסור בשופטים, עשו דק צ'קים?
אני משדר משחקים מכל הפורמטים בmagic online בלינק הבא למי שמעוניין-
http://www.twitch.tv/nivshm
Skie
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Skie »

מצטרף ל-trunks.
אין ספק שאם כמה שהנקסוס נחמד לטורנירים קטנים, אי אפשר לערוך בו טורנירים מסוג זה. צפוף מדי, והמזגנים ממש לא עומדים בלחץ. בנוסף, המבנה עצמו של חדרים מופרדים מאוד מקשה על שופטים, וקשה לראות מה קורה. ישנה גם הבעיה של חוסר בשעון של זמן הסיבוב.
למרות זאת, היה מאוד נחמד לראות 35 איש בטורניר מודרן והעניינים תיקתקו! אבל רגע... אין מקום לקונסטרקטד בארץ, נכון שימחי? whatever.

והנה הערה כללית לשופטים שלא קשורה לצוות המארגן או לחנות, אלא משהו שבכל מקרה רציתי לכתוב עוד לפני שראיתי מה נכתב למעלה.

השיפוט בכל טורנירי ה-competetive שהייתי בהם בארץ הוא בושה (PTQ או WMCQ). הגיע הזמן שתענישו על רעש. תנו כמה warnings וישר אחרי זה game lost. זה מהר מאוד ירגיע את האנשים.

עריכה: נמחק ביטוי לא במקום.
נערך לאחרונה על ידי Skie ב 07/7/2014 , 18:25, נערך פעם 1 בסך הכל.
מחליף בוסטרים חדשים תמורת ישנים.
kabanist
Moderator
יצירת קשר:

שליחה על ידי kabanist »

יש צורה להעביר ביקורת, וגודל הביצים של השופטים היא לא צורה טובה.
תשמרו בבקשה על תרבות דיון בפוסט הזה.
אני הדורבן שקולע בזמן !
liger
מארגן טורנירים

שליחה על ידי liger »

למה לוגסי היחיד בלי שם פרטי
לוגסי עצוב

מברוק לבועז
תמונה
Ward
Moderator

שליחה על ידי Ward »

אדיר אפילו לא שמתי לב.. רגע זה לא לוגסי עמית ? ;)
sliver
Sliver Overlod
יצירת קשר:

שליחה על ידי sliver »

TrUnks כתב:עוד משהו חשוב אבל זה יותר לשחקנים/שופטים...רעש סביב משחקים שקשורים למשחק...איכשהו אני מרגיש שאני קצת חוזר על עצמי כל פיטיקיו/wmcq וכו אבל זה לא רציני מה שהולך...אפילו האורח שלנו מהולנד kevin אמר לי שהוא די בשוק/מעצבן אותו כל זה...אנשים מדברים על הידיים/משחק סביב המשחק...מעירים הערות על המשחק, צריך להבין שזה טורניר ברמה הכי גבוהה שיש בארץ...אסור בתכלית האיסור להגיד שום דבר שקשור למשחק, אם רואים בעיה פשוט צריך להגיד לשחקנים לעצור רגע ולקרוא לשופט-זהו. אני יכול להעיד בוודאות כמה פעמים ששמעתי לחישות מאחורי על היד שלי/על מצב הלוח ודברים כמו "יאללה רק שישלוף X"....אני מבין שמהשחקנים זה לא יבוא אז זה צריך לבוא מהשופטים.
אני אישית לא שמעתי אף אחד שמדבר על הידיים של מישהו אחר, ולא ליחשושים. כשאני חושב על זה רב הסיכויים שהשחקנים לא מדברים על זה כשיש שופט בסביבה, אם כי כן היו פעמים שהיה רעש כללי יותר. פעם הבאה תגידו לנו כשזה קורה, כי אחרת אין לנו איך לדעת.
TrUnks כתב:אני יכול להעיד בנושא הזה בדיוק שראיתי שהייתי עכשיו בptq בספרד שחקן שהפריע למשחק והשופט פשוט נתן לו dq במקום אחרי חקירה קטנה.
זה מוזר לי מה שאתה אומר, כי העונש על כזה דיבור על הידיים צריך להיות Match loss ולא DQ. כנראה שזאת היתה הפרעה מסוג אחר.
TrUnks כתב:גם לא היה באמת שום תדרוך מצד השופט הראשי של הטורניר בהתחלה, משהו שלדעתי חייב להיות גם כן בטורניר ברמה כזאת.
אשמתי. אני תמיד נותן לשימחי לומר את הכל כי הוא במילא נותן נאום. אני כן מתדרך אם יש צורך על דברים כמו מילוי דקליסטים בסילד. ובכל זאת, היה משהו שלא נאמר בהקשר השיפוטי ב PTQ הזה?
TrUnks כתב:עוד משהו, הרגיש שהיה מחסור בשופטים, עשו דק צ'קים?
היינו רק 2.5 עם שימחי, שאפשר לראות זאת כמחסור, וכן נעשו דק צ'קים.
Slivers don't learn. They just know
שופט לבל 8 ומארגן הבין גלאקטי של ויזארדס.
stav brener
מארגן טורנירים

שליחה על ידי stav brener »

הטורניר עדיין לא דווח. מתי יבוצע?
TrUnks
Solemn master
יצירת קשר:

שליחה על ידי TrUnks »

זוהר כהרגלך כמובן אתה מתכחש למצב, הפעם לא אתווכח איתך כי כבר למדתי שזה לא מועיל ואף מיותר, רק אציין שהפעם היה לנו שחקן אורח מחול שיודע מה זה סביבה תחרותית והתפאל מאוד לרע מהטורניר, מהשיפוט שלו בכך שיש דיבורים בלי סוף.

תעשה עם המידע הזה מה שאתה רוצה, כמו שהעבר מלמד אתה לא באמת תעשה/תלמד מזה משהו לכן אני לא מצפה לשינוי, ואף מאמין שהטורנירים הקרובים(wmcq) יהיו באותה רמת שיפוט אם אתה תשפוט בהם(רמה נמוכה)
Moshe
MTGil Wizard

שליחה על ידי Moshe »

בהקשר לשיפוט, אני חושב שהם התנהלו כמיטב יכולתם בתנאים שהיו.
אולי היה צריך עוד שופט. אבל היות ולפחות שנתיים לא היה בארץ טורניר מודרן- אפשר להבין למה נקסוס קיימו במיגרש הביתי את הטורניר והביאו 2 שופטים. אני די בטוח שאם האינדיקציה היתה שונה - גם המצב היה אחר.
אבל היו רק עשרים ומשהו אישורים לאיבנט + שחקנים הצהירו שלא השיגו קלפים + שחקנים שהודיעו שלא יגיעו כי ההתרעה היתה קצרה, זה שם את נקסוס במצב של אם יקיימו טורניר בסנטר זה לא יהיה כדאי.
כמו שההולנדי ציין - יש הרבה מה לשפר. ואני מצפה שאירועי טורניר כגון WMCQ + PTQ יתקיימו במקום מכובד. אולי היכל תרבות או מוזיאון ומרכז כנסים. - דבר שימנע את המצב העגום של צפיפות ויכבד את השחקנים ומעמד הטורניר.
תתחשבו בבקשה גם באנשים בגודל שחקני פוטבול. - לא היה לי נעים לפלוש למרחב אישי של שחקנים אחרים. ( ותודה אישית לאותם שחקנים סובלניים שהבינו את המצב בו הייתי , גם בלי לומר מילה ). היה קשה להתארגן על סביבה נוחה של לשים את דפי הרישום, דקבוקסים, תיקים.
ובכל זאת, ניראה כי בנקסוס ניסו לתת את המיטב למצב שהיה.
ובנימה אישית - התארגנות לאירוח טורניר צריך להיות כמו הכנה למנגל - עדיף להביא יותר בשר ולזרוק, מאשר להשאיר אורחים רעבים.
Orb
Moderator

שליחה על ידי Orb »

למרות זאת, היה מאוד נחמד לראות 35 איש בטורניר מודרן והעניינים תיקתקו! אבל רגע... אין מקום לקונסטרקטד בארץ, נכון שימחי? whatever.
הנוכחות בטורניר בו יש כרטיס טיסה חינם על הכף לפרו טור, חלומו של כל שחקן מג'יק, לא מעידה בגרוש על הנוכחות בטורניר קונסטרקטד שכונתי רגיל. הסתכלתי על הסטנדינגס ורק מהשמות שאני מכיר (ואני כבר מחוץ לעניינים די הרבה זמן), זיהיתי לפחות 5 חיפאים לדוגמה, שלא היו מגיעים לסתם טורניר. קיצר, תעבוד על הלוגיקה שלך.
כמו שההולנדי ציין - יש הרבה מה לשפר. ואני מצפה שאירועי טורניר כגון WMCQ + PTQ יתקיימו במקום מכובד. אולי היכל תרבות או מוזיאון ומרכז כנסים
הערה טובה. שמחי - מה אתה אומר? הלוואה קטנה מהבנק ולא חושב שתהיה בעיה לארגן איזה היכל תרבות עבור טורניר של 35 אנשים. ואם באמת בא לך לפנק - בנייני האומה.
מוזמנים להשתתף במכירת החיסול שלי:
http://mtgil.co.il/viewtopic.php?f=18&t=50335" target="_blank
TrUnks
Solemn master
יצירת קשר:

שליחה על ידי TrUnks »

אני חייב להסכים עם אור, להגיד ש 35 איש לטורניר PTQ זה "יפה" זה רחוק מאוד מזה, זה לא גם שהיה טורניר מודרן עם "הדקים" היקרות כמו שניתן להגיד, היו לא מעט אנשים שהיה ניתן לראות שבנו את הדק עםbudget בראש, ככה שבכיף עוד 5 אנשים יכלו להגיע.
kabanist
Moderator
יצירת קשר:

שליחה על ידי kabanist »

לא כל כך קשור לדיון, אבל הבנתי שהפרו טור הזה הוא בכלל סטנדרט, אז למה הפיטיקיו היה מודרן?
אני הדורבן שקולע בזמן !
TrUnks
Solemn master
יצירת קשר:

שליחה על ידי TrUnks »

הפורמט של הPTQ כמעט אף פעם לא קשור לPT...(יש אולי כמה יוצאי מן הכלל גם לא נראה לי)
Moshe
MTGil Wizard

שליחה על ידי Moshe »

אור, אם יש לך משהו חכם לומר או להציע מקום חלופי מעניין - תגיד.
שימחי בעצמו גילה הבנה שצריך למצוא מקום לקיום טורנירים.
וכאשר מציינים שמקום יכול לאכלס 30 איש - צריך להתחשב בקהל היעד.
אינדיקציה של איכלוס 30 ילדים שונה בערכה מאיכלוס קהל בוגר בדיוק כפי שקופסאת סרדינים המכילה 15 דגים לא יכולה להכיל דג לוקוס אחד.
ואם לומר בכנות - אתה משעמם.
אין לך אף פעם מה לחדש ותמיד מצוטט דברי אחרים בשביל להבליח ציניות ריקנית מתוכן.
kabanist
Moderator
יצירת קשר:

שליחה על ידי kabanist »

בוא אני אגיד את זה בפשטות, אף מארגן לא ישכיר אף מקום בשביל טורניר של 30-35 איש, זה פשוט לא כלכלי. בפרירליסים משכירים מקומות כי יש כמות שחקנים שמצדיקה את זה. אי אפשר לומר אותו דבר על הפיטיקיו הזה.
גם בוא נאמר שאנשים הגיעו לטורניר שהפרס הראשון שלו הוא כרטיס טיסה להוואי. גם אם סוכמים את כל מה ששילמו כל השחקנים שהשתתפו בטורניר הזה, לא מגיעים אפילו לעלות הכרטיס. אנחנו צריכים בכלל להגיד תודה שוויזארדס בכלל נותנים לנו אפשרות לעשות פיטיקיו.
אז בסדר, היה לך צפוף, לא סוף העולם. אי אפשר לבוא בציפייה שמישהו יפסיד כסף כדי שלא יהיה לך צפוף. בפעם הבאה תביא איתך עוד ארבעים איש, ימצאו מקום פחות צפוף.
אני הדורבן שקולע בזמן !
Moshe
MTGil Wizard

שליחה על ידי Moshe »

דעתך היא דעתך, דעתי היא דעתי.
אין ביכולתך לבוא כנגד דעתי האישית. ביכולתי גם להצביע ברגליים כנגד מחשבתך שאני צריך להביא עוד ארבעים שחקנים.
מעבר לכך, להבא תופיע בטורניר ותן דעתך הכנה והאמיתית ולא ממקום שישבת בבית ואתה זורק לאוויר מישפטים נדושים שחרשת עליהם בעבר.
אין לי מושג אפילו מי אתה קבניסט.
Nairus
מארגן טורנירים
יצירת קשר:

שליחה על ידי Nairus »

kabanist כתב:בוא אני אגיד את זה בפשטות, אף מארגן לא ישכיר אף מקום בשביל טורניר של 30-35 איש, זה פשוט לא כלכלי. בפרירליסים משכירים מקומות כי יש כמות שחקנים שמצדיקה את זה. אי אפשר לומר אותו דבר על הפיטיקיו הזה.
גם בוא נאמר שאנשים הגיעו לטורניר שהפרס הראשון שלו הוא כרטיס טיסה להוואי. גם אם סוכמים את כל מה ששילמו כל השחקנים שהשתתפו בטורניר הזה, לא מגיעים אפילו לעלות הכרטיס. אנחנו צריכים בכלל להגיד תודה שוויזארדס בכלל נותנים לנו אפשרות לעשות פיטיקיו.
אז בסדר, היה לך צפוף, לא סוף העולם. אי אפשר לבוא בציפייה שמישהו יפסיד כסף כדי שלא יהיה לך צפוף. בפעם הבאה תביא איתך עוד ארבעים איש, ימצאו מקום פחות צפוף.
פה אתה טועה, אני תמיד משכיר אולם לכל טורניר מעל 12 איש.
כלכלי? הצחקת אותי, אני ממזמן לא מחפש כסף במג'יק.... ועכשיו עם היבוא הפרטי זה בכלל משחק בהפסדים, יש אנשים שבאמת אכפת להם מקהילה, ומלראות יותר אנשים משחקים את המשחק הזה.
גם על חשבון הפסק כלכלי קטנטן (הכל בפרופורציה)

הטורניר באמת רץ יפה מלבד המזגן והרעש, אני תמיד נרשם לאירועים מראש כי זה חשוב לטעמי לאפשר למארגן לתכנן את האירוע.
אני מקווה שפעם הבאה אנשים לא יבקשו ממני קלפים יום לפני הטורניר או באותו היום של הטורניר!! (זה לא הגיוני!!)

מצפה כבר לאירוע הבא!

ישר כוח!
ניר.
אני לא סובל מסכיזופרניה, אני נהנה ממנה...
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

ניר, עם כל הכבוד לרוח ההתנדבות שלך (שהיא באמת מרעננת) זה לא מציאותי לבסס עליה את הקהילה - עובדתית, למרות התלונות כנראה שנקסוס מצליחים להרים יותר אירועים ולמכור יותר מוצר ממך, כי למיטב ידיעתי אלו הקריטריונים לפיהם WotC מקנים את הזכות לארגן PTQ ושאר אירועי יוקרה.

משה - הדעות שלך הם בהחלט הדעות שלך וזכותך לדבוק בהן למרות כל הטיעונים שכנגד, אבל גם לנו יש דעות ובתור שחקנים ומארגנים ותיקים אנחנו מבססים אותן על ניסיון עבר עשיר בהרבה משלך.
Moshe
MTGil Wizard

שליחה על ידי Moshe »

אולי יש לך ניסיון יותר עשיר ממני כשחקן מג'יק, אך לי יש ניסיון עשיר משלך כאדם גדול שצפוף לו.
מצדי שיארגנו טורנירים בסוכה באמצע הרחוב.- לי כאדם יש קריטריונים וברוך השם אני לא בצבא , כך שאני לא חייל של אף אחד ואם אני לא אגיע זה לא ייחשב כעריקות שעל כך אקבל עונש בקלבוש.
אני פשוט אדלג על אירועים לפי נוחות אישית לי.
שלא יתחשבו במוגבלויות שלי- שלא ירימו את רף איכות הטורנירים. אני רק אדם נחמד שבא בטוב.
אין לי כוונה להעיף שחקנים עם הכתפיים שלי לצדדים שוב פעם ולהידחס כמו בקרון למומביי.
הנה אני מצהיר - אם לא ישנו מקום ב WMCQ - אני לא מגיע. קודם אברור את מיקום והנוחות ורמת הטורניר לפני בואי. - פחות עותק פרומו של גייסט לאוסף.
עכשיו ניראה את המארגנים משאירים את המצב כפי שהוא עכשיו ושמים עלי ועל עוד כמה חבר'ה נחמדים פה פס.
נערך לאחרונה על ידי Moshe ב 10/7/2014 , 22:55, נערך פעם 1 בסך הכל.
שלח תגובה